Νέα

'Τα Μαύρα Μάτια' κωλόμπαρο Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στα μαυρα ματια ,μεθυσμενος οπως ημουν με αρπαξε μια μαυρη.μου λεει 40 πηδημα,πιπα της λεω με 10.συμφωνησε.φερνει την καποτα αι ξεκινησαμε.το ερωτημα μου.υπαρχει περιπτωση να εβαλε χρησιμοποιημενη καποτα?στο τελος της λεω φερε μου την πεταξω,ασε μου απαντα θα την πεταξω εγω και φυγε εσυ πρωτα να μη μας δουν μαζι.
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Που ειναι τα μαυρα ματια???? Εχει καλο φαι??? η μονο
images
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
καμια απαντηση ρε παιδια?καποιος να μας διαφωτησει
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια πηγα σε ενα κωλομπαρο μια γκομενα μου πηρε πιπα με καποτα αλλα ημουν ντιρλα και δεν ελεγξα την καποτα αν ηταν ενταξει.υπαρχει περιπτωση να ηταν μεταχεισρισμενη??
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ρε παιδια πηγα σε ενα κωλομπαρο μια γκομενα μου πηρε πιπα με καποτα αλλα ημουν ντιρλα και δεν ελεγξα την καποτα αν ηταν ενταξει.υπαρχει περιπτωση να ηταν μεταχεισρισμενη??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
μπορει τυπε να την ειχε γαμησει κανενας ποιο πριν..και μολις τελειωσαν το πηρε το βαλε στην τσεπη της για τον επομενο :grin:
 

lamogio12345

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
0
μπορει τυπε να την ειχε γαμησει κανενας ποιο πριν..και μολις τελειωσαν το πηρε το βαλε στην τσεπη της για τον επομενο :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για φαντασου να ηταν και χυμενη κιολας..διπλο το κακο!!
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
ρε παιδια πηγα σε ενα κωλομπαρο μια γκομενα μου πηρε πιπα με καποτα αλλα ημουν ντιρλα και δεν ελεγξα την καποτα αν ηταν ενταξει.υπαρχει περιπτωση να ηταν μεταχεισρισμενη??
παιζει τυπε ειναι η γνωστη πουστια που κανουν οι καριολες αμα σε βρουν εαυλωτο κανε καμια εξεταση σε κανα τριμηνο να δεις
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ρωταω ρε παιδια αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο.μην αρχιζετε τις ειρωνιες αμεσως.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ρωταω ρε παιδια αν σας εχει τυχει κατι παρομοιο.μην αρχιζετε τις ειρωνιες αμεσως.
ενταξει καλα κανεις και ρωτας,μην χαλιεσε,λογικο ειναι να γελασουμε αρχικα,κοιτα φιλαρακι μην εχεις ανησυχιες κομπλε ηταν η καποτα ;) :rockon:
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την υποστηριξη φιλε.ειχε η γκομενα το χαρτι μαζι της , ηταν λαδωμενη η καποτα.απλα με παραξενεψε γιατι της λεω δωσε μου να την πεταξω και μου λεει ασε θα την πεταξω εγω.το ρισκαρουν ομως και αυτες να τις ξαναχρησιμοποιουν??
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
ρε παιδια πηγα σε ενα κωλομπαρο μια γκομενα μου πηρε πιπα με καποτα αλλα ημουν ντιρλα και δεν ελεγξα την καποτα αν ηταν ενταξει.υπαρχει περιπτωση να ηταν μεταχεισρισμενη??

δεν μας λες καλυτερα σε ποιο μαγαζι γινονται τετοια σκηνικα....?

 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ευχαριστω για την υποστηριξη φιλε.ειχε η γκομενα το χαρτι μαζι της , ηταν λαδωμενη η καποτα.απλα με παραξενεψε γιατι της λεω δωσε μου να την πεταξω και μου λεει ασε θα την πεταξω εγω.το ρισκαρουν ομως και αυτες να τις ξαναχρησιμοποιουν??
επρεπε να της τον δωσεις ακαποτο,να μην ειχες τετοιες ανησυχιες.. :grin: :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Την ειχε πανω της η την πηρε απο αυτες που ηταν απλωμενες στην πισω αυλη?
:think:
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
ευχαριστω για την υποστηριξη φιλε.ειχε η γκομενα το χαρτι μαζι της , ηταν λαδωμενη η καποτα.απλα με παραξενεψε γιατι της λεω δωσε μου να την πεταξω και μου λεει ασε θα την πεταξω εγω.το ρισκαρουν ομως και αυτες να τις ξαναχρησιμοποιουν??
σε λαδοκολα την ειχε τυλιγμένη?
 

kakamale1

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
μου ζητησε ρε φιλε τα λεφτα πηγε μεσα στο μαγαζι και μετα βγηκε εξω.δε ξερω τι να πω.σας εχει τυχε ποτε η εχετε ακουσει κατι παρομοιο?
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
ρε παιδια πηγα σε ενα κωλομπαρο μια γκομενα μου πηρε πιπα με καποτα αλλα ημουν ντιρλα και δεν ελεγξα την καποτα αν ηταν ενταξει.υπαρχει περιπτωση να ηταν μεταχεισρισμενη??
Τι είναι ρε οι καπότες? Τις κρεμάνε σα τις πετσέτες και όποια έχει βάρδια πάει την πέρνει και όταν τελειώσει την κρεμάει πίσω???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom