Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.570
Κριτικές
36
Like
34.917
Πόντοι
18.565

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.570
Κριτικές
36
Like
34.917
Πόντοι
18.565
Οι παραλίες πως είναι εκεί; Με μέδουσες και παρατράγουδα ή κολυμπάς άνετα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Υπάρχουν συγκεκριμένα πιάτα που προτείνεις; Έχουν κάτι με ρύζι
Τα περισσότερα πιάτα με ρύζι είναι. Εμένα το αγαπημένο μου είναι το παντ-ται με νουντλς και γαρίδες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Ακούω ότι το φαγητό σε αυτά τα μέρη είναι περίεργο ή τρώγεται;
Τι περίεργο τυπε άκουσες;
Το Ται φουντ είναι από τις πιο γνωστά ασιατικές κουζίνες στον πλανήτη.

Καλά έχετε κάνει κάποια στοιχειώδη έρευνα για κάποιες χώρες πριν γράψετε τέτοια πράγματα;

Σαν να ρωτάει κάποιος αν έχει κανένα ναό να δεις στην Ταϊλάνδη.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.570
Κριτικές
36
Like
34.917
Πόντοι
18.565
Η Ν ήταν καλή νοικοκυρά. Και παρά πολυ καλή μαγείρισσα. Δύο στοιχεία που τα αναφέρω γιατί παίζουν τον ρόλο τους στην παρακάτω ιστορία.

Είχε μανία με την καθαριότητα, υποχόνδρια μανία θα έλεγα. Έτσι λοιπόν όταν γύριζα στο διαμέρισμα από τις επαγγελματικές μου υποχρεώσεις, το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να με γδυσει, να βάλει τα ρούχα μου στο πλυντήριο και εμένα να με οδηγήσει στο μπάνιο, σε μια μπανιέρα έτοιμη με χλιαρό νερό και μπόλικο αφρολουτρο. "Βακτήρια" "βακτήρια" μου έλεγε καθώς μου έτρυβε το στήθος, ενώ εγώ προσπαθούσα να της αφαιρέσω την τεράστια κυλοτα που φορούσε μέσα στο μπάνιο και να παίξω σαν παιδάκι με το "παιχνίδι" μου.

"Αν με αφήσεις να κάνω την δουλειά μου, θα σου κάνω μασσαζ στο οκταποντο με κοκονατ οιλ και σαπουναδα", μου έλεγε, για να κάτσω καλά. Αυτό γινόταν σε καθημερινή βάση κάθε φορά που γυρνούσα από την δουλειά.

Ήταν και πάρα πολύ καλή μαγείρισσα. Τόσο, που ήθελε να πάει και σε κάποιο Ταυλανδεζικο ριάλιτυ μαγειρικής.

Μαγείρευε λοιπόν 3-4 διαφορετικά πιάτα κάθε ημέρα, και σερβιριζε στο τραπέζι. Της είπα λοιπόν μια φορά να κλεισει τα μάτια και να της δινω εγώ στο στόμα διάφορες μπουκες και αυτή να προσπαθεί να μου πει τα υλικά από κάθε γεύση.

Τότε μου είπε αυτή να κλείσει τα μάτια και να μασαω εγώ διάφορες μπουκιες, να της τις βάζω φιλωντας την στο στόμα,και αυτή να βρίσκει τα υλικά. Πράγματι, μασαγα εγώ διαφορετικές γεύσεις της τα έβαζα φιλώντας την στο στόμα και αυτή μετά μου έλεγε τα υλικά. Της έκανα πλάκα και της έλεγα ότι έκανε λάθος. Τοτε εχωνε βαθιά την γλώσσα της στον ουρανίσκο μου και προσπαθούσε ξανά να βρεί τι υλικά έχω δοκιμάσει. Έβρισκε τα περισσότερα αλλά εγώ της έκανα πάλι πλάκα και της έλεγα ότι δεν τα εύρισκε. Τότε συνέχιζε την δοκιμασία, πάλι τα στόματα μας κολλημένα επί πολύ ώρα και η γλώσσα της να εξερευνά βαθιά μέσα τον ουρανίσκο μου.

Αυτό ήταν το παιχνίδι μας, το κάναμε κάθε βράδι.

25 ημέρες τον Φλεβάρη του 2022, από τις καλύτερες της ζωής μου.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Αν βρεις μιλφακι του παλιου, καλου καιρου, οχι μονο αφεντης, βασιλιας εισαι, μαχαραγιας.
Μιλάς στα Εγγλέζικα με αυτές ή έχεις μάθει την γλώσσα τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι περίεργο τυπε άκουσες;
Το Ται φουντ είναι από τις πιο γνωστά ασιατικές κουζίνες στον πλανήτη.

Καλά έχετε κάνει κάποια στοιχειώδη έρευνα για κάποιες χώρες πριν γράψετε τέτοια πράγματα;

Σαν να ρωτάει κάποιος αν έχει κανένα ναό να δεις στην Ταϊλάνδη.
Αν δεν θέλεις μην απαντάς, δεν χρειάζεται το κήρυγμα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.570
Κριτικές
36
Like
34.917
Πόντοι
18.565
Μιλάς στα Εγγλέζικα με αυτές ή έχεις μάθει την γλώσσα τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν δεν θέλεις μην απαντάς, δεν χρειάζεται το κήρυγμα
Αγγλικα, με προφορα Ισααν.:grin:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.115
Like
6.751
Πόντοι
1.056
Οταν βγαινω απο το αεροπλανο και τρεχω να παω απο τους πρωτους στον ελεγχο διαβατηριων, ενα συναισθημα που δεν περιγραφεται.
Νιώθεις νεότερος και μέσα στην ενέργεια ε ; Και εγώ φίλε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Όσοι έχουν πάει ήδη μια φορά, ξέρουν το συναίσθημα ανυπομονησίας μέχρι την επόμενη.
Ήδη μετράω μήνες για το επόμενο ταξίδι στο Chiang Mai αν και είναι μακριά ακόμα.
Βήμα βήμα περνάνε οι μέρες.
Σύντομα θα κλείσω τα αεροπορικά, πιο μετά το ξενοδοχείο και λίγες μέρες πριν ανοίγουν οι εφαρμογές για παιχνίδι!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
790
Κριτικές
1
Like
1.642
Πόντοι
206
Δε συμφωνώ με όλα τα παραπάνω που διάβασα , αλλά ο καθένας έχει το στυλ του. Για μένα ,αμαρτία να μην πας στις παραλίες τους.

Όσο για τη Μπανγκοκ, εμένα με το που φτάνω μου σηκώνεται για κάποιο λόγο. Τη βρίσκω πολύ καβλιαρικη πόλη και για πλάκα θα εμένα εκεί μόνιμα. Τέτοια vibes τα έχω νιώσει μόνο στα χρυσά χρόνια του μπλοκ

Ούτε στη Λατινική Αμερική έτσι , γιατί εκεί παίζεις το νεφρό σου στοίχημα αν βγεις Μεντεγιν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αυτά διαβάζω σε αυτό το γαμονημα και θέλω να κοιτάξω εισιτήρια
τωρα με τις εφαρμογες γνωριμιων αν το ψαξει καποιος και λιγο πριν παει βρισκει πολυ καλες περιπτωσεις ,φετος στο Πυκετ που πηγα 4Δεκεμβριου με 22 Ιανουαριου , το παιζαν φιρμες γεματο Ρωσιδες που πολυ δυσκολα θα ετρωγες ,αλλα ειχα ενα σουπερ 34 χρονων και ηταν τελεια ,για σορτ ταιμ στη Πτογκ οι φθηνότερες ζηταγανε 1.500 ,και ακριβότερα, δεν λεει ετσι οπως παει θα εχω τη μονιμη ,για οσο ειμαι εκει ,ε εμεις οι μεγαλυτερη θελουμε και τη συμβιωση και το γουτσου γουτσου ,κατι λατνα τσιλατ κλπ κλπ
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
790
Κριτικές
1
Like
1.642
Πόντοι
206
Αν βρεις μιλφακι του παλιου, καλου καιρου, οχι μονο αφεντης, βασιλιας εισαι, μαχαραγιας.
χα χα χα ετσι ηρθε η αλλη Πουκετ απο Που κιαο κοντα στο ΚΟ ΚΑΕΝ και την αλλη μερα εβαζε μπουγαδα σφουγγαριζε ,πληρες σερβις οχι μονο σεξ
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.115
Like
6.751
Πόντοι
1.056
τωρα με τις εφαρμογες γνωριμιων αν το ψαξει καποιος και λιγο πριν παει βρισκει πολυ καλες περιπτωσεις ,φετος στο Πυκετ που πηγα 4Δεκεμβριου με 22 Ιανουαριου , το παιζαν φιρμες γεματο Ρωσιδες που πολυ δυσκολα θα ετρωγες ,αλλα ειχα ενα σουπερ 34 χρονων και ηταν τελεια ,για σορτ ταιμ στη Πτογκ οι φθηνότερες ζηταγανε 1.500 ,και ακριβότερα, δεν λεει ετσι οπως παει θα εχω τη μονιμη ,για οσο ειμαι εκει ,ε εμεις οι μεγαλυτερη θελουμε και τη συμβιωση και το γουτσου γουτσου ,κατι λατνα τσιλατ κλπ κλπ
Φίλε και τις δυο φορές που έχω πάει βρήκα κοπέλα και έβγαινα ραντεβουδακια.

Τη δεύτερη δε φορά , η κοπέλα ήταν πανέμορφη ,και με πήγαινε με το αμάξι της σε παραλίες ενώ εγώ κερναγα τις μασαμπουκες. Από τις πιο όμορφες γκόμενες που είχα ποτέ μου.

Και στο τέλος που είχε για κάνα δυο μέρες περιοδο εμένα στα αρχιδια μου ,μπουκι και παρέα.

Ούτε τανες ούτε τίποτα. Το ξαναλέω δεν είμαι ωραιος ούτε κι νιατο πλέον αλλά οποτε πάω εκεί περνάω καλά

Και άσε κάτι μεσογειακά ναυάγια να μου λένε πως οι κοπέλες εκεί είναι όλες πουτανες
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
Συμφωνω απόλυτα.. Εχω να πάω μια δεκαετία αλλα τις ηλικίες 28 plus v τις χτυπάτε εύκολα.. Ακόμα και στο supermarket που πήγαινα έφευγα με τηλεφωνακι..
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Η Μπανγκοκ ειναι μια πολη που η, θατην αγαπησεις, οπως εγω, η, θα την μισησεις.
Μορτη μου επειδη εισαι μαλλον απο τους ελαχιστους που καταλαβαινουν τι εστι Ταιλανδη, σε προσκαλω στο Πουκετ, στο Πατονγκ συγκεκριμενα που μενω μονιμα πλεον, να σε κυκλοφορησω εκει και να μιλησουμε για την ωραια αλλα αχανη πρωτευουσα οπου δραστηριοποιεισαι εσυ !!!
Με αγαπη απο το μεγαλυτερο αντρικο λουνα παρκ του κοσμου ..... Ταιλανδη !!!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
790
Κριτικές
1
Like
1.642
Πόντοι
206
Μορτη μου επειδη εισαι μαλλον απο τους ελαχιστους που καταλαβαινουν τι εστι Ταιλανδη, σε προσκαλω στο Πουκετ, στο Πατονγκ συγκεκριμενα που μενω μονιμα πλεον, να σε κυκλοφορησω εκει και να μιλησουμε για την ωραια αλλα αχανη πρωτευουσα οπου δραστηριοποιεισαι εσυ !!!
Με αγαπη απο το μεγαλυτερο αντρικο λουνα παρκ του κοσμου ..... Ταιλανδη !!!
ελπιζω απο δεκεμβριο που θα μπορω πιθανοτατα να μενω και εγω εκει Πατογκ , οχι μονιμα αλλα 3-4 μηνες, το χρονο , να γνωριστουμε ,ειχα να παω απο το 2109 ,και αλαξαν καποια πραγματα εκει ,εγω μενω πριν τη Πατογκ στα γκρην βιλλας κατεβαινοντας απο το Πατογκ μαουνταιν,θελω ησυχια οταν κοιμαμαι και με το μηχανακιο σε 5 λεπτα ειμαι και στη φασαρία
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Με κοπέλες τουρίστριες γίνεται κατάσταση σε αυτά τα μέρη;
Γίνεται, αλλά γιατί να το κάνει κάποιος αυτό όταν δεν ξέρει με ποια κοπέλα ταιλανδή να βγει και με ποια να πρωτοπάει;
Αν είναι να χάσεις το χρόνο με δυτικές τουρίστριες, μείνε Ελλάδα ή τράβα πουθενά εδώ γύρω στα Βαλκάνια.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Τα σέβη μου μέγα παίκτη. Ακούω επίσης πολλά για γυναίκες που έρχονται να ξεσπάσουν από χώρες πρώην Σοβιετικής Ένωσης
Έτρεξε κατά πάνω μου μόλις περνούσα, μάλλον μεθυσμένη πανέμορφη Ρωσίδα, στην Πατάγια στην Jomtien beach, από γκρουπ Ρώσων κυρίως Ρωσιδων που χόρευαν σε μαγαζί κάτι σε καντίνα. Η Ταιλανδή φίλη όμως ήταν λίγο πιο δίπλα και τα πράγματα έμειναν εκεί. Πόσα να προλάβεις και τι να πρωτοκάνεις είναι η φάση εκεί.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Ακούω ότι το φαγητό σε αυτά τα μέρη είναι περίεργο ή τρώγεται;
Το φαγητό είναι ακόμα ένας λόγος να πάει κάποιος. Προσωπικά πολλά βράδια έφαγα ψάρι λαυράκι στα κάρβουνα 700-800 γρ. 6€ και ψητές γαρίδες τεράστιες 5€ η μερίδα. Και πολλά ακόμα καλούδια της ταιλανδεζικης κουζίνας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom