Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1


ας μπαινουμε στο κλιμα σιγα-σιγα.. :fuck1: :tits: :tits2: :kissass: :kissass2: :pipa3:
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
φανταζεστε να ειστε σε καποιο agogo bar στη Πατταγια, να εχετε συστηθει ως Ελληνας και οταν ειναι να φορτωστε να σας πουν"τα λεφτα μπροστα" και εσεις να απαντατε "ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ". :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Και μετα την ολοκληρωση του  :knockinb: "ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ;" :2funny: :2funny: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
τα παραλες φιλος.....εχουν πεσει πολυ οι τιμες...-350 το διωρο κ οσα ριξεις με μοντελα π εχουν γυρισει κ πορνο...-μην τα ισοπεδονουμε ολα...---το θεμα ειναι οτι και με λιγα...βρισκεις απιστευτα μωρα στην THAI
Εγώ μιλαω για Ελληνίδες μοντέλα που κάνουν πασαρέλα,όχι για ct...
Να πας ας πούμε σε μια επίδειξη ενός σχεδιαστή και να πεις "θέλω αυτό..πόσο;"
Αν όντως "παίζει" διωρακι με 350 ευρω και έχεις καμμιά άκρη,δώσε πληροφορίες σε πμ..Γιατί εγώ που ρώτησα έναν "δικό μου",μου είπε 500 για τη κοπέλα για 2 ώρες συν δωμάτιο κυριλε ξενοδοχείου, και να βγάλω κι ένα κατοσταρικο γι αυτόν...
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ για τις ωραίες απαντήσεις όλων για το ερώτημά μου σχετικά με τα νοσοκομεία. :)
Διάβαζα κάπου σχετικά με τις 90 μέρες παραμονής κλπ. και ότι κάτι άλλαξε στο ζήτημα αυτό. Πρέπει να δηλώνεις κάθε τόσο την διεύθυνση παραμονής κλπ. και κάτι τέτοια. Έστω ότι θέλω να μείνω 4 μήνες ή και παραπάνω, τι πρέπει να κάνω πριν φύγω από Ελλάδα? Ή απλώς το δηλώνω εκεί και πληρώνω κάποιο ποσό για την παραπάνω των 90 ημερών παραμονή? Και πού ακριβώς πηγαίνω να το δηλώσω? Στο αεροδρόμιο? Ή σε κάποιο Immigration office? Ή χρειάζεται απλώς να το δηλώσω εδώ στην Πρεσβεία της Ταϊλάνδης στην Ελλάδα και να πληρώσω κάποιο ποσό?
Αν και κάπου αλλού είχα διαβάσει περί 30 ημερών δωρεάν παραμονή και 60 ημερών με 25 επιπλέον ευρώ.

Το δεύτερο ερώτημα είναι, αν πληρώσω στην πρεσβεία για παραμονή ας πούμε 60 ημερών, αυτές οι 60 ημέρες από πότε αρχίζουν να μετρούν? Δηλαδή μπορώ να βάλω κάπως πιο ανοικτές ημερομηνίες? Ή πρέπει να τους δηλώσω ημέρα αναχώρησης κλπ.? Θέλω να πω ότι μπορεί να προηγηθεί κάποιο ταξίδι σε άλλη χώρα και από εκεί να μην ξέρω πότε θα αναχωρήσω για Ταϊλάνδη, οπότε δεν θα μπορώ να ξαναπάω στη πρεσβεία τους στην Ελλάδα να δηλώσω ότι να ξέρετε αύριο πετάω για Ταϊλάνδη κλπ. Δώστε μου τα φώτα σας...φώτα πορείας κατά προτίμηση...  :cheesy:
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
264
Κριτικές
3
Like
187
Πόντοι
1
Συνάδελφοι,

Σε όλα αυτά τα πουτανάκια δεν πληρώνεις την ομορφιά ΑΛΛΑ την αναγνωρισιμότητα, και γι αυτό και αυτές οι τιμές.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ευχαριστώ πολύ για τις ωραίες απαντήσεις όλων για το ερώτημά μου σχετικά με τα νοσοκομεία. :)
Διάβαζα κάπου σχετικά με τις 90 μέρες παραμονής κλπ. και ότι κάτι άλλαξε στο ζήτημα αυτό. Πρέπει να δηλώνεις κάθε τόσο την διεύθυνση παραμονής κλπ. και κάτι τέτοια. Έστω ότι θέλω να μείνω 4 μήνες ή και παραπάνω, τι πρέπει να κάνω πριν φύγω από Ελλάδα? Ή απλώς το δηλώνω εκεί και πληρώνω κάποιο ποσό για την παραπάνω των 90 ημερών παραμονή? Και πού ακριβώς πηγαίνω να το δηλώσω? Στο αεροδρόμιο? Ή σε κάποιο Immigration office? Ή χρειάζεται απλώς να το δηλώσω εδώ στην Πρεσβεία της Ταϊλάνδης στην Ελλάδα και να πληρώσω κάποιο ποσό?
Αν και κάπου αλλού είχα διαβάσει περί 30 ημερών δωρεάν παραμονή και 60 ημερών με 25 επιπλέον ευρώ.

Το δεύτερο ερώτημα είναι, αν πληρώσω στην πρεσβεία για παραμονή ας πούμε 60 ημερών, αυτές οι 60 ημέρες από πότε αρχίζουν να μετρούν? Δηλαδή μπορώ να βάλω κάπως πιο ανοικτές ημερομηνίες? Ή πρέπει να τους δηλώσω ημέρα αναχώρησης κλπ.? Θέλω να πω ότι μπορεί να προηγηθεί κάποιο ταξίδι σε άλλη χώρα και από εκεί να μην ξέρω πότε θα αναχωρήσω για Ταϊλάνδη, οπότε δεν θα μπορώ να ξαναπάω στη πρεσβεία τους στην Ελλάδα να δηλώσω ότι να ξέρετε αύριο πετάω για Ταϊλάνδη κλπ. Δώστε μου τα φώτα σας...φώτα πορείας κατά προτίμηση...  :cheesy:
Θεωρεις καλυτερο να ρωτησεις εδω μεσα και να σου πει κανεις το μακρυ του και το κοντο του,απο το να παρεις τηλεφωνο την ιδια την πρεσβεια και να σου τα αναλησουν αναλυτικοτατα;
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Οι 90 μέρες δεν έχουν να κάνουν με την τουριστική βίζα οπότε μην ασχοληθείς καν... Μέγιστη τουριστική βίζα 60 ημέρες από την Πρεσβεία την οποία στη λήξη της θα πάς να την ανανεώσεις για ακόμα 30 ημέρες σε κάποιο immigration. Άρα έχεις 60+30=90 μέρες ώς τουρίστας. Από όσο γνωρίζω η Πρεσβεία στην Αθήνα δεν δίνει τουριστική διπλής εισόδου οπότε δεν ασχολείσαι ούτε και με αυτό!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οι 90 μέρες δεν έχουν να κάνουν με την τουριστική βίζα οπότε μην ασχοληθείς καν... Μέγιστη τουριστική βίζα 60 ημέρες από την Πρεσβεία την οποία στη λήξη της θα πάς να την ανανεώσεις για ακόμα 30 ημέρες σε κάποιο immigration. Άρα έχεις 60+30=90 μέρες ώς τουρίστας. Από όσο γνωρίζω η Πρεσβεία στην Αθήνα δεν δίνει τουριστική διπλής εισόδου οπότε δεν ασχολείσαι ούτε και με αυτό!
Και θελουν να εχεις μαζι μια φωτογραφια,τα εισητηρια,και το διαβατηριο.και 30 ευρω.για 2 μηνες +1 ακομη που θα παρεις απο imigration.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες,

κλείνω ξενοδοχεία στο πουκέτ και έχω βρει τα παρακάτω:



Οποιαδήποτε πληροφορία για το αν είναι κοντά στην δράση, joiners fee κλπ ευπρόσδεκτη
 

THE TALISMAN

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες,

κλείνω ξενοδοχεία στο πουκέτ και έχω βρει τα παρακάτω:



Οποιαδήποτε πληροφορία για το αν είναι κοντά στην δράση, joiners fee κλπ ευπρόσδεκτη
Καλησπέρα συναγωνιστή,
Εγώ άκουσα τα καλύτερα για το Tiger Inn και έχω ήδη κάνει κράτηση...
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Φαίνεται αρκετά καλό, ξέρεις αν είναι κοντά στην bangla road, αν έχει joiners κλπ;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλησπέρα παίδες,

κλείνω ξενοδοχεία στο πουκέτ και έχω βρει τα παρακάτω:



Οποιαδήποτε πληροφορία για το αν είναι κοντά στην δράση, joiners fee κλπ ευπρόσδεκτη
σε αυτες τις τιμες το καλυτερο ειναι το και ειναι και joiners free.
 

THE TALISMAN

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Φαίνεται αρκετά καλό, ξέρεις αν είναι κοντά στην bangla road, αν έχει joiners κλπ;
Είναι σε οικοδομικό τετράγωνο που "βλέπει" στην Bangla Road, άρα μέσα στην κίνηση...
Για joiners, δε γνωρίζω καν τι είναι, χρειάζομαι μία μικρή ενημέρωση...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Καλησπέρα παίδες,

κλείνω ξενοδοχεία στο πουκέτ και έχω βρει τα παρακάτω:



Οποιαδήποτε πληροφορία για το αν είναι κοντά στην δράση, joiners fee κλπ ευπρόσδεκτη
Κανένα δεν είναι δίπλα ακριβώς στη δράση.Το belaire όμως είναι σαφώς πιο κοντά.Κάπου 300 μέτρα απο τη bangla road που γίνεται το παιχνίδι...το άλλο θέλει οπωσσδηποτε να νοικιασεις μηχανάκι...είναι αρκετά μακρια...
Το tiger inn,είναι 50 μέτρα πιο κοντά απο το belaire,δηλαδή 250 μέτρα απο τη δράση.
Βέβαια το c&n που εχει βγάλει και τρελή προσφορά για Αύγουστο,είναι αχτυπητο.
Όμως αμφιβάλλω αν θα βρει κανείς τώρα δωμάτιο...συνήθως είναι full και πρέπει να κανείς κράτηση τουλάχιστον 3 μήνες πριν
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
11
Like
434
Πόντοι
291
Και θελουν να εχεις μαζι μια φωτογραφια,τα εισητηρια,και το διαβατηριο.και 30 ευρω.για 2 μηνες +1 ακομη που θα παρεις απο imigration.
Αυτό ισχύει για τους 2 μήνες που παίρνεις απο την πρεσβεία στην Αθήνα.....
Μετά,για να πάρεις τον 1 μήνα επιπλέον απο Ταυλανδη ,που ακριβώς πρέπει να πας εκεί και ΤΙ δικαιολογητικά πρέπει να έχεις μαζί σου? Τον 1 μήνα παράταση στο δίνουν σίγουρα η σου κάνουν νερά ?
Και πόσες μέρες πριν λήξει η τουριστική βίζα των 60 ημερών πρέπει να πας για την παράτασή για να μην είσαι εκπρόθεσμος ?
Ευχαριστω !
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρα παίδες,

κλείνω ξενοδοχεία στο πουκέτ και έχω βρει τα παρακάτω:



Οποιαδήποτε πληροφορία για το αν είναι κοντά στην δράση, joiners fee κλπ ευπρόσδεκτη
Για το belair τα ειπε ο pipin

Το  APK  ειναι εως 10 λεπτα περπατημα απο Μπανγκλα και τον Νοεμβριο που ειχα ρωτησει μου ζητουσαν Joiners Fee.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό ισχύει για τους 2 μήνες που παίρνεις απο την πρεσβεία στην Αθήνα.....
Μετά,για να πάρεις τον 1 μήνα επιπλέον απο Ταυλανδη ,που ακριβώς πρέπει να πας εκεί και ΤΙ δικαιολογητικά πρέπει να έχεις μαζί σου? Τον 1 μήνα παράταση στο δίνουν σίγουρα η σου κάνουν νερά ?
Και πόσες μέρες πριν λήξει η τουριστική βίζα των 60 ημερών πρέπει να πας για την παράτασή για να μην είσαι εκπρόθεσμος ?
Ευχαριστω !
  σιγουρα  τον  παιρνεις  τον  1μηνα  αλλωστε  πληρωνεις  και  1900  bath!  και  τη  τελευταια  μερα  να  πας  οκ, (η σφραγιδα  στο  ιμιγκρεισον  του  αεροδρομιου  που  εισηλθες  σου  λεει  ακριβως  τη  τελευταια  μερα!  προσεχε  μην  ειναι  καμια  αργια,  απλα  μην  πας  πολυ  νωρις  γιατι    αν  πας  π.χ  5  μερες  πριν  ληξουν  οι  60  οι  νεες  30  μετρανε  απο  τοτε  αρα  55+30  =85 μερες  και  οχι  90,  χανεις  μερες
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα ταϊλανδοπαίκτες,

το cn μου απάντησε μόλις και έχει δωμάτια διαθέσιμα για της ημερομηνίες που θέλω.
με μεγάλο κρεββάτι στα 800 baht την νύχτα και επειδή το ζήτησα για 8 ημέρες μου είπαν ότι έχουν μια προσφορά για 6 νύχτες στα 1000 baht την βραδιά και 2 νύχτες δώρο. Διαφορά 400 baht δηλαδή.
To tiger inn μου απάντησε ότι είναι joiners free και στη σελίδα του λέει για 1400 την βραδιά. Παίζει άμα κάνω παζάρια να μου το κατεβάσουν;

Το bel air δεν μου έχει απαντήσει ακόμα, στη σελίδα του λέει για 800 baht την βραδιά (superior room) χωρίς πρωινό και 1044 με πρωινό. Φαίνεται σαφώς ανώτερο και άμα είναι joiners free θα το κλείσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom