Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Κανένα δεν είναι δίπλα ακριβώς στη δράση.Το belaire όμως είναι σαφώς πιο κοντά.Κάπου 300 μέτρα απο τη bangla road που γίνεται το παιχνίδι...το άλλο θέλει οπωσσδηποτε να νοικιασεις μηχανάκι...είναι αρκετά μακρια...
Το tiger inn,είναι 50 μέτρα πιο κοντά απο το belaire,δηλαδή 250 μέτρα απο τη δράση.
Βέβαια το c&n που εχει βγάλει και τρελή προσφορά για Αύγουστο,είναι αχτυπητο.
Όμως αμφιβάλλω αν θα βρει κανείς τώρα δωμάτιο...συνήθως είναι full και πρέπει να κανείς κράτηση τουλάχιστον 3 μήνες πριν
Εχει έχει δωμάτια pipi  :thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλημέρα ταϊλανδοπαίκτες,

το cn μου απάντησε μόλις και έχει δωμάτια διαθέσιμα για της ημερομηνίες που θέλω.
με μεγάλο κρεββάτι στα 800 baht την νύχτα και επειδή το ζήτησα για 8 ημέρες μου είπαν ότι έχουν μια προσφορά για 6 νύχτες στα 1000 baht την βραδιά και 2 νύχτες δώρο. Διαφορά 400 baht δηλαδή.
To tiger inn μου απάντησε ότι είναι joiners free και στη σελίδα του λέει για 1400 την βραδιά. Παίζει άμα κάνω παζάρια να μου το κατεβάσουν;

Το bel air δεν μου έχει απαντήσει ακόμα, στη σελίδα του λέει για 800 baht την βραδιά (superior room) χωρίς πρωινό και 1044 με πρωινό. Φαίνεται σαφώς ανώτερο και άμα είναι joiners free θα το κλείσω.
cn δαγκωτο τυπε.υπαρχει και ενα αλλο,ακριβως απεναντι του,πολυ καλο και αυτο αλλα δυστυχως δεν θυμαμαι πως το λενε.
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Και θελουν να εχεις μαζι μια φωτογραφια,τα εισητηρια,και το διαβατηριο.και 30 ευρω.για 2 μηνες +1 ακομη που θα παρεις απο imigration.
Δηλαδή είμαι υποχρεωμένος να έχω εισιτήρια? Δεν μπορώ να επιλέξω τι θα κάνω? Μπορεί να θέλω να φύγω με τα πόδια που λέει ο λόγος...:cheesy:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα ταϊλανδοπαίκτες,

το cn μου απάντησε μόλις και έχει δωμάτια διαθέσιμα για της ημερομηνίες που θέλω.
με μεγάλο κρεββάτι στα 800 baht την νύχτα και επειδή το ζήτησα για 8 ημέρες μου είπαν ότι έχουν μια προσφορά για 6 νύχτες στα 1000 baht την βραδιά και 2 νύχτες δώρο. Διαφορά 400 baht δηλαδή.
To tiger inn μου απάντησε ότι είναι joiners free και στη σελίδα του λέει για 1400 την βραδιά. Παίζει άμα κάνω παζάρια να μου το κατεβάσουν;

Το bel air δεν μου έχει απαντήσει ακόμα, στη σελίδα του λέει για 800 baht την βραδιά (superior room) χωρίς πρωινό και 1044 με πρωινό. Φαίνεται σαφώς ανώτερο και άμα είναι joiners free θα το κλείσω.
To C & N ειναι εγγυημενο απο πολλους συναγωνιστες και μεσα στο "κολπο".
Το Τiger Inn  ειναι μερος επιχειρηματικης αλυσιδας μαζι με το κλαμπ Tiger,και τα Ξεν/χεια chang και Bangkok rezidence και οπως καταλαβαινεις ειναι λιγο δυσκοιλιοι...
Αν θες την αποψη μου,κλεισε καποιο για 1-2 μερες και εκει θα βρεις οτι γουσταρεις μετα,αφου το δεις και με τα ματια σου.
Δεν ειναι και high season για να αντιμετωπισεις προβλημα.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Master 21    μιας  και  θα  μεινεις  3  μηνες  Σαμουι  και  θυμουμενος  οτι  παλια    ειχες  ρωτησει    για  μουι  ται  , μπορεις  να  πηγαινεις    τα  απογευματα  5 -7    σε  αυτην  την  σχολη . Πηγαινε    μια    δυο  μερες    και  αν  σου  αρεσει  , κανεις  παραπανω .

 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
To C & N ειναι εγγυημενο απο πολλους συναγωνιστες και μεσα στο "κολπο".
Το Τiger Inn  ειναι μερος επιχειρηματικης αλυσιδας μαζι με το κλαμπ Tiger,και τα Ξεν/χεια chang και Bangkok rezidence και οπως καταλαβαινεις ειναι λιγο δυσκοιλιοι...
Αν θες την αποψη μου,κλεισε καποιο για 1-2 μερες και εκει θα βρεις οτι γουσταρεις μετα,αφου το δεις και με τα ματια σου.
Δεν ειναι και high season για να αντιμετωπισεις προβλημα.

το έχω διαβάσει και ποιο παλιά αυτό, αλλά λέω μήπως και φάμε καμιά π@ράρ@ και δεν βρίσκουμε..
μόλις μου απάντησε και το bel air και είναι joiners free. λέω να κλείσω αυτό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το έχω διαβάσει και ποιο παλιά αυτό, αλλά λέω μήπως και φάμε καμιά π@ράρ@ και δεν βρίσκουμε..
μόλις μου απάντησε και το bel air και είναι joiners free. λέω να κλείσω αυτό.
δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρεις,ακομη και χαι σιζον.Το μπελ αιρ για μενα ειναι τσαμπα λεφτα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
γιατί το λες αυτό; :huh: από την σελίδα του και από τις φωτογραφίες φαίνεται πολύ ωραίο...
Eιναι κριμα να χαλας τοσα λεφτα,μονο για υπνο.Εγω εμενα στην πατονγκ με 700 μπατ σε ξενοδοχειο με ολες τις ανεσεις,σε γαματο δωματιο,με πισινα,και κανα 10λεπτο δρομο απο την μπαγκλα και την παραλια.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το μεγαλο ατού του bel air είναι τα ευρύχωρα δωμάτια. Κατά τα άλλα είναι ένα απλά καλό ξενοδοχείο xωρίς πολλές παροχές άλλες , θέλεις κανά 5 λεπτο περπάτημα για bangla .
 

Συνημμένα

  • 111.JPG
    111.JPG
    280,7 KB · Εμφανίσεις: 13

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Το μεγαλο ατού του bel air είναι τα ευρύχωρα δωμάτια. Κατά τα άλλα είναι ένα απλά καλό ξενοδοχείο xωρίς πολλές παροχές άλλες , θέλεις κανά 5 λεπτο περπάτημα για bangla .

ε δε θέλουμε και τίποτα παραπάνω... ένα απλά καλό ξενοδοχείο, καθαρό και όχι πολύ μακριά από την αγορά :)

Eιναι κριμα να χαλας τοσα λεφτα,μονο για υπνο.Εγω εμενα στην πατονγκ με 700 μπατ σε ξενοδοχειο με ολες τις ανεσεις,σε γαματο δωματιο,με πισινα,και κανα 10λεπτο δρομο απο την μπαγκλα και την παραλια.

δεν θυμάσαι πως το λένε;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ε δε θέλουμε και τίποτα παραπάνω... ένα απλά καλό ξενοδοχείο, καθαρό και όχι πολύ μακριά από την αγορά :)

δεν θυμάσαι πως το λένε;
Στειλε τους μειλ να σου κανουν προσφορα,με πρωινο εγω εδινα 700,σε γαματο δωματιο.Πρωινο της πλακας βεβαια,αλλα ειχες το καφεδακι σου,τοστακι αν ηθελες..Αλλα σιγα μην ξυπνας πρωι.
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Λόγο απρόβλεπτων υποχρεώσεων αναγκάστηκα να ακυρώσω το δικό μου ταξίδι, Better luck next year που λένε  :headbang: :tickedoff:
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες που μου δώσατε παίδες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Στειλε τους μειλ να σου κανουν προσφορα,με πρωινο εγω εδινα 700,σε γαματο δωματιο.Πρωινο της πλακας βεβαια,αλλα ειχες το καφεδακι σου,τοστακι αν ηθελες..Αλλα σιγα μην ξυπνας πρωι.
Το ξαναπαμε...για high season το paripas στα 700 μπατ είναι ληστεία,όταν με 100 μπατ παραπάνω (c & n hotel),μένεις σε ένα ξενοδοχείο που είναι 50 μέτρα (και όχι 500),απο τα κωλομπαρα.
Εκτός βέβαια και αν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο για κάποιον η ύπαρξη η μη πισίνας..γιατί το c&n ΔΕΝ εχει...Και για να λέμε την αλήθεια του θεού,πισίνα με όλη τη σημασία της λέξης,απο τα τρία ξενοδοχεία ( c&n,be lair,paripas),εχει ΜΟΝΟ το paripas...του be lair είναι ουσιαστικά ΓΟΥΡΝΑ...
Και απο την άλλη,τα δωμάτια του belair είναι παλάτια μπροστά στου paripas...Ο καθένας λοιπόν,ανάλογα με τις ανάγκες και τα στάνταρ που εχει,επιλέγει το ανάλογο ξενοδοχείο...
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Το ξαναπαμε...για high season το paripas στα 700 μπατ είναι ληστεία,όταν με 100 μπατ παραπάνω (c & n hotel),μένεις σε ένα ξενοδοχείο που είναι 50 μέτρα (και όχι 500),απο τα κωλομπαρα.
Εκτός βέβαια και αν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο για κάποιον η ύπαρξη η μη πισίνας..γιατί το c&n ΔΕΝ εχει...Και για να λέμε την αλήθεια του θεού,πισίνα με όλη τη σημασία της λέξης,απο τα τρία ξενοδοχεία ( c&n,be lair,paripas),εχει ΜΟΝΟ το paripas...του be lair είναι ουσιαστικά ΓΟΥΡΝΑ...
Και απο την άλλη,τα δωμάτια του belair είναι παλάτια μπροστά στου paripas...Ο καθένας λοιπόν,ανάλογα με τις ανάγκες και τα στάνταρ που εχει,επιλέγει το ανάλογο ξενοδοχείο...
Παντως σε εμενα κατω απο 1000 δεν επεφτε το C&N,οσο για τα δωματια του Παριπας δεν συμφωνω,ηταν ΤΕΛΕΙΑ με ολη την σημασια της λεξεως..χωρις βεβαια να εχω δει του Belair.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
το έχω διαβάσει και ποιο παλιά αυτό, αλλά λέω μήπως και φάμε καμιά π@ράρ@ και δεν βρίσκουμε..
μόλις μου απάντησε και το bel air και είναι joiners free. λέω να κλείσω αυτό.
Σιγουρα προβλημα δεν προκειτε να αντιμετωπισεις,ειδικα τωρα που δεν ειναι high season.
Αλλα κατανοω απολυτα οτι θελεις να εχεις την σιγουρια ενος κλεισμενου δωματιου για να  ξερεις που πηγαινεις.
Το ιδιο αγχος ειχα και 'γω την πρωτη φορα.
Την δευτερη ουτε καν σκεφτηκα να κλεισω δωματιο και βρηκα εκει ευκολα αν και Μαρτιος,με παρα πολυ κοσμο στο Πουκετ.


Ψαξε και αυτο,ειναι στο "στενο" δρομακι του Τiger inn,καλο, καθαρο,δωρεαν internet,μειονεκτημα το οτι δεν εχει μπαλκονακι.
Αλλα ειναι 200μετρα απο Bangla.
Στο ιδιο δρομακι εχει αρκετα ξεν/χεια αξιολογα και σε καλουτσικες τιμες...
 

notready

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα παίδες. Διάβασα 100+ posts με πραγματικά πολλές διαφωτιστικές πληροφορίες. Αυτό που θα ήθελα για να τα έχω και μαζεμένα, είναι να μου πείτε για τα εξής.
Κατ' αρχήν σκέφτομαι να πάω 24/7 αλλά δεν ξέρω που είναι καλύτερα από πλευράς σεξοτουρισμού, πατάγια ή πουκέτ; Δεύτερον θα ήθελα απόψεις για αεροπορικές εταιρίες, (και ξενοδοχεία αν και πιστεύω πως κάλυψαν κάποια posts πιο πίσω). Και τρίτον συμβουλές για το σε ποια μασατζίδικα, μπαρς κλπ πάμε.

Ξέρω πως προφανώς έχουν τα έχετε ξαναπει αλλά δεν αντέχω να διαβάσω άλλα 200 posts. Αν θέλει κάποιος ας απαντήσει με pm.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
γιαυτο μ αρεσει ο σεπτεμβρης ...ολοι εχουν γυρισει...ανεβαζουν φωτο με τα τιλακ τους    :fuck2:

λενε τις διαφορες ιστοριες τους  :s&m_3: :fuck1: :tits: :knockinb:


ανεβαστε τιποτα μπας  κ ανεβουμε λιγο συναδελφοι :2funny: :) :grin:
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια , διαβαζω το φορουμ περιπου 2 εβδομαδες και πραγματικα ειστε ολοι πολυ κατατοπιστικοι.Θα ειμαι κατω μαζι με ενα φιλαρακι απο τις 10 αυγουστου μεχρι και 20 του αυγουστου, αν ειναι καποιος κατω ας μου στειλει ενα μηνυμα να πιουμε καμμια μπυρα.Εχουμε κλεισει στο Citin Loft αν εχει καποιος καποια πληροφορια καλοδεχουμενη.

Καλη αρχη!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom