Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 701K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Λόγου το ότι οι ιέριαι της Αφροδίτης κατάγονται από τα Καρπάθια όπου ο γηγενής ήρως εκεί Δράκουλας "Τα υπόλοιπα περί βρικόλακος είναι αυνανισμοί του Αμπρααμ Στόουκερ." ανασκολόπιζε άνευ ενδοιασμών τους Τούρκους, ενδεχομένως οι οφθαλμοί των να είναι ερυθροί "ποιητική αδεία" μάλλον 'αδεία αυνανισμού" ένεκα του ότι προσομοιάζουν ως νύμφαι του Βρικόλακα.

Η λέτε???  

• Μελίνα: «Αγαπητό cosmopolitan. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό... όσο και ένας φακός επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής. Δεν έχω πολύ βέβαια, δύο βαθμούς μόνο. Το αγόρι μου κάθε φορά που το κάνουμε, θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. Το κακό είναι πως χτες που το ξανακάναμε, κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο, αλλά τι να του πω; Ντρέπομαι μέχρι τρέλας. Και τι να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα;
Aπάντηση Cosmopolitan: «Να κάνεις λίγο στην άκρη...».

Τοιαύτα ατυχώς θα συγγράφομεν μέχρι να διέλθουν οι εννέα μέρες μετά την επίσκεψιν εις τον ναόν του αδελφού Laxxx.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ήπιαμε και σήμερα ένα καφέ στο ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ αλλά η ατμόσφαιρα ήταν βαριά και οι θεραπαινίδες κατηφείς!

περισσότερο με παρηγοριάς έφερνε........

η Χριστίνα "ψημένη" από σολαριουμ πόναγε.....
οι μισές που παρευρισκόντουσαν(αρκετές απουσίες) είχαν εμφανή μούτρα, παρά την συνεχή προσπάθεια να σκάσουν χαμόγελο.

τελικά ανέβηκα στο ύψωμα (αρχίδια στον πρώτο με έστειλε η κουκλίτσα της ρεσεψιόν)και ασέλγησα επί της κλίνης να μου φύγει η μελαγχολία που μάζεψα !

οι απούσες.....
Ιωάννα(σε συνδυασμό με προηγούμενο ποστ τα βλέπω σκούρα)Ρωξάνη,Μόνικα δεξιά,χάθηκε ξαφνικά η Μανταλενα,Τζοανα,Αλεξάνδρα,Αννα,Αντριανα,Νατασσα και κάποιες από αριστερά που δεν γνωρίζω!


μετά την απώλεια της Μαρίας, το πιθανό δεύτερο πλήγμα της Ιωάννας φτωχαίνει πολύ το ροστερ.

ας ελπίζουμε σε μια επάξια αντικατάσταση..............





 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Και την Αλεξανδρα εχω πολυ καιρο να δω και ανησυχω..........

:think: :think: :think: :think: :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τελικά ανέβηκα στο ύψωμα (αρχίδια στον πρώτο με έστειλε η κουκλίτσα της ρεσεψιόν)και ασέλγησα επί της κλίνης να μου φύγει η μελαγχολία που μάζεψα !

'Επεσες πάλι στη λούμπα  :fuck2: δάσκαλε! ;) Τις καλημέρες μου.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αυτή η πουτάνα η λούμπα (διάβαζε κωλοτρυπίδα) με έχει υπόδουλο μια ζωή!

(μπορεί και 2 και 3)




καλημερα.

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
μετά εννιαημερο αποκαθίσταται ο σφηκτηρ (αν δεν έχει υποστεί ρήξη) εις την φυσικην του σφίξη!


τον ξαναχωνεις στην "παρθένα" δηλ. αν γαμάς κώλο ανά 10 ήμερες!

2. του κώλου τα εννιάμερα
Ορισμός:
Λήμμα:
Πρόκειται για την περίοδο των εννιά ημερών που απαιτείται προκειμένου να συνέλθει ο κώλος από το πρωκτικό σεξ....
...

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
στη χθεσινη απογευματινη βαρδια του ξενωνα η ξανθια ρεσεψιονιστα ηταν "απαιχτη". Εχει αραγε κανει κανεις προσπαθεια για περεταιρω συνεργασια ?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
στη χθεσινη απογευματινη βαρδια του ξενωνα η ξανθια ρεσεψιονιστα ηταν "απαιχτη". Εχει αραγε κανει κανεις προσπαθεια για περεταιρω συνεργασια ?

Όταν έχει μεγάλες αφραγκίες και υπό προϋποθέσεις.
Περαιτέρω διερεύνηση ας κάμνετε κατά μόνας. ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
στη χθεσινη απογευματινη βαρδια του ξενωνα η ξανθια ρεσεψιονιστα ηταν "απαιχτη". Εχει αραγε κανει κανεις προσπαθεια για περεταιρω συνεργασια ?

Δέχεται την συνεργασία, αλλά δεν συμφέρει. Με όλο το κεφάλαιο δικό μου, απαίτησε το 40% από τα κέρδη.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δέχεται την συνεργασία, αλλά δεν συμφέρει. Με όλο το κεφάλαιο δικό μου, απαίτησε το 40% από τα κέρδη.

πάλι καλά που δεν ζητά 40% επί του τζίρου!

από τα καθαρά κέρδη 40% , συνεσταλμένη ,ολιγαρκή, και αλτρουίστρια τη βρίσκω!
το διφραγκο βέβαια της το αφήνω και αυτή κάνει την αντιπαροχή της!


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Οι πιο ωραίες  από το  συγκρότημα  αναψυχής είναι η  ρεσεψιονίστ  και η  μπαργούμαν . Αυτές  μάλιστα !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τα αξιόπιστα μηχανήματα  συνήθως  δεν είναι όμορφα  .
Τα  πολύ όμορφα  συνήθως  δεν  είναι τόσο αξιόπιστα .

Αααα γεια σου, αυτό έχει δείξει η πράξη στην μακρά διάρκεια.


,
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τι εγινε τελικα με την ιωαννα??? ισχυει οτι κρεμασε την καποτα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom