Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Μα για αυτό ανέφερα ''κάτι ανάλογο'' αγαπητέ.....ίσως να έδειξα υπερβάλλοντα ζήλο στις παραπάνω αισθησιακές photos:buck2:

ντροπή σας και πάλι ντροπή σας
έχουμε λινκ;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.543
Κριτικές
56
Like
6.324
Πόντοι
4.806
Φιλε τρουμπα, τα πραγματα ειναι απλα. Θα της στειλεις κατω απο την dick pic
"Τωρα που ερχεται το καλοκαιρακι,αυτο ειναι το νεο παγωτο χωνακι!!":dancing::dancing::dancing:
Και στην επομενη συναντηση για κοινοχρηστα το μιλφακι θα σου γλειψει αρχοντικα το καβλι!!! Απλα πραγματα!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Μην περιμενεις και παρασημο....τα ειπα οσο πιο κομψα γινοταν...δεν θα λειτουργουσαν αλλοι ετσι...παντως συμφωνα με την περιγραφη που εδωσες υπαρχει περιπτωση να μην βγει σε κακο η φαση γιατι η κυρια θα εχει δει πολλα τετοια σε κινητο ...ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις.
Τύπε μου δεν περίμενα παράσημο εννοείται

Απλά ξαναδιάβασε τα μηνύματά σου και πες μου πως σου φάνηκαν

Το θέμα είναι ανάλαφρο δεν έχουν θέση χολές εδώ

Εννοείται δεν αλλάζω άποψη για την εκτίμηση που σου έχω,εκφράσου ελεύθερα

Απλά το χα σαν απορία και το θεσα
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.468
Like
18.951
Πόντοι
3.656
Πήγα κάτω και της χτύπησα

Δε μου άνοιξε αλλά μου μίλησε πίσω από την πόρτα και μου είπε πως η στιγμή δεν είναι κατάλληλη και πως ,αν μπορώ να περάσω αύριο το απόγευμα

Πωωω ρε φίλε τη γάμησα...με έβαλε στη black list της:new_shocked::mrs-help:
Παει για αποτριχωση τυπε,μποτε,μανικιουρ-πεντικιουρ.Σκασε μυτη αλα Γκουσγκουνης και πες της "Εφερα τα κοινοχρηστα,ανοιξε τον κουμπαρα να στα βαλω" :confused: :confused: :confused:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Καλησπέρα μάγκες μου

Συνομιλούσα στο messenger με μια γκόμενα που προσπαθώ να ψήσω τελευταία,η οποία μου στελνε φωτό με στριγκακια και κώλους...

Παράλληλα όμως,η πουτάνα η συγκυρία τα φερε έτσι ώστε να μου στείλει μήνυμα και η διαχειρίστρια της πολυκατοικίας να με ρωτήσει κάτι για την εξόφληση των κοινοχρήστων

Ε και ο μαλάκας έστειλα από λάθος μια dick Pic που προοριζόταν για τη γκόμενα την οποία καβλάντιζα,στη διαχειρίστρια...

Πώς το μαζεύω μάγκες μου?

:helpplea::helpplea:
αν ειναι μικρο το πουλακι σου και ξυρισμενο
μπορει να βρεθεις δεμενος για διακινηση παιδικης πορνογραφιας
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Φιλε τρουμπα, τα πραγματα ειναι απλα. Θα της στειλεις κατω απο την dick pic
"Τωρα που ερχεται το καλοκαιρακι,αυτο ειναι το νεο παγωτο χωνακι!!":dancing::dancing::dancing:
Και στην επομενη συναντηση για κοινοχρηστα το μιλφακι θα σου γλειψει αρχοντικα το καβλι!!! Απλα πραγματα!
Μου δωσες ιδέα τύπε

Θα της πω να μη παρεξηγήσει τη φωτό

Είναι από τη νέα διαφήμιση του πυραύλου της ΕΒΓΑ :tooth:

Η να της πω ότι είναι το σπούτνικ το νέο ρωσσικό εμβόλιο και θέλει να μπει σε κωλαράκια που έχουν μάθει σε στοργή με johnson&johnson ?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.997
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα μάγκες μου

Συνομιλούσα στο messenger με μια γκόμενα που προσπαθώ να ψήσω τελευταία,η οποία μου στελνε φωτό με στριγκακια και κώλους...

Παράλληλα όμως,η πουτάνα η συγκυρία τα φερε έτσι ώστε να μου στείλει μήνυμα και η διαχειρίστρια της πολυκατοικίας να με ρωτήσει κάτι για την εξόφληση των κοινοχρήστων

Ε και ο μαλάκας έστειλα από λάθος μια dick Pic που προοριζόταν για τη γκόμενα την οποία καβλάντιζα,στη διαχειρίστρια...

Πώς το μαζεύω μάγκες μου?

:helpplea::helpplea:
στείλε στη γκόμενα τα κοινόχρηστα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.905
Κριτικές
1
Like
6.284
Πόντοι
2.306
Πήγα κάτω και της χτύπησα

Δε μου άνοιξε αλλά μου μίλησε πίσω από την πόρτα και μου είπε πως η στιγμή δεν είναι κατάλληλη και πως ,αν μπορώ να περάσω αύριο το απόγευμα

Πωωω ρε φίλε τη γάμησα...με έβαλε στη black list της:new_shocked::mrs-help:
Πρέπει να ξαναπάς και να της ζητήσεις να δανειστείς λίγη ζάχαρη για το καφέ γιατί σου τελείωσε.
Αν έχει δει κανένα έργο του Γκουζγκουνη στα νιάτα της, τα υπόλοιπα θα έλθουν μόνα τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.677
Κριτικές
62
Like
41.494
Πόντοι
8.530
Σε ευχαριστω αλλα γκομενες που στελνουν κωλους και οσοι στελνουν dick pics ειναι εξισου ελαφρομυαλοι( το λεω οσο πιο κομψα γινεται).
Το νημα ειναι αξιολογο για αυτο και συμμετεχω...
Δεν θα εχεις προβλημα μαζι της.Μην αγχωνεσαι.Μπορει και να κολακευθηκε!?
Ελπιζω να προσεχεις στο μελλον.Αν δουλευεις δεν λεει να χασεις την δουλεια σου για μια λαθος αποστολη μηνυματος.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.437
Πόντοι
3.296
Επειδή έχω ανησυχία για το θέμα ξανακατέβηκα και χτύπησα πάλι
Η τύπισσα δε με ακούει έχει βάλει σχοινά γαρμπή στο φουλ
Φοβάμαι μη της φωνάξουν το 100 για διατάραξη κοινής ησυχίας και αυτή για να βγει λάδι με κατηγορήσει ότι άκουγε μουσική δυνατά για να ξεχάσει την ''κακή'' μου πράξη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.677
Κριτικές
62
Like
41.494
Πόντοι
8.530
"Η στιγμη δεν ειναι καταλληλη"...Χμμμμ....την ενεπνευσε αυτο που ειδε και ..."εκανε εργοχειρο";
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Πρέπει να ξαναπάς και να της ζητήσεις να δανειστείς λίγη ζάχαρη για το καφέ γιατί σου τελείωσε.
Αν έχει δει κανένα έργο του Γκουζγκουνη στα νιάτα της, τα υπόλοιπα θα έλθουν μόνα τους.
Τυπε, αν η ζαχαρη και ο καφες ειναι σε γυαλινα βαζακια, τοτε το καρουμπαλο θα ειναι μεγαλο. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.677
Κριτικές
62
Like
41.494
Πόντοι
8.530
Την σβησαμε και την Τατιανα και την Καινουριου....ΖΗΤΩ ΤΟ ΜΠΟΥ .ΡΕΕΕΕΕ!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom