Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Σύλληψη γνωστού μουσικού για παιδεραστία στην Ταϊλάνδη
Η αστυνομία στην Ταϊλάνδη συνέλαβε το Μιχαήλ Πλέτνιοφ, 53 ετών, γνωστό Ρώσο πιανίστα και συνθέτη, ο οποίος κατηγορείται για παιδεραστία.

Ο Πλέτνιοφ συνελήφθη την Δευτέρα στην Πατάγια, γνωστό παράκτιο θέρετρο της Ταϊλάνδης, και σχηματίζεται σε βάρος του δικογραφία για το βιασμό ενός 14χρονου Ταϊλανδού.

"Το αγόρι συμφώνησε να καταθέσει εναντίον του και θα προχωρήσουμε στην εκδίκαση της υπόθεσης", δήλωσε στέλεχος της διεύθυνσης προστασίας των δικαιωμάτων των γυναικών και των παιδιών της αστυνομίας της Ταϊλάνδης.

Εάν κριθεί ένοχος ο Πλέτνιοφ αντιμετωπίζει ποινή κάθειρξης 20 ετών.

Ο Ρώσος μουσικός παραθέριζε συχνά στην Πατάγια, 100 χλμ. νοτιοανατολικά της Μπανγκόκ, όπου είχε αγοράσει αρκετά σπίτια και είχε ιδρύσει ωδείο, σύμφωνα με την αστυνομία.

Σύμφωνα με οργανώσεις προάσπισης των δικαιωμάτων των παιδιών στην Πατάγια ο πιανίστας έχει ιστορικό σεξουαλικής κακοποίησης παιδιών στο θέρετρο, το οποίο έχει γίνει διαβόητο--καθώς "προσφέρει" αχαλίνωτη νυχτερινή διασκέδαση και διαθέτει ένα εκτεταμένο δίκτυο πορνείας.

"Συγκεντρώναμε στοιχεία εναντίον του εδώ και καιρό", είπε αξιωματούχος της αστυνομίας στην περιοχή, αναφερόμενος στο Ρώσο μουσικό.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στο airtickets έχει εισιτηρια μέσα στον Άυγουστο με 567 πέρα δώθε μεσω Thai! Όσοι πιστοι προσέλθετε!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Στο airtickets έχει εισιτηρια μέσα στον Άυγουστο με 567 πέρα δώθε μεσω Thai! Όσοι πιστοι προσέλθετε!
Για πες μας για πια ημερομηνια λες γιατι εγω εψαξα,μια προς μια τις ημερομηνιες και η φτηνοτερη τιμη της ΤΗΑΙ ειναι 1666 ευρω...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Για πες μας για πια ημερομηνια λες γιατι εγω εψαξα,μια προς μια τις ημερομηνιες και η φτηνοτερη τιμη της ΤΗΑΙ ειναι 1666 ευρω...
πάνε στο ''pame diakopes'' και βάλε από π.χ. 14-28 αυγούστου -+3 μέρες...
το άλλο δεν μου το ανοίγει τώρα αλλά για να έχει εδώ θα έχει και εκεί
και στο ''travel planet24''...
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για πες μας για πια ημερομηνια λες γιατι εγω εψαξα,μια προς μια τις ημερομηνιες και η φτηνοτερη τιμη της ΤΗΑΙ ειναι 1666 ευρω...
εκλεισα σημερα το πρωι απο 14/8 εως 26/8 με 567 απο airtickets.gr. σιγουρα εχει και για 26/8 εως 6/9 στην ιδια τιμη. δεν νομιζω να τελιωσαν τοσο γρηγορα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
εκλεισα σημερα το πρωι απο 14/8 εως 26/8 με 567 απο airtickets.gr. σιγουρα εχει και για 26/8 εως 6/9 στην ιδια τιμη. δεν νομιζω να τελιωσαν τοσο γρηγορα
A..OK...
Ε,αυτο δεν ειναι καινουριο...Εδω και 15 μερες "τρεχει" αυτη η προσφορα..Αργησες κιολας να κλεισεις!!
Η προσφορα ειναι για πτησεις απο 12 Αυγουστου και μετα και επιστροφη απο 26 Αυγουστου και μετα...
Κοινως "αχρηστη" προσφορα για το 99% των Ελληνων που παιρνουν αδειες απο 1-20 Αυγουστου...
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δεν το ειχε παρει το ματι μου και σημερα που το ειδα ξαφνιαστικα. οποιος ειναι παταγια εκεινες τις μερες η πεταμε την ιδια μερα ας στειλει πμ να πιουμε καμια μπυρα.
σορυ αν προκαλεσα αναστατωση δεν ηξερα οτι η προσφορα κυκλοφορει μερες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
δεν το ειχε παρει το ματι μου και σημερα που το ειδα ξαφνιαστικα. οποιος ειναι παταγια εκεινες τις μερες η πεταμε την ιδια μερα ας στειλει πμ να πιουμε καμια μπυρα.
σορυ αν προκαλεσα αναστατωση δεν ηξερα οτι η προσφορα κυκλοφορει μερες.
Ε καλα τωρα...Δε χρειαζεται να ζητας και συγγνωμη...Αλλιμονο..
Ειχες ολη τη καλη διαθεση να δωσεις τη πληροφορια και θα βγεις και κατηγορουμενος!! :grin:
Αλλωστε μπορει να ειναι κι αλλα παιδια που δεν το ξερουν και καλα εκανες που το εγραψες... ;)

Υ.Γ...Υπαρχει περιπτωση να πιουμε και αυτη τη μπυρα που λες... ;)
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εγινε αγορινα θα μιλησουμε!
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Καμία :dancing:
Αρχιμηχανικός σαλπάρει σ΄ αλλη γη σ΄ άλλα μέρη, καλό μας ταξίδι και καλή αντάμωση με όποιους συναγωνιστές συντήσω θα τα λέμε από κάτω ( ελπίζω )
over
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλα τα καλά παιδιά!!!
Πιθανά στους περισσότερους από εσάς να φανεί παράξενη η απορία μου, αλλά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου και να δω τι θα βγει...
Εγώ και η γυναίκα μου ετοιμαζόμαστε να φύγουμε σε 10 μέρες για ένα άκρως χαλαρωτικό 10ήμερο στο Πουκέτ. Θα καταλύσουμε λίγο πιο κάτω από τη Πατόγκ (Kata Beach) και καθότι είμαστε ζευγάρι με φιλελεύθερο lifestyle (swingers κατά το γνωστότερο), θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες, εάν ξέρουν κατά πόσο υπάρχει κάποιο swinger club στην περιοχή του Πουκέτ.
Βέβαια, έχουμε στα υπόψη μας να φορτώσουμε και μία τσαχπίνα  :boobies: Ταϊλανδέζα, για να μας κάνει παρέα για μια νύχτα και να λιώσει τη σύζυγο στο γλύψιμο κι εμένα στα  :pipa1: , αλλά η σκέψη να μπορέσουμε να βρούμε ένα (ή και περισσότερα  :2funny: ) ζευγάρια με τα οποία να ταιριάξουμε και να κάνουμε παρέα εντός  :knockinb: κι εκτός ξενοδοχείου, φαντάζει σαν το κερασάκι στην τούρτα ενός ταξιδιού, το οποίο περιμένουμε πως και πως...
Ευχαριστούμε και οι δυο μας προκαταβολικά, όποιον από εσάς γνωρίζει κι έχει την καλοσύνη και την ευγένεια να μπει στον κόπο να μας απαντήσει...
Καλό καλοκαίρι σε όλους σας....
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
καλησπερα και με γεια το καινουριο site!!
μαγκες επισημως απεχω μια ανασα απο τον παραδεισο.εισητηρια εκλεισα,μας εμεινε το χοτελι
εχει δοκιμασει μηπως κανεις το expat hotel? αρκετα καλη τιμη εχει,κεντρικα ειναι, joiners δεν χρεωνει, απλα φοβαμαι μην φαω καμμια πατατα και καταληξω να κανω παρτουζες με ποντικια και λοιπα τροκτικα
  :helpplea:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλημέρα σε όλα τα καλά παιδιά!!!
Πιθανά στους περισσότερους από εσάς να φανεί παράξενη η απορία μου, αλλά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου και να δω τι θα βγει...
Εγώ και η γυναίκα μου ετοιμαζόμαστε να φύγουμε σε 10 μέρες για ένα άκρως χαλαρωτικό 10ήμερο στο Πουκέτ. Θα καταλύσουμε λίγο πιο κάτω από τη Πατόγκ (Kata Beach) και καθότι είμαστε ζευγάρι με φιλελεύθερο lifestyle (swingers κατά το γνωστότερο), θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες, εάν ξέρουν κατά πόσο υπάρχει κάποιο swinger club στην περιοχή του Πουκέτ.
Βέβαια, έχουμε στα υπόψη μας να φορτώσουμε και μία τσαχπίνα  :boobies: Ταϊλανδέζα, για να μας κάνει παρέα για μια νύχτα και να λιώσει τη σύζυγο στο γλύψιμο κι εμένα στα  :pipa1: , αλλά η σκέψη να μπορέσουμε να βρούμε ένα (ή και περισσότερα  :2funny: ) ζευγάρια με τα οποία να ταιριάξουμε και να κάνουμε παρέα εντός  :knockinb: κι εκτός ξενοδοχείου, φαντάζει σαν το κερασάκι στην τούρτα ενός ταξιδιού, το οποίο περιμένουμε πως και πως...
Ευχαριστούμε και οι δυο μας προκαταβολικά, όποιον από εσάς γνωρίζει κι έχει την καλοσύνη και την ευγένεια να μπει στον κόπο να μας απαντήσει...
Καλό καλοκαίρι σε όλους σας....
Τσίμπα 2 γλεντυμπόυς και ασε το θέμα πάνω τους.
Καθήστε στα 4 και εσύ και η μνηστή σου και απολάυσατε το ταξίδι του μέλιτος...
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Τσίμπα 2 γλεντυμπόυς και ασε το θέμα πάνω τους.
Καθήστε στα 4 και εσύ και η μνηστή σου και απολάυσατε το ταξίδι του μέλιτος...

Πω πω φίλε hotyan... Μιλάμε ότι η σοφία που απορρέει από τα λόγια σου, με ζάλισε τόσο πολύ, που μάλλον δεν προλαβαίνω να συνέλθω για να πάω τελικά στο συγκεκριμένο ταξίδι...
Κατάλαβες πλήρως την απορία μου... Μπράβο!!! Κι εγώ που φοβόμουν ότι δεν την είχα διατυπώσει σωστά...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πω πω φίλε hotyan... Μιλάμε ότι η σοφία που απορρέει από τα λόγια σου, με ζάλισε τόσο πολύ, που μάλλον δεν προλαβαίνω να συνέλθω για να πάω τελικά στο συγκεκριμένο ταξίδι...
Κατάλαβες πλήρως την απορία μου... Μπράβο!!! Κι εγώ που φοβόμουν ότι δεν την είχα διατυπώσει σωστά...
Για γλεντια εγώ κατάλαβα!  :2funny:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα και με γεια το καινουριο site!!
μαγκες επισημως απεχω μια ανασα απο τον παραδεισο.εισητηρια εκλεισα,μας εμεινε το χοτελι
εχει δοκιμασει μηπως κανεις το expat hotel? αρκετα καλη τιμη εχει,κεντρικα ειναι, joiners δεν χρεωνει, απλα φοβαμαι μην φαω καμμια πατατα και καταληξω να κανω παρτουζες με ποντικια και λοιπα τροκτικα
  :helpplea:


... Αν είναι στην μισή τιμή από C & N τότε και μόνο τότε, ίσως να αξίζει ... Εκτός αν πρόλαβε και έκανε ριζική ανανέωση από πέρυσι το Μάρτη ... Σε ποιά τιμή το βρίσκεις ;... Αναλόγως την ώρα που φτάνεις Phuket, προτείνω να κλείσεις 1 η 2 βράδυα C & N και σε αυτό το διάστημα, να κάνεις μια γύρα στα ξενοδοχεία που έχεις τσεκάρει από internet ... Μετά κλείνεις σε αυτό που βρίσκεις καλύτερο για τα γούστα σου ... Αυτή η βόλτα θα σε βοηθήσει να μάθεις και κάτι παραπάνω για την Patong ...  ;)
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ και η γυναίκα μου ετοιμαζόμαστε να φύγουμε σε 10 μέρες για ένα άκρως χαλαρωτικό 10ήμερο στο Πουκέτ. Θα καταλύσουμε λίγο πιο κάτω από τη Πατόγκ (Kata Beach) και καθότι είμαστε ζευγάρι με φιλελεύθερο lifestyle (swingers κατά το γνωστότερο), θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες, εάν ξέρουν κατά πόσο υπάρχει κάποιο swinger club στην περιοχή του Πουκέτ.
Για Πουκέτ δεν γνωρίζω. Αν σε ενδιαφέρει για ΒΚΚ στείλε πμ.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
δεν το ειχε παρει το ματι μου και σημερα που το ειδα ξαφνιαστικα. οποιος ειναι παταγια εκεινες τις μερες η πεταμε την ιδια μερα ας στειλει πμ να πιουμε καμια μπυρα.
σορυ αν προκαλεσα αναστατωση δεν ηξερα οτι η προσφορα κυκλοφορει μερες.

φιλε μου..εγω θα ειμαι στις 24 αυγουστου Πατταγια......θα  χαρω να πιουμε καμια μπυριτσα μαζι...


[flash=300,180]]
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
lakis μπορει να πεταμε και μαζι γιατι κι εγω 24 θα μαι pattaya!!!(πεταω στισ 23/8 με thai)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom