Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 699K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Σ΄όσες λεν πως σταματάνε
βλέπω μερικοί κολάνε
κι ένα εύγε, μπράβο στη κοπέλα
που φυγε απ τα μπουρδέλα !

Αμα όμως, όλες εύγε πάρουν
και για σπίτι τους σαλπάρουν,
βλέπω χούφτα να γαμάνε
τούτοι που χειροκροτάνε !

Η πουτάνα έχει ρόλο
παίζει με μουνί ή και κόλο
κονομάει και γαμιέται
κι όταν το αποφασίσει
περιορίζει το γαμήσι
παέι σπίτι, στη μαμά της 
σταματάει τη προσφορά της !

Σταματάει να προσφέρει
κι έτσι δεν μ΄ενδιαφέρει
κι ούτε μπράβο θα της πω
ούτε την κακολογώ !

έδωσε μουνί και πήρε χρήμα
έφυγε και είναι κρίμα
άλλοι όμως δίνουν κώλο
κάθε μέρα για να ζούνε
και να φύγουν δεν μπορούνε  !








Εν κατακλειδουά  : Στο καλό !


 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εγω το μονο που θα πω ξεροντας οτι πολλοι θα διαφωνισετε ειναι . οτι δινουμε τα ωραια μας λεφτα για να τισ γαμησουμε να τισ ξεκολιασουμε αν θελουτε. αλλα γαμαμε το σωμα ΟΧΙ  ΤΗΝ ΨΥΧΗ !!!!! ειναι και αυτες ανθρωποι μην το ξεχνατε . πειτε με αγαπουλη πειτε με μαλακα δεν εχω προβλημα . αυτο υποστηριζω και αν τουσ φερομαστε καλα σιγουρα θα βγουμε κερδισμένοι και πιο ικανοποιούμενοι . XPAD αδικα σε ειχαν κακοχαρακτηρισει
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Σ΄όσες λεν πως σταματάνε
βλέπω μερικοί κολάνε
κι ένα εύγε, μπράβο στη κοπέλα
που φυγε απ τα μπουρδέλα !

Αμα όμως, όλες εύγε πάρουν
και για σπίτι τους σαλπάρουν,
βλέπω χούφτα να γαμάνε
τούτοι που χειροκροτάνε !

Η πουτάνα έχει ρόλο
παίζει με μουνί ή και κόλο
κονομάει και γαμιέται
κι όταν το αποφασίσει
περιορίζει το γαμήσι
παέι σπίτι, στη μαμά της 
σταματάει τη προσφορά της !

Σταματάει να προσφέρει
κι έτσι δεν μ΄ενδιαφέρει
κι ούτε μπράβο θα της πω
ούτε την κακολογώ !

έδωσε μουνί και πήρε χρήμα
έφυγε και είναι κρίμα
άλλοι όμως δίνουν κώλο
κάθε μέρα για να ζούνε
και να φύγουν δεν μπορούνε  !








Εν κατακλειδουά  : Στο καλό !
και να μας γραφει κωλους θα βρουμε πολλους
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Στο καλό κι ας μη  μας γράφει
κι άν ποτέ αλλιώς τη δεί
και ξανάβγει στο κλαρί
τότε θα την ξαναβρούμε
και θα ξαναμπερδευτούμε !

:grin:


 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
και να πω και κατι ακομα που πολλοι εδω μεσα αγνοουν.... οι κοπελες εκει μεσα εκτος απο πουτανες ειναι και ανθρωποι....δεχονται την εκμεταλευση δεχονται τον εξευτελισμο απο εμας δεχονται πολλα και υπομενουν ακομα περισσοτερα ομως εχουν και αξιοπρεπεια που αμα καταλαβουν οτι τις εθιξες (μπορει να εχουν καταλαβει και λαθος) θα σε τιμωρησουν με τα οποια μεσα διαθετουν...
κλεινοντας θα πω οτι ειναι μαγκας η ιωαννα (παρα το σοβαρο πλειγμα που δημιουργησε) που σταματησε.... ΕΥΓΕ ΙΩΑΝΝΑ
Φίλε xpapad είπες πολλά!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μετά από μελέτη αρκετών σελίδων , επισκέφθηκα το εν λόγω "μέγαρο" . Μόλις γύρισα από εκεί. Οι εντυπώσεις μου ; Μια χαρά μαγαζί είναι!!! Επέλεξα Μάγδα. Για τους "γνώστες" δεν νομίζω ότι χρειάζεται να πω τίποτε...Για όσους δεν την ξέρουν και το επισκεφθούν να την προτιμήσουν. Καταπληκτική σε όλα της. Ευχαριστώ όλους όσουν γράφουν εδώ.    

επειδη θεωρω οτι το κασκαντεριλικι αλλη χαρη, δεν ειχα τιμησει μεχρι τωρα τη Μαγδα.
Ωφειλω τωρα να συμπορευτω με την πλειοψηφια και να προσυπογραψω οτι η τυπισα ειναι σωστη επαγγελματιας και ταυτοχρονα γλυκια κοπελα.
Μηπως πρεπει να δωσει μερικες συμβουλες και σε αλλες?

από την σελίδα 304 μέχρι την 313 (που χρειάστηκαν μια μέρα για να συμπληρωθούν) ξεχώρισα αυτά τα δυο ποστ που έχουν 100% σχέση με το αντικείμενο που πραγματεύεται το παρόν......
έμαθα λοιπόν ότι εκτός του   ότι "μια είναι η αίτια δεν υπάρχει αθανασία" υπάρχει και "κόσμος" που φεύγει από εκεί με "σηκωμένη"διάθεση (Μαγδα) και όχι με θλίψη (Μαρία-Ιωάννα)......................
μας μένει λοιπόν αγαπημένοι μου αδελφοί να επικεντρώσουμε τις προσευχές μας στον Πάνα και την Αφροδίτη να  "φωτίσουν" τις Σιμονα--Ρεβέκκα να πάρουν την θέση αυτών που φύγαν ,αξιοκρατικά ,και την άλλη να έχει τη δύναμη να συνεχΥσει έτσι..............

άμα ζητάω και καμιά "νέα άφιξη" τέτοιου βεληνεκούς μήπως γίνομαι άπληστος??
όλοι το απόγευμα στο Ναό για........






 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Χαιρετίζω τον  ευαίσθητο ποιητή - συναθλητή tsiboukio και του  εύχομαι και εις  ανώτερα

Προτείνω , ομως ,  να  γίνει  ένα  thread  « Τα  παιδιά του Amnezia » όπως  ήταν το παλιό καλό « παιδιά  του Σωλήνα »
Έτσι  το παρόν  θα  μείνει  ενημερωτικό
Στο άλλο  θα  γράφουμε τα  δικά μας
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.902
Πόντοι
22.785
Χαιρετίζω τον  ευαίσθητο ποιητή - συναθλητή tsiboukio και του  εύχομαι και εις  ανώτερα

Προτείνω , ομως ,  να  γίνει  ένα  thread  « Τα  παιδιά του Amnezia » όπως  ήταν το παλιό καλό « παιδιά  του Σωλήνα »
Έτσι  το παρόν  θα  μείνει  ενημερωτικό
Στο άλλο  θα  γράφουμε τα  δικά μας

Kατά προσταγήν ΕΤΑ !!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Παίδες πήγα κατά τις 20:30 σήμερα με πρόθεση να πάρω τις δύο αδερφές Ιωάννα - Μικαέλα μαζί αλλά τελικά πήρα μόνη της την Ιωάννα γιατί η Μικαέλα νταραβεριζόταν πολλή ώρα μ' ένα καψούρι στους καναπέδες με τον οποίο ανέβηκε κιόλας μετά πάνω... Ρε παιδιά τί βολικό πλάσμα είναι αυτή η Ιωάννα! Εκεί που τα συζητούσαμε για την τιμή τη ρωτάω (κακώς βέβαια) αν θέλει επιπλέον χρήματα για πρωκτικό και μου αρνήθηκε από μόνη της λέγοντάς μου ότι περιλαμβάνεται στην τιμή των 50 ευρώ! Τελικά ακόμη κι αυτά τα ζήτησε μετά το  :fuck1: μου έκανε εντύπωση... Επί του πρακτέου τώρα το γκομενάκι πανέμορφο (αν και η Μικαέλα που την είδα μου άρεσε ακόμη περισσότερο), ΤΡΕΛΟ βυζί για το σώμα της, μόνο ο κώλος της δε μ' άρεσε... Στο δωμάτιο πολύ βολική, δεχόταν κάθε καθοδήγηση, το βασικότερο ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πίπα, το έβαζε ολόκληρο στο στόμα της μέχρι τη ρίζα... 2 φορές τη σταμάτησα για να μη χύσω πρόωρα, [glow=red,2,300]έκανα κι ακάποτο βέβαια (Μαλακία; Ίσως...)[/glow] Όσο για τη συνέχεια πολύ καλές αντοχές, ιδιαίτερα στο πρωκτικό μ' εντυπωσίασε, την κάρφωνα μ' όλη μου τη δύναμη και δε διαμαρτυρόταν... Κατάθεση στα βυζιά τελικά. Το μόνο κακό είναι ότι ήταν ελαφρώς απόμακρη, να δω πότε θα βρω στο Amnezia ένα ζουζουνιάρικο μωρό... Μου είπε να γράψω και γι' αυτή εδώ, τελικά το το διαβάζουν όλες για να μαθαίνουν τί λέει ο κόσμος γι' αυτές...
τωρα οσο αναφορα την παρεξηγηση του γουμανχολικ με τη μιχαελα..... παραθετω το μηνυμα του γουμανχολικ για τη συναντηση του με την ιωαννα, εκει που λεει εκανα και ακαποτο βεβαια , ο γουμαν χολικ εννοει πιπα, η ιωαννα-μιχαελα, ετσι οπως το διατυπωνει(και οχι αδικα), καταλαβαν ακαποτο γαμησι....
επισης το αν γαμησε κωλο και το αν ειπε η ιωαννα να γραψει στο μπουρδελα.κομ για αυτην ειναι κατι που το γνωριζει αυτος καλυτερα καθως η πλευρα των αδερφων το διαψευδει κατηγορηματικα....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
τωρα οσο αναφορα την παρεξηγηση του γουμανχολικ με τη μιχαελα..... παραθετω το μηνυμα του γουμανχολικ για τη συναντηση του με την ιωαννα, εκει που λεει εκανα και ακαποτο βεβαια , ο γουμαν χολικ εννοει πιπα, η ιωαννα-μιχαελα, ετσι οπως το διατυπωνει(και οχι αδικα), καταλαβαν ακαποτο γαμησι....
επισης το αν γαμησε κωλο και το αν ειπε η ιωαννα να γραψει στο μπουρδελα.κομ για αυτην ειναι κατι που το γνωριζει αυτος καλυτερα καθως η πλευρα των αδερφων το διαψευδει κατηγορηματικα....

Είσθε ο  εκπρόσωπος  τύπου ?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τωρα οσο αναφορα την παρεξηγηση του γουμανχολικ με τη μιχαελα..... παραθετω το μηνυμα του γουμανχολικ για τη συναντηση του με την ιωαννα, εκει που λεει εκανα και ακαποτο βεβαια , ο γουμαν χολικ εννοει πιπα, η ιωαννα-μιχαελα, ετσι οπως το διατυπωνει(και οχι αδικα), καταλαβαν ακαποτο γαμησι....
επισης το αν γαμησε κωλο και το αν ειπε η ιωαννα να γραψει στο μπουρδελα.κομ για αυτην ειναι κατι που το γνωριζει αυτος καλυτερα καθως η πλευρα των αδερφων το διαψευδει κατηγορηματικα....

να συμπληρώσω ότι είχε προηγήθη εκείνες τις μέρες άλλο ποστ για ακαποτο, και είχε γίνει θρήνος στο ίδρυμα, γιατί οι καλές επαγγελματίες παθαίνουν εγκεφαλικό όταν τους γυρεύουν ακαποτο και πολλαπλά επεισόδια όταν τους τα προσάπτουν (τα ακαποτα) είτε στο νετ είτε στα σχόλια τα ζωντανά!

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τωρα οσο αναφορα την παρεξηγηση του γουμανχολικ με τη μιχαελα..... παραθετω το μηνυμα του γουμανχολικ για τη συναντηση του με την ιωαννα, εκει που λεει εκανα και ακαποτο βεβαια , ο γουμαν χολικ εννοει πιπα, η ιωαννα-μιχαελα, ετσι οπως το διατυπωνει(και οχι αδικα), καταλαβαν ακαποτο γαμησι....
επισης το αν γαμησε κωλο και το αν ειπε η ιωαννα να γραψει στο μπουρδελα.κομ για αυτην ειναι κατι που το γνωριζει αυτος καλυτερα καθως η πλευρα των αδερφων το διαψευδει κατηγορηματικα....

το θέμα είναι να μη πάθουμε τα ίδια, εσύ με την Ταϊλάνδη και εγώ με το Βερολίνο.

όταν αξιωθούμε........................

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Είστε  jet set εσείς !
Εμείς  τα  φτωχαδάκια  γαμάμε  μόνο εντός  συνόρων
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Είστε  jet set εσείς !
Εμείς  τα  φτωχαδάκια  γαμάμε  μόνο εντός  συνόρων

όχι ρε .......
απλά από το καλοκαίρι είχαμε σχέδιο ο ένας την Ταϊλάνδη,ο άλλος το Βερολίνο,και ο τρίτος τη Μιχαελα!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
όχι ρε .......
απλά από το καλοκαίρι είχαμε σχέδιο ο ένας την Ταϊλάνδη,ο άλλος το Βερολίνο,και ο τρίτος τη Μιχαελα!

Έλα  τώρα  !
Κανείς  νεόπτωχος  δεν ενοχοποίησε  ποτέ  τον πλούτο !
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Συγχωρέστε μου την παρέμβαση,εγω δραστηριοποιούμαι σε άλλο "χωρο",όμως εχω την εντύπωση οτι παραέχετε μπλέξει με το εν λόγω ιδρυμα και το "προσωπικό" του....Σε τέτοιους χώρους πάμε να διασκεδάσουμε και να φύγουμε μετά.....δεν είναι φρόνιμο να μπλέκουμε ούτε συναισθηματικά,και πολύ περισσότερο με τα κουτσομπολιά,τις ίντριγκες και τα "ενδότερα" του κόσμου αυτού....
Δεν ανήκετε σε αυτόν τον κόσμο και,πιστέψτε με,δεν θέλετε να ανηκετε......Οσοι έχουν κάποια ηλικία και κάποια εμπειρία,καταλαβαίνουν τι θέλω να πώ....Οι υπόλοιποι είναι φυσικά ελεύθεροι να δοκιμάσουν να εμπλακουν περισσότερο,αλλά το τίμημα θα είναι βαρύ....και όχι απαραίτητα μόνο οικονομικό....

Καλή σας μερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom