Νέα

« Τα παιδιά τού Amnezia »

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amjik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
amjik

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
Στό τέλος θά σας πούνε Πιέρ Μπερζέ. :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  ντε  μη  βαρούτε !
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Συγχωρέστε μου την παρέμβαση,εγω δραστηριοποιούμαι σε άλλο "χωρο",όμως εχω την εντύπωση οτι παραέχετε μπλέξει με το εν λόγω ιδρυμα και το "προσωπικό" του....Σε τέτοιους χώρους πάμε να διασκεδάσουμε και να φύγουμε μετά.....δεν είναι φρόνιμο να μπλέκουμε ούτε συναισθηματικά,και πολύ περισσότερο με τα κουτσομπολιά,τις ίντριγκες και τα "ενδότερα" του κόσμου αυτού....
Δεν ανήκετε σε αυτόν τον κόσμο και,πιστέψτε με,δεν θέλετε να ανηκετε......Οσοι έχουν κάποια ηλικία και κάποια εμπειρία,καταλαβαίνουν τι θέλω να πώ....Οι υπόλοιποι είναι φυσικά ελεύθεροι να δοκιμάσουν να εμπλακουν περισσότερο,αλλά το τίμημα θα είναι βαρύ....και όχι απαραίτητα μόνο οικονομικό....

Καλή σας μερα

βουνό το δίκιο σου και ακριβές το νόημα του λόγου σου ..............................

η πουτάνα η ζωή όμως παίζει παιγνίδια, που σε κάνουν να εθελοτυφλείς και να παραβιάζεις τους κανόνες και τα όρια, επιταχύνοντας το επερχόμενο μοιραίο!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
η πουτάνα η ζωή όμως παίζει παιγνίδια, που σε κάνουν να εθελοτυφλείς και να παραβιάζεις τους κανόνες και τα όρια, επιταχύνοντας το επερχόμενο μοιραίο!

..........
Έχει παρελθόν  ο τύπος !
Υποκλίνομαι
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.700
Πόντοι
34.267
..........
Έχει παρελθόν  ο τύπος !
Υποκλίνομαι
Που να φανταστείς και το μέλλον του!!! Γαιδάρα στον ανήφορο σκίζει!!! Κι όταν δεν είναι εντός Μεγάρου, κάπου γύρω βολιδισκοπεί την επόμενη κίνησή του....Ζει ανάμεσά μας....Το νού σας!!! :cool2:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που να φανταστείς και το μέλλον του!!! Γαιδάρα στον ανήφορο σκίζει!!! Κι όταν δεν είναι εντός Μεγάρου, κάπου γύρω βολιδισκοπεί την επόμενη κίνησή του....Ζει ανάμεσά μας....Το νού σας!!! :cool2:

Έχω  14 τσίγκινa  Calvin Klein
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Η μάρκα καθορίζει το επίπεδο ασφαλείας?

Ναι  ρε  έχει  ντηζάιν
Ηλεκτρονικά  ρυθμιζόμενο αντιαπορφακτικό  κωλοτρυπίδας , άμα  θέλεις  να  χέσεις , απασφαλιστικό  πεοθήκης  για  το κατούρημα , με  σένσορα .

Μόδα  και  τεχνολογία
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
411
Πόντοι
26
Καλησπέρα και από μένα παίδες. Καλοριζικο το νέο θρεντ
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
Λοιπόν  με  τον  Αγιανό  θα κάνουμε  το εξής
Θα  ξεκινάμε  από  Σκαραβαίο , κατά  το  μεσημεράκι .
Φαΐ , ποτό , μπίρι μπίρι ( αν  τρώμε  και πίνουμε  του  σκασμού  και βάζουμε  και ποτάκι θα  ιδρώνουμε  να  κάνουμε  25€ λογαριασμό ο καθένας)
Μετά  Amnezia  , ξύδι , χαβαλέ , ίσως  μπίρι μπίρι , και  αναλόγως  με  τις  δυνάμεις  μας  άνοδο .
Μετά  κανα  μπουζούκι , στριπ , μετά  Σκαραβαίο  για  το  τελευταίο και μετά  βλεπουμε
ωραια τα γραφεις άν και οι εποχές αλλάξαν... καί μόνο γιά κανένα ποτό στόν σκαραβαιο που είμαι τακτικός θαμώνας τα τελευταία χρόνια...μπορώ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom