Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.210
Πόντοι
21.896
Βγάλανε προσφορές οι Τούρκοι γύρω στα 500 ευρώ το Αθήνα Μπανγκόκ
Μπα; Πώς κ το πάθανε διότι όλα τα εισητηρία τους είναι στο θεό Μάιο. Κ Ιούνιο

Νομιζω επιθετική πολιτική κάνει η saudia airlines από Πόλη κ Αθήνα κ σε συνδέει σε φτηνές τιμές με Ασία
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Φιλε μου κι εγω για ενα μηνα είμαι εδω... Έκλεισα ξενοδοχείο (βασικά διαμέρισμα με 400 baht/ημερα 10 ευρω δηλαδή) στην ΒΚΚ απο Agoda (εχει καλύτερες τιμες απο booking) μονο για τις τρεις πρώτες μερες. Ήρθα, είδα και έφτιαξα (και φτιάχνω ακομα) το πρόγραμμα μου day by day... Οι συμβουλές μου ειναι τρεις:

1) Νοίκιασε scooter όπου και να πας, θα σου σώσει πολλά λεφτά και ταλαιπωρία. Προσοχή γιατι οδηγούν απο αριστερά. Εγω έκανα μια μερα να το συνηθίσω. Η συμβουλή που μου έδωσε ενας παλιότερος ειναι στην αρχη να ακολουθείς τους αλλους... Το σκούτερ ειναι γαματη λυση ΑΛΛΑ!!!!!!! απαιτει να ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ Bangkok is crazy...

2) Εσωτερικές πτήσεις είναι φθηνότερες απο kayak.com. Εγω χρησιμοποίησα και το τρένο με το οποίο γύρισα 13 ωρες ταξίδι απο Chiang Mai - Bangkok. Παίρνεις το overnight και κοιμάσε σε καψουλα... Φανταστική εμπειρία κατα την γνώμη μου... Bangkok, Ciang Mai, Pattaya, Krabi απο mainland... Απο νησια δεν ξερω γιατί θα τα αποφυγω... Sun & Beach διακοπές δεν μπορεί να μου πουλήσει εμένα ο Ταιλανδός... Νομίζω οτι θα παω και 3-4 μερες Καμποτζη... Ειναι πανευκολο και τα εισητηρια ειναι μονο 130 ευρω two way με βαλιτσες... (παντα απο kayak.com) + 30 ευρω την visa on arrival...

Μην καψουρευτείς... Μην είσαι μουνόδουλος...

Η τελευταία συμβουλή είναι νομίζω η πιο πολύτιμη γιατί παίζει οχι μόνο να χαλάσεις τις διακοπές σου αλλά και ολη σου την ζωή ξερω γω...

A και κατι τελευταίο... Google (and youtube) are your friends... Κάτσε και μελέτησε το... Ψαξου κανα μηνα βλεπε βιντεακια και διαβαζε φορουμ και τετοια...

Have GREAT FUN MAN
Σ ευχαριστώ φιλαράκι. Μες στο μυαλό μου είσαι...
Τα είπες όπως τα σκέφτομαι...
Σκεφτόμουν κ γω για Καμπότζη ή Βιετνάμ. Ιδωμεν....
Google k YouTube παρακολουθώ και ενημερωνομαι...
Πιστεύω ότι όπως είπες, κλείνει κάποιος ένα ξενοδοχείο για την πρώτη βδομάδα κάπου κ μετά πηγαινοέρχεται για να τα δει όλα....
Ευχαριστώ πολύ....
Ποιες νομίζεις ότι είναι οι 3-4 περιοχές που πρέπει να επισκεφθούμε, συν τα νησιά ; Φι φι κ κάτι άλλα ωραία νησάκια πρέπει να ναι must....αν ξέρεις....
Καλά να περνάς
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.672
Πόντοι
3.656
Φιλαρακι μου χαλαρωσε λιγο... Δεν ειμαστε ολοι στην φαση τη δικια σου ξερω γω... Υπαρχουν ανθρωποι που προσεχουν τον εαυτο τους και στα 50 ακομα και στα 60 και δεν ντρωμε κοκορετσα με τα κιλά ουτε ψαχνουμε που εχει τη γκαλή προβατινα...

Οι τυπισες εδω περα εχουν αλλα μυαλά και τον 50αρη καλοβαλμένο τυπο που δεν ειναι τερας τον βλεπουν σαν μανα εξ ουρανου. Σε αυτο οφειλω να ομολογησω οτι εχει μια δοση αληθειας αυτο που λες οτι θελει φραγκα για να γαμησεις νεοτερο μουνι αλλα ας μην ξεχναμε το τι εννουν φραγκα αυτες και τι εμεις... Δηλαδη ενω εμεις θεωρουμε φραγκα να πας στο Βερτη και να κανεις 5000 χιλιαρικα λουλουδια αυτες θεωρουν φραγκα να τις κερασεις δυο ποτα ξερω γω...

BTW και για να τα λεμε ολα... Τωρα ειμαι Pattaya... Εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα... Εδω μονο τανες παιζουν... Για την ακρίβεια ειναι ολες λιγο πολυ... Δηλαδη (οπως και στην Κουβα) η διαφορα μεταξυ πουτανας και μη πουτανας ειναι λιγο δισδιακρητη ή και δεν υπαρχει... ΑΡΑ οτι ελεγα σε προηγουμενο ποστ ΔΕΝ ισχυει για την Παταγια που αμα δεν βαλεις το χερι στη τζεπη δεν βλεπεις μουνι ουτε σε φωτογραφια...

Την καλησπερα μου απο την εξωτική Παταγια συνπολεμιστες...
ε, που πας; πόσα δίνεις για σορτ τάιμ; Δώσε πληροφορίες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.672
Πόντοι
3.656
Ρε παιδιά να ταξιδέψεις στην άλλη άκρη του κόσμου για να ρίξεις έναν μπουτσο? :knockinb:

ΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!
σου κάνω την εξής πρόταση. Υπολόγισε το κόστος διακοπών για ένα μήνα στο Τολό, σε δίκλινο, με φαγητά, ποτά κλπ. Υπολόγισε για το ίδιο διάστημα Διακοπές Πούκετ σε δίκλινο, με φαγητά από 10διαφορετικές Κουζίνες, ποτά σε μαγαζιά που δεν υπάρχουν στο Τολό. Μπύρα στο Hard Rock Cafe όπου έχει και ζωντανή μουσική με δύο πολύ καλά συγκροτήματα. Επίσκεψη στα Φι Φι Άιλαντς και στα νησιά του Τζέιμς Μποντ, επίσκεψη στους Βούδες, στο πάρκο με τις Τίγρεις. Και μασάζ / γαμήσια κάθε μέρα σορτ τάιμ. Πρόσθεσε και τα εισιτήρια και κάνε σύγκριση κόστους, και περιμένω την ανάλυσή σου
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.591
Κριτικές
12
Like
6.485
Πόντοι
2.646
σου κάνω την εξής πρόταση. Υπολόγισε το κόστος διακοπών για ένα μήνα στο Τολό, σε δίκλινο, με φαγητά, ποτά κλπ. Υπολόγισε για το ίδιο διάστημα Διακοπές Πούκετ σε δίκλινο, με φαγητά από 10διαφορετικές Κουζίνες, ποτά σε μαγαζιά που δεν υπάρχουν στο Τολό. Μπύρα στο Hard Rock Cafe όπου έχει και ζωντανή μουσική με δύο πολύ καλά συγκροτήματα. Επίσκεψη στα Φι Φι Άιλαντς και στα νησιά του Τζέιμς Μποντ, επίσκεψη στους Βούδες, στο πάρκο με τις Τίγρεις. Και μασάζ / γαμήσια κάθε μέρα σορτ τάιμ. Πρόσθεσε και τα εισιτήρια και κάνε σύγκριση κόστους, και περιμένω την ανάλυσή σου
Άστον τώρα, είναι μπουκωμενος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.937
Κριτικές
15
Like
11.713
Πόντοι
3.846
Δεν ξέρω γιατί εστιαζετε μόνο στις ντόπιες.
Εγώ θυμάμαι ότι παίζει τόσο πολύ μουνι στην Ταϋλάνδη από όλο τον κόσμο, που είναι πολύ εύκολο να γαμησεις και Γαλλίδες, Καναδες, Γερμανίδες και πόσες άλλες εθνικότητες.
Και μιλάμε για δωρεάν γαμησι, αρκεί να ξέρεις λίγα αγγλικά και να πλησιάσεις την κατάλληλη στιγμή.
Θυμάμαι όλοι οι ξένοι ήταν άνετοι για κουβέντα, με ανοιχτό μυαλό γιατί αυτό το μέρος σε κάνει να έχεις πολύ διαφορετική συμπεριφορά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.672
Πόντοι
3.656
Δεν ξέρω γιατί εστιαζετε μόνο στις ντόπιες.
Εγώ θυμάμαι ότι παίζει τόσο πολύ μουνι στην Ταϋλάνδη από όλο τον κόσμο, που είναι πολύ εύκολο να γαμησεις και Γαλλίδες, Καναδες, Γερμανίδες και πόσες άλλες εθνικότητες.
Και μιλάμε για δωρεάν γαμησι, αρκεί να ξέρεις λίγα αγγλικά και να πλησιάσεις την κατάλληλη στιγμή.
Θυμάμαι όλοι οι ξένοι ήταν άνετοι για κουβέντα, με ανοιχτό μυαλό γιατί αυτό το μέρος σε κάνει να έχεις πολύ διαφορετική συμπεριφορά.
Κανείς δεν εστίασε μόνο στις ντόπιες τύπε. Εκτός από τις Τουρίστριες που ανέφερες υπάρχουν και σεξεργάτριες Μαύρες, επίσης και Ρωσίδες που κάνουν στριπ τηζ. Εγώ βέβαια δεν τις πήρα, σαν να πας στο Άργος και να τρως Βερίκοκα ένα πράγμα
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
...ρε μαγκες για ποσες ωρες πτησης μιλαμε? Και τι κ ποσα τρανζιτ εχει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.570
Like
13.672
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ!

Και παίζει η Ταυλανδη να βγεί πολύ πιο φθηνά από Τολό!

ΑΛΛΑ.................

Οι Ταυλανδεζες δεν μου αρέσουν καθόλου!
Είναι μελαμψες χτικιαρες, Κοντές,
Τραβελοφατσες, Αντικαυλωτικες
Γαριδογκομενες....!!!!
Απάντησες μόνος σου, όσον αφορά το συνολικό Κόστος. Τώρα όσον αφορά τις γυναίκες, ΟΚ, γούστα είναι αυτά. Και πάλι οι Γυναίκες που ασκούν το σπορ στην Ταιλάνδη, είναι πολύ καλύτερες από τις Ελληνίδες που κυκλοφοράνε στο Τολό, αναφέρομαι στις ντόπιες, μην μου αναφέρεις τις Βόρειες Τουρίστριες, και νομίζω ότι εκεί δεν υπάρχουν σεξεργάτριες. Εμένα αυτή μου άρεσε πάντως
 

Συνημμένα

  • WP_20170817_012.jpg
    WP_20170817_012.jpg
    673,2 KB · Εμφανίσεις: 134

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Φίλος, καλά να περνάς....
Ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ φέτος την Ταϊλάνδη...
Απ'όλα έχει ο μπαξες εκεί....
Εσύ, ή κ κάποιος άλλος όπου έχετε επισκεφτεί Ταϊλάνδη,
Τι προτείνετε από θέμα επίσκεψης για 1, 1,5 μήνα ταξίδι ;
Θα ήταν νομίζω βαρετό στο διάστημα αυτό να τη βγάλει κάποιος σ ένα μέρος μόνο κ να κάνει ακριβώς τα ίδια καθημερινά.
Νταξ, τανες, ξε...τανες, όσοι βρίσκονται εκεί θα δοκιμάσουν, δε πάμε για παντρεια....
Κάνα συνδυασμό ωραίο τοποθεσιών έχει να προτείνει κανείς που έχει βρεθεί ;
Θα το εκτιμούσα....
Ευχαριστώ προκαταβολικά !
Γειά σου φίλε. Είχα επισκεφθεί το 2019,και δυστυχώς λόγω κορονοιου και οικονομικών δεν έχω ξαναπάει. Έκατσα 20 μέρες. Η βάση ήταν το πουκετ σε ξενοδοχείο που έκλεισα από το booking 600 μέτρα από την πατονγκ. Πολύ ωραίο μέρος με τεράστια παραλία την πατονγκ αλλά έχει και άλλες γύρω γύρω να πας. Μη ξεχάσεις να πας στη paradise beach. Φυσικά να πας εκδρομή στα νησιά πι πι όπως και στο νησί του Τζέιμς μποντ. Αυτές οι 2 εκδρομές θα σού πάρουν 2 μέρες. Στο πουκετ φυσικα να πας για μασάζ σε ένα από τα εκατομμύρια μασατζιδικα που έχει με τις περισσότερες να είναι ωραία μωρά. Φαγητό αρκετά φτηνό. Αφού θα κάτσεις αρκετό καιρό, διάλεξε μία κορασίδα και επισκέψου το κο κραμπι. Ήσυχο σχετικά μέρος. Μετά πήγαινε Παταγια και πρόσεχε μην παντρευτείς. Εγώ παραλίγο να την πάθω. Τότε το είχα συνδυάσει με ένα τριήμερο στη Κουάλα Λουμπούρ στη Μαλαισία. Πέρασα πολύ ωραία γενικά. Βέβαια αν το είχα οργανώσει καλύτερα το ταξίδι γενικά θα πέρναγα καλύτερα και θα έβλεπα περισσότερο μέρη. Βέβαια εύχομαι να ξαναπάω. Καλά να περάσεις,να μας γράψεις εντυπώσεις και προσοχή μην είσαι πολύ μουνοδουλος σαν εμένα και την πατήσεις!!!!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
867
Κριτικές
1
Like
1.792
Πόντοι
206
-πηγαίνω απο το 2005 στο Πουκέτ ,ο λόγος ηταν να κάνω τα Χριστούγεννα μπάνιο κολυμπάω 2-3 χιλ.καθημερινά.Εχουμε λοιπον διαμμερισμα με το μηνα εγω κλεινω σε εναν Ελληνα φίλο πλέον .απο 200-400 ευρω +100-120 ευρω το σκουτερ.400-450 δηλαδη μαξιμουμ το μηνα και τα 2.αεροπορικα λοοθ κοστ scoot 360 καταρ 700-800.( 15 Δεκεμβριου- 15 Ιανουαριου) με 25.000 μπατ περιπου 670 ευρω αν θελει καποιος εχει και μονιμη συνοδο..Για φαγητο απο 1,5 -4 ευρω η μεριδα σε ται εστιατορια η ται μπα΄ρμπεκιου με 200 μπατ
τρωσ οτι θεσ και εγώ ετρωγα πολυ ψάρι,και με αλλα 100 μπατ δικη σου ατομικη με καρβουνα για ψαρια πιο μεγαλα.,εφω αυτα ουτε με 100 ευρω.συνολο 1 μηνα 810 +20 προατ.+αλλα πεσ 20 αεροδρομ-Πατονκ 850 .για να περασεις ανετα με 20 ευρω την ημερα αλλα 600 1650.για ενα μηνα.για συνοδεια δικο σας θεμα αλλα αν ας πουμε +670 2.320 αρχοντικα
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
...ρε μαγκες για ποσες ωρες πτησης μιλαμε? Και τι κ ποσα τρανζιτ εχει?
Αθήνα Σιγκαπούρη με σκουτ αιρλαινς, 11 ώρες και Σιγκαπούρη πουκετ 1 ώρα και 50 λεπτά.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Αθήνα Σιγκαπούρη με σκουτ αιρλαινς, 11 ώρες και Σιγκαπούρη πουκετ 1 ώρα και 50 λεπτά.
...ωραιος! Και κοστος, κανα 1,5 χιλιαρικο? Καλυτερη εποχη για να πας (low cost-off season)?
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.235
Like
7.021
Πόντοι
1.056
για το Τολο που είπε ο Μποκολος ,είχα πάει πέρσι σε σχετικά κοντινό στην Αθήνα νησί,Πέμπτη με Τρίτη,αρχές Αυγούστου βέβαια. Μου ήρθε περίπου ένα χιλιάρικο και μάλιστα κανα δυο μέρες την έβγαλα σε Ντερλικατεσεν Σουβλακερι με το όνομα Θανάσης.

Όταν πήγα Ταυλανδη είχα βρει εισητηρια σε τρομερή προσφορά 420 συν αλλά 20 με εσωτερική πτήση για Πουκε. Έδινα 26 ευρώ για τριαστερο ξενοδοχείο και ακόμα λιγότερα για μάσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αθήνα Σιγκαπούρη με σκουτ αιρλαινς, 11 ώρες και Σιγκαπούρη πουκετ 1 ώρα και 50 λεπτά.
Σκουτ φίλε και last minute να κλείσεις βρίσκεις Πουκε Σιγκαπούρη με 2 μπλου τικετς
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Το είδα και να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι φίλε.

Πήξαμε στις Σλαύες Νισάφι πιά.
Αγαπητοί κύριοι αφού θέλετε να μού κάνετε τα έξοδα δεν μπορώ να σάς προσβάλλω και θα έρθω. Ένας ενας μη σπρώχνεστε. Πάντως πέρα από την πλάκα, όσοι πάτε καλά να περάσετε μάγκες.
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
...ωραιος! Και κοστος, κανα 1,5 χιλιαρικο? Καλυτερη εποχη για να πας (low cost-off season)?
Εγώ φίλε πήγα Νοέμβριο πού είναι low cost. Τον Δεκέμβριο αρχίζει η high season. Όσο για τα λεφτά, έφαγα 2000 ευρώ αλλά όπως έχω ξαναγράψει είμαι μουνοδουλος. Αν οργανωθείς σού βγαίνει λιγότερο το κόστος αλλά συγγνώμη κιόλας στα αρχιδια μού φίλε. Μακάρι να μπορούσα να ξαναπάω.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Εγώ φίλε πήγα Νοέμβριο πού είναι low cost. Τον Δεκέμβριο αρχίζει η high season. Όσο για τα λεφτά, έφαγα 2000 ευρώ αλλά όπως έχω ξαναγράψει είμαι μουνοδουλος. Αν οργανωθείς σού βγαίνει λιγότερο το κόστος αλλά συγγνώμη κιόλας στα αρχιδια μού φίλε. Μακάρι να μπορούσα να ξαναπάω.
2000 για εισιτηρια, διαμονη, διατροφη, εξοδα μετακινησης, επισκεψεις-εκδρομες και διασκεδαση (νυχτα + μουνακια)? Για ποσες ημερες πηγες (καθαρες -πτησεις)?
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
2000 για εισιτηρια, διαμονη, διατροφη, εξοδα μετακινησης, επισκεψεις-εκδρομες και διασκεδαση (νυχτα + μουνακια)? Για ποσες ημερες πηγες (καθαρες -πτησεις)?
390 τα εισιτήρια από Αθήνα- πουκετ. 280 ευρώ για ξενοδοχεία. Γύρω στα 90 ευρώ οι 2 εκδρομές στα πι πι και στο νησί του Τζέιμς μποντ. Πήγα στο άγαλμα του τεράστιου βούδα στο πουκετ αλλά δεν θυμάμαι κόστος. Φτηνά ήταν πάντως. Τα εισιτήρια για κραμπι είναι εξίσου πολύ φτηνό. Το εισιτήριό για Μαλαισία και την διαμονή που τα έκανε δώρο φίλος πού ήταν εκεί παντρεμένος. Με 2000 ευρώ φίλε σύνολο πέρασα εξαιρετικά
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
390 τα εισιτήρια από Αθήνα- πουκετ. 280 ευρώ για ξενοδοχεία. Γύρω στα 90 ευρώ οι 2 εκδρομές στα πι πι και στο νησί του Τζέιμς μποντ. Πήγα στο άγαλμα του τεράστιου βούδα στο πουκετ αλλά δεν θυμάμαι κόστος. Φτηνά ήταν πάντως. Τα εισιτήρια για κραμπι είναι εξίσου πολύ φτηνό. Το εισιτήριό για Μαλαισία και την διαμονή που τα έκανε δώρο φίλος πού ήταν εκεί παντρεμένος. Με 2000 ευρώ φίλε σύνολο πέρασα εξαιρετικά
... thanks αρχοντα!
υγ. ποσες μερες καθαρες πηγες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom