Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
1708509820303.png
Τι γλυκό πλασματακι!!
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.507
Πόντοι
5.345
Καλημέρα, ποιός από εσάς που μένει εκεί ή έχει επισκευτεί τη περιοχή έχει μπει στο πειρασμό να δοκιμάσει σκαθάρια ή κάποιο άλλο ζωϋφιο ?
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
125
Like
280
Πόντοι
21
Καλημέρα, ποιός από εσάς που μένει εκεί ή έχει επισκευτεί τη περιοχή έχει μπει στο πειρασμό να δοκιμάσει σκαθάρια ή κάποιο άλλο ζωϋφιο ?
Μόνο κοτόπουλο με νουντλς, ρύζι και μουνάκια δοκίμασα, δεν ξέρω.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Αμα μπορέσεις να πάρεις κουλούρι από Ταυλανδεζα, πες μου πώς, εγώ 15 χρόνια, ούτε το μικρό μου δακτυλακι δεν μπόρεσε να χωρέσει σε γυναικείο Ταυλανδεζικο κωλοτρυπιδι.
Την πρώτη φορά που πήγα Πούκετ, τα μισά Μασαζοκόριτσα το έδωσαν χωρίς την παραμικρή διαμαρτυρία. Οι κωλοτρυπίδες τους ήταν μεν στενές, αλλά κάποιοι άλλοι τις είχαν παραβιάσει πριν από εμένα
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
140
Like
251
Πόντοι
21
Ξέρουμε που κινούνται οι υπηρεσίες των freelancers και όσες δουλεύουνε στα μπαρ στο Phuket ; κουλούρι δίνουνε, cim ,cif. Σκέφτομαι αν πετύχω καμιά καλή περιπτώση να την εχω μαζί μου για όλες τις ημέρες που θα είμαι εκεί , να κάνουμε εξετάσεις για αρρώστιες και σεξουαλικά μεταδεδομένα ώστε να της γεμίζω το κουλούρι με κρέμα φιλαδέλφεια
Στο παρελθόν το 90% έδινε, τώρα το 90% δε δίνει. Ίσως αν βρεις κάποια μεγαλύτερης ηλικίας (παλιάς σχολής) να το κάνει.
Τα τεστ σε καλύπτουν για κάποια πράγματα αλλα πάλι θέλει προσοχή αν δεν την ξέρεις καλά.
Καλό είναι να ξέρεις ένα ουρολόγο και ενα δερματολόγο στην Ελλάδα. Πολλές φορές χρειάζεται ένας έλεγχος γύρω στον ενα μήνα μετά την επιστροφή
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Καλημέρα, ποιός από εσάς που μένει εκεί ή έχει επισκευτεί τη περιοχή έχει μπει στο πειρασμό να δοκιμάσει σκαθάρια ή κάποιο άλλο ζωϋφιο ?
Έχω δοκιμάσει σε τουριστικά μαγαζιά, αλλά δεν αποτελεί μέρος της βασικής διατροφής εκεί.
Έχω φάει Σκορπιό.

Γιατί ρωτάς;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.079
Πόντοι
18.565
Τι γλυκό πλασματακι!!
Μόνο σαββατοκύριακα μετά τις 11, έξω από το ξενοδοχείο S15, στη Σουκχουμβιτ. Είναι επαγγελματίας θεραπευτικού μασσαζ, ετών 29.
 

vales1997

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα νέος εδώ θέλω να πάω Ταϊλανδή ποσό λέτε το ιδανικό να κάτσω για να το ευχαριστηθώ ; Αξίζει σόλο ή καλύτερα να πάρω και ένα φιλαράκι;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα νέος εδώ θέλω να πάω Ταϊλανδή ποσό λέτε το ιδανικό να κάτσω για να το ευχαριστηθώ ; Αξίζει σόλο ή καλύτερα να πάρω και ένα φιλαράκι;
Πόσο είναι σχετικό.
Για μένα μείνε όσο περισσότερο μπορείς.
Έχει τόσα πράγματα να κάνεις και να δεις.
Η ερώτηση είναι πόσο χρήμα έχεις να χαλάσεις.

Εγώ πάντως πιθανολογω ότι μέσα στο επόμενο εξάμηνο θα μπορέσω να αγοράσω διαμέρισμα, θα βγω από το γαμημένο νοίκι και επιτέλους θα μπορώ να φύγω Ασία για 1-3 μήνες το λιγότερο.
Όνειρο ζωής!
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
125
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπέρα νέος εδώ θέλω να πάω Ταϊλανδή ποσό λέτε το ιδανικό να κάτσω για να το ευχαριστηθώ ; Αξίζει σόλο ή καλύτερα να πάρω και ένα φιλαράκι;
Αξίζει και σόλο. Όσο περισσότερο μείνεις τόσο καλύτερα.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα νέος εδώ θέλω να πάω Ταϊλανδή ποσό λέτε το ιδανικό να κάτσω για να το ευχαριστηθώ ; Αξίζει σόλο ή καλύτερα να πάρω και ένα φιλαράκι;
Έχω πάει μια φορά σόλο και μια με κολλητό.

Δεν ήμουν μόνος ποτέ τύπε μου. ένιωσα σπαλιαρας αντί για γκολουμν που είμαι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.079
Πόντοι
18.565
Έχω πάει μια φορά σόλο και μια με κολλητό.

Δεν ήμουν μόνος ποτέ τύπε μου. ένιωσα σπαλιαρας αντί για γκολουμν που είμαι
Μονος στην Ταυλανδη;;;; Εχω ξαναπει, οποιος το καταφερει μπαινει στο βιβλιο Γκινες.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Μονος στην Ταυλανδη;;;; Εχω ξαναπει, οποιος το καταφερει μπαινει στο βιβλιο Γκινες.
φτάνω στο ξενοδοχείο. Κουρασμένος , με νεύρα από τη δουλειά ακόμα.

Στη μισή ώρα έχω κανονίσει ραντεβού από τιντερ. Ανεβαίνω στην πισίνα για βουτιά και με προσκαλεί για δείπνο μια που ήταν εκεί.

αν ήμουν και υπέρβαρος θα με έλεγα τελείως μπάζο, για όσους διστάζουν να πάνε η νομίζουν πως τα παραφουσκώνουμε
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.644
Πόντοι
456
Σκεφτομαι να παω για εναν μηνα ταιλανδη και θα ηθελα τα φωτα τον παλιων ταιλανδοπληκτων :headbang2: .
Εχω επιλογη ειτε να παω μεσα νοεμβρη ειτε μεσα γεναρη.Ποια εποχη ειναι καλυτερα?
Βρισκω εισητηριο με 700€ (οχι ΚΤΕΛ) ,να το κλεισω η θα βρω και καλυτερες τιμες? Καπου τελος καλοκαιριου συνηθως ειναι τα φτηνοτερα εισητηρια γενικα αλλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και για ταιλανδη.
Εχει κανεις εμπειρια με qatar στην οικονομικη?
Να μεινω 1 μηνα μπανγκοκ ή να το σπασω και να παω και μια βδομαδα παταγια?
Απο οτι εχω καταλαβει δεν πολυλενε οι παραλιες ,εχει κατι αλλο αξιολογο στην παταγια?
Βασικα ειμαι παραδοσιακος τουριστας δηλαδη θελω να δω τα αξιοθεατα ,να περπαταω κοιτωντας δεξια αριστερα σαν τουριστας :2funny: και φυσικα να το συνδιασω με καλο μασαζακι και καλο :knockinb:ακι.
Τα φωτα σας παρακαλω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.079
Πόντοι
18.565
Σκεφτομαι να παω για εναν μηνα ταιλανδη και θα ηθελα τα φωτα τον παλιων ταιλανδοπληκτων :headbang2: .
Εχω επιλογη ειτε να παω μεσα νοεμβρη ειτε μεσα γεναρη.Ποια εποχη ειναι καλυτερα?
Βρισκω εισητηριο με 700€ (οχι ΚΤΕΛ) ,να το κλεισω η θα βρω και καλυτερες τιμες? Καπου τελος καλοκαιριου συνηθως ειναι τα φτηνοτερα εισητηρια γενικα αλλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και για ταιλανδη.
Εχει κανεις εμπειρια με qatar στην οικονομικη?
Να μεινω 1 μηνα μπανγκοκ ή να το σπασω και να παω και μια βδομαδα παταγια?
Απο οτι εχω καταλαβει δεν πολυλενε οι παραλιες ,εχει κατι αλλο αξιολογο στην παταγια?
Βασικα ειμαι παραδοσιακος τουριστας δηλαδη θελω να δω τα αξιοθεατα ,να περπαταω κοιτωντας δεξια αριστερα σαν τουριστας :2funny: και φυσικα να το συνδιασω με καλο μασαζακι και καλο :knockinb:ακι.
Τα φωτα σας παρακαλω.
Eποχη Γεναρη νομιζω καλυτερα, λιγοτερες βροχες. 700 πολυ καλη τιμη. Καταρ πολυ καλη εταιρια, κοιτα ομως τι αναμονες εχεις στην αλλαγη στην Ντοχα.
Η Μπανγκοκ ειναι μια πολη που η, θατην αγαπησεις, οπως εγω, η, θα την μισησεις. Για πρωτη φορα βρισκω υπερβολικο τον μηνα, γνωμη μου πρωτη εβδομαδα Μπανγκοκ, δυο εβδομαδες Παταγια, και αν σου αρεσε η Μπανγκοκ επιστροφη 1 εβδομαδα παλι Μπανγκοκ, αν δεν σου αρεσε επιστρεφεις τις τελευταιες 2 ημερες.
Ξενοδοχεια Μπανγκοκ στον αξονα της οδου Σουκχουμβιτ, απο σοι (καθετος δρομος) 2 εως σοι 24.
Αν αποφασισεις για ενα μηνα Μπανγκοκ κοιτα για airbnb μπορει να βρεις και κανενα μιλφακι να σου το καθαριζει και να σου μαγειρευει.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Σκεφτομαι να παω για εναν μηνα ταιλανδη και θα ηθελα τα φωτα τον παλιων ταιλανδοπληκτων :headbang2: .
Εχω επιλογη ειτε να παω μεσα νοεμβρη ειτε μεσα γεναρη.Ποια εποχη ειναι καλυτερα?
Βρισκω εισητηριο με 700€ (οχι ΚΤΕΛ) ,να το κλεισω η θα βρω και καλυτερες τιμες? Καπου τελος καλοκαιριου συνηθως ειναι τα φτηνοτερα εισητηρια γενικα αλλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και για ταιλανδη.
Εχει κανεις εμπειρια με qatar στην οικονομικη?
Να μεινω 1 μηνα μπανγκοκ ή να το σπασω και να παω και μια βδομαδα παταγια?
Απο οτι εχω καταλαβει δεν πολυλενε οι παραλιες ,εχει κατι αλλο αξιολογο στην παταγια?
Βασικα ειμαι παραδοσιακος τουριστας δηλαδη θελω να δω τα αξιοθεατα ,να περπαταω κοιτωντας δεξια αριστερα σαν τουριστας :2funny: και φυσικα να το συνδιασω με καλο μασαζακι και καλο :knockinb:ακι.
Τα φωτα σας παρακαλω.
Τύπε ότι είπε ο τύπος κωλογερος ,όμως διαφωνώ με την παραμονή σε παταγια/μπανγκοκ για ένα μήνα

Θα δώσεις τόσα λεφτά , πήγαινε σε κάνα νησί για δέκα μέρες , δέκα μέρες μπανγκοκ και τι τελευταίες δέκα μέρες όπου σε φωτίσει. Να μη δεις μόνο μουνια και τσιμέντα κρίμα είναι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.079
Πόντοι
18.565
Τύπε ότι είπε ο τύπος κωλογερος ,όμως διαφωνώ με την παραμονή σε παταγια/μπανγκοκ για ένα μήνα

Θα δώσεις τόσα λεφτά , πήγαινε σε κάνα νησί για δέκα μέρες , δέκα μέρες μπανγκοκ και τι τελευταίες δέκα μέρες όπου σε φωτίσει. Να μη δεις μόνο μουνια και τσιμέντα κρίμα είναι
Του απαντησα μονο για Παταγια-Μπανγκοκ επειδη αυτος το ανεφερε. Φυσικα σε νησι τουλαχιστον 10 ημερες ειναι καλυτερα απο Παταγια-Μπανγκοκ. Αν βρει και παρεα απο Μπανγκοκ η, απο Παταγια, ακομα καλυτερα. Εκτος αν παει Κο-Σαμουι που μπορει να βρει και εκει παρεα.
 

TZONTZON

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Να σε πληροφορήσω ότι όλα τα παλληκάρια εδώ μέσα πάνε στην Ταϊλάνδη αποκλειστικά και μόνο για τα γαμήσια. Όταν με το καλό πας, θα πάθεις vertigo, ειδικά στην Πατάγια που είναι ένα ανοικτό μπουρδέλο με χιλιάδες "παραστρατημένες".
Ωραίες μπορείς να βρεις και με 25€ σε fiwfans (επικοινωνία απευθείας με τα κορίτσια μέσω LINE). Παρεμπιπτώντως τον άλλο μήνα που πάω Ταϊλάνδη θα μείνω για δύο μέρες στο Kokotel, που είναι το άντρο τους στην περιοχή Σουκουμβιτ.
Για το Ανχελες των Φιλιππινών που λέει ο Λάκης, όντως γίνεται της κολάσεως και θα βρίσκομαι εκεί σε λίγες μέρες έτσι για να αλλάξω παραστάσεις. Αυτό που αξίζει κατά τη γνώμη μου όμως είναι να πας με παρέα σε κάποια καλή παραλία (σαφώς ανώτερες της Ταϊλάνδης). Την συνοδό σου θα την βρεις διαδικτυακά και πανεύκολα σε Pina Love ή Seeking. Άλλωστε και οι ίδιες το προμοτάρουν ανοικτά. Αν ψωνίσεις από Άνχελες απλά είναι ακριβότερα. Και όταν ξαναπάς μη μας πεις ότι σε ξετρελάνανε οι ναοί και το φαγητό. Γι' αυτά αρκεί ένα ταξείδι, άντε δύο.
Γνωριζεις τι παιζει με fiwfans? Εχω βρει καποιες αξιολογες περιπτωσεις θα ηθελα τη καθοδηγηση σου αν θελεις στειλε μου inbox
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Σκεφτομαι να παω για εναν μηνα ταιλανδη και θα ηθελα τα φωτα τον παλιων ταιλανδοπληκτων :headbang2: .
Εχω επιλογη ειτε να παω μεσα νοεμβρη ειτε μεσα γεναρη.Ποια εποχη ειναι καλυτερα?
Βρισκω εισητηριο με 700€ (οχι ΚΤΕΛ) ,να το κλεισω η θα βρω και καλυτερες τιμες? Καπου τελος καλοκαιριου συνηθως ειναι τα φτηνοτερα εισητηρια γενικα αλλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο και για ταιλανδη.
Εχει κανεις εμπειρια με qatar στην οικονομικη?
Να μεινω 1 μηνα μπανγκοκ ή να το σπασω και να παω και μια βδομαδα παταγια?
Απο οτι εχω καταλαβει δεν πολυλενε οι παραλιες ,εχει κατι αλλο αξιολογο στην παταγια?
Βασικα ειμαι παραδοσιακος τουριστας δηλαδη θελω να δω τα αξιοθεατα ,να περπαταω κοιτωντας δεξια αριστερα σαν τουριστας :2funny: και φυσικα να το συνδιασω με καλο μασαζακι και καλο :knockinb:ακι.
Τα φωτα σας παρακαλω.
Να πας Νοέμβρη.
Εγώ βρήκα τέλειο καιρό τέτοια εποχή.
Επίσης εντελώς μαλακία να κάτσεις ένα μήνα στην πρωτεύουσα. Λάθος για πολλούς λόγους. Ακριβή ζωή, καυσαέριο, μεγαλούπολη κλπ.
Κάτσε 5 μέρες να δεις τους μεγάλους ναούς και μετά πήγαινε σε άλλα μέρη. Έχει τόσα όμορφα μέρη η Ταϊλάνδη.
Τι τουρίστας λες ότι θες να είσαι αν δεν πας επίσης σε κάποια από: Chiang Mai, Chiang Rai, Koh Tao, Kohpangan, Pipi islands, συν τα κλασικά Pattaya κλπ.

Όσο για την Qatar έχω ταξιδέψει μαζί τους και για Ταυλανδη και μέσα Ευρώπη.
Τι θες να μάθεις ακριβώς;
Είναι από τις καλύτερες αεροπορικές.
Τα 700 είναι με Qatar;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom