Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
για πες μας που θα βρεις μαζεμενα τοσα gogo's, beer bars, clubs, discos κτλ...???

επισης ολους αυτους που ανεφερες (τουρκους, αραβες κτλ.) τρωνε πορτα σχεδον σε ολα τα μαγαζια. τους βλεπεις μονο να περπατανε. οποτε ποιο ειναι το προβλημα αν τους βλεπεις στην ws?

σιγουρα καλο ειναι να πηγαινεις και σε αλλες περιοχες της πατταγια αλλα στο τελος στην ws καταληγεις!

Πες τα Ζαν!!!!!!ετσι ειναι.....οτι και να μου λετε(ειδικοι και μη) η Walking street ειναι " η Πυλη της Κολασεως" της Παταγιας!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Καλησπέρα σας από Pattaya City


κατ αρχήν..

Καιρός βροχερός και ζεστός (κατάλληλος για δωμάτιο και αχαλίνωτο σεξ)
το baht σήμερα πήγε μέχρι και 40.20 σε better rate exchange (ακούς Πιπινο..)
τις προηγούμενες ημέρες έπαιζε απο 39.10 - 39.60 official

Δωμάτιο για ένα μήνα βρίσκεις από 10.000 εγώ έδωσα 12.000 και είμαι καύλα.

Έχω λιώσει στην κυριολεξία αλλά αυτή την εποχή είναι επικίνδυνο να αρπάξεις
κρύωμα γιατί είσαι συνέχεια ιδρωμένος έχει γενικά πολύ υγρασία, και θέλει προσοχή το aircontition..
εγώ παραλίγο να αρπάξω κρύωμα το πρώτο βράδυ..

Μεταφορά απο Suvarnabhoumi με Bell Travel (200 baht)
πολύ καλή υπηρεσία στο σύνολο της. σε αφήνουν έξω από το
ξενοδοχείο και το λεωφορείο είναι γαμάτο.
γενικά αξίζει και δεν κοστίζει

Τα γκομενάκια παίζουν τρελά αυτή την εποχή στην pattaya καθώς δεν υπάρχουν πολλοί τουρίστες
και είναι ρέστα..χεχεχε (έτοιμα για όλα) :uglystupid:

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ.. :grin:

Ινσομνια είναι φίσκα παρόλα αυτά και τα τιλακ σε βλέπουν σα ξερολούκουμο.. :-*

Έκανα και μια  βίζιτα στην Μπανκόκα αλλά δεν με ενθουσίασε καθόλου
και την έκανα με ελαφρά..
εκατσα και χαζεψα λιγο στο Central Plazza αλλα μεχρι εκει..
είπαμε Pattaya for Ever.  :rockon: :rockon:

τις επόμενες μέρες θα πάω βόρεια.. ISAAN παρέα με το τιλάκ να με ξεναγήσει
στα πάτρια της εδάφη. Θα το παίξω και λίγο φυσιολατρία και εγώ...χεχεχε :dancing:

Πριν αναχωρήσω απο πατάγια θα ξεσκιστώ με την μασατζου μου.. ξανα
να με φτιάξει πάλι.. :uglystupid:

@hotyan
κανόνισε το συντομότερο να σκάσεις μύτη.. ;)

@Arximakakas
Μην ακούω βλακιούλες για την Thai δες Photo.. :cheesy:

Σας αφήνω την κάνω για την βραδινή μου εξόρμηση..
Μην μας τρελαίνεις αρχηγέ μου βραδιάτικα εδώ!
Μην με ξεσηκώνεις γιατί μου ψιλοήλθαν λίγο φορτωμένα και έχω κολλήσει γμτο εδώ. :headbang:
Μην την κάνω και με ψάχνουν!!  :2funny:
Ευχομαι να περάσεις ακόμη καλλίτερα απο όλες τις επισκεψεις σου εκεί.
Πάντα καυλωμένος και πάντα ώραία έκφυλα πιπίνια να πέφτουν στο δρόμο σου .
Πήδα 5-6 και για εμάς.
Περιμένουμε όταν εχεις χρόνο να γράψεις τις φάσεις με  τα πορνονέα σου.  :birdman:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1

Γιαννιό μου φαίνεται ότι πήγες σακασμένος πάλι..............

καλούς μπαφύλους συναγωνιστή.............

δώστου κιααααααααααααααααά...........

καλά να περάσεις..................



 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Για να ξανα ζεσταινονται οι μηχανες του φορουμ........
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Φίλοι καλημέρα,

Βρήκα προσφορά με ετιχαντ 1600 ευρώ μπιζνες για Ταϊλανδη με δωρεάν διαμονή κατά την επιστροφή στο Αμπου Ντάμπι δύο νύχτες σε ενα επτάστερο παλάτι στην έρημο. Στην Ταϊλάνδη υπάρχουν γενικά αναδουλειές και οι τιμές έχουν πέσει ακόμα και 50%- λόγω της τουριστικής κρίσης. Κατεβαίνω 21 Αυγούστου Μπανγκοκ και βρίσκω συνεχώς προσφορές. 
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλιμέρες και καλοριζικο το σάιτ! Σκοτωνεί η Ετιχαντ.
Αν πετύχεις τιποτα αλλο σε προσφορες ποσταρε το... Δεν εχω βρει ακόμα καποια προσφορά της προκοπής...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα επέκτεινα λίγο την παραμονή μου στην Πατάγια αντί για 22/6 γυρνάω 24/6 και πλήρωσα 120 ευρώ πέναλντι για αυτό ( τα 20 είναι η προμήθεια της air-tickets ) κάποιο άλλο εξτρά κόστος δεν υπάρχει ούτε φυσικά να μου αφαιρεθεί από το εισιτήριο η διαφορά για τις ημερομηνίες που έχει ακόμα 8 με 24 Ιουλίου στα 567 ευρώ ενώ εγώ στην αρχή πλήρωσα 623 για 8 με 22 Ιουλίου, συνολικά μου βγήκαν τα εισιτήρια δλδ 743 ευρώ, δεν @#$%μιέτε έτσι όπως πάμε που ξέρω πότε και αν θα ξαναπάω τουλάχιστον να το φχαριστηθώ 2 μέρες παραπάνω
άντε 1 και σήμερα
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλά να περάσεις αγορίνα! κράτα μας ενήμερους! πάντως σε αλλά φορουμ γράφουν οτι ώρα ειναι η καλήτερη περιόδος, τιγκα στο μουνί και λίγοι τουρίστες!
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Καλά να περάσεις αγορίνα! κράτα μας ενήμερους! πάντως σε αλλά φορουμ γράφουν οτι ώρα ειναι η καλήτερη περιόδος, τιγκα στο μουνί και λίγοι τουρίστες!

Οντως είναι η καλύτερη περιοδος και φέτος λόγω και της πολιτικής κρίσης στην χώρα ακόμα καλύτερη.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να έρθει ο Άυγουστος να κατέβω! Δεν κρατιέμαι...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Πρώτη επίσκεψη στο devils
μάλλον το devils θα έρθει σε μένα χεχεχε
 

damian34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, πρώτη φορά Πατάγια από χτες και για κάμποσες ακόμη μέρες. Δυστυχώς δεν έβρισκα παρέα για εδώ κι έτσι κατέβηκα μόνος. Αν υπάρχει κανείς Έλληνας αυτές τις μέρες Πατάγια, ας στείλει κανένα μνμ. να πάμε για καμιά μπύρα..
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρετε πόσες φορές αλωνίσαμε την Πατάγια με φίλους και μόνιμους κατοίκους;Τι βόρεια προάστεια τι Jompten τι Νακλούες και δευτερόδρομους άσε πια τα Σόγια από ένα μέχρι 17.
Το αποτέλεσμα ήταν να επιστρέφουμε στον πεζόδρομο.Δεν πάει να βολτάρει όλο το Πακιστάν και η Τουρκοσποριά.
Τα μαγαζιά τα καλά είναι άδεια από δαύτους.
Στο φινάλε τη WS δε τη βαριέσαι με τίποτα γιατί είναι πάντα γεμάτη με το ζητούμενο  :tits:   :tits2: :s&m_2:  :s&m_3:  :2on1:  :pipa1:  :lheel:  :zfuck:  :fuck1:
[size=15pt]Τα πάντα όλα[/size]
Pattaya and WS for ever!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πες τα φιλε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Καλορίζικο το B.COM....και κυριλλέ!!  :rockon:

Καλό ταξίδι αρχιμηχανικέ και να μας γράφεις όχι μόνο  :knockinb: και  :fuck2: και  :s&m_1: οκ?

Αντε να φεύγει και ο καυτός Ιούλης να πάρουν κι άλλοι σειρά....

 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Καλορίζικο το B.COM....και κυριλλέ!!  :rockon:

Καλό ταξίδι αρχιμηχανικέ και να μας γράφεις όχι μόνο  :knockinb: και  :fuck2: και  :s&m_1: οκ?

Αντε να φεύγει και ο καυτός Ιούλης να πάρουν κι άλλοι σειρά....
Φχαριστώ φχαριστώ όπως είδες και από το βιντεάκι που πόσταρα πάω ζεστός και με φούρια :2funny:
κατά πάσα πιθανότητα την γλίτωσα την πέμπτη με την 24ωρη απεργία, οι αεροπόροι θα κάνουν 4ωρη στάση εργασίας 10 με 2 και μένα η πτήση μου είναι στις 4, και αυτοί οι μαλάκες βρήκαν την πέμτη να ψηφίσουν το νομοσχέδιο και να γίνουν οι απεργίες :headbang:
Ασχετο αλλά σπάστικα γιατί σήμερα έμαθα από φίλο τι έχει κανονίσει για bachelor σε ένα άλλο φίλο που <φυλακίζετε> όταν θα είμαι στην Τάι (σε γνωστό στριπτιτζάδικο στη Συγγρού και θα έχει και καμια 10ριά ξεκολάκια από τη δουλεία του) δεν μπορώ να φανταστώ τι έχει να γίνει, αφού σκέφτηκα να ακυρώσω, να τους ζηλεύω? :2funny:
άντε αύριο θα λέω καμία και σήμερα :rockon:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
...και το ευρώ μια ανάσα από τα 41 baht...
άντε κουράγιο... να φτάσουμε τα 45 τον σεπτέμβριο... :dancing: :dancing: :dancing:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Εδω επεσα εξω. Θα στοιχηματιζα οτι ουδεις εδω μεσα γνωριζει τα ... Βορεια Προαστια.... πραγματικα εξεπλαγην ευχαριστα
Καλά, μην στοιχηματίζεις και για τα υπόλοιπα μέρη που έγραψες.  :)

Κάθε φορά που πηγαίνω, περνάω όλο και πιο λίγο χρόνο στην WS, αλλά για κάποιον που θα καθίσει στην Πατάγια 10 μέρες, ψάχνει "ποικιλία" και ποσότητα, ε, λογικό είναι ότι θα κολλήσει εκεί γύρω. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom