Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Είστε καλά ρεεεεεε!!!!

Ο τόπος μας έχει γεμίσει με θηλυκά κάθε ηλικίας,ξένες,ντόπιες, κοντές,ψηλές εύκολες δύσκολες, Ευρωπαίες,Αμερικάνες,Τσέχες, Σλοβάκες, Ελληνοαυστραλέζες και κάθε λογής αγάμητα μουνιά.....

Ε όχι και Ιούλιο-Αύγουστο Ταυλάνδη... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Εχεις άδικο Πάγκ

Ο τόπος εκεί το καλοκαίρι είναι ιδανικός. Ο τροπικός καιρός εκεί σε ανάβει. Η Ελλάδα μάλλον σε ξενερώνει
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Εχεις άδικο Πάγκ

Ο τόπος εκεί το καλοκαίρι είναι ιδανικός. Ο τροπικός καιρός εκεί σε ανάβει. Η Ελλάδα μάλλον σε ξενερώνει
η ελλαδα μιζεριαζει, οσοι ειναι στην ταιλανδη απλα γλυτωνουν την μιζερια
 

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σαs!!!  Εγω παντωs που εχω παει και δεκεμβριο στην ταιλανδη στην τουριστικη περιοδο δηλαδη το εχω μετανιωση!! καλυτερα περασα απριλιο,  ιουλιο, αυγουστο λιγοτερο κοσμο καλυτερεs υπηρεσιεs  !!!!!  και γουσταρο να τρωο και στην μαπα και τροπικεs  βροχεs!!!
Aπο το να παω σε νησι αυγουστο ελλαδα ασε δεν θα παρω το εχουμε δει το εργο παλι!!!   
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σαs!!!  Εγω παντωs που εχω παει και δεκεμβριο στην ταιλανδη στην τουριστικη περιοδο δηλαδη το εχω μετανιωση!! καλυτερα περασα απριλιο,  ιουλιο, αυγουστο λιγοτερο κοσμο καλυτερεs υπηρεσιεs  !!!!!  και γουσταρο να τρωο και στην μαπα και τροπικεs  βροχεs!!!
Aπο το να παω σε νησι αυγουστο ελλαδα ασε δεν θα παρω το εχουμε δει το εργο παλι!!!     

θα μου άρεσε η ιδέα να κάνω Πρωτοχρονιά στην WS παρέα με 2 τεμάχια... ετσι για την κουλτούρα ρε παιδί μου!
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Παγκτάο χέστες όλες ευρωπαίες αμερικάνες ελληνίδες ψηλές κοντές, τάι γκέρλς μόνο και αν γινόταν 365 μέρες το χρόνο σήμερα περπάτισα από τα μπουρδελάκια της soi 5 και 6 σε κάθε σχεδόν με σταμάταγε από μία ε σεξι μαν, χάνσομ μαν οι γκομενες 100άδες για να μην πω χιλιάδες μπόλικη σαβούρα αλλά και πάρα πολλά αστέρια, με κέρδισε μία που με σταμάτησε και μου είπε fuck me in the ash, cum in my mouth και λέω ας πάει το παλιάμπελο να ρίξω ένα μεσημεριανό πλήρωσα το χιλιαρικάκι δωματιάκι, ντουζάκι και μπουμ μπουμ φουλ σέρβις bow την λέγανε πολύ καλή τώρα έχει νυχτώσει τα μαγαζιά γεμίζουν από δαύτες εγώ θα μείνω στο ξενοδοχείο γιατί περιμένω 2 ταυλανδές να με χαλαρώσουνε το βράδυ  :grin:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παγκτάο χέστες όλες ευρωπαίες αμερικάνες ελληνίδες ψηλές κοντές, τάι γκέρλς μόνο και αν γινόταν 365 μέρες το χρόνο σήμερα περπάτισα από τα μπουρδελάκια της soi 5 και 6 σε κάθε σχεδόν με σταμάταγε από μία ε σεξι μαν, χάνσομ μαν οι γκομενες 100άδες για να μην πω χιλιάδες μπόλικη σαβούρα αλλά και πάρα πολλά αστέρια, με κέρδισε μία που με σταμάτησε και μου είπε fuck me in the ash, cum in my mouth και λέω ας πάει το παλιάμπελο να ρίξω ένα μεσημεριανό πλήρωσα το χιλιαρικάκι δωματιάκι, ντουζάκι και μπουμ μπουμ φουλ σέρβις bow την λέγανε πολύ καλή τώρα έχει νυχτώσει τα μαγαζιά γεμίζουν από δαύτες εγώ θα μείνω στο ξενοδοχείο γιατί περιμένω 2 ταυλανδές να με χαλαρώσουνε το βράδυ  :grin:
Αρχοντας, ρίξε και για εμάς.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Σημερα για πρωτη φορα στους τελευταιους 4 μηνες,μετα τη κατρακυλα του ευρω και τη ταυτοχρονη ενισχυση του μπατ,το ευρω "αγγιξε" τα 41 μπατ στα ανταλλακτηρια των τραπεζων της Ταυλανδης...
Αντε και "εις ανωτερα"...
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα για πρωτη φορα στους τελευταιους 4 μηνες,μετα τη κατρακυλα του ευρω και τη ταυτοχρονη ενισχυση του μπατ,το ευρω "αγγιξε" τα 41 μπατ στα ανταλλακτηρια των τραπεζων της Ταυλανδης...
Αντε και "εις ανωτερα"...
Για να δούμε που θα πάει. Τα παλιά μεγαλεια 50+ δεν νομίζω να τα ξαναδούμε σύντομα...
 

tetrisa

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παει κανεις παταγια απο 10-11/01/11. Ειναι full season εκει αυτην την περιοδο?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Παει κανεις παταγια απο 10-11/01/11. Ειναι full season εκει αυτην την περιοδο?
Ισως να ειμαι εγω αλλα για λιγο,ενδιαμεσος σταθμος για Βιετναμ-Καμποτζη
Πιο full season δεν γινεται φιλε μου.....full μωρα αλλα και πασεκολε τιμες σχεδον σε ολα! :kissass2:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ποποπο τι πόλη είναι αυτή, Πατάγια Παταγιά τι κόλαση ήταν αυτή χτες στα club της ws δε πα να είσαι με άλλη γκόμενα όλες σε παίζουν πολλά μωρά όλα προκλητικότατα γδυμένα, τελευταία ενημέρωση από gogo της ws και περιχώρων από μία έρευνα αγοράς που έκανα την ώρα που είχαν μαζευτεί και πριν φορτωθούν τα καλά, μαυρίλα σε 4-5 gogo υπήρχαν 2-3 αξιόλογα τεμάχια, bar fine έπαιζε από 500 εώς 1000 αναλόγος το μαγαζί, τη γκόμενα και την ώρα που φόρτωνες
Ναύαρχε άμα ξαναγκρινιάξω για επενδύσεις και μονιμότητα στην Τάι να με επαναφέρεις στην τάξη την έχασα την ευκαιρία χτες που μου έλεγες ας όψεται η Ae και τα μάτια της  :2funny:
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Κοιτα
Περα απο τις διαφορες παπαριες που θα ακουσεις εδω εν ειδει πλακας στο Πουκε δεν εχετε και πολλα περιθωρια να βρειτε αυτα που ψαχνετε.
Τωρα, η ΚΑΤΑ ειναι κομματι μακρυα απο την ΠΑΤΟΝΓΚ οπου γινετε το παιχνιδι, με 1 ταξακι θα σας παρει περιπου 1 τεττερτο.
Πατε εκει , πατε στη BANGLA Rd οπου γινεται ολο το παιχνιδι, πιεστε καμμια μπυριτσα στο πρωτο στενο με τους τραβεστι, ειναι ανετοι και θα τρελλαθειτε στη πλακα και μετα αρχιστε τις βολτες με το παιχνιδι και ψαξιμο να το κανεις εσυ, και οταν κανεις το κονε σκας και το παραμυθι.
Δεν ειναι ευκολο αλλα ουτε και απιθανο να βρειτε αυτο που ζητατε, μην ξεχνας οτι παρολη τη πορνεια οι Ταυλανδες ειναι σχετικα συντηρητικες σε αυτα τα θεματα.
Επισης πιθανο να αντιμετωπισετε προβλημα στο ξενοδοχειο γιατι στη ΚΑΤΑ ειναι ολα τα μεγαλα τουριστικα ξενοδοχεια και ειναι λιγο αυστηρα.
Αλλα ψαχνοντας ολο και κατι θα βρειτε.
Καλα να περασετε.

Φίλε lordjim σ' ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τον κόπο σου... Καθότι άσχετος από Ταϋλανδέζικες σεξοκαταστάσεις, οφείλω να ομολογήσω ότι μου κάνει φοβερή εντύπωση που αναφέρεις ότι μπορεί και να δυσκολευτούμε να βρούμε καμία ντόπια τσαχπινούλα να πινελιάσει την καλή μου (και όχι μόνο). Αλήθεια μια και τοφερε η κουβέντα και μιας και επαναλαμβάνω ότι είμαι άσχετος, μέχρι πόσα λεφτά να παζαρέψω για μία ολονυχτία με μένα και τη σύζυγο (μη μας πιάσουν και τον κώλο)...
Όσο για το ξενοδοχείο που λες, παίζει δηλαδή να μην επιτρέψουν την είσοδο στην κορασίδα? Κι αν πούμε δηλαδή ότι ειναι φίλη της γυναίκας μου, τι θα κάνουν? Δηλαδή εάν γνωρίσουμε κανά ζευγάρι εκεί κι αρχίσουμε τις παρτουζοκαταστάσεις θα μας κάνουν ντα?
Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ και όσους φίλους ανταποκρίθηκαν στις απορίες μου με πμ... Ναστε καλά παιδιά, ξέρετε εσείς ποιοι είστε και εάν θα είστε στα πέριξ τις ίδιες ημερομηνίες με εμάς (18-28/7) στείλτε αν θέλετε μηνυματάκι για καμία μπυρίτσα και ότι άλλο ήθελε προκύψει...
 

tsimos

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
43
Like
2
Πόντοι
0
Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ και όσους φίλους ανταποκρίθηκαν στις απορίες μου με πμ... Ναστε καλά παιδιά, ξέρετε εσείς ποιοι είστε και εάν θα είστε στα πέριξ τις ίδιες ημερομηνίες με εμάς (18-28/7) στείλτε αν θέλετε μηνυματάκι για καμία μπυρίτσα και ότι άλλο ήθελε προκύψει...

Αμα έχεις κάνει λέυκανση κωλοτρυπίδας, σίγουρα κάτι θα προκύψει... θα σε κάνω λαμπάδα... Φιλάκια!
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε lordjim σ' ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τον κόπο σου... Καθότι άσχετος από Ταϋλανδέζικες σεξοκαταστάσεις, οφείλω να ομολογήσω ότι μου κάνει φοβερή εντύπωση που αναφέρεις ότι μπορεί και να δυσκολευτούμε να βρούμε καμία ντόπια τσαχπινούλα να πινελιάσει την καλή μου (και όχι μόνο). Αλήθεια μια και τοφερε η κουβέντα και μιας και επαναλαμβάνω ότι είμαι άσχετος, μέχρι πόσα λεφτά να παζαρέψω για μία ολονυχτία με μένα και τη σύζυγο (μη μας πιάσουν και τον κώλο)...
Όσο για το ξενοδοχείο που λες, παίζει δηλαδή να μην επιτρέψουν την είσοδο στην κορασίδα? Κι αν πούμε δηλαδή ότι ειναι φίλη της γυναίκας μου, τι θα κάνουν? Δηλαδή εάν γνωρίσουμε κανά ζευγάρι εκεί κι αρχίσουμε τις παρτουζοκαταστάσεις θα μας κάνουν ντα?
Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ και όσους φίλους ανταποκρίθηκαν στις απορίες μου με πμ... Ναστε καλά παιδιά, ξέρετε εσείς ποιοι είστε και εάν θα είστε στα πέριξ τις ίδιες ημερομηνίες με εμάς (18-28/7) στείλτε αν θέλετε μηνυματάκι για καμία μπυρίτσα και ότι άλλο ήθελε προκύψει...
  φιλε αν γουσταρεις να σου πηδανε τη γυναικα (γουστα ειναι αυτα) η να στην γλυφομουνιαζουν κατσε στην ελλαδα καλυτερα!  ενα σωρο αλβανους πακιστανους εχει και απο γυναικες ρουμανες ουκρανεζες και οτι τραβαει η ψυχη σου! και θα σου ρθει και φτηνοτερα!  οι ταυλανδοι/ες ειναι κατα βαθος συντηρητικος λαος
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
  οι ταυλανδοι/ες ειναι κατα βαθος συντηρητικος λαος

Στο πολύ βάθος όμως μάλλον ε? Γι' αυτό και οι συντηρητικοί συμπατριώτες μας οδεύουν κατά δεκάδες προς τα εκεί... Για να κάνουν σπουδή στον... συντηρητισμό!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom