Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
Παίδες θέλω να ρωτήσω για ταξιδάκι γιατί με ενδιαφέρει. Δεν έχω καταλάβει πως γίνετε το κονε κ τι παίζει με μπαρ και κόστος. Διάβασα μερικές σελίδες πίσω αλλα δε με ενδιαφέρει να μάθω για κόστος εισιτηρίων. Να το πω απλά. Ποσα πρέπει να ζητήσει ένα 20χρονο καλό γκομενακι για να πάει μαζί σου; Επίσης τι σημαίνει πηγαίνει μαζί σου; Πάτε μια φορά χοτελι κ τέλος η φάση γκομενα για την ημέρα; Οποίος έχει τις γνώσεις κ χρόνο να μου απαντήσει τον ευχαριστώ πολύ.
Οταν πρωτοπηγα Ταυλανδη, πριν απο 14 χρονια περιπου, τα κοριτσια εκει ζηταγανε απο 1000 μπατ για σορτ ταιμ (διωρο) και απο 2- 2500 για λονγκ ταιμ (ολη τη νυχτα). Ισοτιμια οταν πρωτοπηγα 1 ευρω 52-53 μπατ.
Οι περισσοτερες ομως, προσπαθουσαν το σορτ να το κανουν λονγκ για να κοιμηθουν σε ενα αξιοπρεπες δωματιο ξενοδοχειου και να εχουν και μπρεκφαστ το πρωι. Και ειδικα αν ησουν νεοσυλλεκτος, προσπαθουσαν να σε ψησουν να τις κρατησεις για ολη την διαρκεια των διακοπων σου και η ταριφα ηταν "απ του γιου" (Σε ελευθερη δικια μου μεταφραση, καλος μαλακας φαινεσαι, δεν θα με ριξεις στα χρηματα).
Τωρα ομως τα πραγματα εχουν αλλαξει οπως φαινεται. Μονο οι παλαιας κοπης φρι-λανσερς 30-35+ σκεφτονται ετσι, δηλ. να σε ψησουν για ολο το διαστημα των διακοπων σου. Οι νεωτερες, τουλαχιστον π.κ. (προ κορονοιου) κοιτανε να κανουν οσο πιο πολλες αρπαχτες μπορουν σε μια βραδια.
Οι τιμες παιζουν, για 20χρονα που λες εσυ, που κατα την γνωμη μου ειναι χαμενα λεφτα, απο 2000-2500 χιλ. μπατ το σορτ, και 3.5-5000 μπατ το λονγκ.
(Σημ. Στην Ταυλανδη δεν πας για το σεξ. Στο σεξ οι Ταυλανδες ειναι εντελως ασχετες και υποτακτικες, χωρις πρωτοβουλιες, καμμια σχεση με αυτα που ξερεις απο τις Σλαβες. Στην Ταυλανδη πας γι αυτο το εμφυτο gfe, που εχουν ολες σχεδον οι Ασιατισες, εκτος απο τις Κινεζες. Με τις Κινεζες οτι πληρωνεις παιρνεις. Επισης πας για ολο το πακετο που προσφερει ενας εξωτικος προοπισμος)
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
821
Κριτικές
1
Like
1.700
Πόντοι
206
Οταν πρωτοπηγα Ταυλανδη, πριν απο 14 χρονια περιπου, τα κοριτσια εκει ζηταγανε απο 1000 μπατ για σορτ ταιμ (διωρο) και απο 2- 2500 για λονγκ ταιμ (ολη τη νυχτα). Ισοτιμια οταν πρωτοπηγα 1 ευρω 52-53 μπατ.
Οι περισσοτερες ομως, προσπαθουσαν το σορτ να το κανουν λονγκ για να κοιμηθουν σε ενα αξιοπρεπες δωματιο ξενοδοχειου και να εχουν και μπρεκφαστ το πρωι. Και ειδικα αν ησουν νεοσυλλεκτος, προσπαθουσαν να σε ψησουν να τις κρατησεις για ολη την διαρκεια των διακοπων σου και η ταριφα ηταν "απ του γιου" (Σε ελευθερη δικια μου μεταφραση, καλος μαλακας φαινεσαι, δεν θα με ριξεις στα χρηματα).
Τωρα ομως τα πραγματα εχουν αλλαξει οπως φαινεται. Μονο οι παλαιας κοπης φρι-λανσερς 30-35+ σκεφτονται ετσι, δηλ. να σε ψησουν για ολο το διαστημα των διακοπων σου. Οι νεωτερες, τουλαχιστον π.κ. (προ κορονοιου) κοιτανε να κανουν οσο πιο πολλες αρπαχτες μπορουν σε μια βραδια.
Οι τιμες παιζουν, για 20χρονα που λες εσυ, που κατα την γνωμη μου ειναι χαμενα λεφτα, απο 2000-2500 χιλ. μπατ το σορτ, και 3.5-5000 μπατ το λονγκ.
(Σημ. Στην Ταυλανδη δεν πας για το σεξ. Στο σεξ οι Ταυλανδες ειναι εντελως ασχετες και υποτακτικες, χωρις πρωτοβουλιες, καμμια σχεση με αυτα που ξερεις απο τις Σλαβες. Στην Ταυλανδη πας γι αυτο το εμφυτο gfe, που εχουν ολες σχεδον οι Ασιατισες, εκτος απο τις Κινεζες. Με τις Κινεζες οτι πληρωνεις παιρνεις. Επισης πας για ολο το πακετο που προσφερει ενας εξωτικος προοπισμος)
πόσο μα πόσο σωστος.Πηγαινω Πουκετ απο το 2005.ο λόγος Δεκεμβριοσ που κανει κρυο εδώ να κάνω μπάνιο ,αφου εχω τρέλα με τη θάλασσα ,εδώ τωρα κολυμπώ 3 χλμ. καθημερινα.Μετα απο αυτό είδα και τις γυναικες , μου αρεσε ακριβως αυτό πως μπορεις να μείνεις ενα μηνα ολη μερα σαν να εχεις σχεση ,με ποσο που ανετα το ριχνεις στα 25 χιλιαρικα.και σχεση ας την πουμε ειχα και γενικα παντα περνω πολύ καλά.δεν μου αρεσει το ξενυχτι και ποτέ δεν πήρα απο τα μπάρ δεν ειναι το στυλ μου.ελπίζω μόλις παρω συνταξη να μπορω να πηγαινω 3-4 μηνες το χειμωνα ,το πουκετ εχει παραλιες καλες τουλαχιστον για τα δικα μου κριτηρια .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.348
Πόντοι
3.846
Παίδες θέλω να ρωτήσω για ταξιδάκι γιατί με ενδιαφέρει. Δεν έχω καταλάβει πως γίνετε το κονε κ τι παίζει με μπαρ και κόστος. Διάβασα μερικές σελίδες πίσω αλλα δε με ενδιαφέρει να μάθω για κόστος εισιτηρίων. Να το πω απλά. Ποσα πρέπει να ζητήσει ένα 20χρονο καλό γκομενακι για να πάει μαζί σου; Επίσης τι σημαίνει πηγαίνει μαζί σου; Πάτε μια φορά χοτελι κ τέλος η φάση γκομενα για την ημέρα; Οποίος έχει τις γνώσεις κ χρόνο να μου απαντήσει τον ευχαριστώ πολύ.
Δεν σε ενδιαφέρει το κόστος εισιτηρίων;
Ή είσαι εισοδηματιας και σου περισσεύουν τα χρήματα ή δεν έχεις ιδέα για τι κόστος μιλάμε, οπότε χωρίς να μπορείς καν να πληρώσεις τα εισιτήρια κάνεις άπιαστα όνειρα.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Παίδες θέλω να ρωτήσω για ταξιδάκι γιατί με ενδιαφέρει. Δεν έχω καταλάβει πως γίνετε το κονε κ τι παίζει με μπαρ και κόστος. Διάβασα μερικές σελίδες πίσω αλλα δε με ενδιαφέρει να μάθω για κόστος εισιτηρίων. Να το πω απλά. Ποσα πρέπει να ζητήσει ένα 20χρονο καλό γκομενακι για να πάει μαζί σου; Επίσης τι σημαίνει πηγαίνει μαζί σου; Πάτε μια φορά χοτελι κ τέλος η φάση γκομενα για την ημέρα; Οποίος έχει τις γνώσεις κ χρόνο να μου απαντήσει τον ευχαριστώ πολύ.
Οι ερωτήσεις σου δεν έχουν συγκεκριμένη απάντηση!
Για τα γκομενάκια δεν θα ψάξεις θα σε βρουν αυτά!
Την πρώτη φορά που θα πας να έχεις πολλά λεφτά μαζί σου!
Πες μας πρώτα πού θα πας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cv119

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Οταν πρωτοπηγα Ταυλανδη, πριν απο 14 χρονια περιπου, τα κοριτσια εκει ζηταγανε απο 1000 μπατ για σορτ ταιμ (διωρο) και απο 2- 2500 για λονγκ ταιμ (ολη τη νυχτα). Ισοτιμια οταν πρωτοπηγα 1 ευρω 52-53 μπατ.
Οι περισσοτερες ομως, προσπαθουσαν το σορτ να το κανουν λονγκ για να κοιμηθουν σε ενα αξιοπρεπες δωματιο ξενοδοχειου και να εχουν και μπρεκφαστ το πρωι. Και ειδικα αν ησουν νεοσυλλεκτος, προσπαθουσαν να σε ψησουν να τις κρατησεις για ολη την διαρκεια των διακοπων σου και η ταριφα ηταν "απ του γιου" (Σε ελευθερη δικια μου μεταφραση, καλος μαλακας φαινεσαι, δεν θα με ριξεις στα χρηματα).
Τωρα ομως τα πραγματα εχουν αλλαξει οπως φαινεται. Μονο οι παλαιας κοπης φρι-λανσερς 30-35+ σκεφτονται ετσι, δηλ. να σε ψησουν για ολο το διαστημα των διακοπων σου. Οι νεωτερες, τουλαχιστον π.κ. (προ κορονοιου) κοιτανε να κανουν οσο πιο πολλες αρπαχτες μπορουν σε μια βραδια.
Οι τιμες παιζουν, για 20χρονα που λες εσυ, που κατα την γνωμη μου ειναι χαμενα λεφτα, απο 2000-2500 χιλ. μπατ το σορτ, και 3.5-5000 μπατ το λονγκ.
(Σημ. Στην Ταυλανδη δεν πας για το σεξ. Στο σεξ οι Ταυλανδες ειναι εντελως ασχετες και υποτακτικες, χωρις πρωτοβουλιες, καμμια σχεση με αυτα που ξερεις απο τις Σλαβες. Στην Ταυλανδη πας γι αυτο το εμφυτο gfe, που εχουν ολες σχεδον οι Ασιατισες, εκτος απο τις Κινεζες. Με τις Κινεζες οτι πληρωνεις παιρνεις. Επισης πας για ολο το πακετο που προσφερει ενας εξωτικος προοπισμος)
Ευχαριστώ για την περιεκτική σου απάντηση. Κατάλαβα απολύτως τι εννοείς.
 

cv119

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
15
Like
435
Πόντοι
290
Δεν σε ενδιαφέρει το κόστος εισιτηρίων;
Ή είσαι εισοδηματιας και σου περισσεύουν τα χρήματα ή δεν έχεις ιδέα για τι κόστος μιλάμε, οπότε χωρίς να μπορείς καν να πληρώσεις τα εισιτήρια κάνεις άπιαστα όνειρα.
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Το γνωρίζω το κόστος αλλα προσωπικά τα 300€ πάνω κάτω δε μου λένε κάτι. Ξέρω να βρίσκω εισιτήρια και προσφορές αλλα προτιμώ να επιλέγω την μέθοδο της λιγότερης ταλαιπωρίας. Αυτό που δεν έχω είναι την πειρα κάποιων μελών εδώ στα υπολοιπα του ταξιδιού που έγραψα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.348
Πόντοι
3.846
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Το γνωρίζω το κόστος αλλα προσωπικά τα 300€ πάνω κάτω δε μου λένε κάτι. Ξέρω να βρίσκω εισιτήρια και προσφορές αλλα προτιμώ να επιλέγω την μέθοδο της λιγότερης ταλαιπωρίας. Αυτό που δεν έχω είναι την πειρα κάποιων μελών εδώ στα υπολοιπα του ταξιδιού που έγραψα.
Οι εμπειρίες αναφέρονται ξεκάθαρα από δεκάδες μέλη. Δεν χρειάζεται να Ρωτάς αυτά που έχουν αναλυθεί καλύτερα από οποιαδήποτε άλλη χώρα της Ασίας, αλλά να διαβάσεις.
Μετά αν έχεις συγκεκριμένες απορίες πχ για μια περιοχή μπορείς να το ψάξεις καλύτερα, αν και οι συναγωνιστές έχουν καλύψει ήδη τα πιο ενδιαφέροντα σημεία.

Και να ξέρεις οι τιμές που αναφέρονται αλλάζουν συνεχώς. Δεν ισχύουν αυτά που θα σου πω εγώ πού πήγα πριν 3 χρόνια ή άλλοι πέρυσι.
Οπότε παίζει να μην είναι μόνο 300€ η διαφορά.

Καλό διάβασμα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
Και κατι ακομα για τους νεους. Τα περισσοτερα κοριτσια στο πισω μερος του κεφαλιου τους εχουν τον γαμο, (ειδικα αν εισαι νεος και εμφανησιμος), με τον φαλανγκ που θα τις παντρευτει και θα πανε μαζι στο Ισααν να της φτιαξει το σπιτι και να τον βγαζει στην γυρα να τον επιδεικνυει στις φιλες της. Γι αυτο προσεχουμε να μην δινουμε υποσχεσεις.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Το γνωρίζω το κόστος αλλα προσωπικά τα 300€ πάνω κάτω δε μου λένε κάτι. Ξέρω να βρίσκω εισιτήρια και προσφορές αλλα προτιμώ να επιλέγω την μέθοδο της λιγότερης ταλαιπωρίας. Αυτό που δεν έχω είναι την πειρα κάποιων μελών εδώ στα υπολοιπα του ταξιδιού που έγραψα.
Οτι θες, ειδικα για Μπανγκοκ, στειλε μου πμ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
Το θέμα είναι το κόστος εισητηρίων τώρα...
Τι παίζει από τιμές;
Εγώ είχα βρει ένα τριήμερο πριν από 3 μήνες, που η Τούρκοι το είχαν στα 470 με το Πετάς, και 499 στο σάιτ τους. Έκλεισα για Φλεβάρη, σχεδόν 7 μήνες πριν, με πέναλτι αλλαγής 100 ευρώ.
Τώρα σχεδόν όλοι το έχουν γύρω στο χιλιάρικο, εκτός από την Σκουτ (Rayan air τής Ασίας), που πάει μέσω Σιγκαπούρης, και είναι πιο φθηνή, δεν ξέρω πόσο.
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
49
Like
4.868
Πόντοι
5.646
Εγώ είχα βρει ένα τριήμερο πριν από 3 μήνες, που η Τούρκοι το είχαν στα 470 με το Πετάς, και 499 στο σάιτ τους. Έκλεισα για Φλεβάρη, σχεδόν 7 μήνες πριν, με πέναλτι αλλαγής 100 ευρώ.
Τώρα σχεδόν όλοι το έχουν γύρω στο χιλιάρικο, εκτός από την Σκουτ (Rayan air τής Ασίας), που πάει μέσω Σιγκαπούρης, και είναι πιο φθηνή, δεν ξέρω πόσο.
Θέλει πιστεύω οργάνωση ώστε να το κλείσεις νωρίτερα
Άλλωστε πας τακτικά και τα γνωρίζεις απ' έξω από όσο βλέπω
Αξίζει έτσι όπως το έχεις κλείσει
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
821
Κριτικές
1
Like
1.700
Πόντοι
206
Εγώ είχα βρει ένα τριήμερο πριν από 3 μήνες, που η Τούρκοι το είχαν στα 470 με το Πετάς, και 499 στο σάιτ τους. Έκλεισα για Φλεβάρη, σχεδόν 7 μήνες πριν, με πέναλτι αλλαγής 100 ευρώ.
Τώρα σχεδόν όλοι το έχουν γύρω στο χιλιάρικο, εκτός από την Σκουτ (Rayan air τής Ασίας), που πάει μέσω Σιγκαπούρης, και είναι πιο φθηνή, δεν ξέρω πόσο.
τσαμπα είναι ,αν σκεφτεις πως το πιο φθηνο ηταν με scoot , στα 365 πριν το πολεμο και ολες αυτες τις αυξήσεις, και χωρις βαλιτσα φαγητό, εδω εγω βρηκα να φιλοξενηθω και μηχανακι χωρις να το πληρωσω , και βλεπω κατι 860 και πανω με SCOOT,καιμ μου εχει φυγει η μαγκια ..βεβαια δεν μπορω παρα μονο και αν πα΄λι , το Δεκεμβριο με επστροφη Ιανουαριο ...οποτε βαρανε καλα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
Θέλει πιστεύω οργάνωση ώστε να το κλείσεις νωρίτερα
Άλλωστε πας τακτικά και τα γνωρίζεις απ' έξω από όσο βλέπω
Αξίζει έτσι όπως το έχεις κλείσει
Εγώ πηγαίνω κάθε Φλεβάρη για δουλειά εκεί, ένα μήνα. Βέβαια είναι ρίσκο γιατί εκλεισα πολύ νωρίς φέτος, άλλες φορές έκλεινα 3-4 μήνες πιο πρίν αλλά τώρα φάνηκε από τον Μάρτιο ότι η δουλειά με τα αεροπορικά εισιτήρια θα πήγαινε προς τα εκεί, προς την ακρίβεια δηλ.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
-πηγαίνω απο το 2005 στο Πουκέτ ,ο λόγος ηταν να κάνω τα Χριστούγεννα μπάνιο κολυμπάω 2-3 χιλ.καθημερινά.Εχουμε λοιπον διαμμερισμα με το μηνα εγω κλεινω σε εναν Ελληνα φίλο πλέον .απο 200-400 ευρω +100-120 ευρω το σκουτερ.400-450 δηλαδη μαξιμουμ το μηνα και τα 2.αεροπορικα λοοθ κοστ scoot 360 καταρ 700-800.( 15 Δεκεμβριου- 15 Ιανουαριου) με 25.000 μπατ περιπου 670 ευρω αν θελει καποιος εχει και μονιμη συνοδο..Για φαγητο απο 1,5 -4 ευρω η μεριδα σε ται εστιατορια η ται μπα΄ρμπεκιου με 200 μπατ
τρωσ οτι θεσ και εγώ ετρωγα πολυ ψάρι,και με αλλα 100 μπατ δικη σου ατομικη με καρβουνα για ψαρια πιο μεγαλα.,εφω αυτα ουτε με 100 ευρω.συνολο 1 μηνα 810 +20 προατ.+αλλα πεσ 20 αεροδρομ-Πατονκ 850 .για να περασεις ανετα με 20 ευρω την ημερα αλλα 600 1650.για ενα μηνα.για συνοδεια δικο σας θεμα αλλα αν ας πουμε +670 2.320 αρχοντικα
τι συνοδό εννοείς?
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
ναι όχι σαν ξεναγό? κοπέλα που να μένει μαζί σου να κάνετε κ σεξ κ να δέχεται να ψωνίζεις κ άλλες σωστά?
Οχι βέβαια να ψωνίζεις άλλες. Κοπέλα που να μένει μαζί σου στο μεγαλύτερο μέρος της ημέρας, και φυσικά όλης της νύχτας, που θα σε φροντίζει, θα σού πλύνει τα ρούχα, θα σου μαγειρέψει κλπ. Προς Θεού, όμως,αν θες να φύγεις "αρτιμελής" από την Ταϊλάνδη, μην σε πάρει χαμπάρι ότι κοίταξες άλλη. Η Ταυλανδεζες είναι οι πιο ζηλιαρες γυναίκες του κόσμου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.694
Like
67.855
Πόντοι
12.756
Οχι βέβαια να ψωνίζεις άλλες. Κοπέλα που να μένει μαζί σου στο μεγαλύτερο μέρος της ημέρας, και φυσικά όλης της νύχτας, που θα σε φροντίζει, θα σού πλύνει τα ρούχα, θα σου μαγειρέψει κλπ. Προς Θεού, όμως,αν θες να φύγεις "αρτιμελής" από την Ταϊλάνδη, μην σε πάρει χαμπάρι ότι κοίταξες άλλη. Η Ταυλανδεζες είναι οι πιο ζηλιαρες γυναίκες του κόσμου

θα τον παντρεψεις εσυ μετά παππούλη ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom