Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Για Angeles City(Philipines) "ψηνομαι" πολυ.......αν καποιος συναγωνιστης θα ειναι απο 23 Αυγουστου ως 23 Σεπτεμβριου στην Πατταγια και ψηνεται για Αngeles city,aσ μου κανεο μια "κρουση"''''''Mηπως kolares-boy,jamest????Tι λετε????

χμ.... καλο μου ακουγεται.....  ;) ;)
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
χμ.... καλο μου ακουγεται.....  ;) ;)
ααα ρε κουφαλα λακη,στα γουστα εισαι,ουαι και αλοιμονο σε μας τους φτωχους συγγενεις του πουκετ.αλλα που θα μου παει... για κανε μια διερευνιτικη βολτα φιλιπινες να ακουσουμε και κανα ριπορτ απο εμπειρα ματια
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
αντε και σημερα το μπατ επιασε τα 41,
Μπα...Δυστυχως ακομα δεν εχει πιασει 41...Στα ανταλλακτηρια σημερα "παιζει" μεχρι 40.60 στο καλυτερο...
Υπαρχει η προβλεψη παντως να πιασει τα 41 μεχρι τον Αυγουστο και ισως τα 42 το Σεπτεμβριο...Μετα αναμενεται κατρακυλα και στη high season απο Οκτωβριο-Νοεμβριο μεχρι το Πασχα να παιζει γυρω στο 37 με 38...
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Alfista........του χρονου μαζι Πατταγια!!!!για το Πουκετ δεν ξερω αλλα μου φαινεται καλο το deal που εκανες.....Βεβαια,υπαρχουν και πιο φτηνα ξενοδοχεια αλλα ο καθενας οπως γουσταρει......

Για Angeles City(Philipines) "ψηνομαι" πολυ.......αν καποιος συναγωνιστης θα ειναι απο 23 Αυγουστου ως 23 Σεπτεμβριου στην Πατταγια και ψηνεται για Αngeles city,aσ μου κανεο μια "κρουση"''''''Mηπως kolares-boy,jamest????Tι λετε????
Έγω 28 αυυγούστου έχω κλείσει επιστροφή, παίζει να το τραβήξω μέχρι 4-5 σεπτέμβρη. Αν τα καταφέρω πεταγόμαστε και Αντζελες να πουμε ένα καλισπέρα στα κοριτσια!
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Άλλοι κανονίζουν ραντεβού για Ταΐ και βόλτα στις Φιλιππίνες και μεις καιγόμαστε στην Ελλάδα ...  :headbang: ... Πάλι καλά που εδώ τουλάχιστον, φροντίσανε να κάνουν ένα παράδεισο και ένα σούπερ παράδεισο με αρκετή ασιάτικη περατζάδα ...  :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
... Άλλοι κανονίζουν ραντεβού για Ταΐ και βόλτα στις Φιλιππίνες και μεις καιγόμαστε στην Ελλάδα ...  :headbang: ... Πάλι καλά που εδώ τουλάχιστον, φροντίσανε να κάνουν ένα παράδεισο και ένα σούπερ παράδεισο με αρκετή ασιάτικη περατζάδα ...  :2funny:
Ποσο παει το σορτ και ποσο το λονγκ?
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
... Άλλοι κανονίζουν ραντεβού για Ταΐ και βόλτα στις Φιλιππίνες και μεις καιγόμαστε στην Ελλάδα ...  :headbang: ... Πάλι καλά που εδώ τουλάχιστον, φροντίσανε να κάνουν ένα παράδεισο και ένα σούπερ παράδεισο με αρκετή ασιάτικη περατζάδα ...  :2funny:
Υπομονή αγορίνα...
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Ωραια,φιλε Jamest.....αντε κανονισε να κατσεις και λιγο Σεπτεμβρη για να βρεθουμε κατω..........

Rebetis........ψηνεσαι για Φιλιπιννες???κατσε να παμε πρωτα Πατταγια και μετα βλεπουμε!!!
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια,φιλε Jamest.....αντε κανονισε να κατσεις και λιγο Σεπτεμβρη για να βρεθουμε κατω..........

Rebetis........ψηνεσαι για Φιλιπιννες???κατσε να παμε πρωτα Πατταγια και μετα βλεπουμε!!!

Ραντεβού στην WS, και όπου μας βγάλει!
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Μου έστειλε η Κατάρ προσφορά για περιορισμένες θέσεις ταξιδι για Ταϊλανδη 660 ευρώ μέσα οι φόροι για το καλοκαίρι.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Ποσο παει το σορτ και ποσο το λονγκ?

... Μέχρι στιγμής, μου έκατσε 1 σορτ που εξελίχθηκε σε λονγκ, αλλά τη γλίτωσα μόνο με φαγητό και ποτό ...  :2funny: ... Αμερικάνικο διαβατήριο βέβαια, αλλά μαμά και μπαμπάς από Ταΐβάν και το μωρό τα μιλούσε "γαμιώντας" στο skype με τις φίλες της ...  :2funny: ... Ταΐ - βάν, Ταΐ - λάνδη, ξέρεις same same but different ...  :2funny: ... Έκανα και τα κονέ μου με LA, ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή ...  ;)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
... Άλλοι κανονίζουν ραντεβού για Ταΐ και βόλτα στις Φιλιππίνες και μεις καιγόμαστε στην Ελλάδα ...  :headbang: ... Πάλι καλά που εδώ τουλάχιστον, φροντίσανε να κάνουν ένα παράδεισο και ένα σούπερ παράδεισο με αρκετή ασιάτικη περατζάδα ...  :2funny:
και οχι μονο σακη!!!αλλωστε ειδαμε οτι εχει οτι θες ο σουπερ παραδεισος της μυκονου.αλλα η ταιλανδη ειναι ταιλανδη...
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
παιδια εγω θα μεινω παταγγια αλλα θελω να παω στης 25 αυγουστου στο full moon party αξιζει να παω??και πως μπορω να παω μεχρι εκει?γιατι ειδα στον χαρτι οτι ειναι λιγο μακρια....

Παιρνεις    αεροπλανο   από  αεροδρομιο   ΒΚΚ  για   Ko  Samui . Εχει   φθηνες    εσωτερικες   πτησεις

Ψαξε   στην   Air   Asia  , Nok  air , tiger   airways  ( αλλά   αυτή   παει   στο   Πουκετ ) , Bangkok   airways . Eπειτα   παιρνεις   πλοιο   και  πας   στο  διπλα   νησι  το  Ko  Phangan .
Oταν   γινεται   το   παρτυ   δεν   βρισκεις   στο  Κο  Πανγκαν   ή   πρεπει   να   εχεις  κλεισει   να   κατσεις   4 – 5  μερες . Αν   θελεις   να   κανεις  κρατηση   μονο   για  μερα , δεν  βρισκεις .
Οποτε   το  καλυτερο   είναι   να   μεινεις   2-3  μερες   στο   Κο  Σαμουι    και   το  βραδυ   του   παρτυ, περνεις    το  πλοιο   πας   στο   παρτυ   και   το    επομενο    πρωι    ξαναγυρνας .
Στο   παρτι    υπαρχουν    απειρα   ναρκωτικα    αλλά    εχει  και  αστυνομια     και  μπορει   να   σε   βουτηξουν . Εχει  ακουστει    ότι   μερικες   φορες    τα   πουλανε   ιδιοι   οι   αστυνομικοι    και  όταν   πας   να   παρεις   σε   πιανουν .
Παντως   οι  περισσοτεροι   τουριστες    παιρνουν   μανιταρια . Γινεται   χαμος    από   τουριστριες  αλλά   υπερτερουν   Αμερικανιδες  και  Αυστραλεζες .  
Αν  θελεις    να  μεινεις   πριν   το   παρτυ    και  επειτα    στο   Κο  Πανγκαν   υπαρχουν    πολύ  καλες   κριτικες   για   τό   -Coral   Bangalows-    .
Oλα   αυτά   που  εγραψα  , τα   εψαξα    και   δεν   εχω    παει  ,  αλλά   το  εχω   και  γω   το  παρτι  στο   προγραμμα.

 Εγραψα   μερικα  ,  αν  θες    καλη   πηγη   πληροφορειων    είναι    το     και  μπαινεις    στο   φορουμ .
Τωρα    για   περισσοτερα   πανω   στο   ερωτημα   σου  ,  κοιτα   εδώ
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Επισης  ο  Vonmakoulis  ειχε  γραψει  αυτο

Πάμε λοιπόν. Το Κο-Πανγκαν είναι ένα νησάκι στον κόπλπο της ταϋλάνδης πολύ κοντά στο κο-Σαμούι. Για να πας αν έχεις χρόνο πάρε σιδηρόδρομο μέχρι του Σουρατ-θανί (12 ώρες) και από κεί υπάρχει καραβάκι (3ώρες) ή αν δεν έχεις χρόνο πας με αεροπλάνο μέχρι Κο-Σαμούι και από κεί με καραβάκι (δεν ξέρω ώρες και τιμές).
Το νησί, σε νορμάλ καταστάσεις, δηλ. όταν ΔΕΝ έχει πανσέληνο, είναι πανέμορφο, ή μάλλον ήταν πανέμορφο γιατί πέρσι που πήγα τρόμαξα να το γνωρίσω. Τώρα όπως θα ξέρεις την ημέρα της πανσελήνου κάθε μήνα γίνονται τα περίφημα πάρτυς. Δηλαδή 4-5 μέρες πριν την πανσέληνο το νησί πλυμμυρίζει στην κυριολεξία από τουρίστες, μεταφέρονται και στήνονται μεγάφωνα στην παραλία haad rin nai , και χιλιάδες ταϋλανδοί μικροπωλητές έρχονται για να πουλήσουν την πραμάτειά τους. Φυσικά ακριβαίνουν και οι τιμές , γι' αυτό καλύτερα να έχεις κάνει κράτηση από πριν από κανένα τουριστικό γραφείο στην Μπανκονκ. Δυστυχώς δεν έχω κάτσει σε κανένα πάρτυ, επίτηδες, και λόγω ηλικίας, αλλά και λόγω μουσικής (δεν μπορώ την τρανς). Πάντως πολλοί πιτσιρικάδες ξένοι που κατά καιρούς έχω γνωρίσει ήταν εκστασιασμένοι.
Υπάρχει ένα μεγάλο πρόβλημα. Τα ναρκωτικά. Κυκλοφορούν αβέρτα. Αυτό καθ΄αυτό δεν είναι πρόβλημα, πρόβλημα είναι ότι κυκλοφορεί κατά καιρούς και η αστυνομία και μαζεύει κόσμο. μάλιστα πέρσυ τον φλεβάρη έγινε μεγάλο ντου από την αστυνομία και το λιμενικό και πάνω από 500 άτομα οδηγήθηκαν για τα περαιτέρω. Μιλάω για αστυνομία από άλλα μέρη όχι την τοπική. Αυτοί, βγαίνουν βέβαια και κάνουν ελέγχους, αλλά οι έξοδοί τους είναι ...εισπρακτικού περιεχομένου  2funny.
Έχε πάντως υπόψη σου ότι γυναίκες δεν παίζουν, παρά μόνο κάτι τελειωμένες πουρχονται στην διάρκεια των πάρτυς από άλλα μέρη. Αν και δεν νομίζω ότι θα δυσκολευτείς να βρείς ευρωπαίες ή αμερικάνες (μπλιαχ)τουρίστριες. Dancing Smiley
Προσωπικά είχα περάσει καλά χαζεύοντας τα κοράλια, αλλά τα μαγαζιά με είχαν απογοητεύσει (δεν μάρεσε η μουσική τους) και το φαί δεν ήταν πολύ καλό και προσαρμοσμένο στα δυτικά γούστα (γιαυτό δεν μου άρεσε)  με εξαίρεση ένα κάπως απομεμακρυσμένο μπαράκι-ρεστωραντ που λέγεται Outback.
Τα λέμε.
vonmakoulis  Cool"
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα από Πατάγια ο καιρός εδώ και 5 μέρες είναι καλός δεν έχει βρέξει, το μπατ χθες 40,20 το  είχα βρει μέχρι 40,70 σήμερα θα τσεκάρω πάλι, μέσα και έξω από τα γνωστά club το μουνί ρέει αφθονο από κάτι αλογάρες (θυλικά) μέχρι κολασμένα κοντοπούτανα, πολύ μουνί όπως και αρκετά μπάζα φυσικά, τουρισμός έχει πέσει σε σχέση με το Μάρτη,
όντος ο Φώτης έχει 2 γλέντιμπόι :2funny:  με την μία τη Μάι θα κάνετε χαβαλέ
Αυτά προς το παρόν
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα από Πατάγια ο καιρός εδώ και 5 μέρες είναι καλός δεν έχει βρέξει, το μπατ χθες 40,20 το  είχα βρει μέχρι 40,70 σήμερα θα τσεκάρω πάλι, μέσα και έξω από τα γνωστά club το μουνί ρέει αφθονο από κάτι αλογάρες (θυλικά) μέχρι κολασμένα κοντοπούτανα, πολύ μουνί όπως και αρκετά μπάζα φυσικά, τουρισμός έχει πέσει σε σχέση με το Μάρτη,
όντος ο Φώτης έχει 2 γλέντιμπόι :2funny:  με την μία τη Μάι θα κάνετε χαβαλέ
Αυτά προς το παρόν
Αυτά είναι... Λες και ο Άυγουστος να είναι πεσμένος απο κινήση σε σχέση με άλλες χρονιές?
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Είστε καλά ρεεεεεε!!!!

Ο τόπος μας έχει γεμίσει με θηλυκά κάθε ηλικίας,ξένες,ντόπιες, κοντές,ψηλές εύκολες δύσκολες, Ευρωπαίες,Αμερικάνες,Τσέχες, Σλοβάκες, Ελληνοαυστραλέζες και κάθε λογής αγάμητα μουνιά.....

Ε όχι και Ιούλιο-Αύγουστο Ταυλάνδη... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom