Νέα

Συνοδοιπόροι με αυτοκίνητο για Ρουμανία ή Μολδαβία από 10 Μάη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα balkanexpress77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
συντροφοι ξανανεβαινω για πλεβεν- βουκουρεστι-γαλατσι ρουμ,κι ισως 4ημερο κισινιοφ
νεξτ week
οροι κ συνθηκες ταξιδιου τα ιδια
μαλλον πεμπτη πρωι η αναχωρηση,να πιασουμε το τριημερο,  :fuck2:
γιατι μετα εχουμε κ δουλειες! ;)
οποιος ενδιαφερεται πμ ;)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
καλα ρε φιλε ενταξη τοσο πια εμπιστοσυνη σε καποιον αγνωστο-τους που θα πεσουν να ερθουν??
και αν στην πεσουν ξαφνικα σε ερημο δρομο και σου παρουν τα οργανα??
ξερεις ποσο κανει ενα καλο νεφρο?
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
καλα ρε φιλε ενταξη τοσο πια εμπιστοσυνη σε καποιον αγνωστο-τους που θα πεσουν να ερθουν??
και αν στην πεσουν ξαφνικα σε ερημο δρομο και σου παρουν τα οργανα??
ξερεις ποσο κανει ενα καλο νεφρο?
μην βλεπεις πολλα θριλερ ,σε πειραζουν
κι αν με ληστεψουν στο δρομο?η βιασουν εμενα?δεν το σκεφτηκες αυτο? :jerking: :jerking: :jerking:
παμε με το δικο σου οχημα τοτε,θα ρισκαρω να γυρισω με ενα νεφρο η αρχ,,δι... λιγοτερο :jerking: :jerking: :jerking:
αν εχεις χρηματα για να παμε βεβαια.. :grin:
γιατι εγω σαν συνοδηγος βαζω  μονο,οσα ζηταω,ενα 50αρι δηλαδη
που κοστιζει κ το λεοφορειο σε καποιον που παει ρουμανια  ;)
αυτα  :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
μην βλεπεις πολλα θριλερ ,σε πειραζουν
κι αν με ληστεψουν στο δρομο?η βιασουν εμενα?δεν το σκεφτηκες αυτο? :jerking: :jerking: :jerking:
παμε με το δικο σου οχημα τοτε,θα ρισκαρω να γυρισω με ενα νεφρο η αρχ,,δι... λιγοτερο :jerking: :jerking: :jerking:
αν εχεις χρηματα για να παμε βεβαια.. :grin:
γιατι εγω σαν συνοδηγος βαζω  μονο,οσα ζηταω,ενα 50αρι δηλαδη
που κοστιζει κ το λεοφορειο σε καποιον που παει ρουμανια  ;)
αυτα  :grin:
mhn arpazese re megale o.k ? nevriko se vriskw
plaka kanw makria apo mas ola ayta alla einai pithana
exw gyrisei thn anatoliki eyroph me amaksi kai ola entaksei ALLA me parea dikia mou kollitous 2 toulaxiston an 1 stis 1000000 mas tin pesoun na mhn pame amaxiti....
parea dikia sou ..?? den???
sorry gia ta greeklish alla kollise to atimo
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
mhn arpazese re megale o.k ? nevriko se vriskw
plaka kanw makria apo mas ola ayta alla einai pithana
exw gyrisei thn anatoliki eyroph me amaksi kai ola entaksei ALLA me parea dikia mou kollitous 2 toulaxiston an 1 stis 1000000 mas tin pesoun na mhn pame amaxiti....
parea dikia sou ..?? den???
sorry gia ta greeklish alla kollise to atimo
οταν ακουω μαλ,,ιες αρπαζομαι και λογικο το βρισκω
δεν στην πεφτει κανενας πουθενα
δεν παμε κολομβια στα βουνα ουτε στο κερατο της αφρικης με καραβι
πιο επικινδυνα πο παντου ειναι να στην πεσουν στην αθηνα,1000 φορες πιο επικυνδυνα απ οτι ρουμανια η νοτια ουκρανια
αυτα για να τελειωνουμε,ειπα απο την αρχη ανεβαινω μονιμα,καθε μηνα,οποιος θελει κι οποτε θελει ερχεται,σαν παρεα για τον δρομο
με μια μικρη συνησφορα στα εξοδα,50-60ε
που για μενα αντιπροσοπευουν ,ας πουμε τα δωρακια σε ενα-δυο ρουμανιακια πιτσιρικια  ;)
να σου πω κ μια αληθεια,
νομιζω ο εχθρος εδω μεσα των περισοτερων ειναι η αφραγκια imop,τα λοιπα ειναι "εξυπναδες" του κιλου... :)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Πάω το ΣΚ με δύο επιχειρηματίες επαγγελματικό ταξίδι στο Βουκουρέστι από Θεσσαλονίκη.

Ξέρεις κανείς αν από τα 700 περίπου συνολικά χιλιόμετρα της διαδρομής, εντός της Βουλγαρίας αυτοκινητόδομος είναι μόνο γύρω στα 100, όπως ήταν την περίοδο 2003-2006?

 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πάω το ΣΚ με δύο επιχειρηματίες επαγγελματικό ταξίδι στο Βουκουρέστι από Θεσσαλονίκη.

Ξέρεις κανείς αν από τα 700 χιλιόμετρα της διαδρομής
προσεχε τα επαγγελματικα ταξιδια ισως καταληξουν σε περιεργες φασεις.ξερεις σαν τοτε στην εφηβεια :cheesy:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.405
Πόντοι
5.577
οταν ακουω μαλ,,ιες αρπαζομαι και λογικο το βρισκω
δεν στην πεφτει κανενας πουθενα
δεν παμε κολομβια στα βουνα ουτε στο κερατο της αφρικης με καραβι
πιο επικινδυνα πο παντου ειναι να στην πεσουν στην αθηνα,1000 φορες πιο επικυνδυνα απ οτι ρουμανια η νοτια ουκρανια
αυτα για να τελειωνουμε,ειπα απο την αρχη ανεβαινω μονιμα,καθε μηνα,οποιος θελει κι οποτε θελει ερχεται,σαν παρεα για τον δρομο
με μια μικρη συνησφορα στα εξοδα,50-60ε
που για μενα αντιπροσοπευουν ,ας πουμε τα δωρακια σε ενα-δυο ρουμανιακια πιτσιρικια  ;)
να σου πω κ μια αληθεια,
νομιζω ο εχθρος εδω μεσα των περισοτερων ειναι η αφραγκια imop,τα λοιπα ειναι "εξυπναδες" του κιλου... :)

γιατι δεν το οργανωνεις καλυτερα τυπε? για παραδειγμα να κανονιζες και κανενα πηδηματακι?  :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
προσεχε τα επαγγελματικα ταξιδια ισως καταληξουν σε περιεργες φασεις.ξερεις σαν τοτε στην εφηβεια :cheesy:

μωρέ μπράβο, στην εφηβεία πήγαινες επαγγελματικά ταξίδια εσύ?  :cheesy:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ό,τι θάχουμε και κάποιο απογευματινό καλλιτεχνικό πρόγραμμα θάχουμε.

για τους άλλους δηλαδή γιατί εγώ έζησα εκεί τρία χρόνια και δεν γουστάρω πια.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
μην βλεπεις πολλα θριλερ ,σε πειραζουν
κι αν με ληστεψουν στο δρομο?η βιασουν εμενα?δεν το σκεφτηκες αυτο? :jerking: :jerking: :jerking:
παμε με το δικο σου οχημα τοτε,θα ρισκαρω να γυρισω με ενα νεφρο η αρχ,,δι... λιγοτερο :jerking: :jerking: :jerking:
αν εχεις χρηματα για να παμε βεβαια.. :grin:
γιατι εγω σαν συνοδηγος βαζω  μονο,οσα ζηταω,ενα 50αρι δηλαδη
που κοστιζει κ το λεοφορειο σε καποιον που παει ρουμανια  ;)
αυτα  :grin:

:jerking: :jerking: :jerking:
Σιγα ρε φιλε μην εισαι τοσο χουβαρντας :2funny: :headbang:
Αμα ειναι να βαλεις ενα 50ε στα εξοδα και οχι τα μισα
και γιατι να μη παω μονος μου (εκτος αν πας Μολδαβια με 100ε)
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
:jerking: :jerking: :jerking:
Σιγα ρε φιλε μην εισαι τοσο χουβαρντας :2funny: :headbang:
Αμα ειναι να βαλεις ενα 50ε στα εξοδα και οχι τα μισα
και γιατι να μη παω μονος μου (εκτος αν πας Μολδαβια με 100ε)
:grin: :grin: :grin: μαν η χαζος εισαι η τουβλο!!!ενα απο τα δυο  :grin: :grin: :grin:
να στο κανω πιο λιανα?αν και δεν εχω στοχο να τσακωνομαι με οοοολα τα βουρλα εδω μεσα..... :jerking:
ειπα κ πριν οποιος θελει βαζει ενα 50αρι κι ερχεται μαζι μου,κατι αντοιστιχο με το pamemazi.gr δηλαδη...
επειδη λοιπον καποιοι πονηριδηδες γραψανε τα μυρια οσα,απο νεφρα μεχρι καμορα,
λεω
αφου λοιπον "εχει λακο η φαβα μου " ,δεχομαι κι εγω τα αντιστοιχα,δηλ να με παει καποιος με 50ε ,οσα δηλ κι εγω ζητησα σαν συνεισφορα στα εξοδα
μηπως το καταλαβες τωρα? :grin: :grin: :grin:

υγ,παιδες ξανανεβαινω σε 15μερες  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :fuck1:
ιδιοι οροι ιδια χρηματα
σσπασιμπα μουλτσουμεσκ κλπ   :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
:grin: :grin: :grin: μαν η χαζος εισαι η τουβλο!!!ενα απο τα δυο  :grin: :grin: :grin:
να στο κανω πιο λιανα?αν και δεν εχω στοχο να τσακωνομαι με οοοολα τα βουρλα εδω μεσα..... :jerking:
ειπα κ πριν οποιος θελει βαζει ενα 50αρι κι ερχεται μαζι μου
επειδη λοιπον καποιοι πονηριδηδες γραψανε τα μυρια οσα,απο νεφρα μεχρι καμορα,
λεω
αφου λοιπον "εχει λακο η φαβα μου " ,δεχομαι κι εγω τα αντιστοιχα,δηλ να με παει καποιος με 50ε ,οσα δηλ κι εγω ζητησα σαν συνεισφορα στα εξοδα
μηπως το καταλαβες τωρα? :grin: :grin: :grin:

υγ,παιδες ξανανεβαινω σε 15μερες  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :fuck1:
ιδιοι οροι ιδια χρηματα
σσπασιμπα μουλτσουμεσκ κλπ   :grin:

τυπε ετυχε να με πετυχεις μεσα
Καταρχην τους χαρακτηρισμους στους επιστρεφω και μαλλον πρεπει να επαυξησω κιολας :idiot: :uglystupid:
Ρε τυπε κανενας δε σε παιρνει(χωρις να σε ξερει) σε ενα τετοιο ταξιδι με δικο του μεσο με ενα 50ε, επειδη εσυ τοσο θα εδινες
στο κτελ ή τοσο θα ζηταγες αν πηγαινες με δικο σου μεσο:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε τι λακαμαδες κυκλοφορουν εκει εξω :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
τυπε ετυχε να με πετυχεις μεσα
Καταρχην τους χαρακτηρισμους στους επιστρεφω και μαλλον πρεπει να επαυξησω κιολας :idiot: :uglystupid:
Ρε τυπε κανενας δε σε παιρνει(χωρις να σε ξερει) σε ενα τετοιο ταξιδι με δικο του μεσο με ενα 50ε, επειδη εσυ τοσο θα εδινες
στο κτελ ή τοσο θα ζηταγες αν πηγαινες με δικο σου μεσο:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε τι λακαμαδες κυκλοφορουν εκει εξω :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ξαναδιαβασε τα τρια ποστ,δεν μπορω να σου ανοιξω το τουβλινο κεφαλι σου να στα βαλω μεσα... >:(
ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ 50Ε,οσο κανει το λεωφωρειο,ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ...
ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΙΟς...αν το καταλαβες καλως,,αλλιως,,,
χαιρετισμους στα τσιμεντα.. :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
λοοιπον μαλακα θα το συνεχισεις ακομη :jerking:

τυπε πισω απο το δεντρο υπαρχει δασος... ;)

διαβασε προσεκτικα τα μυνηματα του, ο φιλος ποιο πανω ζηταει να παρει καποιον με το δικο του αμαξι και θα συνησφερει ο αλλος με 50€, αλλα επειδη καποιοι λενε για νεφρα και ξενους, λεει οτι αντιστοιχα επειδη δεν εχει κατι να χασει, δεχετε και αυτος το αντιθετο...
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
τυπε πισω απο το δεντρο υπαρχει δασος... ;)

διαβασε προσεκτικα τα μυνηματα του, ο φιλος ποιο πανω ζηταει να παρει καποιον με το δικο του αμαξι και θα συνησφερει ο αλλος με 50€, αλλα επειδη καποιοι λενε για νεφρα και ξενους, λεει οτι αντιστοιχα επειδη δεν εχει κατι να χασει, δεχετε και αυτος το αντιθετο...
εμ,,πιο απλο δεν γινεται ρε φιλε,,,,τι να πω,,ο νεοελληνας εχει ποτιστει μαλλον απο τα παραθυρα των 8,κ ψαχνει με το ζορι την αντιδικια,να κανουμε τα ευκολα δυσκολα.....εγω ειπα κατι απλο
αν νομιζετε οτι αυτο που προτεινω εχει κατι που ειναι ωφελημηστικο για μενα,δεχομαι κ το αναποδο ,γαιτι φυσικα ειναι μια απλη σκεψη οπως ποανεφερα ,κατι σαν το pamemazi.gr δηλαδη,,,,βασικα απο εκει μου ηρθε κι η ιδεα δηλαδη
τ αλλα τωρα,,,ειναι,,,για   :headbang:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
τυπε πισω απο το δεντρο υπαρχει δασος... ;)

διαβασε προσεκτικα τα μυνηματα του, ο φιλος ποιο πανω ζηταει να παρει καποιον με το δικο του αμαξι και θα συνησφερει ο αλλος με 50€, αλλα επειδη καποιοι λενε για νεφρα και ξενους, λεει οτι αντιστοιχα επειδη δεν εχει κατι να χασει, δεχετε και αυτος το αντιθετο...

Δεν ξερω τυπε, ισως ναχεις και δικιο
Αν ειναι να διαβασω ολο το φορουμ....
Αυτο που ξερω ειναι οτι οταν πας ενα τετοιο ταξιδι τα εξοδα μοιραζονται, κοινη λογικη
Σε λιγες μερες φευγω για Γερμανια οδικως με ενα φιλο...θα του πω λοιπον, οκ σου βαζω 100ε πηγαινε - ελα
οταν(???) ξαναπαμε με το δικο μου θα βαλει αυτος ενα 100ε D
Λετε να δεχτει :2funny:
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ξερω τυπε, ισως ναχεις και δικιο
Αν ειναι να διαβασω ολο το φορουμ....
Αυτο που ξερω ειναι οτι οταν πας ενα τετοιο ταξιδι τα εξοδα μοιραζονται, κοινη λογικη
Σε λιγες μερες φευγω για Γερμανια οδικως με ενα φιλο...θα του πω λοιπον, οκ σου βαζω 100ε πηγαινε - ελα
οταν(???) ξαναπαμε με το δικο μου θα βαλει αυτος ενα 100ε D
Λετε να δεχτει :2funny:
εαν δεν λες μαλ,,ιες παλι,ισχυει κ για μοναχο,,μεσα ειμαι,αρκει να μου βγαινουν οι ημερομηνιες στο περιπου  :)
με το δικο σου η το δικο μου οχημα,κι ο αλλος βαζει τα 100ε σαν συνοδηγος
υγ δεν χρειαζοταν να διαβασεις λο το φορουμ,,2ποστ εφταναν,απλα ηθελες να κανεις τον πονηριδη,χωρις λογο,,, ;)
τεσπα ας ληξει εδω,δεν εχω ορεξη να τσακονομαι,,,
δες τ σαιτ που λεω κ θα καταλαβεις,,,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom