Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
παντως στη MIXX παρατηρησα πολλες κοπελες μεθυσμενες.Πιπινια ουτε για δειγμα,πρεπει ο μεσος ορος ηλικιας να ηταν πανω απο 25.  σιγουρα η τελευταια επιλογη μου για club
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Η MIXX ειναι ενα club 2σε 1,δηλαδη αφου ανεβαινεις τις 2 κυλιομενες σκαλες συναντας 2 εισοδους η αριστερη σε οδηγει στη disco και η δεξια στο club.Aυτα τα 2 επικοινωνουν απο πισω.Η disco ειναι κλασικη δεκαετιας 80 εχει και discoμπαλα!Οι τιμες περιπου οπως στο insomnia αλλα τουλαχιστον 2 κλασεις πιο κατω και απο αποψη κοριτσιων αλλα και απο αποψη πελατων.Παιζει επισης και πολυ βιζιτα απο Ρωσια.

:think: Μιλάμε για το ίδιο club ?

...η δική μου άποψη είναι ότι είναι τουλάχιστον 2 κλάσεις ΠΑΝΩ από την Insomnia, τόσο σε γηγενείς κορασίδες όσο και σε τουρίστριες, καθώς μόνο εκεί πηγαίνουν οι Ρωσίδες. Όσο για τους πελάτες, Άγγλους rednecks με παντόφλα και αμάνικο "manchester united" είδα μόνο στην Insomnia (ευτυχώς). Επίσημη βίζιτα από Ρωσία δεν διαπίστωσα, όλες όμως φορτώνονται.

Αυτό είναι το καλό με την Πατάγια, ο καθένας βρίσκει τον παράδεισό του, άλλος στην Insomnia, άλλος στην Mixx. Και το ίδιο για κάθε άλλου τύπου μαγαζί, έχει για όλα τα γούστα...
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
θα είμαι Πατάγια από 28/8 εως 7/9 εχω κλείσει για 3 μέρες το στο mind resort και μετά βλέπω, θα είναι και κάποια παιδιά από εδώ εκείνη τη περίοδο κάτω.
Εψαξα κ βρήκα μία λίστα με τα μασατζίδικα (κατά καιρούς έχουν αναφερθεί εδώ)αλλά αν κάποιος που έχει πάει πρόσφατα εχει να κάνει καμιά αναφορα η να τα ταξινομήσει ανά ποιότητα και τιμές θα ήταν πολύ καλό, τη παραθέτω:

Sabai Dee, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Sabai Room, Second Road, North Pattaya (near BigC)
SabaiLand, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Culture Club, Soi Honey Inn (Soi 11)
Honey Body Massage, Soi Honey Inn (Soi 11)
Heavens Entertainment, Sukhumvit Road, Pattaya Klang
Gentlemen Spa, Third Road, North Pattaya
P.P. Massage, Soi Jirapol (Soi Buakhaow)
Diamond Massage, Soi Diamond (Walking Street)
VIP Massage, Soi Diamond (Walking Street)
Yellow House Massage
επίσης μου έκανε εντύπωση το:

Το Rasputin, το μόνο όπου πήγα εγώ (2nd road, μεταξύ soi 5 & soi 6) είναι το μεγαλύτερο (10.000 τμ, 100 δωμάτια) και το πιο πολυτελές. Δεν είναι όμως value for money επιλογή καθώς στοιχίζει διπλάσια από τα άλλα, και θεωρώ ότι δεν δικαιολογείται τέτοια διαφορά. Αυτό με τις καλύτερες κριτικές στα ξένα sites διαχρονικά, είναι το Sabai Dee.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Καλά..δεν υπάρχει πιο άκυρο πράγμα απο το να πηγαίνεις στη Ταυλανδη και να τη πεφτεις σε ρωσσιδες...
Πέραν αυτού,για εμένα προσωπικά η Ασιατική ομορφιά δε συγκρίνεται...
Δε μπορώ σε καμμιά περίπτωση να βάλω δίπλα δίπλα,τα ασιατικα μπιμπελο με τις ρωσσιδες,σουηδεζες,Ελληνίδες κλπ κλπ....
Αυτο βέβαια δε σημαίνει πως μόνο στην Ασία υπάρχουν όμορφες γυναίκες...απλά εκει είναι μαζεμενες οι περισσοτερες.. :grin:
Ειδικά στο Χονγκ Κονγκ είδα τις περισσότερες όμορφες γυναίκες συγκεντρωμένες ανα τετραγωνικό μετρό... :grin:
Γενικά πάντως,εγώ δεν έχω κόλλημα με τις εθνικότητες...Αρκεί βέβαια η γυναίκα
Α) να είναι κάτω απο 1.70 (γιατί πάνω απο αυτο το ύψος,μου θυμίζει τραβεστι),
Β)να εχει βυζι το πολυ μέχρι 2 νούμερο (γιατί άλλως μου θυμίζει ανθρωπομορφη αγελάδα)
Γ)να είναι η να φαίνεται το πολυ μέχρι 25 ετών (γιατί μετα τα 25 η γυναίκα είναι milf και μετα τα 40 πρέπει να θανατωνεται.. :2funny:)
Δ)να είναι το πολυ 50 κιλά.
Pipinomaniac rules... :rockon:
ΤΕΛΟΣ... :2funny:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ, θα κοιτάξω να κλείσω ξενοδοχείο κοντά στην Bang bao.

... Αν σε ενδιαφέρει μόνο το θέμα παραλία ναι ... Υποθέτω θα είσαι "φορτωμένος" ήδη, όταν πας ... Αλλιώς, μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα ... Εμείς μέναμε White Sand και πηγαίναμε Bang Bao με μηχανάκι ... Έτσι είναι καλύτερα νομίζω, μιας και το "παιχνίδι" γίνεται περισσότερο στην White Sand τα βράδια ... Οδηγείς τις μεγάλες διαδρομές την ημέρα και όχι τη νύχτα που λογικά θα πίνεις και κάτι παραπάνω ... Up to you ...  :sunglasses:

... Γεια σου pipin με τα ωραία σου ...  :grin: ... Άντε με το καλό να έρθει και ο Νοέμβρης να βάλουμε και καμιά visa Φιλιππίνων δίπλα στης Ταυλάνδης ...  ;)
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Καλά..δεν υπάρχει πιο άκυρο πράγμα απο το να πηγαίνεις στη Ταυλανδη και να τη πεφτεις σε ρωσσιδες...
Πέραν αυτού,για εμένα προσωπικά η Ασιατική ομορφιά δε συγκρίνεται...
Δε μπορώ σε καμμιά περίπτωση να βάλω δίπλα δίπλα,τα ασιατικα μπιμπελο με τις ρωσσιδες,σουηδεζες,Ελληνίδες κλπ κλπ....
Αυτο βέβαια δε σημαίνει πως μόνο στην Ασία υπάρχουν όμορφες γυναίκες...απλά εκει είναι μαζεμενες οι περισσοτερες.. :grin:
Ειδικά στο Χονγκ Κονγκ είδα τις περισσότερες όμορφες γυναίκες συγκεντρωμένες ανα τετραγωνικό μετρό... :grin:
Γενικά πάντως,εγώ δεν έχω κόλλημα με τις εθνικότητες...Αρκεί βέβαια η γυναίκα
Α) να είναι κάτω απο 1.70 (γιατί πάνω απο αυτο το ύψος,μου θυμίζει τραβεστι),
Β)να εχει βυζι το πολυ μέχρι 2 νούμερο (γιατί άλλως μου θυμίζει ανθρωπομορφη αγελάδα)
Γ)να είναι η να φαίνεται το πολυ μέχρι 25 ετών (γιατί μετα τα 25 η γυναίκα είναι milf και μετα τα 40 πρέπει να θανατωνεται.. :2funny:)
Δ)να είναι το πολυ 50 κιλά.
Pipinomaniac rules... :rockon:
ΤΕΛΟΣ... :2funny:

Συμφωνούμε σε όλα εκτός από το Α), δηλαδή ΚΑΙ 1,80 ΚΑΙ 50 κιλά ΚΑΙ 2άρι βυζί - και 1 μέτρο πόδι ΚΑΙ καμιά 20αριά χρονών....ο ορισμός της τελειότητας .... Α, και για να μην ξεχάσω, ροζ κολοτρυπίδα και κωλαράκι που κοκκινίζει και αφήνει δαχτυλιές όταν το πιάνεις    :2funny: :2funny: :2funny:

Εντάξει, το να πας στην Ταϊλάνδη ΓΙΑ να βρεις Ρωσίδες είναι μεγάλη μαλακία, προφανώς... χίλιες φορές να πας κατευθείαν στην πηγή... αν όμως έχεις αρρώστια μαζί τους και σου προκύψει η επιλογή ?  :think: ;) :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.624
Κριτικές
36
Like
35.170
Πόντοι
18.565
Καλά..δεν υπάρχει πιο άκυρο πράγμα απο το να πηγαίνεις στη Ταυλανδη και να τη πεφτεις σε ρωσσιδες...
Πέραν αυτού,για εμένα προσωπικά η Ασιατική ομορφιά δε συγκρίνεται...
Δε μπορώ σε καμμιά περίπτωση να βάλω δίπλα δίπλα,τα ασιατικα μπιμπελο με τις ρωσσιδες,σουηδεζες,Ελληνίδες κλπ κλπ....
Αυτο βέβαια δε σημαίνει πως μόνο στην Ασία υπάρχουν όμορφες γυναίκες...απλά εκει είναι μαζεμενες οι περισσοτερες.. :grin:
Ειδικά στο Χονγκ Κονγκ είδα τις περισσότερες όμορφες γυναίκες συγκεντρωμένες ανα τετραγωνικό μετρό... :grin:
Γενικά πάντως,εγώ δεν έχω κόλλημα με τις εθνικότητες...Αρκεί βέβαια η γυναίκα
Α) να είναι κάτω απο 1.70 (γιατί πάνω απο αυτο το ύψος,μου θυμίζει τραβεστι),
Β)να εχει βυζι το πολυ μέχρι 2 νούμερο (γιατί άλλως μου θυμίζει ανθρωπομορφη αγελάδα)
Γ)να είναι η να φαίνεται το πολυ μέχρι 25 ετών (γιατί μετα τα 25 η γυναίκα είναι milf και μετα τα 40 πρέπει να θανατωνεται.. :2funny:)
Δ)να είναι το πολυ 50 κιλά.
Pipinomaniac rules... :rockon:
ΤΕΛΟΣ... :2funny:
Εκτος απο το μεγεθος του βυζιου στο οποιο επαυξανω (επιμειωνω ηθελα να πω)- το θελω μεχρι 1,5αρι το πολυ, να χωραει στο ποτηρι της σαμπανιας ;) και ισως στο υψος γιατι πολλες ψηλες γυναικες χανουν στη θηλυκοτητα,χωρις να ειναι κανονας αυτο, σε ολα τα αλλα δεν πολυσυμφωνω. Η ιδανικη γυναικα για μενα εχει τα ποδια ανατολικοευρωπαιας το κωλο βραζιλιανας, προσωπο και ερωτικη συμπεριφορα ασιατισσας και ταμπεραμεντο μεσσογειακο. Οσο για την ηλικια απο μικρος ημουνα μιλφακιας (28-35 η ιδανικη ηλικια) η γυναικα ειναι αρκετα ωριμη για να σου κανει τα παντα και σχετικα μικρη για να κοιταξει να επωφεληθει απο αυτα. :grin: Δυο φορες τελος.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Καλά..δεν υπάρχει πιο άκυρο πράγμα απο το να πηγαίνεις στη Ταυλανδη και να τη πεφτεις σε ρωσσιδες...
Πέραν αυτού,για εμένα προσωπικά η Ασιατική ομορφιά δε συγκρίνεται...
Δε μπορώ σε καμμιά περίπτωση να βάλω δίπλα δίπλα,τα ασιατικα μπιμπελο με τις ρωσσιδες,σουηδεζες,Ελληνίδες κλπ κλπ....
Αυτο βέβαια δε σημαίνει πως μόνο στην Ασία υπάρχουν όμορφες γυναίκες...απλά εκει είναι μαζεμενες οι περισσοτερες.. :grin:
Ειδικά στο Χονγκ Κονγκ είδα τις περισσότερες όμορφες γυναίκες συγκεντρωμένες ανα τετραγωνικό μετρό... :grin:
Γενικά πάντως,εγώ δεν έχω κόλλημα με τις εθνικότητες...Αρκεί βέβαια η γυναίκα
Α) να είναι κάτω απο 1.70 (γιατί πάνω απο αυτο το ύψος,μου θυμίζει τραβεστι),
Β)να εχει βυζι το πολυ μέχρι 2 νούμερο (γιατί άλλως μου θυμίζει ανθρωπομορφη αγελάδα)
Γ)να είναι η να φαίνεται το πολυ μέχρι 25 ετών (γιατί μετα τα 25 η γυναίκα είναι milf και μετα τα 40 πρέπει να θανατωνεται.. :2funny:)
Δ)να είναι το πολυ 50 κιλά.
Pipinomaniac rules... :rockon:
ΤΕΛΟΣ... :2funny:

Και μια που ανάφερε ο pipinomaniac το θέμα του ύψους, να πω και μια ιστορία για γέλια.

Τόσο εδώ όσο και στα ξένα sites με είχαν τρομοκρατήσει όλοι με το θέμα του ύψους και των ladyboys... μου είχε προκληθεί λοιπόν φόβος ότι αν δεις κάποια Ταιλανδή να είναι π.χ. πάνω από 1,65μ, είναι κατά πάσα πιθανότητα ladyboy. Έλα όμως που μου αρέσουν οι ψηλές...

1η μέρα λοιπόν κι αφού έχω κάνει τα μύρια όσα σε διάφορα gogo και πλησιάζει 3 η ώρα, βρίσκομαι στο Windmill και βλέπω να χορεύει μία η οποία μπορεί να ήταν και ..1,70 !

Την γούσταρα μεν, τρομοκρατούμουν όμως στην ιδεα να την φορτώσω και να είναι κανένα ladyboy ή καμιά εγχειρισμένη... για να μην τα πολυλογώ, την πήρα κοντά μου, της αγόρασα ladydrink και με 500 μπατ tip την πέρασα.... γυναικολογική εξέταση μέσα στο windmill... Μόνο που δεν έβαλα μικροσκόπιο στο μουνί της για να σιγουρευτώ ότι όλα είναι όπως πρέπει να είναι....αφού με έβλεπαν οι άλλοι θαμώνες και γελούσαν  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικά ήταν ίσως η καλύτερη επιλογή μου, την φόρτωσα LT και την ξαναπήρα και 3 μέρες μετά...

Για αυτό σας λέω, μοναδικές εμπειρίες, δεν υπάρχουν αυτά αλλού  :)
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Και μια που ανάφερε ο pipinomaniac το θέμα του ύψους, να πω και μια ιστορία για γέλια.

Τόσο εδώ όσο και στα ξένα sites με είχαν τρομοκρατήσει όλοι με το θέμα του ύψους και των ladyboys... μου είχε προκληθεί λοιπόν φόβος ότι αν δεις κάποια Ταιλανδή να είναι π.χ. πάνω από 1,65μ, είναι κατά πάσα πιθανότητα ladyboy. Έλα όμως που μου αρέσουν οι ψηλές...


1η μέρα λοιπόν κι αφού έχω κάνει τα μύρια όσα σε διάφορα gogo και πλησιάζει 3 η ώρα, βρίσκομαι στο Windmill και βλέπω να χορεύει μία η οποία μπορεί να ήταν και ..1,70 !

Την γούσταρα μεν, τρομοκρατούμουν όμως στην ιδεα να την φορτώσω και να είναι κανένα ladyboy ή καμιά εγχειρισμένη... για να μην τα πολυλογώ, την πήρα κοντά μου, της αγόρασα ladydrink και με 500 μπατ tip την πέρασα.... γυναικολογική εξέταση μέσα στο windmill... Μόνο που δεν έβαλα μικροσκόπιο στο μουνί της για να σιγουρευτώ ότι όλα είναι όπως πρέπει να είναι....αφού με έβλεπαν οι άλλοι θαμώνες και γελούσαν  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικά ήταν ίσως η καλύτερη επιλογή μου, την φόρτωσα LT και την ξαναπήρα και 3 μέρες μετά...

Για αυτό σας λέω, μοναδικές εμπειρίες, δεν υπάρχουν αυτά αλλού  :)
Πετυχες εγχειρισμενο ladyboy... :2funny: :2funny: :2funny:

Όσον αφορά το 1.80 και 50 κιλά...πολυ κοκκαλιαρα δε θα είναι?..θες να τη κανείς σούπα μετα το πήδημα? :2funny:

Τώρα κάτι άσχετο με το θέμα,αλλα δυστυχώς το ευρω είναι σε ελεύθερη πτώση σε σχέση με το μπατ...
41,80 σήμερα στα ανταλλακτηρια της ΒΚΚ.. :headbang:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Καλά..δεν υπάρχει πιο άκυρο πράγμα απο το να πηγαίνεις στη Ταυλανδη και να τη πεφτεις σε ρωσσιδες...
Αυτός είναι ο λόγος που δεν πάω. Από τη δεύτερη βία τρίτη μέρα θα ψάχνω να βρω Ρωσίδες.

Β)να εχει βυζι το πολυ μέχρι 2 νούμερο (γιατί άλλως μου θυμίζει ανθρωπομορφη αγελάδα)
Αν έχει βυζί κάτω από 3 δεν είναι γυναίκα.

Γ)να είναι η να φαίνεται το πολυ μέχρι 25 ετών (γιατί μετα τα 25 η γυναίκα είναι milf και μετα τα 40 πρέπει να θανατωνεται.. :2funny:)
Σε αυτό νομίζω ότι συμφωνούμε τα 3 δισεκατομμύρια ανδρών στον πλανήτη. (το να φαίνεται δεν το δέχομαι, να είναι!)

Δ)να είναι το πολυ 50 κιλά.
Ανάλογα με το ύψος, μέχρι 56 κιλά το ζωντανό συγχωρείται.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μπερδεύτηκα τώρα, αφού η φίλη σου είναι θηλυκό, πως της επιτρέπεις να μιλάει;  ;)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.624
Κριτικές
36
Like
35.170
Πόντοι
18.565
Θηλυκο η "ζωντανο"; :2funny:Με εκανες και θυμηθηκα τα νιατα μου ρε φιλε τοτε που κανονιζαμε με τους φιλους μου να παμε να διασκεδασουμε και ενας απο αυτους ρωταγε "Θα παρουμε και τα ζωντανα μαζι μας";
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.624
Κριτικές
36
Like
35.170
Πόντοι
18.565
Τώρα μου θύμησες μια φίλη μου,που υποστηρίζει ότι αν κάποιος τον εχει κάτω απο 20 πόντους δεν είναι άντρας... ;)
Και εμενα μια αλλη φιλη μου οταν της ελεγα το αρχαιο ρητο οτι αν σβησουν τα φωτα ολες οι γυναικες ειναι ιδιες, αυτη ελεγε: Οι αντρες ομως οχι.Παντα θα υπαρχει καποιος που θα την εχει μεγαλυτερη. :headbang: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Μπερδεύτηκα τώρα, αφού η φίλη σου είναι θηλυκό, πως της επιτρέπεις να μιλάει;  ;)
Γιατί?Οι γυναίκες απαγορεύεται να μιλάνε?
Εμείς άντρες έχουμε το αποκλειστικό προνόμιο να κρίνουμε και να δίνουμε χαρακτηρισμούς όπως μουναρα,βυζαρα,κωλαρα κλπ κλπ και στις γυναίκες απαγορεύεται να λένε παιδαρος,τεκνό,πουτσαρας κλπ  κλπ?
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
ρεσεις ψωφατε για παρεξηγηση- :2funny:

δωστε τον παλμο απο το μετωπο η ανεβαστε κανα βιντεακι απο ΤΗΑΙ  :s&m_3: :knockinb:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Γιατί?Οι γυναίκες απαγορεύεται να μιλάνε?
Εμείς άντρες έχουμε το αποκλειστικό προνόμιο να κρίνουμε και να δίνουμε χαρακτηρισμούς όπως μουναρα,βυζαρα,κωλαρα κλπ κλπ και στις γυναίκες απαγορεύεται να λένε παιδαρος,τεκνό,πουτσαρας κλπ  κλπ?



Pipinomaniac αστειεύομαι στο ίδιο ύφος που αστειευόσουν σε προηγούμενο ποστ και εσύ.

Γ)να είναι η να φαίνεται το πολυ μέχρι 25 ετών (γιατί μετα τα 25 η γυναίκα είναι milf και μετα τα 40 πρέπει να θανατωνεται.. :2funny:)
Pipinomaniac rules... :rockon:

Καμία διάθεση για αντιπαράθεση.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Pipinomaniac αστειεύομαι στο ίδιο ύφος που αστειευόσουν σε προηγούμενο ποστ και εσύ.

Καμία διάθεση για αντιπαράθεση.
Το ξέρεις πως ούτε απο μένα υπάρχει τέτοια διάθεση...Ειδικά με άτομα σα και σένα...
Άλλωστε δε γνωριστηκαμε τώρα... ;)
Κρατάει χρόνια η κολωνια... ;)
 

sergio2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια θα ειμαι Παταγια απο Πεμπτη 21 Ιουλιου εωσ 28.Επειδη παω μονος, μου θα ειναι κανενας σας κατω να βρεθουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom