Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
και κανενα να μη βρεις περνας υπεροχα  :dancing:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Ρε παιδια, εδω εισαστε? Μετακινηθηκε το θρεντ και εφαγα τον κοσμο να σας βρω
 

jedinaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ήμαρτον, είπαμε να ζητήσουμε λίγη παρέα να παμε για μπύρες και να χαζέψουμε γκομενάκια και γι'αυτο φαγομάρα :headbang:...γιατι ζητάμε παρεα???Τι είσαστε εσείς ρε....
Τέλοςπάντων μιλώντας από εμπειρία, δουλεύωντας χρόνια τώρα σε καράβια με ελάχιστους Έλληνες, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα οτι καλύτερη παρέα απο Ελληνάρες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.Όσους Πετσους, αμερικάνους , περουβιάνους ή οτι θες να βάλεις στην παρεά σου, δεν θα περάσεις ούτε το 1% με οσο καλά θα πέρναγες με έλληνες φιλαράκια.
Εγώ πάντως δεν ξαναζητάω παρέα για να βρεθούμε Ταϊλάνδη γιατί θα βγω και φταίχτης στο τέλος.Καλά να περνάμε όλοι μας.
 

cppstms

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Από όσους έχουν χρησιμοποιήσει τα dating sites για Ταυλάνδη, θα ήθελα κάποιες πληροφορίες:
1. Για να επικοινωνήσεις με κάποιοα κοπέλλα ζητούν συνδρομή; Μήπως είναι μαιμού και σου τρώνε τα χρήματα
2. Οι φωτογραφίες αντοιστοιχούν στην πραγματικότητα
3. Κάποια δημοφιλή sites

Ευχαριστώ.
 

giannis_iraklio

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολουσ σας .
ειμαι εδω και 12 μερες ταυλανδη ,  μεθαυριο επιστρεφω και αρχιζει να με πιανει καταθλιψη!!!!
αυτη την φορα καεβηκα μονος μου ..και δεν λεω καλα περναω αλλα ρε παιδια οταν  εισαι και με αλλον ενα ελληνα ειναι πολυ διαφορετικα γιατι μπορεισ να πεισ πεντε λεξεις σε καποιν και να σε καταλαβει , να σχολιασεις , να κανεις πλακα κτλπ.
εγω ευτυχως βρηκα συναγωνιστη απο το σαιντ και καναμε καλη παρεα τα πρωινα για καφε και βολτες ...και ανταλλαγη εμπειριων ...διαφοετικα παιδια τα πρωινα μεχρι το απογευμα οταν εισαι μονος ειναι κα[πωσ βαρετα.
δεν ξερω ποια ειναι η γνωμη σας αλλα τα κινεζακια δεν ειναι για να τα εχεισ  ολη τη μερα και καθε μερα.
οσοι κατεβεται παταγια σας σθνιστω να αποφυγεται τα ξενοδοχεια του soi 8 γιατι εχει τοση φασαρια μεχρι τις 5 το πρωι που ειναι αδθνατον να κοιμηθεις.
στο ποθκετ εμεινα στο tiger inn  παρα πολυ καλο και πολυ κοντα στην bangla roud σοιτα με 1500 και κανονικο δωματιο 1000 
πολυ καλη disco sto phuket i tai pan απεναντι απο την αρχη τησ μπαγκλα ..πολυ θεμα κα πολυ ευκολο φορτομα.
απο τιμεσ για τις κοπελεσ απο 1500 - 2000 στο ποθκετ και απο 1000 εως 1500 στην πατταγια για λονγκ ταιμ παντα.
εω απεφυγα τα go go bars  γιατι οι κοπελεσ εκει την εχουν δει παρα πολυ επαγγελματκα και ειναι σαν να γαμας σε μπουρδελλο στη φυλης .
γαι να καταλαβεται ,...ενα βραδυ ειπα να παρω δυο μαζι. πηγα λοιπον με συναγωνιστη σε go go sthn walkin street αυτος πηρε ενα που τελικα δεν το πηδηξε και εγω 2 με 2000 βαητ το καθε ενα συν απο 500 μπαρ φαιν  .
παμε στο δωματιο και οταν πηδουσα την μια η αλλη πηγεναι στο μπανιο επειδη δηθεν ντρεποταν ....ουτε λογοσ για ομαδικο παιχνιδι και τετοια ....για να με γλθπσει η μια σκουπισε με την πετσετα το προφυλακτικο  επειδη πριν με εγλυφε η αλλη !!!!!  το απολυτο ξενερωμα ...ετσι και εγω τουσ εδωσα απο 1000 και τισ εδιοξα μετα απο μια ωρα.
απο τοτε κοπελεσ μονο απο disco kai beer bars ...πολυ καλα μωρα και καλο girlfriend experience!!!!
οποιος απο εσας θελει λεπτομερειες γαι το ταξιδι ας στελει p.m ειμαι στη διαθεση του να τον βοηθησω αν μπορω.

 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έχει κανείς πληροφόρηση για το αν η τρέχουσα οικονομική κρίση θα επηρεάσει την έλευση τουριστών το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα την Ταϋλάνδη; Αν ναι αυτό σημαίνει πως θα μπορούμε να πετύχουμε καλύτερες τιμές σε ξενοδοχεία και υπήρεσίες (εκτός της προφανούς), ή ότι θα κοιτάξουν να ξεζουμίσουν όσους λίγους πάνε εκεί;
 

cppstms

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Όχι μόνο τους άλλους, αλλά πρόσεχε θα επιρεάσει και τη δική σου οικονομική κατάσταση.
Εγώ πάντως προβλέπω χώρες που βασίζονται στον τουρισμό θα πληγούν σε μεγάλο βαθμό.
Εκτός και άν οι μεγάλοι γκουρού κάνουν κάτι που θα αλλάξει άρδην την σημερινή διεθνή κατάσταση.
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν είμαι Phuket 3 μέρες τώρα μένω στου μπάμπη καλο μέρος φιλικό περιβάλλον ακετά παιδιά έλληνες για παρέα.Από μουνιά λίγο ποιο όμορφα από pattaya αλλα πολύ λιγότερα και ποιο σπαστικά.Κλασικές disco Τίγκρα και Holywood βρίσκεις μουνιά ακετά αλλα συνήθως τα θεϊκά είναι πιασμένα από μεγάλους :(
Το μεγάλο "ροκαδικο" δεν έχει μουνιά ελευθερα για βοσκή.το συνάλλαγμα έχει πάει σκατά χτες είχε φτάσει σε 1=42,30
και σήμερα το max 43 και μην 42
γενικά σκατά ...ο καιρός σήμερα και χτες καλός....Από αύριο λέω να ξεκινήσω να βγάλω diploma αυτοδύτη μιας και είναι φτηνό :)A!!! και προσοχή σε αυτούς που πάνε για masaz σε body το body έχω σήμερα δυστυχώς είχα άσχημη εμπειρία πήγα στο μεγάλο εδώ μασατζίδικο στο Κριστίν πως λέγεται καλο μουνί αλλα κάτι είχε το ένα aufroloutro και μου προξένησε αλλεργία στο καυλί :(
Πήγα μέχρι το κεντρικό νοσοκομείο του phuket και τώρα είμαι με αλοιφές και φάρμακα(όλο το σκηνικό 1200bht τίποτα) Sex (επιτρέπεται πάλι καλά ) ... γενικά προσχή στα σκατά σαπούνια που σας βάζουνε....
Telos No 6
Ta leme paides na pernate kala.
 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε sikelos30
Δώσε κάποια στοιχεία για το ξενοδοχείο του Μπάμπη
Κάποιο site στο internet έχει?
Πως θα το βρώ??
ευχαριστώ
 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
SOUTH MANSION ή SUNSET MANSION
Έχει link στο internet??
δεν το βρίσκω...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
δεν εχει φιλε ιστοσελιδα,αν μεινεις πουκε,αξιζει να πας να μεινεις.γυρισα πριν λιγες μερες πληρωνα 600μπατ/ημερα,200μπατ μηχανακι,νοικιαζει και μηχανακια,καυτο νερο,ιντερνετ με πριζα,τηλεοραση,ψυγειο και πολλες πληροφοριες για οτι θες.καλο παιδι επαγγελματιας σωστος.τωρα αν θες πισινες-θεα και τετοια δεν κανει για σενα.Αυτα
 

axl33

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Kαι πως έκλεισες?
Μέσω τηλ ?
τον Δεκέμβρη έχει δωμάτια?
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
το τηλ. στο εχω γραψει,παρε να ρωτησεις.0066 πρωτα και μετα 76512125.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom