Νέα

Τα οικονομικά του να φέρεις Πολωνέζα στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 507
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Σουηδεζες τα πιο εύκολα one night stands αλλα πολυ μαλακισμενες στον χαρακτήρα...Εχω φαει απίστευτες προσβολες επειδή είμαι Έλληνας κύριως απο τις φίλες αυτων που πηδαγα..The greek guy με έλεγαν  αλλα με προσβλητικό τρόπο...Μας βλέπουν λιγο σαν Αλβανους...Πάντως θεωρείται εύκολες τις Πολωνεζες που μου πρηζαν τα αρχιδια να μου κάτσουν, οταν οτι Σουηδεζα γνωρίσα με πήγαε σπίτι το ίδιο βράδυ..

Και εμένα στη Γερμανία ο Ελληνας με ανεβάζουν ο Ελληνας με κατεβάζουν αλλά στα αρχίδια μου.Δεν ξέρω γιατί,ποτέ δε θα πουν ο Ρουμάνος,ο Ρώσος,ο Βούλγαρος,ο Τούρκος ή ο Αυστριακός,θα πουν πάντα ο Ελληνας.Είναι σα να λένε ο έτσι,ο διαφορετικός,ο άλλος,εντάξει είμαι ο άλλος γιατί είμαι ανώτερος.
Οι Σκανδιναυές πάνε για one night stand αλλά δε θέλουν ποτέ σχέση με Νότιους γιατί μας θεωρούν καθυστερημένους.Θέλουν μόνο το καυλί για μία νύχτα και τέλος τίποτα παραπάνω.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εμένα μου την δίνουν οι Ολλανδοί...Και η γλώσσα τους και η υπεροψία τους χωρίς κανένα ατομικό υπόβαθρο πέρα απο κανένα πανεπιστήμιο που θυμάμαι στο Εράσμους πως ήταν ρεμάλια!
Είναι πραγματικά για χαστούκια..
οι ολλανδοι,ηταν ο τοπ λαος της ευρωπης το 90
εκτοτε βαλαν μεσα μαζικα την ανθρωποσαβουρα κ διελυθηκε καθε αβανταζ που ειχαν
θιμυζω οτι ηταν ο εξυπνοτρος ψηλοτερος κι ομορφοτερος σε γυναικες λαος σε μεσο ορο της ευρωπης το 90....
οταν ημουν κω το 80% απο γκομενες που ειχα ηταν ολανδεζες,ηταν εξισου μουναρες με σκανδιναυες αλλα πολυ πιο σεξουαλικες με βυζους κ γυμνασμενες,αφου καναν ολες σπορ,κ παρασαγγας πιο εξυπνες κ καλες στην παρεα...
ολες οι αλλες με εξαιρεση καποιες 10-12 σουηδεζες ,(σε δυο σαιζον), μου φαινονταν μακραν υποδεεστερες...
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
Θα συμφωνουσες οτι ο σαρανταρης ειναι καλυτερο να πηγαινει για καμακι σε πολεις που γυναικες αργουν πολυ να παντρευτουν ετσι ωστε να υπαρχουν γι αυτον περισσοτερες διαθεσιμε τριανταρες; Ισως σε χωρες του ευρωπαικου νοτου ή στις ΗΠΑ;
κοιτα κ σε χωρες που παντρευοντε μικρες χωριζουν  γυρω στα 30 συνηθως κ με 1 παιδι.
Το εξηγω , εμεινα Ρουμανια κατι παραπανω απο χρονο το ποσες χωρισμενες γνωρισα δεν λεγεται, οι πιο πολλες χωρισαν γιατι οι αντρες σουρωναν κ τις δερνανε. Αυτες ηταν βουτηρο στο ψωμι, το παιζεις γαμπρος πουλας παραμυθι κ παιζεις με 80% επιτυχια. Και δεν εχουν τοσο δεσιμο με το παιδι τους οσο η ελληνιδα μανα , συνηθως το παρκαρουν στους παπουδες
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Και εμένα στη Γερμανία ο Ελληνας με ανεβάζουν ο Ελληνας με κατεβάζουν αλλά στα αρχίδια μου.Δεν ξέρω γιατί,ποτέ δε θα πουν ο Ρουμάνος,ο Ρώσος,ο Βούλγαρος,ο Τούρκος ή ο Αυστριακός,θα πουν πάντα ο Ελληνας.Είναι σα να λένε ο έτσι,ο διαφορετικός,ο άλλος,εντάξει είμαι ο άλλος γιατί είμαι ανώτερος.
Οι Σκανδιναυές πάνε για one night stand αλλά δε θέλουν ποτέ σχέση με Νότιους γιατί μας θεωρούν καθυστερημένους.Θέλουν μόνο το καυλί για μία νύχτα και τέλος τίποτα παραπάνω.
Οι Γερμανοί πριν την κρίση είχαν την Ελλάδα σε μεγάλη υπόληψη!Σαν κάτι ιερό ...Θυμάμαι πως έρχονταν εδώ και επιδίωκαν τη φιλία μας!Και μάλιστα με απλούς ανθρώπους κατώτερους επαγγελματικά απο αυτούς !Έβλεπες οικογένειες φαρμακοποιών να φέρνουν δώρα σε αγρότες και ψαράδες!Φέρναν και άτομα να μεταφράζουν τι λένε αυτοί...Κάθε βλακεία του κάθε βαρεμένου Έλληνα του δρόμου είχε ενδιαφέρον για τους Ελίτ Γερμανούς !Μπορώ να πω άπειρα παραδείγματα διότι μεγάλωσα μαζί τους!
Στα πρώτα χρόνια της κρίσης μας απομυθοποίησαν και πέρασαν στο άλλο άκρο !!
Τώρα όμως αρχίζουν και το βλέπουν πιο σφαιρικά το θέμα!Και κυρίως και βασικότερο είναι πως έρχονται Ελλάδα και ψάχνουν να βρουν τη κρίση!Δεν μπορούν να συλλάβουν πως ακόμα λειτουργούμε...και όλοι ακόμα χαμογελάνε στις καφετέριες και στο δρόμο και δεν είμαςτε Γλύφτες!Και ένας μου είπε πέρσι τον Αυγουςτο το θρυλικό :Αν είναι έτσι οι χώρες με κρίση τότε ας είχαμε κι εμείς!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Γερμανοί πριν την κρίση είχαν την Ελλάδα σε μεγάλη υπόληψη!Σαν κάτι ιερό ...Θυμάμαι πως έρχονταν εδώ και επιδίωκαν τη φιλία μας!Και μάλιστα με απλούς ανθρώπους κατώτερους επαγγελματικά απο αυτούς !Έβλεπες οικογένειες φαρμακοποιών να φέρνουν δώρα σε αγρότες και ψαράδες!Φέρναν και άτομα να μεταφράζουν τι λένε αυτοί...Κάθε βλακεία του κάθε βαρεμένου Έλληνα του δρόμου είχε ενδιαφέρον για τους Ελίτ Γερμανούς !Μπορώ να πω άπειρα παραδείγματα διότι μεγάλωσα μαζί τους!
Στα πρώτα χρόνια της κρίσης μας απομυθοποίησαν και πέρασαν στο άλλο άκρο !!
Τώρα όμως αρχίζουν και το βλέπουν πιο σφαιρικά το θέμα!Και κυρίως και βασικότερο είναι πως έρχονται Ελλάδα και ψάχνουν να βρουν τη κρίση!Δεν μπορούν να συλλάβουν πως ακόμα λειτουργούμε...και όλοι ακόμα χαμογελάνε στις καφετέριες και στο δρόμο και δεν είμαςτε Γλύφτες!Και ένας μου είπε πέρσι τον Αυγουςτο το θρυλικό :Αν είναι έτσι οι χώρες με κρίση τότε ας είχαμε κι εμείς!

Γενικά οι Γερμανοί στη Γερμανία και οι Γερμανοί στις διακοπές καμία σχέση.Παίζει πολλή δυτική υποκρισία.Απλά σε βλέπουν σαν ιθαγενή που θα σε σκλαβώσουν με την ευγένεια για να τους κάνεις καναν καλό μουσακά.Τέλος πάντων στα τουριστικά μέρη σχηματίζεις ψευδείς εντυπώσεις.Οι Δυτικοί δεν είναι τόσο παρακμιακοί,ούτε τόσο ηλίθιοι όσο φαίνονται έξω,είναι εντελώς διαφορετικά.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γενικά οι Γερμανοί στη Γερμανία και οι Γερμανοί στις διακοπές καμία σχέση.Παίζει πολλή δυτική υποκρισία.Απλά σε βλέπουν σαν ιθαγενή που θα σε σκλαβώσουν με την ευγένεια για να τους κάνεις καναν καλό μουσακά.Τέλος πάντων στα τουριστικά μέρη σχηματίζεις ψευδείς εντυπώσεις.Οι Δυτικοί δεν είναι τόσο παρακμιακοί,ούτε τόσο ηλίθιοι όσο φαίνονται έξω,είναι εντελώς διαφορετικά.
Επιμένω πως δεν ήταν όλα για τον μουσακά !Κάτι βρίσκανε εδώ όπως οι Αμερικάνοι στο Θιβέτ!Κάτι τους έκανε να σέβονται το μέρος!Και μιλάω για μέρη χωρίς μαζικό τουρισμό!Οι Γερμανοί τα έχουν περπατήσει ΟΛΑ!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
κοιτα κ σε χωρες που παντρευοντε μικρες χωριζουν  γυρω στα 30 συνηθως κ με 1 παιδι.
Το εξηγω , εμεινα Ρουμανια κατι παραπανω απο χρονο το ποσες χωρισμενες γνωρισα δεν λεγεται, οι πιο πολλες χωρισαν γιατι οι αντρες σουρωναν κ τις δερνανε. Αυτες ηταν βουτηρο στο ψωμι, το παιζεις γαμπρος πουλας παραμυθι κ παιζεις με 80% επιτυχια. Και δεν εχουν τοσο δεσιμο με το παιδι τους οσο η ελληνιδα μανα , συνηθως το παρκαρουν στους παπουδες
ΜΛΜ....Η αλλιως μην μας λες οτι ονειρεθεσαι... :smiley6600:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επιμένω πως δεν ήταν όλα για τον μουσακά !Κάτι βρίσκανε εδώ όπως οι Αμερικάνοι στο Θιβέτ!Κάτι τους έκανε να σέβονται το μέρος!Και μιλάω για μέρη χωρίς μαζικό τουρισμό!Οι Γερμανοί τα έχουν περπατήσει ΟΛΑ!

Τι βρίσκανε?Ασε τώρα.Τώρα μόνο οι νέοι superpower Βαλκάνιοι μπορούν να διδάξουν στους Γερμανούς βαλκανική υπεροχή.Και πάλι μετά από μάχες αφού πρέπει να αποδείξεις την αξία σου.Οι παλιοί ήταν Gastarbeiters,villagers,γραφικοί δεν τους έβλεπαν οι ξένοι σαν πέουλες,υπολογίσιμη δύναμη.Τώρα διεκδικούμε μερίδιο εξουσίας στη γερμανική Ευρώπη.Πρέπει να μας δώσουν ένα 10%.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Τι βρίσκανε?Ασε τώρα.Τώρα μόνο οι νέοι superpower Βαλκάνιοι μπορούν να διδάξουν στους Γερμανούς βαλκανική υπεροχή.Και πάλι μετά από μάχες αφού πρέπει να αποδέίξεις την αξία σου.Οι παλιοί ήταν Gastarbeiters,villagers,γραφικοί δεν τους έβλεπαν σαν πέουλες,υπολογίσιμη δύναμη,
παλια γαμαγανε γερμανιδες ρε μαλ..α οι γκασταρμπαιτερ,δεν τρεχανε στην ποολωνια..
ολο μαλ..ιες λες...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
παλια γαμαγανε γερμανιδες ρε μαλ..α οι γκασταρμπαιτερ,δεν τρεχανε στην ποολωνια..
ολο μαλ..ιες λες...

Οι Ελληνες Dörfers Γερμανία γαμάνε ή Ελληνίδες μπάζα ή Γερμανίδες που δεν είναι ούτε για φτύσιμο,στα αζήτητα εντελώς.Εξαίρεση οι νέοι πέουλες που γίνονται ανάρπαστοι.Αλλά τι να ασχοληθείς με Γερμανίδες?Για να καυλώσεις πρέπει να μενεις Γερμανία πάνω από 10 χρόνια αλλιώς το ανατολικό μπλοκ σε καταστρέφει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Οι Ελληνες Dörfers Γερμανία γαμάνε ή Ελληνίδες μπάζα ή Γερμανίδες που δεν είναι ούτε για φτύσιμο,στα αζήτητα εντελώς.Εξαίρεση οι νέοι πέουλες που γίνονται ανάρπαστοι.Αλλά τι να ασχοληθείς με Γερμανίδες?Για να καυλώσεις πρέπει να μενεις Γερμανία πάνω από 10 χρόνια αλλιώς το ανατολικό μπλοκ σε καταστρέφει.
σωστο αυτο
ομως προ 20ετιας γαμουσαν ελληνες ιταλοι κλπ μεσογειακοι στο ντοιτς καλα μουνια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
σωστο αυτο
ομως προ 20ετιας γαμουσαν ελληνες ιταλοι κλπ μεσογειακοι στο ντοιτς καλα μουνια

Δε νομίζω.Πάντα οι Γερμανιδες σνομπάρανε.Για να γαμησεις καλό μουνι Γερμανίδα θες μίνιμουμ 4000 ευρώ νετο και πάλι θα σου πρήξει τα αρχιδια.Με το ίδιο ποσό γαμας πενταπλάσιες ανατολικές.Οπότε γιατί ο κόπος;Εκτός αν είσαι loyal,υπάρχουν και αυτοί.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Δε νομίζω.Πάντα οι Γερμανιδες σνομπάρανε.Για να γαμησεις καλό μουνι Γερμανίδα θες μίνιμουμ 4000 ευρώ νετο και πάλι θα σου πρήξει τα αρχιδια.Με το ίδιο ποσό γαμας πενταπλάσιες ανατολικές.Οπότε γιατί ο κόπος;Εκτός αν είσαι loyal,υπάρχουν και αυτοί.
δεν μιλαω για σημερα..
ειπα προ 20ετιας κ βαλε..δεκαετια 90...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Γενικά οι Γερμανοί στη Γερμανία και οι Γερμανοί στις διακοπές καμία σχέση.Παίζει πολλή δυτική υποκρισία.Απλά σε βλέπουν σαν ιθαγενή που θα σε σκλαβώσουν με την ευγένεια για να τους κάνεις καναν καλό μουσακά.Τέλος πάντων στα τουριστικά μέρη σχηματίζεις ψευδείς εντυπώσεις.Οι Δυτικοί δεν είναι τόσο παρακμιακοί,ούτε τόσο ηλίθιοι όσο φαίνονται έξω,είναι εντελώς διαφορετικά.
----------
17-22
γαμησα πολλες γερμανιδες κ αυστριακες....
αλλα καλοκαιρι κ δουλευα ξενοδοχειο.
δεν χρειαστηκε να κανω σχεδον τιποτα....χυμα την πεφταν!!!
αλλα λογικο αν εχεις 300 πελατισες πχ σε μερικες θα αρεσεις κ θα τολμησουν.
αναμεσα στις 2 χωρες αυστριακες ηταν πολυ ανωτερες...
αλλα ολες μεσα στην καυλα 17-26 ετων,
εκτος μια milf 35ara....
δεν εχω εικονα για γερμανια..ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΤΑ 90ς ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΕΚΕΙ.
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΒΑΛΕ  κ αναμνησεις...
.............................................
μονο 2 βρετανιδες με παρακαλαγαν να παω ΑΓΓΛΙΑ ΤΟ 97...
δεν πηγα γιατι δεν γουσταρα....
ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΜΕ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΧΩΡΑ.

Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΝΑΝΑΙ Η ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΕΔΩ...
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ "ΚΥΡΙΑ"
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
----------
17-22
γαμησα πολλες γερμανιδες κ αυστριακες....
αλλα καλοκαιρι κ δουλευα ξενοδοχειο.
δεν χρειαστηκε να κανω σχεδον τιποτα....χυμα την πεφταν!!!
αλλα λογικο αν εχεις 300 πελατισες πχ σε μερικες θα αρεσεις κ θα τολμησουν.
αναμεσα στις 2 χωρες αυστριακες ηταν πολυ ανωτερες...
αλλα ολες μεσα στην καυλα 17-26 ετων,
εκτος μια milf 35ara....
δεν εχω εικονα για γερμανια..ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΤΑ 90ς ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕ ΕΒΛΕΠΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΖΟΥΣΑ ΕΚΕΙ.
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΑΒΑΛΕ  κ αναμνησεις...
.............................................
μονο 2 βρετανιδες με παρακαλαγαν να παω ΑΓΓΛΙΑ ΤΟ 97...
δεν πηγα γιατι δεν γουσταρα....
ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΜΕ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΧΩΡΑ.

Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΣΕ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΝΑΝΑΙ Η ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΕΔΩ...
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ "ΚΥΡΙΑ"
genau!!!!
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΣΗΜΕΙΩΣΗ...
ΒΕΛΓΟΙ-ΓΕΡΜΑΝΟΙ(ΑΝΤΡΕΣ)...Κ ΓΑΛΛΟΙ...
ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΕΣ...
ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ,.....
---
ΙΑΠΩΝΕΣ-ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ-ΟΛΛΑΝΔΟΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ...
..........................................................
στα μουνια...
απο κεντρικη ευρωπη κτλ...
στα 70-80ς που δεν τα εζησα....
ΒΙΑΖΑΝ βοσκους ψαραδες, γαμαγαν κ τα αγαλματα!!!!δεν υπηρχε aids  προφυλακτικα μαλακιες.....
στα 90ς καπως ετσι αλλα με μειωμενο ρυθμο...
αλλωστε τα μεγαλυτερα καμακια αποσυρθηκαν στα 90ς...
ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ....
ΕΛΛΗΝΑ ΓΚΟΜΕΝΟ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΗΣ ΑΝ...
ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΟΣ....
ΗΤΑΝ Β ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΚΟΜΕΝΑ....
ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ!
............
Η ΑΝ ΕΣΚΑΓΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝ...
ΖΟΥΣΕ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΕ ΚΑΙΡΟ ΓΑΜΑΤΑ!!!
ΒΑΡΙΟΝΤΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ...
ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕ....
Κ ΠΕΡΝΑΓΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔΩ....
(παπουτσια,ντυσιμο, make up, φαγητο,βολτες) πριν το ευρω στην ελλαδα για του ξενους ΗΤΑΝ ΤΖΑΜΠΑ ΕΔΩ.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
προ 3ΤΙΑς ..ΑΠΟ ΦΙΛΟΥς ΓΕΡΜΑΝΙΑ...
ΑΚΟΜΗ Κ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ....ΓΑΜΑΝΕ ΚΟΡΕΑΤΙΣΕΣ,ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΚΤΛ...
ΓΙΑΤΙ???
ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ....
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Κεντρική Ευρώπη.Αυστρία,Ουγγαρία,Τσεχία κτλ ο Ελληνας δεν αντιμετωπίζεται σαν υποδεέστερος γιατί η Αυστροουγγαρία ήταν τίγκα στους Βαλκάνιους οπότε μας θεωρούν δικούς τους κατά κάποιον τρόπο.
Οι μετανάστριες στις ευρωπαικές πόλεις γαμιούνται με όλους συνήθως με τριτοκοσμικούς πάκηδες,Ινδούς,Αράπηδες ή Τούρκους,Κούρδους και Αραβες γενικά με τους πιο καυλωμένους και αυτούς που δεν μπορούν να σταυρώσουν δυτική γκόμενα.
Ενας άλλος λόγος είναι οτι συχνά οι μετανάστριες ζουν στα ίδια γκέτο με τους προαναφερθέντες.

Στην Αυστρια δεν κερδιζουν εδαφος τα ξενοφοβικα κομματα που παρουσιαζουν τους Ελληνες σαν απατεωνες;

Οι μεταναστριες γιατι προτιμουν να τα φτιαξουν με το γειτονα τους του γκετο αντι με εναν ανωτερου στατους Γερμανο; Μια νεα κινεζα, πολωνεζα, ρωσιδα δεν ειναι επιθυμητη στους Γερμανους αντρες;
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Ρε φιλε γιατ να φερεις και να μην παρεις μια που ειναι ηδη εδω και ενδεχομενως να ειναι και δευτερη γενια να εχει τελειωσει σχολειο εδω και να μπορεις να πεις μια κουβεντα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom