Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.398
Like
5.369
Πόντοι
1.406
Ω ρε μαγκες

Μου χτυπαει το κουδουνι

Τι κανω?Τι κανω?
Να πεσεις για υπνο και αυριο πρωι πρωι να πας σε ενα γιατρο ρε τρουμπα,να ξεκινησεις μια ψυχοθεραπεια μια φαρμακευτικη αγωγη κατι
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.905
Κριτικές
1
Like
6.285
Πόντοι
2.306
Επειδή έχω ανησυχία για το θέμα ξανακατέβηκα και χτύπησα πάλι
Η τύπισσα δε με ακούει έχει βάλει σχοινά γαρμπή στο φουλ
Φοβάμαι μη της φωνάξουν το 100 για διατάραξη κοινής ησυχίας και αυτή για να βγει λάδι με κατηγορήσει ότι άκουγε μουσική δυνατά για να ξεχάσει την ''κακή'' μου πράξη
Είναι προφανές ότι απελευθέρωσες χρόνια καταπιεσμένης σεξουαλικότητας με τη φωτό σου...
τωρα από διαχειρίστρια εχει γίνει μια ύαινα του σεξ που ξενταλκαδιαζει με τραγούδια από το νήμα του Κουταβουλια και ετοιμάζει την επόμενη κίνηση της.
εγω στη θέση σου θα πρόσεχα την έκθεση μου στους κοινόχρηστους χώρους , αλλιώς σε βλέπω να μοιράζεσαι την ιστορια σου στο νήμα με τα θύματα σεξουαλικης παρενόχλησης.
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Τέτοια ώρα ποτε δεν είναι για καλό!
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.468
Like
18.951
Πόντοι
3.656
Tυπε θα βαλεις τιποτα ζομπι-γκρεμλιν να πεταγονται απο την ντουλαπα,κανενα φρεντι κρουγκερ να σε κυνηγαει ή θα μας παρει ο υπνος με την ιστορια?Τουλαχοστον πες οτι εφερε και μια φιλη της πρωην μοντελο και κανουν σαν τρελες να παρουν τα κοινοχρηστα :confused::confused::confused:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Να πεσεις για υπνο και αυριο πρωι πρωι να πας σε ενα γιατρο ρε τρουμπα,να ξεκινησεις μια ψυχοθεραπεια μια φαρμακευτικη αγωγη κατι
31.973 τοποθετήσεις σου αξίζουν όσο 274 like οπότε ναι,θα λάβω σοβαρά υπόψιν την άποψή σου τύπε μου γιατί έχει ιδιαίτερη βαρύτητα:kneel:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλησπέρα μάγκες μου

Συνομιλούσα στο messenger με μια γκόμενα που προσπαθώ να ψήσω τελευταία,η οποία μου στελνε φωτό με στριγκακια και κώλους...

Παράλληλα όμως,η πουτάνα η συγκυρία τα φερε έτσι ώστε να μου στείλει μήνυμα και η διαχειρίστρια της πολυκατοικίας να με ρωτήσει κάτι για την εξόφληση των κοινοχρήστων

Ε και ο μαλάκας έστειλα από λάθος μια dick Pic που προοριζόταν για τη γκόμενα την οποία καβλάντιζα,στη διαχειρίστρια...

Πώς το μαζεύω μάγκες μου?

:helpplea::helpplea:
πριν 16 χρονια ειχα παθει το αντιθετο και εξηγω

οχι μιλφ αλλα 19χρονη φοιτητρια , κοντοπουτανο, 43 κιλα η πιο ελαφρια γκομενα που εχω κανει σεξ, την σηκωνα και με το ενα χερι, τα κωλομαγουλα της τα επιανα με το ενα χερι.

μου κτυπαει την πορτα καθως εμενα απο κατω της , πρωτη μερα στην πολυκατοικια εγω.

και μου λεει οτι εψαχνε τον διαχειριστη-διαχειριστρια για τα κοινοχρηστα.

κινητα τοτε ειχαν φωτογραφικη αλλα οχι μεσσεντζερ και οχι σοβαρο ιντερνετ.

οποτε δεν μου εστειλε προστυχες φωτο, αλλα ποζαρε η ιδια δια ζωσης τελικα με στρινγκακια, θυμαμαι το πιο περιεργο που φορεσε ηταν ενα στρινγκ (στρινγκ στρινγκ οχι τανγκα και περιττα υφασματα στον κωλο) που εκει που ενωνονταν κανονικα τα τρια κορδονια πανω απο τον κωλο αντι για κορδονια τα τελευταια 5 εκατοστα ηταν αλυσιδιτσα σαν αυτες τις χρυσες ή χρυσαφι που κρεμανε τους σταυρους στο λαιμο τις λεπτες.

δεν ηθελε να κανουμε σχεση γιατι ειχε αλλον επισημα στο χωριο στον εβρο οπου καταγοταν και αλλον επισημο στον βολο που βρεθηκαμε , εγω λογω δουλειας αυτη λογω σπουδων και επαιζε με πολλους, αλλα το βραδυ σε ακαταλληλες ωρες ή πριν το απογευματινο καφε εξω με τις φιλες της περνουσε για να την χυσω και εβγαινε και χυμενη πασαλειμενη χωρις να κανει μπανιο πολλες φορες κατευθειαν να μην αργησει εξω που μπορει να αγκαλιαζοταν με φιλες της ή κανα γκομενο. εγω της ελεγα πλυσου πρωτα γιατι καποιες φορες την εχυσα σε εκτεθημενα σημεια οπως στην μεση ή στην κοιλια (φορουσε ξωκοιλα συνηθως και επιτηδες με το σουτιεν να φαινεται πανω απο το υποτυπωδες μπλουζακι για να προκαλει) ή στην πλατη που καποιος γκομενος ή φιλη της θα την αγκαλιαζε εκει.

ωραιες εποχες, με θυμηθηκε και μετα απο χρονια μηπως με βρει θεσσαλονικη αλλα με πετυχε στην ροδο και με αλλη.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Της άνοιξα εντάξει
Μου μίλησε μεν ευγενικά ,με άγχος δε
Της είπα ότι κατά λάθος της έστειλα τη φωτό
Μου απάντησε να μην αγχώνομαι και πως το κατάλαβε πως ήταν από λάθος
φορούσε μια ρόμπα που κάλυπτε τα πάντα εκτός από μπροστά που ήταν λίγο ανοιχτή και φαινόταν το μαύρο από το σουτιέν της

Μου είπε πως τώρα δεν έχει χρόνο να μιλήσουμε για τα κοινόχρηστα γιατί δεν είναι μόνη της κάτω

Και πως μεσοβδόμαδα κάποιο απογευματάκι θα ναι πιο χαλαρή...
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Της άνοιξα εντάξει
Μου μίλησε μεν ευγενικά ,με άγχος δε
Της είπα ότι κατά λάθος της έστειλα τη φωτό
Μου απάντησε να μην αγχώνομαι και πως το κατάλαβε πως ήταν από λάθος
φορούσε μια ρόμπα που κάλυπτε τα πάντα εκτός από μπροστά που ήταν λίγο ανοιχτή και φαινόταν το μαύρο από το σουτιέν της

Μου είπε πως τώρα δεν έχει χρόνο να μιλήσουμε για τα κοινόχρηστα γιατί δεν είναι μόνη της κάτω

Και πως μεσοβδόμαδα κάποιο απογευματάκι θα ναι πιο χαλαρή...
Ρε φιλε ρομπα μετα απο αυτο λεει αλλα. Κανονικα ντυμενη επρεπε να ερθει. Αρα γαμας χ2 συντομα
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Μου στειλε ενα μηνυμα πριν λιγο που μου ειπε
"Ηταν ωραιος παντως"
Απαντησα αμεσως "θες να τον ξαναδεις?"
Εχουν περασει 15 λεπτα και δεν εχει απαντησει τιποτα
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
πριν 16 χρονια ειχα παθει το αντιθετο και εξηγω

οχι μιλφ αλλα 19χρονη φοιτητρια , κοντοπουτανο, 43 κιλα η πιο ελαφρια γκομενα που εχω κανει σεξ, την σηκωνα και με το ενα χερι, τα κωλομαγουλα της τα επιανα με το ενα χερι.

μου κτυπαει την πορτα καθως εμενα απο κατω της , πρωτη μερα στην πολυκατοικια εγω.

και μου λεει οτι εψαχνε τον διαχειριστη-διαχειριστρια για τα κοινοχρηστα.

κινητα τοτε ειχαν φωτογραφικη αλλα οχι μεσσεντζερ και οχι σοβαρο ιντερνετ.

οποτε δεν μου εστειλε προστυχες φωτο, αλλα ποζαρε η ιδια δια ζωσης τελικα με στρινγκακια, θυμαμαι το πιο περιεργο που φορεσε ηταν ενα στρινγκ (στρινγκ στρινγκ οχι τανγκα και περιττα υφασματα στον κωλο) που εκει που ενωνονταν κανονικα τα τρια κορδονια πανω απο τον κωλο αντι για κορδονια τα τελευταια 5 εκατοστα ηταν αλυσιδιτσα σαν αυτες τις χρυσες ή χρυσαφι που κρεμανε τους σταυρους στο λαιμο τις λεπτες.

δεν ηθελε να κανουμε σχεση γιατι ειχε αλλον επισημα στο χωριο στον εβρο οπου καταγοταν και αλλον επισημο στον βολο που βρεθηκαμε , εγω λογω δουλειας αυτη λογω σπουδων και επαιζε με πολλους, αλλα το βραδυ σε ακαταλληλες ωρες ή πριν το απογευματινο καφε εξω με τις φιλες της περνουσε για να την χυσω και εβγαινε και χυμενη πασαλειμενη χωρις να κανει μπανιο πολλες φορες κατευθειαν να μην αργησει εξω που μπορει να αγκαλιαζοταν με φιλες της ή κανα γκομενο. εγω της ελεγα πλυσου πρωτα γιατι καποιες φορες την εχυσα σε εκτεθημενα σημεια οπως στην μεση ή στην κοιλια (φορουσε ξωκοιλα συνηθως και επιτηδες με το σουτιεν να φαινεται πανω απο το υποτυπωδες μπλουζακι για να προκαλει) ή στην πλατη που καποιος γκομενος ή φιλη της θα την αγκαλιαζε εκει.

ωραιες εποχες, με θυμηθηκε και μετα απο χρονια μηπως με βρει θεσσαλονικη αλλα με πετυχε στην ροδο και με αλλη.

μια κομβικής σημασίας "λεπτομέρεια" είναι αν ήσαστε πράγματι ο διαχειριστής και της κάνατε σκόντο στα κοινόχρηστα ή πήρε όλη την πολυκατοικία ψάχνοντας τον :)
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Μου στειλε ενα μηνυμα πριν λιγο που μου ειπε
"Ηταν ωραιος παντως"
Απαντησα αμεσως "θες να τον ξαναδεις?"
Εχουν περασει 15 λεπτα και δεν εχει απαντησει τιποτα
Λαθος η αμεση απαντηση. Εδω το παιζεις σαν γκομενα και ρωτας σε τι αναφερεται ή ποιος. Παιζεις το παιχνιδι σου και αφηνεις την κυρα να εκδηλωθει με δικο της βυζακι ή μουνακι. Παιξε με το μιλφακι σου φιλε μου και συντομα θα ειναι τοσο δικο σου μεχρι να το παρτουζωσεις με τον αγνωστο Βαιραλ Κοκ
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Λαθος η αμεση απαντηση. Εδω το παιζεις σαν γκομενα και ρωτας σε τι αναφερεται ή ποιος. Παιζεις το παιχνιδι σου και αφηνεις την κυρα να εκδηλωθει με δικο της βυζακι ή μουνακι. Παιξε με το μιλφακι σου φιλε μου και συντομα θα ειναι τοσο δικο σου μεχρι να το παρτουζωσεις με τον αγνωστο Βαιραλ Κοκ
Απαντησε
Μου ειπε "με συγχωρεις για την αγενεια να μη σε καλεσω κατω αλλα ημουν με μια φιλη μου που παρεπιπτοντως ειδε τη φωτο που μας εστειλες και θελει να σε γνωρισει"
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
προς τον διαχειριστη του νηματος ...για ριξε μια προσεκτικη ματια στους στιχους ....... ισως και να βοηθησουν ......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.937
Κριτικές
90
Like
33.859
Πόντοι
24.700
47 χρονών μιλφάρα με λεπτό σώμα και καβλόφατσα.Φέρνει της Άνζτυς Σαμίου λίγο στη μάπα.Σκυλί.

Μιλφάρα στυλ Άντζυ Σαμίου στα ντουζένια της;;;

Άν είχα εγώ τέτοια διαχειρίστρια, θα της έστελνα ντικ πικ, από πρόθεση, και εσένα σε χαλάει το "κατα λάθος";
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Της άνοιξα εντάξει
Μου μίλησε μεν ευγενικά ,με άγχος δε
Της είπα ότι κατά λάθος της έστειλα τη φωτό
Μου απάντησε να μην αγχώνομαι και πως το κατάλαβε πως ήταν από λάθος
φορούσε μια ρόμπα που κάλυπτε τα πάντα εκτός από μπροστά που ήταν λίγο ανοιχτή και φαινόταν το μαύρο από το σουτιέν της

Μου είπε πως τώρα δεν έχει χρόνο να μιλήσουμε για τα κοινόχρηστα γιατί δεν είναι μόνη της κάτω

Και πως μεσοβδόμαδα κάποιο απογευματάκι θα ναι πιο χαλαρή...
Μου στειλε ενα μηνυμα πριν λιγο που μου ειπε
"Ηταν ωραιος παντως"
Απαντησα αμεσως "θες να τον ξαναδεις?"
Εχουν περασει 15 λεπτα και δεν εχει απαντησει τιποτα
Αν μοιάζει στην Άντζυ Σαμίου στα καλά της,συν όσα μας γράφεις,τότε βουρ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μια κομβικής σημασίας "λεπτομέρεια" είναι αν ήσαστε πράγματι ο διαχειριστής και της κάνατε σκόντο στα κοινόχρηστα ή πήρε όλη την πολυκατοικία ψάχνοντας τον :)
πρωτη μερα στην πολυκατοικια, πως να εγινα και διαχειριστης βρε.
μαλλον παρεα εψαχνε και πηρε πρεφα οτι ηρθε καινουριος απο κατω, το μπαλκονι μου εβγαινε δυο μετρα πιο εξω απο το δικο της οποτε θα με ειδε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom