Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
οκ καπου καταλαβα τωρα που το διαβασα.απλως στο τελος ελπιζω να μην αφηνεις καποαι υπονοουμενα.εχεις δικιο γιατι πολλοι χωριατες σκατιβαλχοι ακουνε ταιλανδη και νομιζουν οτι οποιος παει εκει ειναι ανωμαλος και για αυτο εγιεν εκει το τσουναμι και τετοιες παπαριες.τωρα βεβαια που εδω και δεκα με δεκαπεντε χρονια εγινε μοδα πανε ολοενα και περισσοτεροι ελληνες.παντως τα ladyboys εγω δεν τα βλεπω στυγνα ως πουστηδες.μα εδω βλεπω οτι πολαλ αποα αυτα ειναι ωραραιοτερα απο μα κουκλα ταιλανδεζα.παντως για πες μας.εγκρινεις το τελευταιο μωρο που ποσταρε ο παγκταο?κανονικο μωρο ειναι να ξερεις.εμενα με τρελανε και με το στυλακι του το πιπινι.
[/quoυπονοουμενα δεν γραφω και δεν στοχευω καποιον που δεν γνωριζω προσωπικα αλλωστε οπως ανεφερα δεν με νοιαζουν τα γουστα των αλλων τα σεξουαλικα,,απλα εξαιτιας πολλων αναφορων οτι οι ταυλανδεζοι τρανς και οχι μονο φανταζουν σαν τοπ στις προτιμισεις των εκει σεξοτουριστων , δεν ισχυει τουλαχιστον για μεγαλη μεριδα...απο το 98 που παω μονος η με φιλους δεν εχω κανενα προβλημα μαζι τους αν αυτοι ειναι σερβιτοροι σε ρεστωραν η πωλητες η κατι που να μην εχει σχεση με πηδημα
της ιδιες αποψεις εχω και για πιτσιρικια κατω των 18
το μωρο που ποσταρε ο παγκταο δεν μαρεσει στην φωτο..ισως να το αδικει η καμερα , ετσι κιαλλιως περι ορεξεως..κολοκυθοπιττα
επαναλαμβανω δεν μενδιαφερει τι κανει ο καθενας με την τσουτσου του η με την κ...τρυπιδα του απλα νομιζουν κυριως οι ανεγκεφαλοι τσοπανοελληνες οτι οσοι πανε εκει γουσταρουν αλλαξοκολιες η κυνηγαν ανηλικα
κανενας απο εδω δεν ειπε οτι τα κατοι ειναι τα μονα ομορφα πλασματα εκει.εχει για ολα τ αογυστα η ταιλανδη.παντως τετοιες παπαριες δεν λενε μονο ορισμενοι τσοπανοελληνες μην σου πω οτι πλεον αρκετοι εδω ξερουν τι παιζει εκει.φαντασου τι θα λενε αντιστοιχοι βλαχοι απο καποια πολιτεια της αμερικης του νοτου η καποιοι φανατικοι απο ισλαμικα κρατη κ.τ.λ.δεν ειναι δηλαδη μονο οι τσοπανοελληνες το προβλημα.φυσικα εχω ακουσει καραβλαχους ελληνες που ενω δεν εχουν παει ποτε να λενε παπαριες απιστευτες αλλα δεν ειναι η πλειοψηφεια φυσικα.ενα μωρο που ειχες ποσταρει παντως ηταν πολυ ωραιο.απο τα ωραιοτερα εδω.
 

Επισκέπτης
οκ καπου καταλαβα τωρα που το διαβασα.απλως στο τελος ελπιζω να μην αφηνεις καποαι υπονοουμενα.εχεις δικιο γιατι πολλοι χωριατες σκατιβαλχοι ακουνε ταιλανδη και νομιζουν οτι οποιος παει εκει ειναι ανωμαλος και για αυτο εγιεν εκει το τσουναμι και τετοιες παπαριες.τωρα βεβαια που εδω και δεκα με δεκαπεντε χρονια εγινε μοδα πανε ολοενα και περισσοτεροι ελληνες.παντως τα ladyboys εγω δεν τα βλεπω στυγνα ως πουστηδες.μα εδω βλεπω οτι πολαλ αποα αυτα ειναι ωραραιοτερα απο μα κουκλα ταιλανδεζα.παντως για πες μας.εγκρινεις το τελευταιο μωρο που ποσταρε ο παγκταο?κανονικο μωρο ειναι να ξερεις.εμενα με τρελανε και με το στυλακι του το πιπινι.
εχεις δικιο!!μετα το τσουναμι βγαιναν στα καναλια -θυμαμαι-διαφορα βληματα παρουσιαστες και λεγαν οτι τιμωρηθηκε η ανωμαλια....αρα δεν ειναι θεμα βλαχων αλλα και επωνυμων μορφομενων βλαχων!!!!αλλα παιδια ,Ταυλανδη δεν ειναι μονο πουτανες τραβελια κλπ.....
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Δείτε μερικά πράγματα για το ναρκώτικο που λέγεται yaba.............


 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
σιγουρα η ταυλανδη δεν ειναι μονο στυγνες πουτανες αδερφες και τραβελια αλλα ειναι και διασκεδαση πλακα καλο φαι ψωνια και πολυ ωραιο καμακι-φλερτ οπουδηποτε και οχι ΚΟΥΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΠΑΤ ΣΤΟ ΧΕΡΙ εκτος και αν εισαι τοσο καγκουρας ασχημος και ηλιθιος που και τη γυναικα σου θες να κανεις παζαρια πριν τη γαμησεις
λοπον μπαινω στον πειρασμο να ποσταρω φωτο απο το τελευταιο φλερτακι που μας οδηγησε στο χοτελ για κατασταση.......ειναι ενα κοριτσακι οχι ανηλικο 18 ετων και εκανε προμ. εξω απο το living doll αυτο που ειναι στην πλευρα του insomnia....
 

Συνημμένα

  • 211788_100002100386854_4133360_n.jpg
    211788_100002100386854_4133360_n.jpg
    13,5 KB · Εμφανίσεις: 51

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
η ηλικια της ηταν θεμα με την ασφαλια του fliper lodge αλλα παρακαμφθηκε τελικα.....το τονιζω 18 ΕΤΩΝ  που το διασταυρωσα απο εμπιστο ντοπιο γεννημενο και οχι μεταλαγμενο κοριτσι...
θα ποσταρω πιο κατω και αλλες ισως και με τη μουρη μου μεσα δεν πειραζει δεν κολωνω..αν με δει κανεις γνωστος στελνει π.μ
 

Επισκέπτης
σιγουρα η ταυλανδη δεν ειναι μονο στυγνες πουτανες αδερφες και τραβελια αλλα ειναι και διασκεδαση πλακα καλο φαι ψωνια και πολυ ωραιο καμακι-φλερτ οπουδηποτε και οχι ΚΟΥΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΠΑΤ ΣΤΟ ΧΕΡΙ εκτος και αν εισαι τοσο καγκουρας ασχημος και ηλιθιος που και τη γυναικα σου θες να κανεις παζαρια πριν τη γαμησεις
λοπον μπαινω στον πειρασμο να ποσταρω φωτο απο το τελευταιο φλερτακι που μας οδηγησε στο χοτελ για κατασταση.......ειναι ενα κοριτσακι οχι ανηλικο 18 ετων και εκανε προμ. εξω απο το living doll αυτο που ειναι στην πλευρα του insomnia....
Αψογος.....αυτα που γραφεις δειχνουν σοβαροτητα και μαγκια!Μραβο φιλε!!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
η ηλικια της ηταν θεμα με την ασφαλια του fliper lodge αλλα παρακαμφθηκε τελικα.....το τονιζω 18 ΕΤΩΝ  που το διασταυρωσα απο εμπιστο ντοπιο γεννημενο και οχι μεταλαγμενο κοριτσι...
θα ποσταρω πιο κατω και αλλες ισως και με τη μουρη μου μεσα δεν πειραζει δεν κολωνω..αν με δει κανεις γνωστος στελνει π.μ
μπραβο τ αγορι μου
αυτη ειναι η αρειανη μαγεια...........
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Αψογος.....αυτα που γραφεις δειχνουν σοβαροτητα και μαγκια!Μραβο φιλε!!
ετσι ειναι φιλε μου ,ανετος και κυριος και οχι ματζιρης -τσιφουτης αλλα οχι και πληστηριασμο για ενα μουνακι που ετσι κιαλλιως η περιοχη βρωμαει που λεει ο λογος
λοιπον και μερικες ακομα ..σορρυ για τη φατσα .. :S :grin:
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία006 [1600x1200].jpg
    Φωτογραφία006 [1600x1200].jpg
    178,4 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Φωτογραφία018 [1600x1200].jpg
    Φωτογραφία018 [1600x1200].jpg
    153,3 KB · Εμφανίσεις: 19

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
και κανα δυο ακομα..
 

Συνημμένα

  • Φωτογραφία027 [1600x1200].jpg
    Φωτογραφία027 [1600x1200].jpg
    174 KB · Εμφανίσεις: 34
  • Φωτογραφία001 [1600x1200].jpg
    Φωτογραφία001 [1600x1200].jpg
    160,6 KB · Εμφανίσεις: 20

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
walking street και lucifer εχουν τραβηχτει
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ωραιο κοριτσι αν και εμενα μου αρεσε πιο πολυ αυτο που δεν σου αρεσε εσενα.οπως ειπες αλωστε περι ορεξεως...παντως ειναι γλυκουλικο...και επισης μην σε πιανει αγχος να λες απο την αρχη οτι δεν ειναι ladyboy αν και να ηταν παλι νο προμπλεμα.σιγουρα ειναι και αυτα που ειπες η ταιλανδη.λουσιανο δεν εχει να κανει μονο με την επωνυμια η βλαχια.ισως προκειται για θεμα καλλιεργειας και εχει να κανει και με θρησκοληψιες...τεσπα ωραιο μωρο οπως και να χει ειναι αυτο που ποσταρες στεφαν.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
thanks kostas παντως οπως σου ειπα δεν εχει να κανει με τα γουστα του καθενος και μιλαω για τα τρανς..απλα εκανα μια παρατηρηση για το οτι τα πολλα κολακευτικα σχολια προς τα l/b δινουν βημα στους υποκουλτουριαρηδες και ξερολες νεοελληνες αγραμματους ''μορφωμενους΄΄ να βγαζουν χολη..
ξεχασα και αγαμητους κατα την συντριπτικη πλειοψηφεια νεοελληνες
και κομπλεξικους και αλλα και αλλα και λιγα λεω αντε γιατι βγαινω off topic σορρυ
καποια στιγμη θα σας παρουσιασω και καποιες αλλες γνωριμιες
 

Επισκέπτης
Μπορεί και να 'χεις δίκιο σε κάποιο βαθμό, αλλά δεν είναι απαραίτητα υποκουλτουριάρης, ούτε ξερόλας, ούτε αγράμματος, ούτε αγάμητος κάποιος που δεν γουστάρει τα trans... μάλλον είναι και πιο φυσιολογικός, λέω εγώ τώρα :think:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
stefan αυτη δεν ειναι η δικια σου???

 

Συνημμένα

  • DSC_0049.jpg
    DSC_0049.jpg
    223,6 KB · Εμφανίσεις: 22

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Μπορεί και να 'χεις δίκιο σε κάποιο βαθμό, αλλά δεν είναι απαραίτητα υποκουλτουριάρης, ούτε ξερόλας, ούτε αγράμματος, ούτε αγάμητος κάποιος που δεν γουστάρει τα trans... μάλλον είναι και πιο φυσιολογικός, λέω εγώ τώρα :think:

Φιλε μου
Μην αγχωνεσαι να αποδειξεις εαν εισαι ¨φυσιολογικος¨ ή οχι, ολα ειναι υποκειμενικα, σκοπος ειναι να κανεις το κεφι σου χωρις να ενοχλεις τους αλλους.
Εαν κατι σου αρεσει το κανεις, εαν οχι πας παρακατω.
Κανενας μας δεν εχει αναγκη να αποδειξει οτιδηποτε σε οποιονδηποτε, εκτος απο τους παπαδες. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom