Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
η προσφορα ειναι μαζι με τους φορους
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πως γινεται να λαμβανουμε και εμεις τετοιες προσφορες στο μειλ,μπας και εχουμε καμια τον νοεμβρη που θελω να παω?

κάνεις sign in στο site της qatar και γενικά στα αντιστοιχα των άλλων αεροπορικών και τους δίνεις το email σου!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Να πούμε καμμιά μαλακία να περάσει η ώρα αλλιώς δεν παλεύεται το οκτάμηνο :headbang:
μέχρι την επιστροφή :dancing:Ουτε το skype σώζει τη κατάσταση ούτε τα SMS.
To site μας παρηγοριά και οι καλοί φίλοι.Χτες βγήκαμε έξω με Ταϊλανδασθενή και τον
τρέλλανα στις αφηγήσεις από τις περιπέτεις μου.Αφού δεν είχαμε μάτια να κοιτάξουμε
τις Ελληνίδες με τα μαύρα.Μουσική ζωντανή και καλή.Μακάρι να είχαμε στη παρέα μερικά
από τα κορίτσια μου.Ετσι και έσκαγε μύτη το τελευταίο αμόρε θα είχαμε εμφράγματα.
Την σκέπτομαι και χτυπάει η καρδιά μου. :smitten:
μην ξεχασεις το κονε με το τρεντυ μωρο με αστερατο ταττου κατς απο το παμεμορφο ματι της.και τα δυο ματια της πανεμορφα ηταν ειδικα το στυλακι της.κλασικο πιπινι κουκλι με ντυσιμο πολυ στυλατο τρεντυ οπως θες πεστο...
 

Επισκέπτης
γιαμπαρισμενα τι εννοεις?το εργαλειο δεν μας ενδιαφερει καθολου.τουλαχιστον οχι εμενα προσωπικα.ε ας παιζουν και τι εγινε?ασε που απο οτι βλεπω στις φοτο συναγωνιζονται ανετα τα κανονικα κοριτσια σε ομορφια.οπως και ναχει καλο ειναι να υπαρχει ποικιλια και με κοριτσια κανονικα και με αυτα τα πανεμορφα αγοροκοριτσα...
Τα τραβελια ειναι πολυ πιο ομορφα απο τις γκομενες!!δεν το συζηταμε αυτο...οχι βεβαια ολα,αλλα τα περισοτερα!!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Τα τραβελια ειναι πολυ πιο ομορφα απο τις γκομενες!!δεν το συζηταμε αυτο...οχι βεβαια ολα,αλλα τα περισοτερα!!!
τετοια να ακουω και να ανεβαινω...παντως ενα απο τα μωρα που λεει ο παγταο που ειναι κανονικο κοριτσι συγκεκριμενα αυτο που ανεφερα πριν μπηκε στην καρδια μου και με επιασε ενα ριγος ειδικα αναμεσα στα σκελια... :grin: :grin:τελικα οπως εγραψα εχουν πολυ ωραιο στυλ τα ταιλανδεζικα πιπινια.ο παγκταο εχει φοβερο και εκλεκτικο γουστο στα κοριτσια και τα κανονικα και τα αλλα...αντε με το καλο να ετοιμαζομαι για το φθινοπωρο.
 

Επισκέπτης
α το παρασκευασμα με μεθαμφεταμινη.αυτο ειναι το χειροτερο...παντως ειναι κουκλια και τα δυο αγοροκοριτσα.εχει πολυ ωραια κοματια η πατταγια τελικα.
το τελευταιο παρασκευασμα ειναι το Ice κατι σαν χημικη coca 5 φορες πιο δυνατο απο το Γιαμπα και 10 φορες απο την κανονικη κοκα!!!δε τρως δεν κοιμασαι,εισαι συνεχεια σε υπερενταση και υπερκινητικοτητα και συνεχεια καβλωμενος-νη.....πολοι δε πρωταρηδες πανε αδιαβαστοι απο ανακοπη!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ευτυχως που το εθιξες γιατι εχω δει ντκυμαντερ σχετικα εμ το γιαμπα.τωρα για το τελευταιο καλα κανεις και το γραφεις γιατι καποιοι δεν πανε μονο για να πηδηξουν η να δουν φυση να κανουν μηνα μελιτος η οτι αλλο θελουν αλλα και για να δοκιμασουν ναρκωτικα.και μην κανουν καποιοι την μαλακια και δοκιμασουν αυτο που εγραψες πριν το ice πως το λενε οπως και το γιαμπα.η μεθαμφεταμινη οπως ειχα δει και το γιαμπα ενδεχομενως που ειναι υποκαταστατο της οπως και αυτο το ice που ειπες σε στελνει στον αγυριστο.καλο ειναι να γραφονται και αυτα.
 

Επισκέπτης
ευτυχως που το εθιξες γιατι εχω δει ντκυμαντερ σχετικα εμ το γιαμπα.τωρα για το τελευταιο καλα κανεις και το γραφεις γιατι καποιοι δεν πανε μονο για να πηδηξουν η να δουν φυση να κανουν μηνα μελιτος η οτι αλλο θελουν αλλα και για να δοκιμασουν ναρκωτικα.και μην κανουν καποιοι την μαλακια και δοκιμασουν αυτο που εγραψες πριν το ice πως το λενε οπως και το γιαμπα.η μεθαμφεταμινη οπως ειχα δει και το γιαμπα ενδεχομενως που ειναι υποκαταστατο της οπως και αυτο το ice που ειπες σε στελνει στον αγυριστο.καλο ειναι να γραφονται και αυτα.
Mια συμβουλη....μακρια απο ναρκωτικα στην Ταυλανδη!σχεδον ολοι οι Ταυλανδοι ειναι ρουφιανοι ..Γενικως!Δεν χρειαζεται να  πω κατι αλλο !!!!!και οπως προειπα μπορει να πας και αδιαβαστος!!!!Πολυ διακινηση και χρηση παντως γινεται στα βορεια, Τσιανγκ Μαι - Τσιανγκ Ραι.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Mια συμβουλη....μακρια απο ναρκωτικα στην Ταυλανδη!σχεδον ολοι οι Ταυλανδοι ειναι ρουφιανοι ..Γενικως!Δεν χρειαζεται να  πω κατι αλλο !!!!!και οπως προειπα μπορει να πας και αδιαβαστος!!!!Πολυ διακινηση και χρηση παντως γινεται στα βορεια, Τσιανγκ Μαι - Τσιανγκ Ραι.
πολυ σωστος.περα απο τις ιστοριες που και αυτες ειναι πολυ καλες πρεπει να γραφονται και αυτα.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τα προηγούμενα "κορίτσια" σε καυτές πόζες
 

Συνημμένα

  • Αγοροκόριτσα.jpg
    Αγοροκόριτσα.jpg
    256,4 KB · Εμφανίσεις: 11

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Good night Costas...
 

Συνημμένα

  • Kon.jpg
    Kon.jpg
    174,6 KB · Εμφανίσεις: 19

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τι καληνυχτα...ετσι οπως με εκανες τωρα...και τα 3 ειναι κορυφη ειδικα απο τα αγοροκοριτσα το δεξι το μελανουρι με τα ματακια τα υπεροχα και το κανονικο κοριτσι το θελω οπωσδηποτε...πολυ στυλ πολυ καυλα πολυ...ειπαμε εχεις κορυφαιο γουστο!!!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
πολυ ωραια ελπιζω να εμπεδωσαν οσοι κατηγορουν οτι η ταυλανδη συγκεντρωνει τους περισσοτερους εχοντες ''περιεργα'' γουστα σε ερωτικους συντροφους...για να το πω ευγενικα..στα αρχιδια μου δεν εχω τιποτα μαυτους οτι θελει κανει/γραφει/φανταζεται οτι θα ηθελε να κανει ο καθε ενας...απλα να ξερουν αυτοι που διαβαζουν και δεν εχουν ιδεα απο σεξουουρισμο στην ταυλανδη οτι υπαρχουν και πολλες κανονικες γυναικες πουτανες και οχι μονο πουστηδες πουτανες και πολοι που πηγαινουν και ειναι straight..ουτε bi ουτε ''αντε να δοκιμασω'' ουτε τιποτα απο αυτα
χωρις παρεξηγηση
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
πολυ ωραια ελπιζω να εμπεδωσαν οσοι κατηγορουν οτι η ταυλανδη συγκεντρωνει τους περισσοτερους εχοντες ''περιεργα'' γουστα σε ερωτικους συντροφους...για να το πω ευγενικα..στα αρχιδια μου δεν εχω τιποτα μαυτους οτι θελει κανει/γραφει/φανταζεται οτι θα ηθελε να κανει ο καθε ενας...απλα να ξερουν αυτοι που διαβαζουν και δεν εχουν ιδεα απο σεξουουρισμο στην ταυλανδη οτι υπαρχουν και πολλες κανονικες γυναικες πουτανες και οχι μονο πουστηδες πουτανες και πολοι που πηγαινουν και ειναι straight..ουτε bi ουτε ''αντε να δοκιμασω'' ουτε τιποτα απο αυτα
χωρις παρεξηγηση
δεν περιμεναν εσενα να τους το γραψεις ουτε εσενα να το εμπεδωσουν.γινε και πιο ξεκαθαρος γιατι εκτος του οτι τα γραφεις μπερδεμενα στο τελος αναφερεις κατι που το ξερουν ακομα και αυτοι που δεν εχουν παει ταιλανδη οπως εγω.εκτος αν αφηνεις υπονοουμενα για καποιον η καποιους.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
οκ καπου καταλαβα τωρα που το διαβασα.απλως στο τελος ελπιζω να μην αφηνεις καποαι υπονοουμενα.εχεις δικιο γιατι πολλοι χωριατες σκατιβαλχοι ακουνε ταιλανδη και νομιζουν οτι οποιος παει εκει ειναι ανωμαλος και για αυτο εγιεν εκει το τσουναμι και τετοιες παπαριες.τωρα βεβαια που εδω και δεκα με δεκαπεντε χρονια εγινε μοδα πανε ολοενα και περισσοτεροι ελληνες.παντως τα ladyboys εγω δεν τα βλεπω στυγνα ως πουστηδες.μα εδω βλεπω οτι πολαλ αποα αυτα ειναι ωραραιοτερα απο μα κουκλα ταιλανδεζα.παντως για πες μας.εγκρινεις το τελευταιο μωρο που ποσταρε ο παγκταο?κανονικο μωρο ειναι να ξερεις.εμενα με τρελανε και με το στυλακι του το πιπινι.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Παττάγια η Χειμωνιάτικη
Πιστέψτε το ή όχι ζούμε αλλόκοτες εποχές.Να κρυώνουμε στο ψαροχώρι Μάρτη μήνα... :headbang:
Θα πάει έτσι όλη η εβδομάδα.Κοιμώμαστε χωρίς Α/C με πάπλωμα και αγκαλίτσες.
Μία τέτοια αγκαλίτσα έχει κλέψει τη καρδιά μου εδώ και δύο νύχτες.Καρφωτό πάει για τρίτη. :rockon:
Τρεις μέρες μου έμειναν εξάλλου μέχρι να ανοίξει η πύλη της κόλασης.Επιστροφή-εφιάλτης! :headbang:
Μία από τις καλύτερες εποχές που έχω περάσει ποτέ εδώ.Χωρίς ζέστη με πολύ λίγους φαλάνγκ
και πολλά μα πάρα πολλά κορίτσια.Οι επιλογές διασκέδασης ατέλειωτες και κάθε νύχτα διαφορετικές.
Τώρα τελευταία μου έχει γίνει μανία ο ναργιλλές.Απόλαυση!Μαξιλάρες και κορίτσια χαμογελαστά.
Κάτι ήξερε ο Αλή Πασάς!Το ξεκινήσαμε με τον αδελφό Μπικ που μου λείπει τώρα και το συνεχίζω ακόμη.
Μου λείπει επίσης και το πιπινοξετρύπωμα με τον αρχιπιπινολάτρη.Τώρα βολεύμαι με Κογιότ. :boobies:
Ενα τέτοιο είναι και η Απεν.Αστέρι με σπάνια ομορφιά.Οταν μας χορεύει τα φλάς πέρνουν φωτιά!
Η παρέα μεγάλη και καλή.Επίτιμος καλεσμένος ο πρώην Πρόεδρος.Οταν τον δούν τα γκαρσόνια βαράνε προσοχές
και οι τρανές πέρνουν δρόμο.Ωχ μουρμουράνε πάλι αυτός!Θα έχει πει στους φίλους του πόσα χιλιόμετρα έχουμε
κάψει σκέπτονται.Χαλάστρα επίτιμε!Η παρέα έχει και τον ζογκλέρ από τη Μελβούρνη. :cool2:
Μάγος με κόλπα που διασκεδάζουν εμάς και τα κορίτσια.Χτές μπήκαμε στο νέο κόμπλεξ της WS με τα μπαράκια
και αυτή τη φορά καθήσαμε στο Q-Sea Bar όπου χόρευαν τρελά μωρά.Σε όλο το συγκρότημα ούτε τριάντα πελάτες!
Next stop Μπάκκαρα.Πιπινοκυψέλλη!Αρκεί ο μελισσουργός να ξεκινήσει νωρίς να μαζεύει το μέλι.Μετά πήγαμε
στο WS Club για χορό.Μαγαζί no smoking με φτηνά ποτά για ντίσκο.Το κέφι ανέβηκε αλλά και η λόρδα επίσης.
Χτύπησα από καροτσάκι κοτόπουλο στα κάρβουνα και ρύζι επίσης στα κάρβουνα,εξαίσια!Μετά τι καλύτερο από
ναργιλλέ με γεύση μήλου παρέα με τη "Μηλιά".Το συμβάν έλαβε χώρα στη παραλιακή βεράντα του I-Bar.Μαζί με
τον επίτιμο το ανακηρύξαμε σε νέο Ελληνικό στέκκι φίλων της Παττάγιας.Εκεί δίπλα στη θάλασσα νομίζω δεν
υπάρχει καλύτερο μέρος για τις μεταμεσονυχτικές ώρες.Εχει και κουζίνα.Για τις επόμενες ώρες το πάνω μαγαζί
κορυφαίο.Οι μουσικές και οι ρυθμοί ανεβάζουν την αδρεναλίνη.Τα κορίτσια να περιμένουν σα κοράκια τη λεία
τους και ο dj να ανεβάζει στροφές.Σκεπτόμασταν με τον επίτιμο τι καλά θα ήταν να είχαμε τον Ζαν στη θέση του.
Φαντάζεστε αφιερώσεις και σουξέ;Φαντάζεστε ακόμη μεγαλύτερο κέφι.Κατά τις πρώτες πρωινές το πρώτο γκρούπ
αναχωρεί.Αποστολή εξετελέστη.Το μωρό δεν έχει σταματήσει να χαμογελάει και να με φροντίζει.Στο δωμάτιο
το μικρό κογιότ πήρε τη θέση θηράματος και εγώ του κακού λύκου.Μπααα...τέτοια μωρά δε τα κατασπαράζουν αλλά
τα λατρεύουν.H δεύτερη βραδιά μαζί του ήταν ακόμη πιο τρελλή.Που τις βρίσκω καμμιά φορά αναρωτιέμαι..
Ολη τη νύχτα δε σταμάτησε τις αγκαλίτσες και εκείνη να εισπράττει φιλάκια.Ω Βούδα μου πως κάνεις τα πλάσματα
σου να δίνουν τέτοια τρυφερότητα, τέτοια στοργή και τόση θυληκότητα!Πανάξια κέρδισε και απόψε μία θέση στην
ενδεκάδα.Βασική παίχτρια και στον αποψινό αγώνα.Εξω χιλιάδες κοριτσόπουλα να περιμένουν.Ε και;Σαμπως έχει
κανείς το χρόνο να πάει με όλες;Οχι!
Μεταλλάσω το κανόνα του σεξοτουρίστα:μία νύχτα μόνο  σε νέο:Περνάς καλά την κρατάς καλά.
Μην ερωτευτείς μόνο.
Ευτυχώς δεν έχω τέτοιο πρόβλημα γιατί είμαι ερωτευμένος με όλη τη Ταϊλάνδη! :smitten:
τετοια ποστ χρειαζονται εδω και οχι ανουσιες παπαριες και αντιπαραθεσεις.αλλωστε οπως ειπε καποιος απο εδω η γνωμη ειναι σαν την κωλοτρυπιδα ολοι εοχυμε απο μια.εγω θα το διατυπωσω διαφορετικα.η κριση(οχι της ελλαδας) ειναι διαφορετικη για τον καθεναν.παγκταο αν εχεις αλλες αναφορες στειλε γιατι οι μηνες περνανε γρηγορα και φτανει ο καιρος για το πρωτο ταξιδι κατω... :) :) :rockon: :rockon: :rockon:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
οκ καπου καταλαβα τωρα που το διαβασα.απλως στο τελος ελπιζω να μην αφηνεις καποαι υπονοουμενα.εχεις δικιο γιατι πολλοι χωριατες σκατιβαλχοι ακουνε ταιλανδη και νομιζουν οτι οποιος παει εκει ειναι ανωμαλος και για αυτο εγιεν εκει το τσουναμι και τετοιες παπαριες.τωρα βεβαια που εδω και δεκα με δεκαπεντε χρονια εγινε μοδα πανε ολοενα και περισσοτεροι ελληνες.παντως τα ladyboys εγω δεν τα βλεπω στυγνα ως πουστηδες.μα εδω βλεπω οτι πολαλ αποα αυτα ειναι ωραραιοτερα απο μα κουκλα ταιλανδεζα.παντως για πες μας.εγκρινεις το τελευταιο μωρο που ποσταρε ο παγκταο?κανονικο μωρο ειναι να ξερεις.εμενα με τρελανε και με το στυλακι του το πιπινι.
[/quoυπονοουμενα δεν γραφω και δεν στοχευω καποιον που δεν γνωριζω προσωπικα αλλωστε οπως ανεφερα δεν με νοιαζουν τα γουστα των αλλων τα σεξουαλικα,,απλα εξαιτιας πολλων αναφορων οτι οι ταυλανδεζοι τρανς και οχι μονο φανταζουν σαν τοπ στις προτιμισεις των εκει σεξοτουριστων , δεν ισχυει τουλαχιστον για μεγαλη μεριδα...απο το 98 που παω μονος η με φιλους δεν εχω κανενα προβλημα μαζι τους αν αυτοι ειναι σερβιτοροι σε ρεστωραν η πωλητες η κατι που να μην εχει σχεση με πηδημα
της ιδιες αποψεις εχω και για πιτσιρικια κατω των 18
το μωρο που ποσταρε ο παγκταο δεν μαρεσει στην φωτο..ισως να το αδικει η καμερα , ετσι κιαλλιως περι ορεξεως..κολοκυθοπιττα
επαναλαμβανω δεν μενδιαφερει τι κανει ο καθενας με την τσουτσου του η με την κ...τρυπιδα του απλα νομιζουν κυριως οι ανεγκεφαλοι τσοπανοελληνες οτι οσοι πανε εκει γουσταρουν αλλαξοκολιες η κυνηγαν ανηλικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom