Νέα

Τα παίζει όλα για όλα η Microsoft με τα Windows 10 - Αύριο η παρουσίαση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Μαγκες τα 10αρια για την ωρα εχουν προβληματα μετα το service pack 1 που θελουν επειγοντος θα δουμε τη ρολο παιζουν τα εβαλα 2 φορες και τις 2 μου εβγαλαν προβληματα στο λαπτοπ την πρωτη εκτος οτι σερνοταν μεχρι να ανοιξει που ταχα ειναι και ποιο ελαφρια απο τα 7 μια δουλευε το touchpad μια οχι το κουμπι που απενεργοποιει το touchpad εκει που δουλευε σταματησε να δουλευει τα παιχνιδια με πετουσαν τραγικα πραματα οποτε ξανα στα 7.Τη δευτερη φορα λεω αντε μηπως εκανα μαλακια εγω και δε τα βαλα σωστα τα ξαναβαζω δε δουλεβε η καρτα δικτυου ειπα μηπως φταιει το ρουτερ το αλλαζω τιποτα παλι παιρνω τη forthnet κανουμε καποια πραγματα με τον τεχνικο τιποτα τα ξανα στελνω πακετο ξαναβαλα τα 7 και ολα δουλευουν ρολοι συμπερασμα μακρια απο τα 10αρια για την ωρα τουλαχιστον.

Σ' εμένα τύπε δουλεύουν ρολόι και είναι λίγο πιο γρήγορα απ' τα 7. Έκανες έλεγχο συμβατότητας με το H/W σου πριν τα εγκαταστήσεις;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Να κάνω και μια επιπλέον ερώτηση; Βάζουμε το serial number που έχουμε από τα Windows 7/8;
όλα γίνονται αυτόματα
δες εδω το δικο μου...ενεργοποιηθηκε αμεσα  :wanker:


LGrLxND.png
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
όλα γίνονται αυτόματα
δες εδω το δικο μου...ενεργοποιηθηκε αμεσα  :wanker:


LGrLxND.png
Σου ήρθε email για να τα κατεβάσεις (τα windows πάντα!!!) ή ακολούθησες τον παραπάνω σύνδεσμο; Μακάρι να είναι όπως τα περιγράφεις, καθώς έχω αυθεντικά windows 8.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Σου ήρθε email για να τα κατεβάσεις (τα windows πάντα!!!) ή ακολούθησες τον παραπάνω σύνδεσμο; Μακάρι να είναι όπως τα περιγράφεις, καθώς έχω αυθεντικά windows 8.
σιγα μην περιμενα
κατεβασα μονος μου απο εδω τα Χ64 και εκανα upgrade
επειδη βαριεμαι να περνάω τα προγραμματα απο την αρχη
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
σιγα μην περιμενα
κατεβασα μονος μου απο εδω τα Χ64 και εκανα upgrade
επειδη βαριεμαι να περνάω τα προγραμματα απο την αρχη
Ευχαριστώ! Μέσα στην τεχνολογία είσαι billy!!! Άσε και έφαγα γερό ξενέρωμα με το κινητό...
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Ωραία μια που μας δίνουν "δωρεάν" τα Windows 10 και είναι μόρτες.  :birdman:
Ας ανοίξουν και τον κώδικα να δούμε τι ομορφιές έχει αυτός
ο νέος πυρήνας. Πχ πόσο εύκολο θύμα της ρουφιανιάς των Windows 10 γίνεσαι.  :huh:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Ωραία μια που μας δίνουν "δωρεάν" τα Windows 10 και είναι μόρτες.  :birdman:
Ας ανοίξουν και τον κώδικα να δούμε τι ομορφιές έχει αυτός
ο νέος πυρήνας. Πχ πόσο εύκολο θύμα της ρουφιανιάς των Windows 10 γίνεσαι.  :huh:
Δηλαδή;
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ωραία μια που μας δίνουν "δωρεάν" τα Windows 10 και είναι μόρτες.   :birdman:
Ας ανοίξουν και τον κώδικα να δούμε τι ομορφιές έχει αυτός
ο νέος πυρήνας. Πχ πόσο εύκολο θύμα της ρουφιανιάς των Windows 10 γίνεσαι.  :huh:
Τυπε αυτο στην τυχη το λες ή εχεις διαβασει τον ντορο που εγινε σχετικα. Δε μπορουσες να πεσεις πιο διανα...



Μη μασατε με τις μαλακιες του Βασιλακη λεμε...


Απο το privacy statement των windows 10:
   Finally, we will access, disclose and preserve personal data, including your content (such as the content of your emails, other private communications or files in private folders), when we have a good faith belief that doing so is necessary to:

   1: comply with applicable law or respond to valid legal process, including from law enforcement or other government agencies;

   2: protect our customers, for example to prevent spam or attempts to defraud users of the services, or to help prevent the loss of life or serious injury of anyone;

   3: operate and maintain the security of our services, including to prevent or stop an attack on our computer systems or networks; or

   4: protect the rights or property of Microsoft, including enforcing the terms governing the use of the services - however, if we receive information indicating that someone is using our services to traffic in stolen intellectual or physical property of Microsoft, we will not inspect a customer's private content ourselves, but we may refer the matter to law enforcement.



Οπως λεν' και στο χωριο μου, "if it's free, you are the product".
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
H microsoft προσπαθει να κανει δηλαδη αυτο που δουλευει πετυχημενα χρονια τωρα η Apple????
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
ισχύει ότι το δωρεάν δεν είναι και τόσο δωρεάν τελικά???
ξέρει κανείς?

κάπου διάβασα ότι ένα χρόνο μετά θα μας ζητάνε 192€...
 
OP
OP
company of heroes tho

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.578
Πόντοι
30.558
ισχύει ότι το δωρεάν δεν είναι και τόσο δωρεάν τελικά???
ξέρει κανείς?

κάπου διάβασα ότι ένα χρόνο μετά θα μας ζητάνε 192€...
ισχύει, αλλά το ποσό δεν το γνωρίζω
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
πως παει η καταντια 10;

διαβασα παρα πολλα ασχημα πραγματα για τα 10...
H MS εφτασε πλεον και στο bios/uefi.
Οπου διαβασετε κακα πραγματα για lenovo/asus/dell/κ.ο.κ. ειναι επειδη η MS εχει αναγκασει τις εταιριες να βαλουν ωραια πραγματα ακομα και στο bios.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
πως παει η καταντια 10;

διαβασα παρα πολλα ασχημα πραγματα για τα 10...
H MS εφτασε πλεον και στο bios/uefi.
Οπου διαβασετε κακα πραγματα για lenovo/asus/dell/κ.ο.κ. ειναι επειδη η MS εχει αναγκασει τις εταιριες να βαλουν ωραια πραγματα ακομα και στο bios.

Τι εννοείς;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
εχω αναβαθμισει και εγω εδώ και μερικες μερες στα 10ρια, η αληθεια είναι ότι οποιος τα χρησιμοποιει μονο για να κανει πλοηγηση θα του είναι μια χαρα,
εγω που τα χρησιμοποιώ επαγγελματικα βρισκω πολλα λαθη και ασυμβατότητες με εφαρμογες και προγράμματα,μην βιαστείτε να ανβαθμισετε περιμενετε λιγο να τα βελτιωσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom