Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
πηγαιντε πουκετ να κανετε διακοπες και να σας τσιμπανε τον κολο!  :2funny:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
ευτυχως που υπαρχει η πατταγια που ειναι πιο φθηνη και δεν περιμενεις να παει 2 για να φορτωσεις!
φορτωνεις οτι ωρα θελεις και οσες θελεις!!!   :grin:
απο την πρωτη σελιδα γραφουμε οτι ο προορισμος ειναι ΕΝΑΣ, η πατταγια, εφοσον το ζητουμενο ειναι το σεξ, (για ποιον δεν ειναι?),
ετσι γλυτωνεις τα αεροπορικα και το χαιλικι των κοριτσιων που νομιζουν οτι ειναι ομορφοτερες, και φυσικα την υπερτιμηση, ετσι σφαιρα στην πατταγια και αν βρεις καταλληλο τιλακ βουρ για κανα τριημερο για σαμετ η κο τσανγκ, που αλλου θα κολυμπησετε στα μουνια εκτος πατταγιας?
μην ξεχνατε καμια μονοημερη στην βκκ  και την ΟΝΕΙΡΙΚΗ ΑΓΙΟΥΤΑΓΙΑ.
γιαννακη666 καλως ηλθες , ποσες ?
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε και πάλι Cristobal για τις πληροφορίες και φυσικά να μη γράφεις λεπτομέρειες γιατί θα σαλτάρουμε εδώ...και είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη ακόμα  :headbang: :headbang:

 

tyler

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
οποιος εχει παει σαμετ με το τιλακ ;) ας δωσει καμμια πληροφορια..τι παιζει με το καραβακι,ξενοδοχεια στο νησι, ποση ωρα απο πατταγια κτλ..σκεφτομαι να παω την επομενη φορα.

οντως πουκετ τσιμπημενες οι τιμες..ειναι και επειδη ειναι πολυδιαφημησμενο το νησι και στο "γενικο τουρισμο" οχι μονο στους σεχοτουριστες..αλλα παλι τα μωρα στο 1000ρικο παραπανω με τπτα..μονο μπανκοκ ξεφευγουμε..
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
pagtao για ladyboys κατηφοριζεις προς πουκετ?τελικα πιο ειναι πιο ακριβο?το πουκετ η η παταγια?μιλαω απο πλευρας gfe ξενοδοχειων ποτων φαγητου κ.τ.λ.pagtao εφοσον διαβαζω τοσο καλα λογια για σενα και την εμπειρια σου κατω θα σε εχω ως υποψηφιο δασκαλο μου στα κολπα της ταιλανδης :2funny:.τα πιο ομορφα ladyboys τα βρηκες πουκετ η παταγια?αναμενω την βοηθεια σου υπερτατε δασκαλε μυστη και συνοδοιπορε της χωρας του χαμογελου... :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
παντως για κανονικα κοριτσια που ειναι η κυρια ασχολια μου νομιζω πως ο kostasf16 μας εχει δωσει συγκλονιστικες περιγραφες για το τι εστι παταγια αν και καλο ειναι αν μην μεινεις ολες σου τις διακοπες σε ενα μερος ειδκα αν αυτες ειναι απο 15 μερες και πανω.τονιζω για πολλοστη φορα οτι καμια αφηγηση δεν μπορει αν αντικαταστησει την πραγματικοτητα...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τελικά μου βγήκε το όνομα  :headbang:
Κουμπάρο ελύσσαξες να γράφεις ότι είμαι katoy-lover :smitten: Ρε μπας και είμαι  :think:
Τα πιο εντυπωσιακά ladyboys πάντως είναι στη Πατόνγκ και συχνάζουν στη soi crocοdile στη μέση του πεζόδρομου.Εκεί γίνεται ο τζερτελές, μπορείς να καθήσεις για ποτό και θα έρθουν να στην πέσουν.Αν θες τα κερνάς αλλά δεν έχουν ποσοστό, οπότε σε πρίζουν για τιπς αφού σου αποκαλύπτουν τα εσωτερικά τους χαρίσματα.Αν γουστάρεις πλακοψωλιές 500 μπαρφάιν και 1000 σορτ τάιμ.Μερικά είναι και εγχειρισμένα...up to you!Οι προηγούμενες φωτό που ανέβασε ο φίλος djzan είναι από εκείνα τα στέκια.Εγώ προσωπικά κάθε βράδυ σχεδόν εκεί ήμουνα με τους φίλους Μακεδόνες.Καλή φάση αλλά η Πατάγια είναι ωκεανός μπροστά στο λιμανάκι Πουκέτ, τέτοια διαφορά.Και κάτι σημαντικό τώρα πια για μας:Η Πατάγια είναι φτωχομάνα.Πολύ πιο φτηνή και βγάζει και τα καλύτερα παιδιά....αχ Πατάγια μου εσύ μεγάλη φτωχομάνα όπου κι αν πάω πάντα σ' έχω στη καρδιά... :dancing:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Κουμπαρε δεν νομιζω να σουβγαλα το ονομα εγω.Και για αποκατασταση της αληθειας δηλωνω(με δηλωση του ν.105 παρακαλω),οτι οσο καιρο ημασταν μαζι στο PHUKET δεν παρατηρησα καμμια υποπτη κινηση σου.Εκτος αν ειναι υποπτη κινηση το να πινουμε την πρωτη singa προτου την νυχτερινη εξορμηση στην soi crocodile παρεα με τα ladyboys.
Για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα παντως,παροτι δεν ειμαι λατρης αυτου του αθληματος,οφειλω να ομολογησω οτι ηταν απο τις καλυτερες στιγμες η σχεδον καθημερινη επισκεψη προτου την εξορμηση απο το στεκι τους.Βγαζαν απιστευτο χαβαλε,δημιουργουσαν απιστευτη ατμοσφαιρα και με λιγα λογια σου ανεβαζαν την διαθεση(μπορει σε καποιους φιλους να ανεβαζαν και τιποτα αλλο).
Οσογια τα περι φτηνειας και ακριβειας στο Phuket,δεν μπορω σιγουρα να κανω τον ειδικο ουτε τον ξερολα αφου πολυ απλα δεν εχω παει Παταγια.Θα ηθελα απλως να πω στον φιλο τον john που απ'οτι καταλαβαινω οτι ειναι και αυτος φαν του PHUKET,οτι ενας τροπος να αντιμετωπισεις την σχετικη ακριβεια του νησιου(αν υπαρχει),ειναι το tilac σου.Απο την προσωπικη μου εμπειρια και μετα απο καποιες μερες που περασα μαζι της,αρχισαμε να πηγαινουμε σε μαγαζια(για παραδειγμα εστιατορια),που δεν τα ειχαμε ανακαλυψει μονοι μας(δεν θα μπορουσαμε κιολας εκει που ηταν) που ηταν και πιο ποιοτικα και πιο φθηνα.
Επισης θα ηθελα να σε ρωτησω γιατι λες οτι φορτωνεις μονο στην Hollywood?Πριν 2 μηνες ημουν εκει και φορτωναμε ανετα και απο την Tiger(Pagtao θυμασαι?).Ασε που οι φιλοι μου που κατεβηκαμε μαζι κανανε παιχνιδι παντου.Και μιλαμε για καμακι κανονικο χωρις στο τελος η επιτυχια να πληρωθει με baht.Mπορει να χρειαζοτανε καποια υπομονη αλλα μετα απο 2 μερες το πολυ η επιτυχια ηταν εξασφαλισμενη.Οσο για τις freelancers και στην μια αλλα και στην αλλη disco,η τιμη ηταν χωρις δευτερη κουβεντα 1000 baht.Kαποιες βεβαια που ηταν πραγματικα πανεμορφες ζητουσαν 2000 αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.Αυτα για αποκατασταση της αληθειας απο ενα φιλο της Patong.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16

It’s too far for Phuket, with my money pocket….
I’ll go to Pattayaaaaaaa  :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Pattaya!

Every MAN in this world should go to this place before he will die!!!  ;)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μια καλιτεχνικη φωτογραφια απο μενα!!!  :grin:

 

Συνημμένα

  • DSC_1723 (1200 x 797) (1200 x 797).jpg
    DSC_1723 (1200 x 797) (1200 x 797).jpg
    173,2 KB · Εμφανίσεις: 30
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Pattaya!

Every MAN in this world should go to this place before he will die!!!  ;)
Ενταξει ρε παιδια με πεισατε,αν και φυσιολατρης,οταν κατεβω κατω θα προσπαθησω να παω 1-2 μερες Παταγια ετσι για να δω τι διαφορετικο παιζεται απο Μπανγκοκ.
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
If Thai women did not exist, all the money in the world would have no meaning!

CF.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Ενταξει ρε παιδια με πεισατε,αν και φυσιολατρης,οταν κατεβω κατω θα προσπαθησω να παω 1-2 μερες Παταγια ετσι για να δω τι διαφορετικο παιζεται απο Μπανγκοκ.
Τι διαφορετικο παιζεται?
Ειναι σαν να πηγαινεις για "ψωνια" σε 10 Chatuchak ενωμενες,αντι σε μαγαζια και complex... :grin:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ενταξει ρε παιδια με πεισατε,αν και φυσιολατρης,οταν κατεβω κατω θα προσπαθησω να παω 1-2 μερες Παταγια ετσι για να δω τι διαφορετικο παιζεται απο Μπανγκοκ.
Φυσιολάτρης στην Μπανγκόκ :think:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
υπνος 9 με 1 να ειστε ξεξουραστοι και βουρ να ειστε 1,30 με 2 εως και 4 αντε 4,30 το ΠΟΛΥ να φορτωσετε με 1000 και αστερακι.

* η βοθρος της παταγιας με το κολο-αποχετευτικο επεκταθηκε και πουκετ
αρχισε να βρωμαει περισσοτερο!
Οντος για Πουκέτ ξαδερφάκι που είχε κατέβει μου είχε πει όσο ποιο αργά ψωνίσεις τόσο καλύτερες τιμές θα πάρεις για να μην μείνουνε ξεφόρτωτες, μου είχε πει για τιμές short μέχρι 5-10 ευρώ αλλά μετά τις 3-4 (τώρα αν μου έλεγε αλήθεια ή παραμύθια αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο)

* Τα λεγα ότι η μυρωδιά αυτή δεν είναι στη Πατάγια μόνο αλλά γενικά στην Ταιλάνδη και δεν είναι μόνο το αποχετευτικό αλλά ο συνδιασμός της υγρασίας, αποχετευτικού και μικροπωλητών (φαγητά) στους δρόμους, στην Μπανγκόκ μόνο έξω από τα εμπορικά δεν ήταν ιδιαίτερα αισθητή αυτή η μυρωδιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom