Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Η Egypt air μου εβγαλε σε καποιο σαιτ με 417 ευρω και 7 ωρες αναμονη στο Καιρο για μεσα Νοεμβριου (ειπα να κρατηθω και να κοιταξω για εισητηρια μετα τον Αυγουστο αλλα τελικα δεν κρατηθηκα με αυτη την κωλοαρωστια που εχουμε ολοι μας εδω μεσα και αρχισα να κοιταζω απο τωρα).Δεν θυμαμαι ομως σε ποιο σαιτ το ειδα. :S
ΒΡΕΣ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑ ΤΟ .......ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Παντος εγω το πιο φτηνο που εχω βρει ειναι με Egypt air τον Σεπτεμβριο στα 510....για Νοεμβριο τιποτα :hammer:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Παντος εγω το πιο φτηνο που εχω βρει ειναι με Egypt air τον Σεπτεμβριο στα 510....για Νοεμβριο τιποτα :hammer:

και εγω,,,,,,,,,,,,ως τωρα η Egypt Air ειναι η πιο φτηνη...............και μαπινω καθε μερα στα site των εταιριων
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
και εγω,,,,,,,,,,,,ως τωρα η Egypt Air ειναι η πιο φτηνη...............και μαπινω καθε μερα στα site των εταιριων
άντε στο πάνε ...πάς...
στο έλα όμως??? πώς αντέχεις τόσες ώρες αναμονής που έχεις κιόλλας να πάς και θεσ/νίκη μετά??? :think: :think: :think:
δεν βάζεις τις ...κραυγές???
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
και οι εναλλαγές από γκόγκο σε γκόγκο.
 
τα αγκο γκο ειναι ενα ακριβο και λιγακι "χαζο" χομπυ, δε λεω, να παρεις τη "γευση", αλλα συστηματικες επισκεψεις και "ψωνισμα" δεν πολυλεει. πιο πολυ χαβαλε εχει η περατζαδα με παρεα και μπυριτσα στη soi 6 με τα καλοκαρδα και ευδιαθετα βλαχακια παρα οι ντιβες ψιλογιαμπαρισμενες αγκογκοβιες με το ελλεινοαλαζονικο υφος..
εξαλλου ολες οι αγκογκοβιες μετα τις 2 ειναι στη μαριν ινσομνια και χορευουν σαν τρελλες μιας και την εχουν δει χορευτριες,
εγω σε αγκογκο πηγαινα νωρις, γυρω στις οχτω το βραδυ που ανοιγαν για την καθημερινη αναζητηση της "πιο κοντη της βραδιας". σε μερικα εμπαινα και εβγαινα καπακι σαρωνοντας το χωρο για το τριπτυχο ,κοντη-μελαχροινη-αδυνατη. θα μου πειτε οτι εκει ολες ειναι κοντες μελαχροινες αδυνατες αλλα ουσιαστικα δεν ειναι ετσι, υπαρχουν διαφορες.
οποιος βρεθει συντομα στη w/s ας παει μια βολτα στη soi diamond, εχει ενα αγκογκο με ολολευκες ταιλανδεζες σχετικα ψηλες..νομιζω το λενε PARIS AGOGO.
και για ονομα του θεου. η τραγουδιστρια του λουσιφερ τι απεγινε?
ας ενημερωσει καποιος.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
1 EUR = 40.7017 THB συμφωνα με το xe.com
και στο ανταλλακτηριο που ποσταρα στην beach road θα το βρειτε ακομα καλυτερα το ευρω.
Για να μη δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις,οι τιμες στα διαφορα site νομισματικων ισοτιμιων οπως το xe.com,δεν εχουν σχεση με το πραγματικη ισοτιμια που ισχυει στα ανταλακτηρια των τραπεζων της Ταυλανδης.
Σημερα ας πουμε συγκεκριμενα,το xe.com,λεει 40.70 αλλα ενας φιλος μου που ειναι τωρα Ταυλανδη,το καλυτερο που βρηκε και αλλαξε ηταν 39.74 σε ανταλλακτηριο.
Υπαρχει επισης ενα site μιας εταιρειας στη Μπανγκοκ,που πουλαει συναλλαγμα (δεν ειναι τραπεζα) και παντα δινει τις καλυτερες ισοτιμιες.Ειναι το Απο τις τιμες που πουλαει αυτο το ανταλλακτηριο,αφαιρετε 0,10-0,30 μπατ στο ευρω και ειναι συνηθως η ισοτιμια που εχουν οι Ταυλανδικες τραπεζες...
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Όπως έγραψε και ο DJzan ειδικά στην Πατάγια 100€ τη μέρα είναι καλά.
Για κάποιον σαν κι εμένα που γουστάρει περισσότερο short time, δηλαδή βόλτα στο soi 6, ή παραλιακή, γουστάρει τα Ταιλανδέζικα φαγητά και έχει αρχίσει να βαριέται τις μαλακίες των go-go πιθανόν και να του περισσεύουν.
Αλλά κάθε φορά πηγαίνω για πολλές μέρες, οπότε δεν υπάρχει και η ανάγκη του εδώ και τώρα.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
νομιζω το λενε PARIS AGOGO.
και για ονομα του θεου. η τραγουδιστρια του λουσιφερ τι απεγινε?
ας ενημερωσει καποιος.

ποσο καιρο εχεις να πας???

το PARIS AGOGO δεν παιζει τιποτα καλο και νομιζω το πουλανε.

αυτην λες??? συνεχεια μου χαμογελουσε! αχχχχχχχχχχχχχχχ!!!



 

Συνημμένα

  • DSC_1530 (797 x 1200).jpg
    DSC_1530 (797 x 1200).jpg
    148,5 KB · Εμφανίσεις: 17

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
και για ονομα του θεου. η τραγουδιστρια του λουσιφερ τι απεγινε?
ας ενημερωσει καποιος.
Πω πω ρε φιλε τι μου θυμισες τωρα........τα Χριστουγεννα που ημουν εκειι τραγουδουσε κανονικοτατα καθε βραδυ με ενα συγκροτιμα με μαυρους...τωρα αν ειναι ακομα εκει ας μας πει καποιος αλλος,πιο φρεσκος  :headbang:
Παντος ο συνδιασμος ...κολιτο λαμε φορεμα,ασπρη επιδερμιδα και μικροφωνο σκοτωνε :headbang:
Το πιο φθηνο με διαφορα για οσους μπορουν να περιμενουν ομως ειναι Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2011 παλι με την Εgypt με 436....καλη φαση εεε?
ΑΧ  αυτη η τραγουδιαρα....μετο χερι στην καρδια ξερει κανενας αν εξασκουσε το επαγγελμα η την ειχε δει Μπιγιονσε?
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Εδω ειναι το κοριτσι δεν φευγει και σας περιμενει με ανοικτες αγκαλες :dancing:
Δεν ξερω ποιο ωδειο εχει τελειωσει η Φιλιππινεζα, αλλα οταν παει να πιασει το" bad romance" της Lady Gaga ειναι... :headbang: να κοβεις τις φλεβες σου απο τα φαλτσα :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα κάπτεν όλα καλά;
Σήμερα του Αγίου Πνεύματος και καλή φώτιση σε όλους.Η δικιά μου η φώτιση έγινε στη ws πριν πολλά χρόνια.Εκεί που περπατούσα ένα πνεύμα κάτι σαν αερικό, κάτι μεταξύ κοριτσιού και αγγέλου με κοίταξε με χαμόγελο στα μάτια, με έπιασε από το χέρι και μου είπε να της κάνω παρέα...η συνέχει γνωστή.Από εκείνη τη μέρα κατάλαβα ότι η σχέσεις μου με τις λοιπές γυναίκες δε θα είναι πια όπως ήταν πριν.Τη καρδιά, τη ψυχή και τη σκέψη μου έκαναν φώτιση και κατάληψη για πάντα αυτές οι κοντές γλυκιές μελαχρινές και χαμογελαστές μάγισσες.

Pattaya for ever  :rockon: :dancing: :rockon: :dancing:  :rockon: :dancing:
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Το πιο φθηνο με διαφορα για οσους μπορουν να περιμενουν ομως ειναι Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2011 παλι με την Εgypt με 436....καλη φαση εεε?
Το edream για Φλεβαρη μου βγαζει παλι 417.
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες στη Πατάγια είναι όλα ανοιχτά????? γιατι σήμερα ανακοινώσανε οτι για μια εβδομαδα στη Μπαγκονκ και σε 24 επαρχίες θα συνεχιστεί η απαγορευση κυκλοφορίας!!!
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Σκεφτομαι παρα πολυ σοβαρα να κλεισω για Φεβρουαριο με 417....νομιζω τετοια τιμη δεν θα παιξει ξανα απο καμια εταιρια :think: :think:
Και εγω μπορει να κλεισω για 19 Φλεβαρη. Ο Λακης εχει παει με Egypt και μπορει να μας ενημερωσει αν θελει. :helpplea:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Παιδες στη Πατάγια είναι όλα ανοιχτά????? γιατι σήμερα ανακοινώσανε οτι για μια εβδομαδα στη Μπαγκονκ και σε 24 επαρχίες θα συνεχιστεί η απαγορευση κυκλοφορίας!!!

ολα ανοιχτα ειναι απο'τι ξερω!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ενα ευκολο quiz:

απο πιο παλιο τραγουδι ειναι τα λογια???

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom