Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 425K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ολες οι γυναικες απο τον Καβο μεταφέρθηκαν στο Rua Matt ,κ γίνεται παιχνίδι ,ο αρκούδος πρωην αφεντικο του Καβου ειναι τωρα στο Rua Matt,καθε μήνα έρχονται καινούριες,κ ολες ειναι πάνω απο το μετριο
που ειναι το ρουα ματτ παιδες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ολες οι γυναικες απο τον Καβο μεταφέρθηκαν στο Rua Matt ,κ γίνεται παιχνίδι ,ο αρκούδος πρωην αφεντικο του Καβου ειναι τωρα στο Rua Matt,καθε μήνα έρχονται καινούριες,κ ολες ειναι πάνω απο το μετριο
που ειναι το ρουα ματτ παιδες?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Ολες οι γυναικες απο τον Καβο μεταφέρθηκαν στο Rua Matt ,κ γίνεται παιχνίδι ,ο αρκούδος πρωην αφεντικο του Καβου ειναι τωρα στο Rua Matt,καθε μήνα έρχονται καινούριες,κ ολες ειναι πάνω απο το μετριο
Ποιο Ρουα Ματ και σιμουλτανε με τον Κασπαροφ ρε φιλε για να μην πω τιποτα πιο βαρυ? Οι γκομενες απο τον Καβο και ο Αρκουδας με το γυφτο και γινεται παιχνιδι? Γιατι δε λες οτι εισαι προμοτορας και εχει αναγκη ο Ακρουδαγυφτος απο ρευστο να ειναι και τιμια η φαση? Θα ξεχασω ποτε που ειμασταν εγω και ο Κυρ-Βαγγελης και ειχαμε τρεις γκομενες στο τραπεζι και εβαλε το χερι ο Θεος Κυρ βαγγελης στο κυλοτακι της μιας και πηγε αυτη στον Αρκουδα και ηρθε με ενα μπραβο να μας πεταξει εξω? Δε ντρεπεσαι λιγο ρε λακαμα προμοτορα να συστηνεις αυτα τα πραγματα? Παρε βιντεακι

Ἁχ καλε βλεπω τον Αρκουδα βλεπω τον Αρκουδα οξω στηπου κι ασχημε
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.598
Like
7.723
Πόντοι
1.056
Φιλε μην τον πιστευεις ειναι αισχρος προμοτορας λυπησου τα λεφτα σου
Από πότε έγινα προμότορας;
Διεύθυνση ρώτησε και του είπα όπως κάνω για όλα τα μαγαζιά αν την γνωρίζω.
Εξάλλου έχω "κράξει" εδώ και το Ρουά Ματ και τον Κάβο.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Από πότε έγινα προμότορας;
Διεύθυνση ρώτησε και του είπα όπως κάνω για όλα τα μαγαζιά αν την γνωρίζω.
Εξάλλου έχω "κράξει" εδώ και το Ρουά Ματ και τον Κάβο.
Φιλε ο προμοτορας και το σχολιο δεν ηταν για σενα ητανε για τον pantso1970. Πολυ κακως το παιρνεις προσωπικα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.598
Like
7.723
Πόντοι
1.056
Φιλε ο προμοτορας και το σχολιο δεν ηταν για σενα ητανε για τον pantso1970. Πολυ κακως το παιρνεις προσωπικα
Εκεί που του απάντησες ευχαριστούσε εμένα γι'αυτό το πήρα έτσι.
Όλα οκ λοιπόν!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Εκεί που του απάντησες ευχαριστούσε εμένα γι'αυτό το πήρα έτσι.
Όλα οκ λοιπόν!!
Φιλε με συγχωρεις ξερεις το σεβασμο που σου εχω. Ελικρεινα νομιζα οτι ευχαριστουσε τον παντσο1970 για αυτο το εκραξα. Ολα πανττα καλα μεταξυ μας
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Ποιο Ρουα Ματ και σιμουλτανε με τον Κασπαροφ ρε φιλε για να μην πω τιποτα πιο βαρυ? Οι γκομενες απο τον Καβο και ο Αρκουδας με το γυφτο και γινεται παιχνιδι? Γιατι δε λες οτι εισαι προμοτορας και εχει αναγκη ο Ακρουδαγυφτος απο ρευστο να ειναι και τιμια η φαση? Θα ξεχασω ποτε που ειμασταν εγω και ο Κυρ-Βαγγελης και ειχαμε τρεις γκομενες στο τραπεζι και εβαλε το χερι ο Θεος Κυρ βαγγελης στο κυλοτακι της μιας και πηγε αυτη στον Αρκουδα και ηρθε με ενα μπραβο να μας πεταξει εξω? Δε ντρεπεσαι λιγο ρε λακαμα προμοτορα να συστηνεις αυτα τα πραγματα? Παρε βιντεακι

Ἁχ καλε βλεπω τον Αρκουδα βλεπω τον Αρκουδα οξω στηπου κι ασχημε
Ρε κρετινε,ποιος προμότορας κ πράσσινα άλογα ,πελάτης είμαι,μάλλον εσύ είσαι προμότορας κ μπερδέυεις το κόσμο.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Σορρυ ρε υπαλληλε του Αρκουδα και γιατι δουλευεις τον κοσμο οτι γινεται παιχνιδι στο Ρουα ματ? Τι παιχνιδι γινεται? Καουντερστραικ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Σορρυ ρε υπαλληλε του Αρκουδα και γιατι δουλευεις τον κοσμο οτι γινεται παιχνιδι στο Ρουα ματ? Τι παιχνιδι γινεται? Καουντερστραικ?
Φιλαράκο πίσω απο τις μάσκες όλοι λέμε παπαρολογίες ,όλους αυτούς τους νταβατζήδες τους έχω γραμένους στα κατάστιχα,η αλήθεια είναι ότι το μαγαζί είναι γεμάτο γυναίκες πάνω του μετρίου ,για αυτό πριν λίγο καιρό έσκασε μύτη ο mr χωριάτικο ,Alcatraz,μάλλον έχεις νύχτα από τη νύχτα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Σορρυ ρε υπαλληλε του Αρκουδα και γιατι δουλευεις τον κοσμο οτι γινεται παιχνιδι στο Ρουα ματ? Τι παιχνιδι γινεται? Καουντερστραικ?
δηλαδη ρε μαγγες να μην περασω καθολου αυριο απο ρουα ματ?θα παω κατευθειαν λα λουνα και οτι κατσει.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Φιλαράκο πίσω απο τις μάσκες όλοι λέμε παπαρολογίες ,όλους αυτούς τους νταβατζήδες τους έχω γραμένους στα κατάστιχα,η αλήθεια είναι ότι το μαγαζί είναι γεμάτο γυναίκες πάνω του μετρίου ,για αυτό πριν λίγο καιρό έσκασε μύτη ο mr χωριάτικο ,Alcatraz,μάλλον έχεις νύχτα από τη νύχτα
Ποιες μασκες ρε Αρκουδοβλακα? Συχναζουνε ο Μιστερ Αλκατραζ και ο Μιστερ Χωριατικο Λουκανικο? Τι ειπες τωρα ρε ποιητη? Το Ρουα ματ ειναι κωομπαρο η σκακιστικη λεσχη?
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
14
Like
3.381
Πόντοι
4.895
δηλαδη ρε μαγγες να μην περασω καθολου αυριο απο ρουα ματ?θα παω κατευθειαν λα λουνα και οτι κατσει.
Εγώ επισκέπτομαι συχνά Λα Λουνα. Πολωνικού ενδιαφέροντος.... πάντα κάτι θα βρω να τον χώσω στο υπόγειο
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Εγώ επισκέπτομαι συχνά Λα Λουνα. Πολωνικού ενδιαφέροντος.... πάντα κάτι θα βρω να τον χώσω στο υπόγειο
νικολα,θα εχω λιγο νωρις αυριο ,ενα τριο με δυο μουναρες.μετα μπασκετ και βραδυ,αν εχω διαθεση παω λα λουνα.ετσι για ποτακι και να κοψω κινιση.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.598
Like
7.723
Πόντοι
1.056

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Ποιες μασκες ρε Αρκουδοβλακα? Συχναζουνε ο Μιστερ Αλκατραζ και ο Μιστερ Χωριατικο Λουκανικο? Τι ειπες τωρα ρε ποιητη? Το Ρουα ματ ειναι κωομπαρο η σκακιστικη λεσχη?
Ρε κίβδηλο ουστ σε κανένα μπουρδέλο ,σου ταιριάζει ρε σαπιοκοιλιά
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.622
Πόντοι
216
Ρε κίβδηλο ουστ σε κανένα μπουρδέλο ,σου ταιριάζει ρε σαπιοκοιλιά
χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα μπετοβλακα και σε μπουρδελα παω δε με χαλαει. Στο Ρουα ματ δε θα πηγαινω γιατι ειναι καφενειο για κολτσινα και πρεφα με γκομενες οχι ανω του μετριου αλλα υπο του μηδενος αρκουδοβλακα
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
χαχαχαχαχχαχαχαχαχχα μπετοβλακα και σε μπουρδελα παω δε με χαλαει. Στο Ρουα ματ δε θα πηγαινω γιατι ειναι καφενειο για κολτσινα και πρεφα με γκομενες οχι ανω του μετριου αλλα υπο του μηδενος αρκουδοβλακα
Αι τράβα να πάρει τα χάπια σου ,γιατί ανέβασες πίεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom