Νέα

Τακτικοί πελάτες κάποιας πουτάνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χάνεται η θέρμη όταν γαμάς πολλές φορές την ίδια τάνα;

  • Σταδιακά ναι

    Ψήφοι: 40 55,6%
  • Όχι, καυλώνω το ίδιο

    Ψήφοι: 32 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Αν και είναι άσχετο με το θέμα θα έλεγα ναι.....υπάρχουν.
για εμας μπορει. για τις ιεροδουλες ψιλοχλωμο το κοβω παντως. με τοσες ξεπετες που γινονται δεν νομιζω να ειναι ευχαριστημενες. αγγαρεια κανουν και κονομανε
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Το μέτρο χρειάζεται παντού.
Οι τακτικοί είναι βαρετοί και για τις κοπέλες και ειδικά οι "αγαπόύληδες"
Καλή τακτική είναι η επανάληψη να σταματά στις 8-10 καταθέσεις να ακολουθέί διάστημα αποχής και ξανά στην ίδια. Οταν σε ξαναδει θα υπάρχει αναθέρμανση ειδικά αν περνούσε ευχάριστα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κοιτα να σου νταριουλα. και εγω αν κονομαγα κανα χιλιαρικο την βδομαδα ευχαριστημενος θα ημουνα. φιλικα και καλημερα
ενοειται και αυτο.. αλλα ηθελα να πω οτι ερχονται πολυ καλα παιδια (99 τις 100 σε μενα τουλαχιστον) που με κανουν να αισθανομαι ομορφα και εγω και μερικες φορες ξεχναω που ειμαι στη δουλεια.... καθομαστε, συζηταμε, κανουμε οτι κανουμε...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
ενοειται και αυτο.. αλλα ηθελα να πω οτι ερχονται πολυ καλα παιδια (99 τις 100 σε μενα τουλαχιστον) που με κανουν να αισθανομαι ομορφα και εγω και μερικες φορες ξεχναω που ειμαι στη δουλεια.... καθομαστε, συζηταμε, κανουμε οτι κανουμε...
μην ξεχνας νταριουλα οτι κοπελες του επαγγελματος σου πουλανε επιτηδες αγαπητηλικια σε ατομα κατα τη γνωμη μου περιορισμενης ευθυνης για να τσιμπανε και ετσι να εχουν στανταρντ πελατακια. ο αγοραιος ερωτας δεν ειναι μονιμοτητα σε συγκεκριμενη κοπελα. αλλιως παυει να ειναι αγοραιος ερωτας. δεν μιλαω προσωπικα για σενα διοτι δεν σε εχω επσκεφθει ποτε ουτε σε γνωριζω προσωπικα. μιλαω για αλλους εδω μεσα που γιναν αγαπητικοι γιατι απλα τσιμπησανε στις αγαπησιαρες. εν οψει κρισης οι κοπελες βλεπουν μπροστα. προτιμανε να εχουν στανταρντ εσοδα παρα στανταρντ εξοδα
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
544
Πόντοι
6.055
μην ξεχνας νταριουλα οτι κοπελες του επαγγελματος σου πουλανε επιτηδες αγαπητηλικια σε ατομα κατα τη γνωμη μου περιορισμενης ευθυνης για να τσιμπανε και ετσι να εχουν στανταρντ πελατακια. ο αγοραιος ερωτας δεν ειναι μονιμοτητα σε συγκεκριμενη κοπελα. αλλιως παυει να ειναι αγοραιος ερωτας. δεν μιλαω προσωπικα για σενα διοτι δεν σε εχω επσκεφθει ποτε ουτε σε γνωριζω προσωπικα. μιλαω για αλλους εδω μεσα που γιναν αγαπητικοι γιατι απλα τσιμπησανε στις αγαπησιαρες. εν οψει κρισης οι κοπελες βλεπουν μπροστα. προτιμανε να εχουν στανταρντ εσοδα παρα στανταρντ εξοδα
Σωστες σκεψεις συναγωνηστη,παντως αμα εισαι τακτικος σε θεματα που αφορουν το sex περνας καλυτερα
 

scuba diver

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Eαν ειχαμε στάνταρ ...τάνα πια θα ηταν η διαφορά  της τοτε απο την γυναίκα μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Η διαφορά της τάνας με τη γυναίκα είναι ότι τη γυναίκα σου θα την βρεις εκεί σταθερά και στις 3 τα ξημερώματα. Κάτι σαν τις καντίνες της Εθνικής Οδού. Χαμηλής ποιότητας φαγητό, μέτρια εξυπηρέτηση αλλά στις 3 τα ξημερώματα που αλλού θα βρεις ανοιχτά να φας;
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Η διαφορά της τάνας με τη γυναίκα είναι ότι τη γυναίκα σου θα την βρεις εκεί σταθερά και στις 3 τα ξημερώματα. Κάτι σαν τις καντίνες της Εθνικής Οδού. Χαμηλής ποιότητας φαγητό, μέτρια εξυπηρέτηση αλλά στις 3 τα ξημερώματα που αλλού θα βρεις ανοιχτά να φας;
αμα ειναι ετσι οι γυναικες σας ποιος ειναι ο λογος να παντρευτεις?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η διαφορά της τάνας με τη γυναίκα είναι ότι τη γυναίκα σου θα την βρεις εκεί σταθερά και στις 3 τα ξημερώματα. Κάτι σαν τις καντίνες της Εθνικής Οδού. Χαμηλής ποιότητας φαγητό, μέτρια εξυπηρέτηση αλλά στις 3 τα ξημερώματα που αλλού θα βρεις ανοιχτά να φας;

Δεν είναι πάντα έτσι αυτό.......! Πέρα από τη χαμηλή ποιότητα & τη μέτρια εξυπηρέτηση, να'ξερες πόσες φορές η καντίνα ήταν κλειστή λόγω κούρασης......

Και δεν άνοιγε με τίποτα!
 

scuba diver

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για σκεψου ομως νταρια οτι εαν δεν ηταν ετσι δεν θα ειχαν λογο υπαρξης οι ...τανες :fuck1: :zfuck: :kissass2: :pipa2: :s&m_1:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Η διαφορά της τάνας με τη γυναίκα είναι ότι τη γυναίκα σου θα την βρεις εκεί σταθερά και στις 3 τα ξημερώματα. Κάτι σαν τις καντίνες της Εθνικής Οδού. Χαμηλής ποιότητας φαγητό, μέτρια εξυπηρέτηση αλλά στις 3 τα ξημερώματα που αλλού θα βρεις ανοιχτά να φας;
Πολύ σωστή τοποθέτηση. Στη δύσκολη ώρα τη βρίσκεις στη θέση της.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
για σκεψου ομως νταρια οτι εαν δεν ηταν ετσι δεν θα ειχαν λογο υπαρξης οι ...τανες :fuck1: :zfuck: :kissass2: :pipa2: :s&m_1:
μην το λες αυτο.. ερχονται και αντρες που δεν ειναι παντερμενοι...
και προσεξε λιγο, δεν λεω οτι ειναι κακο να πηγαινουν οι αντρες στις ιεροδουλες, απλα λιγο πιο σεβασμο στις γυναικες σας ρε παιδια..... ουτε κ'εσεις εισαστε τελειοι και ομως σας αντεχουν.....
 

scuba diver

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι εγω  γνωριζω τι κανει η γυναικα μου οταν παει για τη εργασια της.Μη ξεχνας ενα παλιο  ρητο που λεει..... Την γυναικα κ στο μπουκαλι να την κλεισης θα το κανει με τον φελλο :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Το να είσαι σταθερός πελάτης κάποιας δεν είναι απαραίτητα θέμα αγαπουλοσύνης και καψούρας.Παρόλο που μπορεί η κοπέλα και η τσατσά να νομίζουν πως εκεί το πας..
Αλλά όταν υπάρχουν τόσες κακές επαγγελματίες , άμα βρεις κάποια που να ικανοποιεί τα γούστα σου , είναι προτιμότερο να πηγαίνεις εκεί , στα σίγουρα , παρά να ρισκάρεις και να φεύγουν τα 20ευρα ή τα 50ευρα "έτσι".Σίγουρα η ποικιλία και το "παρορμητικόν" της υπόθεσης αποτελούν πλεονέκτημα για τον αγοραίο έρωτα , αλλά καλό είναι και τα χρήματα να πιάνουν τόπο εκεί που ξέρεις ότι θα περάσεις καλά.     
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Το να είσαι σταθερός πελάτης κάποιας δεν είναι απαραίτητα θέμα αγαπουλοσύνης και καψούρας.Παρόλο που μπορεί η κοπέλα και η τσατσά να νομίζουν πως εκεί το πας..
Αλλά όταν υπάρχουν τόσες κακές επαγγελματίες , άμα βρεις κάποια που να ικανοποιεί τα γούστα σου , είναι προτιμότερο να πηγαίνεις εκεί , στα σίγουρα , παρά να ρισκάρεις και να φεύγουν τα 20ευρα ή τα 50ευρα "έτσι".Σίγουρα η ποικιλία και το "παρορμητικόν" της υπόθεσης αποτελούν πλεονέκτημα για τον αγοραίο έρωτα , αλλά καλό είναι και τα χρήματα να πιάνουν τόπο εκεί που ξέρεις ότι θα περάσεις καλά.     
επαναλαμβανω. οι τανες προτιμουν στανταρντ εσοδα απο στανταρντ εξοδα
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ρε Νταρια δεν τους εμαθες καθολου τους Ελληνες.

Συμβιβαζονται με τις Ελληνιδες-μπαζα για να γαμησουν,μετα τις παντρευονται και μετα βλεπουν οτι εχουν μια γυναικα που δεν τους αρεσει και τρεχουν στις μουναρες Ρωσιδες-Τσεχες κλπ κλπ.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom