Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
36
Like
35.716
Πόντοι
18.565
Εννοείται ότι θα το ψάξω και μόνος μου, αλλά καλό είναι να έχεις μια ιδέα που να πας για αρχή. Δεν έχω καθόλου εμπειρία από αυτά τα μέρη, οπότε κάθε πληροφορία για καλά μαγαζιά και γενικά πως πάει το πράγμα εκεί βοηθάει
Δεν χρειάζεται να ψάξεις τίποτα. Θα σε ψάξουν αυτές.:grin:
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Δεν χρειάζεται να ψάξεις τίποτα. Θα σε ψάξουν αυτές.:grin:
Καλό αυτό, έχω βαρεθεί τις γυναίκες εδώ, έχουν γίνει όλες απλησίαστες με τουπέ και απίστευτες απαιτήσεις χωρίς αυτές να προσφέρουν κάτι. Θέλω να δω πως είναι οι Ασιάτισες, από ότι έχω διαβάσει εδώ ακόμα σέβονται τους άντρες
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Έχει πετάξει κανείς με qatar; Όσο και έχω διαβάσει τις πληροφορίες δεν έχω βγάλει άκρη αν στην ανταπόκριση μεταφέρω εγώ την βαλίτσα στο επόμενο check in ή το κάνει η εταιρεία; Μπορεί να είναι χαζή ερώτηση, αλλά στην Ευρώπη όπου έχω πάει ήταν απευθείας πτήσεις
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Φίλε η μπογιά σου περνάει μέχρι τα 40 αλλά στην Ασία εισαι κάθε μέρα πολεμικά αν θέλεις .και φόλα να φας βρίσκεις επόμενο την ίδια μέρα . Στην Ευρώπη δεν παίζει το κάθε μέρα οποίος και νασε . Άλλος λόγος είναι ότι εκεί μπαίνεις μέσα και τα νιώθεις όλα ενώ στην Ευρώπη είναι πηγάδια από τους δονητές που χώνουν
Οπώς μου ειπε μια γκομενα
Ποσο είσαι
47
Εδω εισαι 25
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Έχει πετάξει κανείς με qatar; Όσο και έχω διαβάσει τις πληροφορίες δεν έχω βγάλει άκρη αν στην ανταπόκριση μεταφέρω εγώ την βαλίτσα στο επόμενο check in ή το κάνει η εταιρεία; Μπορεί να είναι χαζή ερώτηση, αλλά στην Ευρώπη όπου έχω πάει ήταν απευθείας πτήσεις
Αν ειναι με Qatar όλες οι πτησεις ναι.
Αν δεν είναι, παιζει
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
330
Κριτικές
1
Like
1.077
Πόντοι
201
Έχει πετάξει κανείς με qatar; Όσο και έχω διαβάσει τις πληροφορίες δεν έχω βγάλει άκρη αν στην ανταπόκριση μεταφέρω εγώ την βαλίτσα στο επόμενο check in ή το κάνει η εταιρεία; Μπορεί να είναι χαζή ερώτηση, αλλά στην Ευρώπη όπου έχω πάει ήταν απευθείας πτήσεις
κορυφαία εταιρία! Αν το εισιτήριο σου είναι με αυτομεταφορά, θα το ανέφερε κατα την αγορά του, αν όλες οι πτήσεις είναι με την ίδια εταιρία, δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.
Για `μενα QATAR ότι καλύτερο!
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
κορυφαία εταιρία! Αν το εισιτήριο σου είναι με αυτομεταφορά, θα το ανέφερε κατα την αγορά του, αν όλες οι πτήσεις είναι με την ίδια εταιρία, δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.
Για `μενα QATAR ότι καλύτερο!
Σκέφτηκα ότι αυτή η εταιρεία είναι οργανωμένη και δεν υπάρχει περίπτωση να πρέπει να μεταφέρω εγώ τη βαλίτσα, ειδικά αφού δεν το αναφέρει κάπου. Είπα να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος και να μην ψάχνομαι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
36
Like
35.716
Πόντοι
18.565
Σκέφτηκα ότι αυτή η εταιρεία είναι οργανωμένη και δεν υπάρχει περίπτωση να πρέπει να μεταφέρω εγώ τη βαλίτσα, ειδικά αφού δεν το αναφέρει κάπου. Είπα να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος και να μην ψάχνομαι
H Qatar απο τις καλυτερες εταιρειες. Μοναδικο μειον για μενα, για αλλους μπορει να ειναι συν, το σπασιμο του δρομολογιου στα δυο, που δεν μου επιτρεπει σε νυκτερινη πτηση να κοιμηθω πολλες ωρες. Γι αυτο τα τελευταια χρονια προτιμω τους Τουρκους, που το δρομολογιο, αν πας Κωνσταντινουπολη, σου φαινεται σχεδον μονοκοματο.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
H Qatar απο τις καλυτερες εταιρειες. Μοναδικο μειον για μενα, για αλλους μπορει να ειναι συν, το σπασιμο του δρομολογιου στα δυο, που δεν μου επιτρεπει σε νυκτερινη πτηση να κοιμηθω πολλες ωρες. Γι αυτο τα τελευταια χρονια προτιμω τους Τουρκους, που το δρομολογιο, αν πας Κωνσταντινουπολη, σου φαινεται σχεδον μονοκοματο.
Έχεις δίκιο σε αυτό, κάποιος που κοιμάται δύσκολα μπορεί και να μην καταφέρει να κοιμηθεί και ούτε εγώ πιστεύω θα μπορέσω, αλλά νομίζω αξίζει να πας στο αεροδρόμιο τους, λένε ότι είναι το καλύτερο στο κόσμο
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Έχεις δίκιο σε αυτό, κάποιος που κοιμάται δύσκολα μπορεί και να μην καταφέρει να κοιμηθεί και ούτε εγώ πιστεύω θα μπορέσω, αλλά νομίζω αξίζει να πας στο αεροδρόμιο τους, λένε ότι είναι το καλύτερο στο κόσμο
Aν δεν κοιμάσαι ευκολα καλύτερα Qatar. To 10ωρο στην οικονομικη δεν παλευεται, αναλογα και την ηλικα
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Aν δεν κοιμάσαι ευκολα καλύτερα Qatar. To 10ωρο στην οικονομικη δεν παλευεται, αναλογα και την ηλικα
Πιστεύω ότι και η οικονομική στην qatar θα είναι πιο άνετη από τις περισσότερες εταιρείες. Ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει πτήση μόνο με ανταπόκριση κάποια ταλαιπωρία θα την έχεις
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Πιστεύω ότι και η οικονομική στην qatar θα είναι πιο άνετη από τις περισσότερες εταιρείες. Ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει πτήση μόνο με ανταπόκριση κάποια ταλαιπωρία θα την έχεις
Ολες οι economy σχεδον ίδιες ειναι. Ελεύθερος χωρος 32-34". Προσπάθησε να κλείσεις θεση στις τελευταιες σειρές. Εκεί εχει πιο πολλα κενα καθίσματα. Εκτος αν εχεις στενά περιθωρια σύνδεσης(κατω απο μια ωρα) οποτε καλυτερα να κλείσεις κοντα σε εξοδο
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Ολες οι economy σχεδον ίδιες ειναι. Ελεύθερος χωρος 32-34". Προσπάθησε να κλείσεις θεση στις τελευταιες σειρές. Εκεί εχει πιο πολλα κενα καθίσματα. Εκτος αν εχεις στενά περιθωρια σύνδεσης(κατω απο μια ωρα) οποτε καλυτερα να κλείσεις κοντα σε εξοδο
Δεν με πειράζει τόσο ο ελεύθερος χώρος, έχει και ένα θετικό που δεν είμαι ψηλός. Αρκεί να μην έχει πολλούς μαλάκες επιβάτες. Δεν θα επιλέξω θέση, όπου με βάλουν, καλό θα ήταν να με βάλουν με κανένα γκομενάκι μήπως πιάσω και λίγο κουβέντα να περάσει η ώρα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.338
Like
3.261
Πόντοι
506
Δεν με πειράζει τόσο ο ελεύθερος χώρος, έχει και ένα θετικό που δεν είμαι ψηλός. Αρκεί να μην έχει πολλούς μαλάκες επιβάτες. Δεν θα επιλέξω θέση, όπου με βάλουν, καλό θα ήταν να με βάλουν με κανένα γκομενάκι μήπως πιάσω και λίγο κουβέντα να περάσει η ώρα
Mια φορα ειδα ενα λεχριτη, ρακενδυτο και απλυτο. Μιλαγε με μια Αμερικανα ολο το 10ωρο. Η γκομενα ηταν κατενθουσιασμένη. Στην αναμονη μου επίασε την κουβεντα και εμενα. Μου είπε οτι ήταν απο την Ελβετια
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
330
Κριτικές
1
Like
1.077
Πόντοι
201
τα ταξίδια μου προς Ταϊλάνδη, τα έχω κάνει μέχρι τώρα με 3 εταιρίες.
σαν συνολική εμπειρία τις κατατάσσω 1. Qatar 2. Gulf 3.Turkish
Για μενα το σπαστό ταξίδι 4+6 ώρες μου είναι πιό ξεκούραστο, αρκεί η αναμονή να μην είναι πάνω απο 2-3 ώρες.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
148
Like
65
Πόντοι
1
Mια φορα ειδα ενα λεχριτη, ρακενδυτο και απλυτο. Μιλαγε με μια Αμερικανα ολο το 10ωρο. Η γκομενα ηταν κατενθουσιασμένη. Στην αναμονη μου επίασε την κουβεντα και εμενα. Μου είπε οτι ήταν απο την Ελβετια
Μπορεί να πέσεις και σε καλή περίπτωση, υπάρχουν και κάποιες κοπέλες ακομπλεξάρηστες και να κάνεις και κάποια γνωριμία


τα ταξίδια μου προς Ταϊλάνδη, τα έχω κάνει μέχρι τώρα με 3 εταιρίες.
σαν συνολική εμπειρία τις κατατάσσω 1. Qatar 2. Gulf 3.Turkish
Για μενα το σπαστό ταξίδι 4+6 ώρες μου είναι πιό ξεκούραστο, αρκεί η αναμονή να μην είναι πάνω απο 2-3 ώρες.
Πιστεύω τουλάχιστον να έχουν δωρεάν ίντερνετ, να περάσει λίγο η ώρα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Aν δεν κοιμάσαι ευκολα καλύτερα Qatar. To 10ωρο στην οικονομικη δεν παλευεται, αναλογα και την ηλικα
Θέμα ανθρώπου είναι.
Όσες φορές πήγα Ταϊλάνδη ή Μπαλί με Qatar ή Emirates πάω.
Και θεωρώ την Emirates και το Dubai airport ως τις κορυφαίες εταιρίες και αεροδρόμιο.
Κάνω από Κύπρο 16-20 ώρες ταξίδι κάποιες φορές λόγω μεγάλης ενδιάμεσης στάσης.
Ποτέ δεν κοιμάμαι καλά, αλλά είναι αναμενόμενο.
Δηλαδή τι περιμένεις να αλλάξεις με άλλη εταιρεία; Όλες αυτές πάνω κάτω παρόμοιες θέσεις και αεροπλάνα έχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom