Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ok αλλα ποσο πανε περπιπου οι τιμες καμμια συμβουλη ?τι πρεπει να κανω πως να κινηθω κατι ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ok αλλα ποσο πανε περπιπου οι τιμες καμμια συμβουλη ?τι πρεπει να κανω πως να κινηθω κατι ?
Ρε τυπε δεν ειναι και τιποτα δυσκολο,πας και μιλας με τις γκομενες.αν δεν το εχεις ουτε αυτο,ε τοτε αστο.Οι τιμες ειναι αναλογα την γκομενα και ποσο ωραια θεωρει οτι ειναι,ξεκινανε απο 1000 μπατ παντως.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.759
Κριτικές
36
Like
35.611
Πόντοι
18.565
τι εγινα κανενα info τιποτα ?ολα τελικα εκει ειναι επαγγελματικα? πηδας και φευγεις ? οκ και εαν ειναι ετσι ποσο παι το μαλι για 1 η για 2 μαζι για ολη την βραδια για πειτε τιποτα δωστε τα φωτα σας .Εγω ετσι και αλλιως θα παω να δω και τα μερη αλλα θελω και απο το κοκο γιατι οχι .
Θελεις και τσαμπα, θελεις και γουστα να πηγαινεις με δυο, ε, αυτο δεν νομιζω να γινεται ουτε στις πιο φιλελευθερες σεξουαλικα χωρες, ποσο μαλλον στην Ταυλανδη που ειναι πολυ συντηρητικοι οι ανθρωποι (εκτος κυκλωματων πορνειας). Τωρα αν 25 με 30 ευρω την ημερα σου φαινονται πολλα για να περνας ωραια την βραδυα σου, τοτε καλλιτερα κατσε εδω. Βεβαια μπορεις να κανεις και καμακι σε κανενα εμπορικο κεντρο με ποσοστο επιτυχιας λιγο καλλιτερο απο οτι εδω στην Ελλαδα αλλα με το ρισκο οτι θα κολλησεις πιθανον με μια κοπελα για πολλες μερες.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ok αυτο ηθελα  κοιτα 20-30 ευρα δεν ειναι πολλα αλλα δεν ξερω τι να περιμενω οποτε ολα τα ρωτω.
Το τζαμπα μην λες ποτε οτι δεν παιζει .Και με 1-2-3 ολα ειναι θεμα τυχης εγψ αυτο που ηθελα ειναι να μαθω γιατι εχους πολλα για ταιλανδι και δεν ξερεις τι να περειμενεις .Κατι ακομα ολες αυτες που τις βρισκεις στα μπρ κανουν πιατσα η που αλλου??
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
θα είμαι Πατάγια από 28/8 εως 7/9 εχω κλείσει για 3 μέρες το στο mind resort και μετά βλέπω, θα είναι και κάποια παιδιά από εδώ εκείνη τη περίοδο κάτω.
Εψαξα κ βρήκα μία λίστα με τα μασατζίδικα (κατά καιρούς έχουν αναφερθεί εδώ)αλλά αν κάποιος που έχει πάει πρόσφατα εχει να κάνει καμιά αναφορα η να τα ταξινομήσει ανά ποιότητα και τιμές θα ήταν πολύ καλό, τη παραθέτω:

Sabai Dee, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Sabai Room, Second Road, North Pattaya (near BigC)
SabaiLand, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Culture Club, Soi Honey Inn (Soi 11)
Honey Body Massage, Soi Honey Inn (Soi 11)
Heavens Entertainment, Sukhumvit Road, Pattaya Klang
Gentlemen Spa, Third Road, North Pattaya
P.P. Massage, Soi Jirapol (Soi Buakhaow)
Diamond Massage, Soi Diamond (Walking Street)
VIP Massage, Soi Diamond (Walking Street)
Yellow House Massage
επίσης μου έκανε εντύπωση το:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ρε παιδια εχετε δει την ταινα για την ταιλανδι Love me long time  sex tourism in thailand? τι λετε ?
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια εχετε δει την ταινα για την ταιλανδι Love me long time  sex tourism in thailand? τι λετε ?
στη ΝΕΤ εχει μια εκπομπη "ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ"παιδια τι λετε αξιζει να γυρισω κανενα νησακι;Στη Μυκονο γαμιουνται ολες;λεφτα παιρνουν γιατι αμα ειναι γαμαω και εδω που ειμαι.Κανουν καλες πιπες;Αν μου καυλωσει η καμαριερα μπορω να την πηδηξω η θα θελει λεφτα και αυτη;
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
στη ΝΕΤ εχει μια εκπομπη "ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ"παιδια τι λετε αξιζει να γυρισω κανενα νησακι;Στη Μυκονο γαμιουνται ολες;λεφτα παιρνουν γιατι αμα ειναι γαμαω και εδω που ειμαι.Κανουν καλες πιπες;Αν μου καυλωσει η καμαριερα μπορω να την πηδηξω η θα θελει λεφτα και αυτη;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ενταξει μερικοι νομιζουν οτι θα πανε ταυλανδη και θα τους παρακαλανε οι γκομενες να τις γαμησουν.Δεν ειναι ετσι.
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
αφηστε της αντιπαραθεσεις αδελφια κ  δωστε πληροφοριες απο το μετωπο :s&m_3:

το club minx που βρισκεται..??
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1


κ δυο ερωτησουλες απο εμενα...-αυτες στην αρχη του βιντεο ειναι οι λεγομενες freelancer???

κ ι αλλη ειναι....  στο 1.14 διακρινονται κατι κοπελιτσες στον δρομο π διαφημιζουν τα μαγαζια...(φορτωνονονται αυτες...???κ αν ναι θαεχουν αλλο τιμολογιο φανταζομαι.... :s&m_2: :s&m_3:)

σε αυτην την ερωτηση εχουμε απαντηση..??δωστε τα φωτα σας παρακαλω.. :s&m_3: :tits2:
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
αφηστε της αντιπαραθεσεις αδελφια κ  δωστε πληροφοριες απο το μετωπο :s&m_3:

το club minx που βρισκεται..??

στο τελος της  walking street στο αριστερο σου χερι. Το μειονεκτημα ειναι οτι μαζευει πολλους αραβες.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
74
Πόντοι
1
θα είμαι Πατάγια από 28/8 εως 7/9 εχω κλείσει για 3 μέρες το στο mind resort και μετά βλέπω, θα είναι και κάποια παιδιά από εδώ εκείνη τη περίοδο κάτω.
Εψαξα κ βρήκα μία λίστα με τα μασατζίδικα (κατά καιρούς έχουν αναφερθεί εδώ)αλλά αν κάποιος που έχει πάει πρόσφατα εχει να κάνει καμιά αναφορα η να τα ταξινομήσει ανά ποιότητα και τιμές θα ήταν πολύ καλό, τη παραθέτω:

Sabai Dee, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Sabai Room, Second Road, North Pattaya (near BigC)
SabaiLand, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Culture Club, Soi Honey Inn (Soi 11)
Honey Body Massage, Soi Honey Inn (Soi 11)
Heavens Entertainment, Sukhumvit Road, Pattaya Klang
Gentlemen Spa, Third Road, North Pattaya
P.P. Massage, Soi Jirapol (Soi Buakhaow)
Diamond Massage, Soi Diamond (Walking Street)
VIP Massage, Soi Diamond (Walking Street)
Yellow House Massage
επίσης μου έκανε εντύπωση το:
Ειδικά αυτό που σου έκανε εντύπωση πέρυσι που είχα πάει ήταν χάλια. Πολύ φτωσή απομίμηση των αντίστοιχων της ΒΚΚ.
Βέβαια όλα αυτά αλλάζουν από μέρα σε μέρα.
Σταθερή αξία εδώ και άπειρα χρόνια το πρώτο, πιο κάτω τα επόμενα δύο.
Μου έχουν πεί καλά λόγια (αλλά δεν έχω πάει) για το Yellow.
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
θα είμαι Πατάγια από 28/8 εως 7/9 εχω κλείσει για 3 μέρες το στο mind resort και μετά βλέπω, θα είναι και κάποια παιδιά από εδώ εκείνη τη περίοδο κάτω.
Εψαξα κ βρήκα μία λίστα με τα μασατζίδικα (κατά καιρούς έχουν αναφερθεί εδώ)αλλά αν κάποιος που έχει πάει πρόσφατα εχει να κάνει καμιά αναφορα η να τα ταξινομήσει ανά ποιότητα και τιμές θα ήταν πολύ καλό, τη παραθέτω:


επίσης μου έκανε εντύπωση το:

στις υπηρεσιες αναφερει ball massage..-τι εννοει ο ποιητης? :pipa1:  η μονο μασαζ στην γυρο περιοχη?(παντος εχει ωραιες γκομενες

κ ειδικα το doyble  που αναφερει πρεπει να ειναι ολα τα λεφτα...
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
στο τελος της  walking street στο αριστερο σου χερι. Το μειονεκτημα ειναι οτι μαζευει πολλους αραβες.

Άραβες ?  :think: Εγώ δεν είδα ούτε έναν...
Είχε βέβαια Ινδο-Πακιστανούς όπως παντού.

Η Mixx είναι ρώσικης ιδιοκτησίας και πάρα πολύ
πελάτες είναι Ρώσοι (και Ρωσίδες  ;) :grin:)

Αν ψάξετε και λίγο στο youtube θα βρείτε Ρωσικά
βιντεάκια όπου μιλάει ο Ρώσος manager του club.

Γενικά προς το τέλος της Walking Street έχει γίνει
Ρώσικη αποικία με εστιατόρια, μπαρ, κλπ που
απευθύνονται στους Ρώσους.
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0

το ball massage δε ξέρω τι είναι (φαντάζομαι ειδική περιποίηση στην ευαίσθητη περιοχή) αλλά θα το δοκιμάσω όταν πάω, όσο  για το dream-teen-pattaya  που είναι  φτηνή απομίμηση των αντιστοίχων της ΒΚΚ αν έχεις τη καλοσύνη πες  μου αν γνωρίζεις κανα 2  γνήσια στη ΒΚΚ γιατί θα μείνω κ εκεί δύο μέρες  (έχω κλείσει στο solohotelsresorts  κοντά στη νάνα με 1500 το βράδυ και joiners free)
 

the61836

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αν διαβασεις ακομα και 3 σελιδες πριν θα βρεις πολλες απαντησεις. Κανε ενα κοπο ρε φιλε. Τωρα αυτο που δεν ξερω ειναι αν θα βρεις πουτανες στην Ταυλανδη  :2funny:

katalava... kai poso paei to mali gia olo to vradu???
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
Η MIXX ειναι ενα club 2σε 1,δηλαδη αφου ανεβαινεις τις 2 κυλιομενες σκαλες συναντας 2 εισοδους η αριστερη σε οδηγει στη disco και η δεξια στο club.Aυτα τα 2 επικοινωνουν απο πισω.Η disco ειναι κλασικη δεκαετιας 80 εχει και discoμπαλα!Οι τιμες περιπου οπως στο insomnia αλλα τουλαχιστον 2 κλασεις πιο κατω και απο αποψη κοριτσιων αλλα και απο αποψη πελατων.Παιζει επισης και πολυ βιζιτα απο Ρωσια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom