Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 700K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
:grin:
Δεν λεει την Εβελινα (την οποια ευχαριστως θα τιμουσα), την ρεσεπσιονιστ την ξανθια λεει ο φιλος.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

το ξέρω...το είδα αργότερα, αλλά δεν μπορούσα να το διαγράψω το μήνυμα
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Για την Πηνελόπη την μελαχροινή μπαργούμαν, ξέρουμε τίποτα;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Αν εκανε "δρομολοαγια" θα ηταν απο τις πλεον εκλεκτες......

Α, είπα και 'γω... Αυτό θα ήταν είδηση.
Αφήνω γενναίο τιπ, γιατί γουστάρω τα καθαρόαιμα, αλλά δεν την κόβω για παραπάνω.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.426
Κριτικές
16
Like
13.603
Πόντοι
6.515
επειδη θεωρω οτι το κασκαντεριλικι αλλη χαρη, δεν ειχα τιμησει μεχρι τωρα τη Μαγδα.
Ωφειλω τωρα να συμπορευτω με την πλειοψηφια και να προσυπογραψω οτι η τυπισα ειναι σωστη επαγγελματιας και ταυτοχρονα γλυκια κοπελα.
Μηπως πρεπει να δωσει μερικες συμβουλες και σε αλλες?
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Υπάρχει καμιά ψηλή νταρντάνα με βυζάρες στο μαγαζί αυτή την εποχή παιδιά;
(Εκτός της Ρωξάνης που είναι μεν ψηλή, νταρντανέ εμφάνιση, αλλά χωρίς μεγάλα βυζιά
και εκτός από Μικαέλα και Ιωάννα που έχουν μεν βυζάρες αλλά στο υπόλοιπο σώμα είναι
αδύνατες για τα δικά μου γούστα)
Με τη Ρωξάνη είχα πάει παλιά αλλά μου φάνηκε λίγο ψυχρή (παρόλο που έκανε και κόλο με τα ίδια λεφτά).
Μικαέλα και Ιωάννα δεν έχω δοκιμάσει.
Επίσης άλλη μια νταρντανέ ήταν μια Γιάννα Πολωνέζα που όμως δεν πήγαινε συχνά εκεί.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Υπάρχει καμιά ψηλή νταρντάνα με βυζάρες στο μαγαζί αυτή την εποχή παιδιά;
(Εκτός της Ρωξάνης που είναι μεν ψηλή, νταρντανέ εμφάνιση, αλλά χωρίς μεγάλα βυζιά
και εκτός από Μικαέλα και Ιωάννα που έχουν μεν βυζάρες αλλά στο υπόλοιπο σώμα είναι
αδύνατες για τα δικά μου γούστα)
Με τη Ρωξάνη είχα πάει παλιά αλλά μου φάνηκε λίγο ψυχρή (παρόλο που έκανε και κόλο με τα ίδια λεφτά).
Μικαέλα και Ιωάννα δεν έχω δοκιμάσει.
Επίσης άλλη μια νταρντανέ ήταν μια Γιάννα Πολωνέζα που όμως δεν πήγαινε συχνά εκεί.
για τα στάνταρτς του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ πλησιάζουν κάπως τον τύπο που περιγράφεις οι Λωρενα-Αλεξάνδρα και κάπως και η Άντρα.
αλλά στο περίπου (όχι ψηλές)
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Ευχαριστώ φίλε.
Πάντως κατά τη γνώμη μου η πιο όμορφη στο πρόσωπο εκεί μέσα είναι η Αλεξάνδρα.
Έχει εκπληκτικά χαρακτηριστικά, αλλά από απόδοση δεν τρελλάθηκα.
Μου φάνηκε διεκπεραιωτική. Δεν θα ξαναπήγαινα 2η φορά.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Λίγος κόσμος απόψε κατά τις 19:30 που έσκασα μύτη στο πορνομέγαρο. Η Ιωάννα σταμάτησε, ρώτησα σήμερα τη Μικαέλα και μου το επιβεβαίωσε, η ίδια μου είπε ότι θα συνεχίσει ακόμα και δε σκοπεύει να φύγει σύντομα. Βέβαια για το τί κατάληξη είχε το σημερινό μου νταραβέρι με τη Μικαέλα προτιμώ να μη μιλήσω γιατί και ξενερωμένος είμαι και εξοργισμένος μαζί της οπότε δεν μπαίνω στον κόπο γιατί θα πω βαριές κουβέντες και άλλωστε δε θα γίνω πιστευτός μια και η πλειοψηφία εδώ μέσα την εξαίρει όχι μόνο ως γυναίκα (που είναι όντως θεά) αλλά γενικότερα.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
436
Πόντοι
26
Αγαπητέ συναγωνίστη νομίζω πως πρέπει να πεις τι σου συνέβη καθότι πρέπει να ενημερώνουμε ο ένας τον  άλλο μέσω του σαΐτ . Καμία κοπέλα δεν είναι υπεράνω κριτικής και καμία δεν έχει το αλάθητο. Οπότε μοίρασου την εμπειρία σου μαζί μας, είτε καλή είναι αυτή, είτε κακή
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
καλημερες  καλημερες!

τι βλέπω είχαμε διαφωνία χθες ???

ποιο ήταν το "αντικείμενο" ?
νομίζω ότι η ΨΎΧΡΑΙΜΗ παράθεση πραγματικών περιστατικών, δεν βάζει την αξιοπιστία του περιγραφοντος σε αμφιβολία.
ίσα ίσα μπορεί να τον βοηθήσει να καταλάβει τι παρεξηγεισε η τι παρανόησε  και "φόρτωσε" άδικα.
Αυτές πάντα έχουν ένα στράβωμα όταν μιλάνε για τις άλλες, ακόμα και αν πρόκειται για φίλες οι συγγενείς τους.





 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Μετά φόβου πίστεως και αγάπης προσέλθετε.

EROTIC DREAM
Πρώτη ερωτική έκθεση.



Ευκαιρία να διέλθη και το φρικώδες εννιάμερο κατόπιν της επισκέψεως εις τον ναόν του αδελφού LAXXX.

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μετά φόβου πίστεως και αγάπης προσέλθετε.

EROTIC DREAM
Πρώτη ερωτική έκθεση.



Ευκαιρία να διέλθη και το φρικώδες εννιάμερο κατόπιν της επισκέψεως εις τον ναόν του αδελφού LAXXX.

που χρωστάει αλλά δεν γράφει ούτε μια προκαταβολή............................
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
επειδη θεωρω οτι το κασκαντεριλικι αλλη χαρη, δεν ειχα τιμησει μεχρι τωρα τη Μαγδα.
Ωφειλω τωρα να συμπορευτω με την πλειοψηφια και να προσυπογραψω οτι η τυπισα ειναι σωστη επαγγελματιας και ταυτοχρονα γλυκια κοπελα.
Μηπως πρεπει να δωσει μερικες συμβουλες και σε αλλες?

γουελ καμ του δε κλαμπ
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Να ειδοποιηθούν επειγόντως οι εκθέται περιφαλλίδων και περικαβλίδων "κατά τον αγαπητόν και σεβαστόν αδελφόν Πύραυλον" να τον αποτρέψουν, ακόμη και δια της βίας, από τας δοκιμάς διότι θα ξεχειλώσουν και αύται.
Όσο δια τον έτερον αδελφόν Womanaholic ο οποίος εξοργίσθη τα μάλα το μόνον που δυνάμεθα να πράξουμε είναι να συμπάσχομεν τα μείζονα μαζί του καταδεικνύοντας εμπράκτως την συνουσιαστικήν αλληλεγγύη μας.    
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.701
Κριτικές
61
Like
40.161
Πόντοι
22.785
Να ειδοποιηθούν επειγόντως οι εκθέται περιφαλλίδων και περικαβλίδων "κατά τον αγαπητόν και σεβαστόν αδελφόν Πύραυλον" να τον αποτρέψουν, ακόμη και δια της βίας, από τας δοκιμάς διότι θα ξεχειλώσουν και αύται.
Όσο δια τον έτερον αδελφόν Womanaholic ο οποίος εξοργίσθη τα μάλα το μόνον που δυνάμεθα να πράξουμε είναι να συμπάσχομεν τα μείζονα μαζί του καταδεικνύοντας εμπράκτως την συνουσιαστικήν αλληλεγγύη μας.    

Και στο τελος τέλος όλη ή πρεπολογία κάθε ήθικολογίας???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom