Νέα

Συνοδοιπόροι με αυτοκίνητο για Ρουμανία ή Μολδαβία από 10 Μάη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα balkanexpress77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Σωπα ρε φιλαρακι που θα μας την πεις κιολας.το θρεντ σου ειναι η επιτομη του τρολαρισματος.Πας να κανεις εκει την δουλεια σου και ψαχνεις και κανα κακομοιρη να σου πληρωσει την μπενζινα,που ελεγε και ο χατζηχρηστος.
ρε φλωρε 50-100ε στα 400-500ε που θα ΜΟΥ  στοιχησει το πηγαινε ελα?
αντε να πεθανεις πιο περα βλητο,που θα μας την πεις τρομπα ..... :jerking:
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
γεια χαρα φιλοι κ γενικα
ανεβαινω μετα το πασχα με γκολφ4 σε αριστη κατασταση,2004 μοντελο,γα ρουμανια εως μολδαβια
παιρνω μαζι μου εως 2 ατομα,για να ελλατωσω τα εξοδα
50ε συμετοχη εκαστος
μεχρι ρουμανια,αλλα 20ε εαν παμε μολδαβια για να πληρωθει μια διανυκτερευση και παρκινγκ που θα χρειαστει
ακτινα δρασης απο κραιοβα εως και γαλατσι για ρουμανια,κισιναου η πιο νοτια για μολδαβια,εννοω μπορω να σας αφησω καπου εκει
επιστροφη περιπου σε 15 μερες,ιδιες συνθηκες,με την ανοδο
οποιος ενδιαφερεται επικοινωνει με πμ στελνοντας σκαιπ η τηλ
δεν θα μεινουμε μαζι στην χωρα,εχω δικο μου προγραμα.
μοιραζομαστε την "φαση" της οδικης αναβασης απο βουλγαρια, ρουμανια και τα ξαναλαμε γυρισμο,χωρι ναναι υποχρεωτικο αν καποιος θελει να ξανακατεβει πιο νωρις και δεν θελει να περιμενει 15 μερες
αυτο κ τελος για αποψε
 

muresan79

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
96
Like
18
Πόντοι
0
Αν πας με golf 4 να εχεις αλλαξει τον γρυλλο παραθυρο.Βγαζουν παντα προβλημα.Οποτε μην πολυανοιγεις το παραθυρο.Παντως οι ρουμανες ειναι ωραιες.Εχω καλες αναμνησεις.
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Αν πας με golf 4 να εχεις αλλαξει τον γρυλλο παραθυρο.Βγαζουν παντα προβλημα.Οποτε μην πολυανοιγεις το παραθυρο.Παντως οι ρουμανες ειναι ωραιες.Εχω καλες αναμνησεις.
σπανια το ανοιγω ,με κλιμα συνεχεια ειμαι
αλλα και δεν εχει προβλημα το δικο μου,ειμαι απο γενικο σερβις ετσι κι αλλιως
αλλα κι αν χαλασει δηλ,δεν εχει γρυλλο στην ρουμανια κ βουλγαρια ?γεματο γκολφ ειναι εκει πιο πολλα απο δω εχει...θενκς για το τιπ ομως..οι ρουμανες ειναι δυναμη κ μαλιστα πρεπει ναναι πιο  καλα τωρα απ οσα λεει κι ο λουκερνιος που  ητανε  κ προσφατα πανω,, :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
σπανια το ανοιγω ,με κλιμα συνεχεια ειμαι
αλλα και δεν εχει προβλημα το δικο μου,ειμαι απο γενικο σερβις ετσι κι αλλιως
αλλα κι αν χαλασει δηλ,δεν εχει γρυλλο στην ρουμανια κ βουλγαρια ?γεματο γκολφ ειναι εκει πιο πολλα απο δω εχει...θενκς για το τιπ ομως..οι ρουμανες ειναι δυναμη κ μαλιστα πρεπει ναναι πιο  καλα τωρα απ οσα λεει κι ο λουκερνιος που  ητανε  κ προσφατα πανω,, :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Ολα τα αμαξια εχουν γρυλλο για το παραθυρο!!!Απλα στο δικο σου ειναι ηλεκτρικος κ σε οσα εχουν ηλ.παραθυρα.
Στο σερβις δεν ελεγχουν τα παραθυρα!!!
Και στα γκολφ,σπαει η βαση εκει που τερματιζει το παραθυρο οταν ανοιγει κ πεφτει το τζαμι μεσα στην πορτα..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.406
Πόντοι
5.577
τυπε πως θα προσεγγιστουν οι γκομενες? Εχεις σκεφτει κατι? Μια μεγαλη ελληνικη σημαια στο αυτοκινητο για παραδειγμα?  :think:
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
τυπε πως θα προσεγγιστουν οι γκομενες? Εχεις σκεφτει κατι? Μια μεγαλη ελληνικη σημαια στο αυτοκινητο για παραδειγμα?  :think:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
αν εριμενεις να γαμησεις με γκολφ στην ρουμανια θα μεινεις με τον τσαπου στο χερι,
καθεις γαμει με την μαγκια του και τον παρα του,ως γνωστον,απο παλια.. :grin:
το οχημα απλα σε παει κ σε φερνει,,
ειδικα οσον αφορα μαλιστα την δικη μου προταση.... ;)
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ξερει καποιος αν μπαινει για ρουμανια με" σχεδια" απο δουναβη, προς την μερια της βαρνας,ειχα περασει πολυ παλια,πριν 6-7 χρονια, με το γκολφ στα νιατα του δηλαδη... :cheesy:
υπαρχει ακομα?το περασμα αυτο?πριν την βαρνα κντα στο ντομπριτσι νομιζω το λεγαν το μερος
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
@@δημητρης 29
γνωριζεις τον δρομο απο γκαλατσι ρουμανια για τιρασπολ?εχεις περασει οδικα ουκρανια?θελει βινιετα?η διοδια
κ ποσο?
ο δρομος ειναι βατος οπως ρουμανια μολδαβια προς κισιναου?
η οποιος αλλος εχει γνωση επι του θεματος(ντανκεσεν)...
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
κανας αλλος ξερει/
ο δημητρης ενημερωσε σε αλλο θρεντ δεν εχει περασει...αλλος απο την ομογενεια??η ολοι μονο απο κισιναου πατε μολδαβια? :think:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
ξερει καποιος αν μπαινει για ρουμανια με" σχεδια" απο δουναβη, προς την μερια της βαρνας,ειχα περασει πολυ παλια,πριν 6-7 χρονια, με το γκολφ στα νιατα του δηλαδη... :cheesy:
υπαρχει ακομα?το περασμα αυτο?πριν την βαρνα κντα στο ντομπριτσι νομιζω το λεγαν το μερος
Πριν 4-5 χρονια ειχε ferry boat σε αυτες τις πολεις Oряхово, Силистра,Видин,Свищов η πιο ανατολικη και κοντα στην Βαρνα ειναι η Силистра
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Πριν 4-5 χρονια ειχε ferry boat σε αυτες τις πολεις Oряхово, Силистра,Видин,Свищов η πιο ανατολικη και κοντα στην Βαρνα ειναι η Силистра
ευχαριστω φιλε
νομιζω η σιλιστρα ειναι που ελεγα,,,δεν μιλαω για τα μεγαλα φερρυ που ανεβαινουν κ τιρ-φορτηγα
αλλα για μικρα μεχρι 7-10 αμαξια,φερρυ,μαλον εκει που ειπες ειναι,δεξια απο ρουσε προς βαρνα ,...
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
τελικά σε κόβω να παίρνεις τα @@ σου χαχα . κανείς δεν ψήνεται ..
τυπε,σε κοβω για τεζα μπατιρη,,..
αν δεν  καταλαβες,
εγω ξεκιναω ετσι κι αλλιως
αν τα 500-600 της διαδρομης γινουν 400 καλως,εαν οχι,παλι στο 1500αρι που θα φυγει συνολο μικρη σημασια εχουν
,κι η παρεα ευχαριστη  παντα εινα,ι σε τετοιες μακρυνες διαδρομες,,
αν ειχες παει καπου καποτε μπορει κ να καταλαβαινες,,αλλα...virual-turist και μονο σε κοβω τυπε...
οποτε εμπα στην τρυπα σου,και πατα κανα webcam,να σου περασει η ωρα,,,, ;) ;) ;) ;)κι ασε τι θα κανω εγω κι αν και ποσοι "ψηθηκαν"... :grin: :grin: :grin: τι σε κοφτει  εσενανε ? ;) ;) ;)καλο ειναι και το youtube,"παιξε εκει κι οικονομικα",,,, :grin: :grin: :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
τυπε,σε κοβω για τεζα μπατιρη,,..
αν δεν  καταλαβες,
εγω ξεκιναω ετσι κι αλλιως
αν τα 500-600 της διαδρομης γινουν 400 καλως,εαν οχι,παλι στο 1500αρι που θα φυγει συνολο μικρη σημασια εχουν
,κι η παρεα ευχαριστη  παντα εινα,ι σε τετοιες μακρυνες διαδρομες,,
αν ειχες παει καπου καποτε μπορει κ να καταλαβαινες,,αλλα...virual-turist και μονο σε κοβω τυπε...
οποτε εμπα στην τρυπα σου,και πατα κανα webcam,να σου περασει η ωρα,,,, ;) ;) ;) ;)κι ασε τι θα κανω εγω κι αν και ποσοι "ψηθηκαν"... :grin: :grin: :grin: τι σε κοφτει  εσενανε ? ;) ;) ;)καλο ειναι και το youtube,"παιξε εκει κι οικονομικα",,,, :grin: :grin: :grin:

Αφου ρε τυπε το φυσας το χρημα, γιατι κυκλοφορεις με VW???
Παρε κανενα σοβαροτερο εργαλειο για ταξιδια!

Μην τσιγκουνευεσαι!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Δεν πας με ακριβο αυτοκινητο σ αυτα τα μερη πρωτα γιατι θα σε βγαλουν στο μεροκαματο οι τροχονομοι και δευτερο υπαρχει μεγαλη περιπτωση να γυρισεις πεζος. Στην Βουλγαρια πολυ ελληνες φετος εκλαψαν τα Χ5 τους
 

Επισκέπτης
τυπε,σε κοβω για τεζα μπατιρη,,..
αν δεν  καταλαβες,
εγω ξεκιναω ετσι κι αλλιως
αν τα 500-600 της διαδρομης γινουν 400 καλως,εαν οχι,παλι στο 1500αρι που θα φυγει συνολο μικρη σημασια εχουν
,κι η παρεα ευχαριστη  παντα εινα,ι σε τετοιες μακρυνες διαδρομες,,
αν ειχες παει καπου καποτε μπορει κ να καταλαβαινες,,αλλα...virual-turist και μονο σε κοβω τυπε...
οποτε εμπα στην τρυπα σου,και πατα κανα webcam,να σου περασει η ωρα,,,, ;) ;) ;) ;)κι ασε τι θα κανω εγω κι αν και ποσοι "ψηθηκαν"... :grin: :grin: :grin: τι σε κοφτει  εσενανε ? ;) ;) ;)καλο ειναι και το youtube,"παιξε εκει κι οικονομικα",,,, :grin: :grin: :grin:

 :rockon: :rockon: :rockon: αφιερωμένο τρελέ !!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Δεν πας με ακριβο αυτοκινητο σ αυτα τα μερη πρωτα γιατι θα σε βγαλουν στο μεροκαματο οι τροχονομοι και δευτερο υπαρχει μεγαλη περιπτωση να γυρισεις πεζος. Στην Βουλγαρια πολυ ελληνες φετος εκλαψαν τα Χ5 τους

Δικιο εχεις! Εγω εχω συνηθησει αλλες διαδρομες!
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Αφου ρε τυπε το φυσας το χρημα, γιατι κυκλοφορεις με VW???
Παρε κανενα σοβαροτερο εργαλειο για ταξιδια!

Μην τσιγκουνευεσαι!
την απαντηση την εχεις ηδη λαβει
ενας ακομα βασικος λογος,αν χτυπα ξυλο,τρακαρω λιγο η πολυ,μου το κλεψουν,που δεν νομιζω βεβαια,για τετοιο αμαξι
στην χειροτερη κλεο 3.500-4000 σημερινες τιμες,,,,
κι ακομα κατι,παροτι εχω οδηγησει κι ειχα-στην κατοχη μου κι ακριβοτερς μαρκες,παντα απο εποχη γκολφ 2,που προτοπηρα φοιτητης τριτο χερι!!!κι ομως δουλευε ρολοι,
,παντα ημουν φαν,,σκοπευω συντομα να παρω κ το πεντε,παντα μεταχειρισμενο,δεν διαθετω τιποτα μυρια.. ;)
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Δεν πας με ακριβο αυτοκινητο σ αυτα τα μερη πρωτα γιατι θα σε βγαλουν στο μεροκαματο οι τροχονομοι και δευτερο υπαρχει μεγαλη περιπτωση να γυρισεις πεζος. Στην Βουλγαρια πολυ ελληνες φετος εκλαψαν τα Χ5 τους
με εχεις καλυψει 101% τυπε μου :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom