Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
ego girizo aurio...aerodromio eimai deka para petaw!!!xmmm ....megali  istoria auto to deytero taxidi!!diaforetiko poli apo to proto!!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αλλος ενας που τα ειδε αλλιως τη δευτερη φορα

τη τριτη να δεις και τη τεταρτη  λολ
 

alphabank

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
...και τα χειρότερα για την ευρώπη έρχονται...

είμαστε όλοι έτοιμη να δούμε το βατ κάτω από 40? οχι? για να ετοιμαστούμε σιγα σιγα

σήμερα Ιαπωνία, Κίνα, Ταϊλάνδη αποφάσισαν δημιουργία κοινού ταμείου για την στίριξη των νομισμάτων τους.
αρα δεν αποκλείεται να δούμε και ευρώ / βατ κάτω από 40 (σκεφτέται με σε 4-5 μήνες άμα εφαρμοστεί αυτό που σήμερα είπαν οι κεντρικοί τραπεζίτες των ανωτέρω χωρών)
Η Ασία γενικότερα δεν πρόκειται να επιρεαστεί απο οποιαδήποτε κρίση. Οι χώρες της ασίας & η κινα ειναι οι χώρες που εχουν κυρίως εξαγωγές (άρα έχουν εισροή χρήματος από το εξωτερικό)
Σκεφτέται όταν αγοράζεται ένα pc, ένα κινητό, ενα toyota, ένα huyndai μια ηλεκτρική συσκευή που πάνει τα χρήματα?
ενω αντίθετα η ευρωπη πλέον τι εξάγει (σχεδόν τίποτα).

σκέφτειται οτι δεν ανέβηκε το baht αλλά εχει πέσει το euro έναντι όλων των άλλων νομισμάτων. τώρα με τις σημερινές ανακοινώσεις των Ασιατών να δείτε που θα πάει το βατ...

είδη σήμερα είμαστε στο 43,80 και έχουμε ακόμα μέλλον...
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι θα γινει με την κατρακυλα του ευρω με το μπατ...
σε λιγο το 1 ευρω θα γινει 1 μπατ :P

εγω το αλλαζα στα 50+...μαλιστα πρωτη μερα νομιζω αλλαξα καπου
στα 52-53 ! τρελη πτωση...
βλεπω σε 2-3 χρονακια να κατεβενουν μονο οσοι ταχουν χοντρα-γιαυτο τρεχατε να προλαβετε..
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
ειναι τουριστικη περιοδος και παντα πεφτει.νομιζω οι παλιοτεροι ξερουν καλυτερα να μας πουν.μολις τελειωσει θα ερθουν στα καλα για εμας ςπιπεδα.κατι ειχα ακουσει για την παρεμβαση δολλαριου σαν αιτιο υστερα απο την φιλοξενια του μπους το καλοκαιρι.δεν νομιζω βεβαια σε τιποτα ιδιαιτερο χασιμο για εμας.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ειναι τουριστικη περιοδος και παντα πεφτει.νομιζω οι παλιοτεροι ξερουν καλυτερα να μας πουν.μολις τελειωσει θα ερθουν στα καλα για εμας ςπιπεδα.κατι ειχα ακουσει για την παρεμβαση δολλαριου σαν αιτιο υστερα απο την φιλοξενια του μπους το καλοκαιρι.δεν νομιζω βεβαια σε τιποτα ιδιαιτερο χασιμο για εμας.

Χαλαρααααα
Μη ψαρωνετε το εχω ξαναδει το εργο.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έτσι!!! Τι άγχος και αυτό ρε παιδιά!!! Ό,τι ανεβαίνει κατεβαίνει και το αντίστροφο!!!!
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
βρε ας παμε οσο μπορουμε κατω γιατι δεν ξερεις αυριο μεθαυριο τι γινεται...

για ολα υπαρχει ενα τελος...ελπιζω αυτο το τελος να μην ειναι
απλα κοντινο!
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα από Bkk μιας και χτες φύγαμε με φίλο Υδροχόο από Pattaya ριμέ Bkk για 2 μέρες και μετά Phuket.
Λοιπόν όταν πρώτο ήρθα Bkk πριν 10 μέρες ξενέρωσα με την κίνηση και την αποπνικτική ζεστη,υγρασία ,μυρωδιές.
Οι πρώτες  μου μέρες στην Ταϊλάνδη και ιδιαιτερα στην Bkk ήταν λίγο περίεργες,είτε λόγο του καιρού είτε λόγο τις διαφοράς ώρας.
Από μουνιά τώρα τα πράγματα είχαν πάει πολύ καλά λόγο του ότι είχα ακούσει ένα φίλο και μπήκα στο TLL και ήταν εύκολο να γνωρίσω χωρίς να τρέχω σε bars,οι κοπέλες με τις οποιες μιλούσα στο site τις ποιο πολλές τις γνώρισα και από κοντά και ένα 80% τις γάμησα χωρίς πολύ δυσκολία υπήρχε δυστυχώς και ένα 10% το οποιο μου ζήτησε λεφτά και 10% το οποιο ήταν οδός κοπέλα που έψαχνε κάτι ποιο σοβαρό.Χτες λοιπόν πήρα τηλ την πρώτη με την οποια έχω κράτηση επικοινωνία αλλα δυστυχώς δεν μπορούσε να βρεθούμε ,οποτε λέω ας πάρο τηλ μια άλλη η οποια μου είχε ζαλίσει στα mnm και στο msn ,Καλο σώμα "ψιλουλα" με σύγκριση τις Τε ,κανονίζουμε να πάμε στο Hard Rock Cafe ,κατά τις 2200 είμαι εκεί περιμένω έρχεται ποιο όμορφη από της φωτός και την cam της αλλα ήταν "φτικαρς" όπως λένε και οι κοζανίτες lol
καθόμαστε ζωντανή μουσική με κλασικά καλά κομμάτια rock :)
Παραγγέλλουμε μπίρες , μερικά σφηνάκια jack  και σε μια φάση μου λέει θα έρθει και μια φιλί μου ,καλή φάση λέω άντε να δούμε έρχεται η φίλη τις όχι κάτι το ιδιαίτερο,παίρνουμε και μια κάνουλα 3 λίτρα .
Πάνω στο πιόμα και στο κέφι αρχίζω να βάζω χέρι και στην μια και στην άλλη γουστάρανε όπα λέω θα φάμε καλά σήμερα,ξαφνικά μεταξύ αστείου και σοβαρού μου λέει ότι με 10000 bht τις πηδάω και τις 2 αρχίζω και γελώ όχι τις λέω 2000 η κάθε μια και άμα θέλετε μα μου σου του τελικά κλείνουμε στα 2000 πάμε να ξεκινήσουμε για το hotel και στο δρόμο τις λέω long time έτσι ? Όχι μου λένε short time ,τότε λέω θα δώσετε κόλο όχι μου λένε ,λεσβιακό θα δούμε τουλάχιστον Όχι πάλι απαντάνε ,τότε τι σας θέλω και τις 2 τους....Με τα λίγα και τα πολλά τελικά λένε ok θα δοκιμάσουμε λεσβιακό ,καθώς πηγαίναμε να περάσουμε την "νισιδα" πάνω στην γέφυρα λέω ας πάρο ένα γλυκό ,αρχίζω και τις "δαχτιλονο" και τις λέω να μου πάρουν πίπα όχι μου λένε θα μας di κανεις και @@
η πίπα τώρα τους λέω αλλιώς πάτε πίσω ...ok πάμε λίγο ποιο πέρα στις σκάλες "τσιμπουκονο" τη μια "δαχτιλονο" την άλλη ,τελικά ρίχνω ένα πίδο την μια στην γέφυρα ενώ γλείφει την φίλη τις :) παίρνουμε taxi  και με το που φτάνουμε κοντά στο hotel μου λένε θα μας δόσεις αλλα 2000 bht γιατί τελείωσες μια φορα .Εκεί ξενερώνω τις λέω όχι πάρτε 1000 bht και λέω τον ταρίφα πάντες πίσω.
Μα μου βγαίνω από το taxi και φεύγω.
Περνάω τα μπαράκια και βλέπω ένα πολύ καλο Thai ποσο πάει την ρωτάω 2000 short time χλομό τις λέω 2000 long time ,μου λέει δεν πάω με ασιάτες και μουσάτους  και για αυτό για σένα είναι 2000 short time,την λέω την Ελλάδα την ξέρεις Όχι μου λέει Τότε go Fuck your self παλιό "καργιολα" και φεύγω .Μέσα στα νεύρα όλο το βραδυ και κατά τις 1,30 με στέλνει mnm η προηγουμενη που έστειλα στο Rock caffe και μου λέει sorry και @@ αλλα άμα θες έρχομαι μονο εγώ με 2000 short time Όχι τις λέω θα βαρέσω μια μαλακια και θα κοιμηθώ.Τελικά είναι εδώ :) με 2000 long time και έδωσε και κόλο που δεν είναι και πολύ χρησιμοποιημένος και τα ήπιε όλα :)
Τελος Νο5
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Η Ταϋλάνδη δεν έχει πρόγραμμα φίλε κατεβαίνεις κάτω και όπως έρθουν!
Πολύ σοφά λόγια. Δύο φορές έχω πάει με πρόγραμμα αλλά και τις δύο το πρόγραμμα άλλαξε εντελώς. Αύριο πετάω ξανά, αυτή την φορά χωρίς πρόγραμμα. :dancing:
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυριο Phuket αμα ειναι ακανεισ κατω και θελει να παμε για καμια μπιρα ας μe pm :)
 

alphabank

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το παρακάτω που γράφω προς ενημέρωση σας, το έχω επιβεβαιώσει πάρα πολλές φορές και στην ταϊλάνδη αλλά και σε ταξίδια μου στην Αμερική.

Υπάρχει μία πιστωτική κάρτα τύπου visa από ελληνική τράπεζα η οποία:
1. δεν χρεώνει αναλήψεις μετρητών (δεν υπάρχει προμήθεια ανάλυψης μετρητών)
2. δεν υπαρχει συναλαγματική διαφορά (γιατι ορισμένες κάρτες κάνουν την συναλλαγή σε χαμηλότερη τιμή από την τιμή ημέρας)
3. όλες οι συνναλαγές γίνονται στην τιμή fix ημέρας
4. δεν υπάρχει προμήθεια μετατροπής συναλλάγματος

αρκεί να κάνετε το εξής. Να την χρησιμοποιήσετε σαν προπληρωμένη (οπότε δεν σας χρεώνει ούτε με τόκους)
Η τραπεζα είναι η probank και η κάρτα είναι visa (προσοχή οχι mastercard ούτε προπληρωμένη κάρτα, καθώς και κατα την εκδοση της κάρτας θα πρέπει να πείτε οτι θέλετε να κάνετε και αναλήψεις μετρητών)
εξηγώ 2 πράγματα ακόμα:

παράδειγμα: πέρνουμε την καρτούλα μας και παμε το ταξίδι μας.
πριν φύγουμε από ελλάδα πάμε στην τράπεζα και βάζουμε στην visa μας 1000 ευρώ. (αρα το υπόλοιπό μας στην κάρτα είναι -1000)
οταν φτάσουμε στο αεροδρόμιο της bangkok (ή οπουδήποτε αλλού) στα ανταλλακτήρια έχει 2 τιμές μια αγορας 1 € = 46,10  και μία τιμη πώλησης 1€=46,90.

έτσι εαν πάμε να αλλάξουμε μετρητά θα τα αλλάξουμε με μία τιμή 46,10 ενώ εαν πάμε σε ΑΤΜ και κάνουμε ανάληψη με την κάρτα η συναλλαγή θα γίνει σε μια μεση τιμή π.χ. 46,50 περίπου.
δεν κερδίζεις και πολλά αλλά γενικος συμφέρει ειναι τσεκαρισμένο και δεν εχεις τον κινδυνο απώλειας μετρητών
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πολλοί σπαρίλα σήμερα δεν βγήκα από το hotel παρα μονο για να χαλάσω ...η τιμή σήμερα είναι σταθερή με χτες στα 43,9062
ʼAντε να περάσει και η σημερινή μέρα να  πάω phuket μπας και γουστάρω λίγο :)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
βρε ας παμε οσο μπορουμε κατω γιατι δεν ξερεις αυριο μεθαυριο τι γινεται...

για ολα υπαρχει ενα τελος...ελπιζω αυτο το τελος να μην ειναι
απλα κοντινο!

Γιαννακη αγορι μου
Το τελος ΔΕΝ ειναι οικονομικο αλλα βιολογικο!!!
Με οποια ερμηνεια θελεις να του δωσεις. :grin:
 

jedinaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Συν-pattayιστες/bangkokιστες,την 1η του Νοεμβρη φευγω κι εγώ για πρώτη φορα για Ταυλάνδη.Άμα είναι κανενας συνάδελφος μπουρδελιάρης και θλελει να βρεθούμε εκεί ευχαρίστως, μιας και θα είμαι νεος στο ταιλανδοάθλημα.Εχω αρχίσει το διαβασμα απο την πρώτη σελίδα για πληροφορίες αλλα με βλέπω να μην το τελειώνω οπότε αμα έχετε πληροφορίες πειτε...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66

jedinaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
8 και σήμερα...Ποιος συναγωνιστής είναι για τρελά παρτυ :dancing: στην Μπανκοκ και Παταγια :boobies:??? :rockon: :rockon:
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά νομίζω πως έχει ξανασυζητηθεί το θέμα αλλά θα το επαναφέρω... Βλέπω πολλούς να ψάχνουν Έλληνες για να κατέβουν στην Ταυλάνδη η να βρεθούν για να κυκλοφορήσουν μαζί εκεί. Μπόρεί βέβαια ο καθένας να έχει τους λόγους του γι'αυτό. Δεν παύω να έχω μηδαμινή εμπειρία από Ταϋλάνδη και να περιμένω πως και πως το πρώτο μου ταξίδι εκεί... Άποψη μου είναι πως αναζητώντας Έλληνες για παρέα εκεί δεν κάνουμε τίποτα άλλο από το να μπαίνουμε σε ένα μεγάλο και φαύλο κύκλο. Στην Ταϋλάνδη δεν πάς για να ανακυκλώσεις και να μπεις στο κουτί με την παρέα άλλων 2-3-4 10 Ελλήνων. Χάνεις την ουσία της αναζήτησης μιας νέας εμπειρίας έτσι. Δεν ξέρω αν έχω δίκιο ή άδικο αλλά θα ήθελα και την άποψη των παλαιοτέρων... Και φυσικά σε καμία περίπτωση αυτό το post δεν αποτελεί επίθεση σε αυτούς που δεν συμφωνούν με τη δική μου άποψη. Ευχαριστώ για το χρόνο σας :)
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Φιλε μου και εγω μονος ξεκινησα για να παω αλλα εκει βρηκα τον George777 και περασαμε γαμάτα.Αν θες να εισαι μονος η οχι αυτο εξαρταται απο εσενα,δεν χανεις την εμπειρια του ταξιδιου αν βρεις ενα φιλο ή 2 ή 5,εξαλλου με καλη παρεα περνας καλα και στην κολαση  :grin:
Φιλικα παντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom