Νέα

'Τα Μαύρα Μάτια' κωλόμπαρο Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
φιλε τι να σου πω .το χεις ξανακουσει αυτο?λιγη βοηθεια παρακαλω.εχω αγχωθει
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ρε αδερφέ δεν την άνοιξε από την συσκευασία?
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
δε ξερω ρε φιλε κρατουσε και το χαρτι συσκευασιας.μου εκανε εντυπωση γιατι της λεω δωσε μου να την πεταξω και μου λεει θα την πεταξω εγω.τι νακνω να παω να την βρω???
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Γιατί αν την βρεις τι θα της πεις? Αν είχε και τη συσκευασία μαζί της τι σκας? Λες να πείρε την χρησιμοποιημένη καπότα να βρήκε και ένα άλλο χαρτί από άλλη καπότα και όλα αυτά για να γλειτώσει το κόστος της μιας καπότας? Μια χαρά είσαι.Αν νομίζεις οτι δεν είσαι κάνε εξετάσεις μην πας να την βρείς.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
δε ξερω ρε φιλε κρατουσε και το χαρτι συσκευασιας.μου εκανε εντυπωση γιατι της λεω δωσε μου να την πεταξω και μου λεει θα την πεταξω εγω.τι νακνω να παω να την βρω???
την καποτα ? :think:
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
δε ξερω ρε φιλε εχω τρομοκρατηθει.σε ευχαριστω για τη στηριξη.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
ρε παιδια πηγα σε ενα κωλομπαρο μια γκομενα μου πηρε πιπα με καποτα αλλα ημουν ντιρλα και δεν ελεγξα την καποτα αν ηταν ενταξει.υπαρχει περιπτωση να ηταν μεταχεισρισμενη??

τυπε αμα η καποτα ειναι μεταχειρισμενη θα πεσει η αξια μεταπωλησης  :S
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.ειναι κανεις θαμωνας στα μαυρα ματια η αλλιως στης ριτσας στο ηρακλειο να με ενημερωσει.παιζει κατι τετοιο εκει  μεσα?? παρακαλω ενημερωστε με ??ευχαριστωαν δενπαθω εμφραγμα θα κανω εξετασεις
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
τελικα κανεις απο ηρακλειο να ξερει?
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Ρε φιλε ελεος δηλαδη.Ειναι δυνατον να σου εβαλε χρησιμοποιημενη καποτα?Τι κανει καθε φορα,την τυλιγει σαν το μπακλαβα και την ξαναβαζει στον επομενο?Α κραταει και το αλουμινενιο χαρτακι για ξεκαρφωμα!Ειπαμε φιλε μου να αγχωνομαστε οχι να ψαχνομαστε να αγχωθουμε!Λογικο να την πεταξει αυτη.Οι πιπες η και τα γαμησια που δινουν,ειναι στα ψιλοκρυφα,εσυ αμα την παρεις την καποτα και πας εξω μπορεις να το εχεις σαν στοιχειο να πεις σε κανα νταβατζη "κοιτα την καποτα,την γαμησα"!Μην αγχωνεσαι,χοντρικη τις περνουν και τους ερχεται με τις κουτες,δεν τους κοστιζει,αρα μια χαρα καινουρια ητανε.Λες να μην σιχαινεται η ιδια να πιανει τα χυσια του προηγουμενου και να την τυλιγει να την βαλει εσενα?Ξεκολα και χαλαρωσε!Απολαυσε τις καυλες σου!
 

SATBRAIN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλισπερα στο forum. Αν και παλιος χρηστης, postaro για πρωτη φορα.
Φιλαρακι μην ανησυχεις, εχω παει πολλες φορες στο μαγαζι, δεν παιζει αυτο που λες.
 

isznogoudtd

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι καλησπερα  :cheesy:
εχουμε και λεμε, Πηγα στο μαυρα ματια ως απεσταλμενος απο το Β.Com, :)
καταρχας ας ξεκινησουμε με τον χωρο, cultila οσο δεν παει, ωραιος παντος σαν χωρος δεν μπορω να πω, μου αρεσε ωραιος φωτισμος, ωραιο ντεκορ, εκει λιγο με την διακοσμηση το χανουμε αλλα οκ, ολα καλα,η μουσικη οκ λαικουρα ενταξει οχι το στυλ μου αλλα ουτε δυνατη ουτε χαμηλη, ολα πολυ καλα μπορουσες να μιλησεις ρε δικε μου ανετα, στο διαταυτα, με το που μπαινω μεσα σκαει ενα γκανεζικο (λαικιστην Μαυρη απο γκανα) χαλιιιιι δεν ηταν καν ο τυπος μου, (δεν εχω τυπο σε μαυρη αλλα οκ) αφου την ρωτησα τι παιζει μου λεει πιπα 35 και γαμ.... 50 κατι τετοιο, της λεω ουτε να  το σκεφτεσαι πιπα 10 και γαμ 20 το πολυ, μου λεει οχι οχι κ κλπ, τεσπα την σουταρω με ωραιο τροπο (μιας και ευγενικος) και πεφτω σε μια συντοπιτησα, απο τα δικα μου τα μερη (οχι κρητη) και συζητησαμε, και γνωρισα και την ριτσααααααα, η οποια γαμω τα παιδια, πολυ κυριλε και ξηγα, περα απο αυτα λοιπον πηρα την ελενα (ελπιζω να μην κανω λαθος το ονομα) και ειπαμε διαφορα, ξερετε την γνωστη συζητηση που κανεις σε κωλομπαρο, περα απο αυτο ειπαμε τις τιμες, 40 γαμ.... και 20 πιπα, που λετε επιλεγω γαμ.... και μ λεει θα παμε επανω στην κρεβαταρα, πηγαμε επανω και ολα οκ, ξηγηθηκε η ελεναλντα πολυ καλα, ηταν αρκετα καλη και περασα τελεια, δεν παιζουν προγραμματα, οτι γουσταρετε το κανονιζετε με την γκομενα, οποτε κυριοι κανονιστε την πορεια σας, μην γραφετε παπαριεσ οτι χρησιμοποιουν τισ ιδιες καποτες, ελεος δηλαδη, περα απο αυτο να τονισω οτι δεν κανω προμοσιον η κατι παρομιο, απλα περασα πολυ ωραια και γουσταρα, η επομενη κριτικη για ενα αλλο μαγαζι που μου συστησε η ιδια η ριτσα, καληνυχτα απο εμενα, φφιλια παντουυυυυυυυυυυυυ
gj
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχαχα επικό thread! Τύπε κανόνισε εξετάσεις να δεις αν τσίμπησες

parasima.jpg
 

isznogoudtd

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σα δεν ντρεπεστε! :P αν του πεσει η ψ... τοτε εχουμε προβλημα, τριχοπτωση ολοι εχουμε :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom