Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχει παει με Egypt ο Λακης. με emirates και με thai εχει ταξιδεψει!
Νομιζω οτι σε παλιοτερο ποστ κατι ελεγε για πυραμιδες. Εν πασει περιπτωσει αν καποιος εχει κανει το ταξιδι με Egypt ισως θα μπορουσε να μας ενημερωσει.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ενα ευκολο quiz:

απο πιο παλιο τραγουδι ειναι τα λογια???


Γιαννη
Μην ξεχνας οτι υπαρχουν και παλιοι εδω.
ONE NIGHT IN BANGKOK.
Ο υμνος οσων πηγαινανε κατω την δεκαετια του 80.
Χεστα Μεγαλωσαμεεεε λεμεεεεε :woldman: :woldman:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Όπως έγραψε και ο DJzan ειδικά στην Πατάγια 100€ τη μέρα είναι καλά.
Για κάποιον σαν κι εμένα που γουστάρει περισσότερο short time, δηλαδή βόλτα στο soi 6, ή παραλιακή, γουστάρει τα Ταιλανδέζικα φαγητά και έχει αρχίσει να βαριέται τις μαλακίες των go-go πιθανόν και να του περισσεύουν.
Αλλά κάθε φορά πηγαίνω για πολλές μέρες, οπότε δεν υπάρχει και η ανάγκη του εδώ και τώρα.

Suadam,τι κανεις???Τελικα θα ερθεις με τον Τακη πανω η οχι???
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Και εγω μπορει να κλεισω για 19 Φλεβαρη. Ο Λακης εχει παει με Egypt και μπορει να μας ενημερωσει αν θελει. :helpplea:

φιλε μου,δεν εχω παει με Egypt..........Ευχαριστω Ζαν.....φευγει σημερα φιλος με Egypt.......θα τηλεφωνηθουμε για να μου πει πως ηταν η πτηση του......μολις μαθω θα σας πω!!!
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Suadam,τι κανεις???Τελικα θα ερθεις με τον Τακη πανω η οχι???
Οχι!  :'( Και ο λόγος είναι φυσικά οικονομικός.
Μάλλον θα κλείσω από 15 Ιουλίου με 7 Σεπτεμβρίου. Δεν μπορώ να καθίσω παραπάνω και δυστυχώς δεν γίνεται να πάω Οκτώβριο, λόγω δουλειάς.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Οχι!  :'( Και ο λόγος είναι φυσικά οικονομικός.
Μάλλον θα κλείσω από 15 Ιουλίου με 7 Σεπτεμβρίου. Δεν μπορώ να καθίσω παραπάνω και δυστυχώς δεν γίνεται να πάω Οκτώβριο, λόγω δουλειάς.

παλι θα φυγεις???  :headbang: :headbang: :headbang:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Οχι!  :'( Και ο λόγος είναι φυσικά οικονομικός.
Μάλλον θα κλείσω από 15 Ιουλίου με 7 Σεπτεμβρίου. Δεν μπορώ να καθίσω παραπάνω και δυστυχώς δεν γίνεται να πάω Οκτώβριο, λόγω δουλειάς.
Μπράβο φίλε φαντάσου να μην είχες και οικονομικούς λόγους για την συνάντηση
Αντί για 2 μήνες που θα κατέβεις τόσο σύντομα πάλι θα κατέβαινες κανά τετράμηνο
Πραγματικά ζηλεύω τα παιδιά που έχουν και την οικονομική δυνατότητα αλλά και τη δυνατότητα που τους δίνει η δουλειά τους να μένουν τόσο καιρό εκεί κάτω, εγώ από την άλλη μαζεύω φασούλι το φασούλι για να πάω 2 φορές (τώρα με τη κρίση μη πω 1)
το χρόνο και για 10-15 μέρες το πολύ, αλλά ποιο πολύ ζηλεύω τους συναγωνιστές που κρατάνε τη "σημαία" ψηλά στα εδάφη της Ταιλάνδης 365 μέρες το χρόνο, α ρε μάγκες πόσο κουράγιο και ελπίδα μας δίνετε σε όσους θέλουν να ακολουθήσουν τα βηματά σας
Καπετάνιε μου εσύ μας οδηγείς στις πύλες του παραδείσου έ της Ταιλάνδης θέλω να πω ;)
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο φίλε φαντάσου να μην είχες και οικονομικούς λόγους για την συνάντηση
Αντί για 2 μήνες που θα κατέβεις τόσο σύντομα πάλι θα κατέβαινες κανά τετράμηνο
Πραγματικά ζηλεύω τα παιδιά που έχουν και την οικονομική δυνατότητα αλλά και τη δυνατότητα που τους δίνει η δουλειά τους να μένουν τόσο καιρό εκεί κάτω, εγώ από την άλλη μαζεύω φασούλι το φασούλι για να πάω 2 φορές (τώρα με τη κρίση μη πω 1)
το χρόνο και για 10-15 μέρες το πολύ, αλλά ποιο πολύ ζηλεύω τους συναγωνιστές που κρατάνε τη "σημαία" ψηλά στα εδάφη της Ταιλάνδης 365 μέρες το χρόνο, α ρε μάγκες πόσο κουράγιο και ελπίδα μας δίνετε σε όσους θέλουν να ακολουθήσουν τα βηματά σας
Καπετάνιε μου εσύ μας οδηγείς στις πύλες του παραδείσου έ της Ταιλάνδης θέλω να πω ;)

The mind is everything. What we think we become. :think:

Buddha.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Εμενα παλι,βλεποντας τα γεγονοτα που συμβαινουν το τελευταιο καιρο,αλλα και τη γενικη πολιτικη ασταθεια που ανεκαθεν υπηρχε,υπαρχει και θα υπαρχει,καθε αλλο παρα "παραδεισος" μου μοιαζει η Ταυλανδη...
Και μπορει τα τελευταια χρονια,με τον ενα η με τον αλλο τροπο,να βρισκοταν καποια λυση για να εκτονωθει η κατασταση και να "καμουφλαριστουν" οι βαθιες αντιθεσεις που υπαρχουν στη Ταυλανδικη κοινωνια,τωρα ομως τα πραγματα ξεφυγαν και η κατασταση εκτος απο ανεξελεγκτη,ειναι και μη αναστρεψιμη...
Η "επομενη μερα",ακομα και μετα τη "δηθεν" ομαλοποιηση της καταστασης με την επεμβαση του στρατου,δε προκειται ποτε να ειναι ιδια με αυτη πριν ξεσπασουν τα τοσο σοβαρα γεγονοτα,που στοιχισαν τη ζωη σε τοσους ανθρωπους...
Θεωρω επισης πολυ υποκριτικο να εκθειαζουμε μια ολοκληρη χωρα οτι ειναι δηθεν παραδεισος,οταν το μονο που μας ενδιαφερει και εξεταζουμε σε αυτη τη χωρα ειναι το σεξ ως "προιον" και αν θα κλεισει η οχι η WS και θα εξακολουθησουν οι Ταυλανδεζες να πηδιουνται με τους φαρανγκ εναντι αμοιβης...
Δε μας ενδιαφερει αν στη "διπλα γειτονια",μερικα χιλιομετρα μακρια μας,οι δυο αντιμαχομενες παραταξεις εχουν βγαλει τα οπλα και πυροβολουν εκατερωθεν στο ψαχνο με αποτελεσμα καποιοι να χασουν τη ζωη τους,αλλα το αν θα ειναι ανοιχτα τα μπαρ για να βρουμε και αυτο το βραδυ να πηδηξουμε ωστε να μη παει η μερα "στραφι"...
Για να βαλουμε λοιπον τα πραγματα στη θεση τους και να τα λεμε με το ονομα τους,δεν ειναι η Ταυλανδη ο "παραδεισος",αλλα η WS και ολες οι αλλες πουτανοπιατσες που βρισκονται διασπαρτες στη χωρα,οπου ολοι οι αντρες του κοσμου,απο τον πιο ομορφο μεχρι τον πιο παλιοτελευταιο και "χαλια",μπορουν να βρουν γυναικα να πηδηξουν...
Πρεπει επισης να επισημανουμε οτι ειναι εντελως διαφορετικη η "Ταυλανδη" που βιωνει ο περιστασιακος επισκεπτης-τουριστας που καθεται μερικες μερες η μηνες,απο αυτον που διαμενει μονιμα...
Τελος,στη δεδομενη οικονομικη συγκυρια που εχουμε περιελθει,δηλαδη απο τη μια την οικονομικη κριση που μαστιζει τη χωρα μας και τη μειωση μισθων και απο την αλλη την ανευ προηγουμενου ενισχυση του μπατ εναντι του ευρω,δε ξερω το κατα ποσο εξακολουθει για τη πλειοψηφια των Ελληνων να αποτελει η Ταυλανδη "παραδεισο",οταν θελει 4 μηνιατικα για να παει 15-20 μερες να πηδηξει... ;)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Εμενα παλι,βλεποντας τα γεγονοτα που συμβαινουν το τελευταιο καιρο,αλλα και τη γενικη πολιτικη ασταθεια που ανεκαθεν υπηρχε,υπαρχει και θα υπαρχει,καθε αλλο παρα "παραδεισος" μου μοιαζει η Ταυλανδη...
Και μπορει τα τελευταια χρονια,με τον ενα η με τον αλλο τροπο,να βρισκοταν καποια λυση για να εκτονωθει η κατασταση και να "καμουφλαριστουν" οι βαθιες αντιθεσεις που υπαρχουν στη Ταυλανδικη κοινωνια,τωρα ομως τα πραγματα ξεφυγαν και η κατασταση εκτος απο ανεξελεγκτη,ειναι και μη αναστρεψιμη...
Η "επομενη μερα",ακομα και μετα τη "δηθεν" ομαλοποιηση της καταστασης με την επεμβαση του στρατου,δε προκειται ποτε να ειναι ιδια με αυτη πριν ξεσπασουν τα τοσο σοβαρα γεγονοτα,που στοιχισαν τη ζωη σε τοσους ανθρωπους...
Θεωρω επισης πολυ υποκριτικο να εκθειαζουμε μια ολοκληρη χωρα οτι ειναι δηθεν παραδεισος,οταν το μονο που μας ενδιαφερει και εξεταζουμε σε αυτη τη χωρα ειναι το σεξ ως "προιον" και αν θα κλεισει η οχι η WS και θα εξακολουθησουν οι Ταυλανδεζες να πηδιουνται με τους φαρανγκ εναντι αμοιβης...
Δε μας ενδιαφερει αν στη "διπλα γειτονια",μερικα χιλιομετρα μακρια μας,οι δυο αντιμαχομενες παραταξεις εχουν βγαλει τα οπλα και πυροβολουν εκατερωθεν στο ψαχνο με αποτελεσμα καποιοι να χασουν τη ζωη τους,αλλα το αν θα ειναι ανοιχτα τα μπαρ για να βρουμε και αυτο το βραδυ να πηδηξουμε ωστε να μη παει η μερα "στραφι"...
Για να βαλουμε λοιπον τα πραγματα στη θεση τους και να τα λεμε με το ονομα τους,δεν ειναι η Ταυλανδη ο "παραδεισος",αλλα η WS και ολες οι αλλες πουτανοπιατσες που βρισκονται διασπαρτες στη χωρα,οπου ολοι οι αντρες του κοσμου,απο τον πιο ομορφο μεχρι τον πιο παλιοτελευταιο και "χαλια",μπορουν να βρουν γυναικα να πηδηξουν...
Πρεπει επισης να επισημανουμε οτι ειναι εντελως διαφορετικη η "Ταυλανδη" που βιωνει ο περιστασιακος επισκεπτης-τουριστας που καθεται μερικες μερες η μηνες,απο αυτον που διαμενει μονιμα...
Τελος,στη δεδομενη οικονομικη συγκυρια που εχουμε περιελθει,δηλαδη απο τη μια την οικονομικη κριση που μαστιζει τη χωρα μας και τη μειωση μισθων και απο την αλλη την ανευ προηγουμενου ενισχυση του μπατ εναντι του ευρω,δε ξερω το κατα ποσο εξακολουθει για τη πλειοψηφια των Ελληνων να αποτελει η Ταυλανδη "παραδεισο",οταν θελει 4 μηνιατικα για να παει 15-20 μερες να πηδηξει... ;)
Εγώ φίλε πάλι αν ήταν στο χέρι μου (λεφτά) τώρα αυτή τη στιγμή δεν θα το σκεφτόμουνα θα παιρνα τα ρίσκα μου και θα κατέβαινα, εκτός και αν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα και ξεσπούσε εμφύλιος που δεν θα ήσουν ασφαλής ούτε στο σπίτι σου κλεισμένος, αν είχα τώρα στο χέρι 20-30 χιλιάρικα ευρώ θα την είχα κάνει θα άφηνα οικογένεια, σπίτι δουλειά (προσοχή δεν θα ξεπούλαγα εδώ σπίτια που δεν είναι και δικά μου μόνο στο κάτω της γραφής) και θα αγόραζα μία γκαρσονιέρα και θα έστηνα μια δουλίτσα με ρίσκο μεν αλλά, έχω μπει σε τέτοιο τρυπάκι αυτή τη στιγμή που είμαι 50/50 το να κόψω τα ταξιδάκια και να μαζέψω κανά φράγκο για να την κάνω σε 4-5 χρονάκια αν όλα φυσικά κυλάνε ομαλά θεωρητικά (υγεία, δουλειά, κατάσταση στην Ταιλάνδη στην Ελλάδα) την έχω σιχαθεί τη σκατοχώρα που ζω ποια και όπως πάει έτσι όπως το πες θα γίνει ακόμα χειρότερα, τα ταξιδάκια στην Ταιλάνδη για πολλούς από εμάς θα γίνουν είδος πολυτελείας για αυτό λοιπόν αν δεν σπάσω και μου λείψει η Τάι το μεγάλο αυτό διάστημα που χρειαστεί να μαζέψω τα λεφτά (με βλέπω μέχρι τα Χριστούγενα δηλαδή να σπάω μετά την πίεση των τιλάκ :2funny: :2funny: :2funny:) βέβαια σε τόσο καιρό ποιος ζει ποιος πεθαίνει σε 4-5 χρόνια μπορεί να χω βρει και εγώ την Ελλεινήδα μου και να ριζώσω :2funny: όσο για το άλλο που λες σίγουρα δεν είναι το ίδιο να πας σαν σεξοτουρίστας 10-15 μέρες με το να μένεις μόνιμα αλλά δεν ακούω και από τους μόνιμους να έχουν και κανένα παράπονο το αντίθετο μάλιστα ε Cristobal?
 

tyler

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω με τον πιπι και το εχω ξαναναφερει..πριν τις αναταραχες

αν αφαιρεσεις απο το ματι σου τις πουτανοπιατσες και τις ταυλανδεζες που λανσαρονται..και δεις την κοινωνια με καθαρο μυαλο για μενα η ταυλανδη δεν ειναι η καταλληλη χωρα για μονιμη μεταναστευση..η ασια εχει και αλλα μερη πολυ πιο ανεπτυγμενα και "ανοιχτα" για να δεχτουν μια επικειμενη μεταναστευση..μην κολλατε με την ταυλανδη λογω των τιλακ..το ξερω η συμπεριφορα των κοριτσιων σε λιωνει..συν οτι εχουμε και τα τοσα προβληματα εδω στη χωρα μας..αυτο σε καθιστα αδυναμο στο να δεις καθαρα τι συμβαινει και να εκτιμησεις την κατασταση..για διακοπες μια χαρα ειναι..αλλα για ανοιγματα παραπερα δεν θα προτιμουσα..δοξα το θεο η ασια γενικοτερα ειναι τεραστια παντου θα βρεις το τιλακ σου καποια στιγμη..και οταν λεω τιλακ εννοω αν θελεις σοβαρα να βρεις μια κοπελα και να παντρευτεις στην τελικη ωστε να εγκατασταθεις εκει..οχι ταυλανδη..αλλα σιγκαπουρη,χονκ κονγκ,τοκυο,σανγκαι..εκει να ψαχτειτε για σοβαρες καταστασεις..οχι πουτανοκαταστασεις..βεβαια οταν ασχολουμαστε μονο ποτε θα παμε την επομενη φορα μπανγκοκ,παταγια για να πηδηξουμε οσες πιο πολλες μπορουμε και εχουμε κολλησει με μια πολη..ας φτασουμε να ξεκολησουμε απο τη πολη, μετα απο την χωρα την ιδια..και συνεχιζουμε για αλλα..να βλεπουμε μπροστα..προτεινω εγω..οχι μονο οτι εχουμε δεδομενο.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
η μονη επιχειρηση που θα ηθελα να ειχα στην πατταγια ειναι το insomnia και το ibar απο κατω!  :rockon:
πρεπει να βγαζουν τρελλα φραγκα καθε βραδυ!
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
συμφωνω με τον πιπι και το εχω ξαναναφερει..πριν τις αναταραχες

αν αφαιρεσεις απο το ματι σου τις πουτανοπιατσες και τις ταυλανδεζες που λανσαρονται..και δεις την κοινωνια με καθαρο μυαλο για μενα η ταυλανδη δεν ειναι η καταλληλη χωρα για μονιμη μεταναστευση..η ασια εχει και αλλα μερη πολυ πιο ανεπτυγμενα και "ανοιχτα" για να δεχτουν μια επικειμενη μεταναστευση..μην κολλατε με την ταυλανδη λογω των τιλακ..το ξερω η συμπεριφορα των κοριτσιων σε λιωνει..συν οτι εχουμε και τα τοσα προβληματα εδω στη χωρα μας..αυτο σε καθιστα αδυναμο στο να δεις καθαρα τι συμβαινει και να εκτιμησεις την κατασταση..για διακοπες μια χαρα ειναι..αλλα για ανοιγματα παραπερα δεν θα προτιμουσα..δοξα το θεο η ασια γενικοτερα ειναι τεραστια παντου θα βρεις το τιλακ σου καποια στιγμη..και οταν λεω τιλακ εννοω αν θελεις σοβαρα να βρεις μια κοπελα και να παντρευτεις στην τελικη ωστε να εγκατασταθεις εκει..οχι ταυλανδη..αλλα σιγκαπουρη,χονκ κονγκ,τοκυο,σανγκαι..εκει να ψαχτειτε για σοβαρες καταστασεις..οχι πουτανοκαταστασεις..βεβαια οταν ασχολουμαστε μονο ποτε θα παμε την επομενη φορα μπανγκοκ,παταγια για να πηδηξουμε οσες πιο πολλες μπορουμε και εχουμε κολλησει με μια πολη..ας φτασουμε να ξεκολησουμε απο τη πολη, μετα απο την χωρα την ιδια..και συνεχιζουμε για αλλα..να βλεπουμε μπροστα..προτεινω εγω..οχι μονο οτι εχουμε δεδομενο.
Φίλε μου σεβαστή η αποψή σου αλλά για μένα ισχύει αυτό που έλεγα και με ένα συναγωνιστή που συνάντησα κάτω στην Πατάγια άντε και μαζεύουμε λεφτά με το στανιό για να ξαναπάμε για 10-15 μέρες και μετά? τι γίνεται? ξανά το κεφάλι στα σκατά για να ξαναμαζέψουμε λεφτά για να ξαναπάμε να χαρούμε πάλι 2 βδομάδες και μετά? πάλι τα ίδια και για πόσο θα μπορούμε να το κάνουμε αυτό? για την μετανάστευση που λες όντος μπορείς να πας παντού και όχι μόνο Ασία αλλά λίγες είναι οι χώρες που μπορεί να ξεκινήσεις κάτι με τόσο λίγο κεφάλαιο εκτός και αν πας σε ανεπτυγμένη χώρα σαν εργάτης ή υπάλληλος αναλόγος προσόντων εγώ επιτρέψτε μου να θεωρώ ευκαιρία την Ταιλάνδη γιατί αν μου κάτσει που λέει και η διαφήμιση θα γυρνάω κάθε βράδυ WS και θα περνάω ζάχαρη, αν δεν μου κάτσει θα έχω χάσει χρόνο και αρκετά λεφτά σε μια επένδυση που δεν βγήκε τελικά, αλλά σίγουρα αν ξέρω ότι είχα την ευκαιρία να το κάνω και δεν το τόλμησα θα μου μείνει αποθημένο μια ζωή που και θα είμαι με την απορία τι θα γινόταν αν! όπως είπα και πριν χωρίς να θέλω να συγκρίνω καταστάσεις και χωρίς να ξέρω πως τα περνάνε τα παιδιά που είναι εκεί μόνιμα, δεν τους ακούω να έχουν και πολλά παράπονα εκτός και αν βγει ο Φαντομάς για να μας αποτρέψει από το να γεμίσει Ελληνάρες η Ταιλάνδη  :2funny: και αρχίσει να μας λέει για την μαυρίλα της Ταιλάνδης
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ας είχα και εγώ μια επιχείρηση στην Ταιλάνδη και ας ήταν ότι να ναι και εταιρεία που να παρέχει υπηρεσία  να τραβάει μαλακία στους κουλούς και με μένα μοναδικό υπάλληλο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Driller757

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες σκεφτομαι να παω ταιλανδη τορα μεσα στο καλοκαιρι για κανα δυο βδομαδες. θα παω με το κολλιτο μου. Προτινετε 1 δικλινο για παρτουζες με ταυλανδες και ετσι  :s&m_2: οι 2 δικλινα να παρουμε?  Επισις βλεπω οτι εχει αλλακση η ισοτιμια πολυ. Πιο ειναι καλο μερος σε σχεση αποδοσης χρηματος/ζωης και ποσα τη μερα περιπου χριαζομαστε ο καθενας?  Ακομα αμα μπορει καπιοs να με διαφοτισει με κανα site για κσενοδοχιο,εισιτιρια κτλ ας το κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom