Νέα

Συνελήφθησαν οι διαχειριστές γνωστού site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα amilo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
569
Πόντοι
6.280
Και εσένα τι σε χαλάει αυτό ρε?

ΕΣΥ,  πλήρωσες τίποτα?
Με χαλαει που με πολυ δουλεια βγαζω πολυ λιγοτερα....
απ την αλλη φιλος απ το χωρο εμεινε ανεργος κι αυτο με χαλαει...ρε
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.287
Πόντοι
6.265
Η πειρατεία σκοτώνει τις ετειρείες και σώζει την τσέπη μας.Να πάνε να γαμηθούν!!!!!!Σκουπίδια μας πουλάνε,αρχίδια θα παίρνουν.Λεφτά μας ζητάνε,σκατά θα τους δίνουμε.Ευκοίλια κατά προτίμηση.20 ευρά τα CD,απο 10 μέχρι 30 τα DVD,τα παιχνίδια 50+,το σινεμά 10 το κεφάλι κ.ο.κ...52 ίντες LED Samsung ;exv με θύρα USB και ενσωματωμένο media player,κατεβάζω ripped και τους γράφω στον πούτσο μου,όπως και αυτοί έχουν γράψει όλους εμάς!
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οι κακες γλωσσες λενε οτι δεν καθηστερησε τυχαια η καινουρια Τζουλια....

Για το Βοσκοπουλο που για χρεη 5 μυριων δικαστηκε 3 χρονια με 5 ευρω τη μερα δε λενε τιποτα...??
 

Επισκέπτης
Εγώ ΧΑΙΡΟΜΑΙ που έκλεισε,γιατί πολύ στο τζάμπα έχει μάθει ο Έλληνας....όπως είπα και στο θρεντ που άνοιξα.... ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
και το team og greekz επισης δε παιζει απ οτι ξερω σημερα..μαλλον σταση αναμονης ειναι στα αλλα..καποιες μερες μαλλον οπως ειχε γινει κ με γαματο θα ναι κατεβασμενα..
Λογικο.

Oπως επισης και το yougreeks μιας και ειναι παρακλαδια του Greekz.....
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
team of greekz, και το thegt, είναι του ιδίου που συνελήφθη.για αυτό έκλεισαν.είχε δημιουργήσει άλλα δυό σάιτ μετά το thegt ως κλώνους του, όπου ανέβαζαν και πάλι οι ίδιοι uploaders ώστε να μπορεί να τα παίρνει από τις συνδρομές από όλες τις πλευρές.εξ ου και τόσο χρήμα
 

ninis1982

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
αντε γαμιδια
δεν το ξερα κ πηγα να να κατεβασω το καινουριο himym κ παπαριαααααααααααααα  :tickedoff: :tickedoff: :headbang:
Για ξένες σειρές μην τρελένεσαι check στο και υπότιτλους από το hχχp://Άσχετο με το θέμα αλλά το νέο επισόδειο  του himym βγαίνει την δευτέρα..
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Έχουμε χούντα μάγκες καταλάβετε το.
Άλλοι τα τρώνε χοντρά όπως το γουρούνι στη φωτογραφεία και αυτοί που προσφέρουν δωρεάν ψυχαγωγία στο λαό πάνε φυλακή.Αίσχος γαμώ το το κωλοχανείο κράτος μου.

%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%82+%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CE%B1

 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
στην ελλάδα πρέπει να είσαι πολιτικός για να μπορείς να κλέβεις ελέυθερα και να μη σε ενοχλεί κανείς .. οποιαδηποτε αλλη δραστηριοτητα γινεται απο πολιτες εμπιπτει στους νομους του κρατους και φορολογειται διωκεται και τιμωρειται !!!!!!!! έλεος πια...
 

WilliamWalas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
μπααα για λογους ασφαλειας το κατεβασανε οι ιδιοι!

Ετσι πιστευω και εγω . Και το "θυγατρικο" τους cherykiss το ιδιο ακριβως. Για μην τουσ τσιμπησουν ολους
ΑΝτε να δουμε
Καλα ξεμπερδεματα :huh:
 

Επισκέπτης
Έχουμε χούντα μάγκες καταλάβετε το.
Άλλοι τα τρώνε χοντρά όπως το γουρούνι στη φωτογραφεία και αυτοί που προσφέρουν δωρεάν ψυχαγωγία στο λαό πάνε φυλακή.Αίσχος γαμώ το το κωλοχανείο κράτος μου.

%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%82+%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CE%B1


Πάνε φυλακή ,μπας και ξεμάθει ο έλληνας στο τζάμπα.....καλά κάναν και τους μαζέψανε και μην γκρινιάζετε.... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Παλιά ρε πριν γίνει μόδα το downloading,τις ταινίες από το Video Club,δε τις πέρνατε;;;;
Τα CD και τους δίσκους από δισκοπωλείο δε τα πέρνατε;;;;; Δε νομίζω να τα βουτάγατε....ε κάπως έτσι είναι και το κατέβασμα.... :sunglasses:



Οπότε γιατί γκρινιάζετε; :birdman: :birdman: :birdman:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
αν ειναι ετσι αδελφε να μαζεψουν και ολα τα γραφεια που διακινουν κοπελες και ολες τις ανξαρτητες που ειτε δουλευουν χωρις αδεια,ειτε φυσικα δεν τα δηλωνουν στην εφορια!
 

Επισκέπτης
αν ειναι ετσι αδελφε να μαζεψουν και ολα τα γραφεια που διακινουν κοπελες και ολες τις ανξαρτητες που ειτε δουλευουν χωρις αδεια,ειτε φυσικα δεν τα δηλωνουν στην εφορια!


Χωρίς άδεια;;;;; Και άμα κολήσουμε τίποτα το σκέφτηκες;;;;; Μέσα λέμε...αυτός που τις διακινεί....πάω να ρίξω ένα πλύσιμο στη κλούβα μου,και να τους μαζέψω...εμπρός πείτε μου ονόματα και διευθύνσεις αυτών που διακινούν κοπέλες παράνομα.... :police:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Χωρίς άδεια;;;;; Και άμα κολήσουμε τίποτα το σκέφτηκες;;;;; Μέσα λέμε...αυτός που τις διακινεί....πάω να ρίξω ένα πλύσιμο στη κλούβα μου,και να τους μαζέψω...εμπρός πείτε μου ονόματα και διευθύνσεις αυτών που διακινούν κοπέλες παράνομα.... :police:
μεσα στην κλουβα ξερεις ποια θα παρεις παρεα μαζι σου ετσι..... ;) :cheesy:
 

Επισκέπτης
Μέσα και οι μαύροι γυρολόγοι που διακινούν πειρατικά CD,που χαλάνε μέσα σε 1 βδομάδα.../ :s&m_3:
 

KYRKER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητήρια στους Έλληνες RAMBO που έκλεισαν τα site με τα torrents. Σώσανε την Ελλάδα, από σήμερα πάει το έλλειμμα με αυτήν την φοβερή κίνηση ματ που έκαναν και από αύριο η χώρα δεν χρεωστάει σε κανέναν. Πρέπει όλοι μαζί να τους ευγνωμονούμε για το κατόρθωμα τους. Καλά μας κοροϊδεύουν δεν έχουν με τι ασχοληθούν και κυνηγάνε ότι απευθύνετε στους απλούς και φτωχούς πολίτες? Μήπως πτώχευσαν οι δισκογραφικές εταιρίες? Δεν νομίζω, ακόμα ανοιχτές τις βλέπω. Μήπως πτώχευσαν οι κινηματογραφικές επιχειρήσεις? Μπα δεν νομίζω Μήπως πτώχευσε ο λαός? ΝΑΙ ΡΕ ΤΟΝ ΠΤΩΧΕΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΑΚΟΜΑ. Άντε λοιπόν πιάστε αυτούς που ... πτώχευσαν την χώρα, αλλά "να" σας πάει εκεί. Το αφεντικό δεν το πειράζουμε ε? Δηλαδή από δω και πέρα θα γεμίσουν οι αίθουσες τον κινηματογράφων και τα δισκοπωλεία από σήμερα δεν θα προλαβαίνουν να πουλήσουν CD'S? Μπα ούτε αυτό θα γίνει. Ξέρετε τι θα γίνει, θα γεμίσουν πάλι οι δρόμοι από κακόμοιρους μαύρους που θα τα πουλάνε. Είστε με τα καλά σας αντί πλέον ο κοσμάκης να τα κατεβάζει δωρεάν θα τα αγοράζει από τους μαύρους. Μόλις δημιουργήσατε μια νέα παραοικονομία που τα τελευταία χρόνια είχε εξαληφθε
 

Επισκέπτης
Συγχαρητήρια στους Έλληνες RAMBO που έκλεισαν τα site με τα torrents. Σώσανε την Ελλάδα, από σήμερα πάει το έλλειμμα με αυτήν την φοβερή κίνηση ματ που έκαναν και από αύριο η χώρα δεν χρεωστάει σε κανέναν. Πρέπει όλοι μαζί να τους ευγνωμονούμε για το κατόρθωμα τους. Καλά μας κοροϊδεύουν δεν έχουν με τι ασχοληθούν και κυνηγάνε ότι απευθύνετε στους απλούς και φτωχούς πολίτες? Μήπως πτώχευσαν οι δισκογραφικές εταιρίες? Δεν νομίζω, ακόμα ανοιχτές τις βλέπω. Μήπως πτώχευσαν οι κινηματογραφικές επιχειρήσεις? Μπα δεν νομίζω Μήπως πτώχευσε ο λαός? ΝΑΙ ΡΕ ΤΟΝ ΠΤΩΧΕΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΑΚΟΜΑ. Άντε λοιπόν πιάστε αυτούς που ... πτώχευσαν την χώρα, αλλά "να" σας πάει εκεί. Το αφεντικό δεν το πειράζουμε ε? Δηλαδή από δω και πέρα θα γεμίσουν οι αίθουσες τον κινηματογράφων και τα δισκοπωλεία από σήμερα δεν θα προλαβαίνουν να πουλήσουν CD'S? Μπα ούτε αυτό θα γίνει. Ξέρετε τι θα γίνει, θα γεμίσουν πάλι οι δρόμοι από κακόμοιρους μαύρους που θα τα πουλάνε. Είστε με τα καλά σας αντί πλέον ο κοσμάκης να τα κατεβάζει δωρεάν θα τα αγοράζει από τους μαύρους. Μόλις δημιουργήσατε μια νέα παραοικονομία που τα τελευταία χρόνια είχε εξαληφθε



Να τα κατεβάζει δωρεάν ε;;; Μάθαμε στο τζαμπέ λοιπόν....καλά τα λέω...


Όποιος θέλει CD,θα πάει στοδισκοπωλείο,θα βάλει το χεράκι του στην τσέπη,και θα σκάσει τα λεφτά.....και θα πάρει το CD....αλλιώς δεν έχει τίποτα....



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom