Νέα

Σύρος η... μπουρδελιάρα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Paidia exi tipota Kalo siro erxomaste Gia dexamenismo Kai ipa na roriso an exi kapou na vgoume
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Paidia exi tipota Kalo siro erxomaste Gia dexamenismo Kai ipa na roriso an exi kapou na vgoume

Φίλε στο "Caramella" να πας που είναι πάνω στη μεγάλη στροφή όπως φεύγεις απ' το λιμάνι για τις εξοχές, δίπλα στην Πυροσβεστική ακριβώς και έξω από τη μάντρα του Νεωρίου
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Φίλε στο "Caramella" να πας που είναι πάνω στη μεγάλη στροφή όπως φεύγεις απ' το λιμάνι για τις εξοχές, δίπλα στην Πυροσβεστική ακριβώς και έξω από τη μάντρα του Νεωρίου
Έχει ώραιο κόσμο?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Έχει ώραιο κόσμο?

Αν εννοείς τις κοπέλες δεν μπορώ να βάλω το χέρι μου στη φωτιά για το αν αξίζουν αυτές που εργάζονται τώρα εκεί γιατί κατεβαίνω κάθε καλοκαίρι και Πάσχα στο νησί αλλά φέτος το Πάσχα δεν κατέβηκα οπότε έχω να πάω μήνες, Αθήνα μένω... Πάντως γενικά πάντα είχε κομμάτια που άξιζαν εκεί
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Αν εννοείς τις κοπέλες δεν μπορώ να βάλω το χέρι μου στη φωτιά για το αν αξίζουν αυτές που εργάζονται τώρα εκεί γιατί κατεβαίνω κάθε καλοκαίρι και Πάσχα στο νησί αλλά φέτος το Πάσχα δεν κατέβηκα οπότε έχω να πάω μήνες, Αθήνα μένω... Πάντως γενικά πάντα είχε κομμάτια που άξιζαν εκεί
Ώραια φίλε ευχαριστω πολύ
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρουμε αν η Caramela είναι ανοικτό γιατί πηγαμε χθες και δεν ήταν
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Ανοιχτό κανονικά παιδιά το "Caramella"
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Παιδιά στο "Αμερικάνικο" κάτω στο στενάκι που οδηγεί στην παραλία τί παίζει ακριβώς; Είναι κανένας από εδώ θαμώνας του μαγαζιού για να με ενημερώσει;
 

isla

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει με Ρωσίδα ή Ρωσίδες στη Σύρο;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Έκλεισε το μαγαζί του Ρουμάνου, σήμερα έμαθα ότι έκλεισε και το "Caramella"... Μόνο με το ερμαφρόδιτο "Αμερικάνικο" μείναμε που κωλόμπαρο δεν το λες και το καμένο της Αγνής
 

trelomounakias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καμμια πληροφορια τρεχουσα για Συρο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom