Νέα

Συνελήφθησαν οι διαχειριστές γνωστού site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amilo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δεν ξερω αν το χετε αναφερει, βαριεμαι να το κοιταξω. στο γκρικζ λενε οτι ανεβαζαν κ τσοντες αματσουρ, εγινε καταγγελια κ γι αυτο το κλεισαν.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εισαι απλα κ επιεικως αστειος.τοσος κοσμος εχει σωθει με αυτα τα sait,εχει γλιτωσει τοσα λεφτα κ ειδικα σε αυτους του δυσκολους καιρους κ συ μου πουλας θεωριες κ φυκια. κ πνευμα.ο καθενας εχει την αποψη του,ομως μην πουλας πνευμα.
μην ασχολείσαι με την Μαρία a.k.a. poustiki kithara
μέχρι να αλλάξει το όνομά του σε κάτι πιο αντρικό θα μας τα ζαλίζει με τις υστερίες της
 

Επισκέπτης
εισαι απλα κ επιεικως αστειος.τοσος κοσμος εχει σωθει με αυτα τα sait,εχει γλιτωσει τοσα λεφτα κ ειδικα σε αυτους του δυσκολους καιρους κ συ μου πουλας θεωριες κ φυκια. κ πνευμα.ο καθενας εχει την αποψη του,ομως μην πουλας πνευμα.




Αμάν πια με αυτήν την καραμέλα δύσκολοι καιροί και δύσκολοι καιροί......λες και είμαστε στην Κατοχή,.... :jerking:


Όποιο δεν έχει λεφτά δεν έχει ούτε CD,ούτε ταινίες......ΤΕΛΟΣ :sunglasses:




Σε έχει φάει η αγαμία!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid:


Μην ανησυχείς σου γμάω τα αρχεία που κατέβασες παράνομα
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
δεν ξερω αν το χετε αναφερει, βαριεμαι να το κοιταξω. στο γκρικζ λενε οτι ανεβαζαν κ τσοντες αματσουρ, εγινε καταγγελια κ γι αυτο το κλεισαν.
δε ξερω απ οτι λενε παντως χρηστες του site δεν ειχε πορνο ερασιτεχνικο..ουτε νομιζω τα αλλα 2 ειχαν..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
εμείς εδώ στην ελλάδα έχουμε σκατά στο κεφάλι μας και πάτε και πληρώνετε συνδρομές και μαλακίες για πράγματα που κανονικά θα έπρεπε να τα παίρνετε δωρεάν.

Δεν έχει συνδρομή κανένας τράκερ, τουλάχιστον στο gt που ήμουν γραμμένος. Εκτός κι άμα ήθελες να γίνεις VIP, με αποτέλεσμα να έχεις καλύτερες ταχύτητες και άλλες έξτρα παροχές.
Το θέμα με τα invites είναι άλλο, το οποίο κατ εμέ είναι απόλυτα λογικό.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δεν έχει συνδρομή κανένας τράκερ, τουλάχιστον στο gt που ήμουν γραμμένος. Εκτός κι άμα ήθελες να γίνεις VIP, με αποτέλεσμα να έχεις καλύτερες ταχύτητες και άλλες έξτρα παροχές.
Το θέμα με τα invites είναι άλλο, το οποίο κατ εμέ είναι απόλυτα λογικό.
πιο θεμα με invites ? ειχε to gt  πορνο ερασιτεχνικο ?το tog δεν ειχε απ οτι ξερω
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Μην ανησυχείς σου γμάω τα αρχεία που κατέβασες παράνομα

Oχι ρε παλιό λουγκρα.Και μολης ανέβασα την καινούργια τσόντα της τζουλιας με τους μαύρους για να την δεις....
Τέτοιες ψωλές αφρικάνικες θέλεις για να χαλαρώσεις!!!!!!!  :s&m_3: :s&m_1:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δε ξερω απ οτι λενε παντως χρηστες του site δεν ειχε πορνο ερασιτεχνικο..ουτε νομιζω τα αλλα 2 ειχαν..

ειλικρινα δεν ξερω-απλα ειπα κατι που διαβασα χτες. μονο σειρες κατεβαζα ετσι κ αλλιως με ραπιντ.
 

Επισκέπτης
Oχι ρε παλιό λουγκρα.Και μολης ανέβασα την καινούργια τσόντα της τζουλιας με τους μαύρους για να την δεις....
Τέτοιες ψωλές αφρικάνικες θέλεις για να χαλαρώσεις!!!!!!!  :s&m_3: :s&m_1:


Χέστηκα για τη τσόντα......τόσο επίπεδο έχεις... :sunglasses:
 

WilliamWalas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Oχι ρε παλιό λουγκρα.Και μολης ανέβασα την καινούργια τσόντα της τζουλιας με τους μαύρους για να την δεις....
Τέτοιες ψωλές αφρικάνικες θέλεις για να χαλαρώσεις!!!!!!!  :s&m_3: :s&m_1:

δε μας λες και εμας που το ανεβασες να "δουμε"? :cum:
 

KYRKER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
που το ανεβασες να "δουμε"?ΦΙΛΕ?
 

ghost rider

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2011
Μηνύματα
656
Like
0
Πόντοι
6
Παλιά ρε πριν γίνει μόδα το downloading,τις ταινίες από το Video Club,δε τις πέρνατε;;;;
Τα CD και τους δίσκους από δισκοπωλείο δε τα πέρνατε;;;;; Δε νομίζω να τα βουτάγατε....ε κάπως έτσι είναι και το κατέβασμα.... :sunglasses:



Οπότε γιατί γκρινιάζετε; :birdman: :birdman: :birdman:

Εποχες κασσετας αγοραζε ενας και την αλλη μερα ττην ειχε αντιγραψει όλο το σχολειο,με τις βιντεοασσετες το ίδιο,με τα cd's και τα dvd το ιδιο,για τις εποχες ...μετα σχολειου  :grin:
Και ετσι θα γινεται στον αιωνα τον απαντα,τι μας λες τωρα?  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Εποχες κασσετας αγοραζε ενας και την αλλη μερα ττην ειχε αντιγραψει όλο το σχολειο,με τις βιντεοασσετες το ίδιο,με τα cd's και τα dvd το ιδιο,για τις εποχες ...μετα σχολειου  :grin:
Και ετσι θα γινεται στον αιωνα τον απαντα,τι μας λες τωρα?  :sunglasses:


Αμ έλα όμως που εγώ δε το έκανα :birdman:
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Αμ έλα όμως που εγώ δε το έκανα :birdman:
κανενας μπουλης φλωρακος θα σουνα,με κονομημενο πατερα που στα αγοραζε ολα για να μην κλαις.κ καθε πρωι εβρισκες ενα ταλαρο κατω απο το μαξιλαρι σου για να αγορασεις τυροπιτα κ coco milk.χεσε μας μωρη πετουγια με τις θεωριες σου!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
O Τσολιάς έχει δίκιο: αυτό με τα "και καλά" VIP μέλη ήταν αηδία...

ΔΕΝ είναι όλοι οι trackers  έτσι όμως...

Κάποιοι ΔΕΝ δέχονται "δωρεές" και ΔΕΝ έχουν "VIP" μέλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom