Νέα

Συνάντηση ιερόδουλης-πελάτη εκτός μαγαζιού-αντιδράσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα is0vitis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
is0vitis

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Χιούμορ κάνω..για να μην παρεξηγηθώ επειδή δεν με ξέρεις..
Ρώτα και τον τζιελ που με ξέρει..από δω εννοώ φυσικά..
5 σώβρακα αλλάζει κάθε φορά από τα γέλια..
Όσο για μένα έχω δικό μου "πανηγύρι"αλλά γενικώς εγώ είμαι ελευθέρας βοσκής..

δουλεβεις καπου να σε επισκεφτω?για να μη παρεξγουμαι, αν μαρεσεις 8α περασω, δεν υποσχομαι :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
δουλεβεις καπου να σε επισκεφτω?για να μη παρεξγουμαι, αν μαρεσεις 8α περασω, δεν υποσχομαι :2funny:
Να πάρεις την γραμματέα μου τηλέφωνο να σ'ενημερώσει πότε θα δουλεύω..
εμενα λεει τυπε, γραμματεα της....αμα δεν ειναι στο τσατ θα ειναι στην δουλεια....οποτε παιρνε εμενα να σε ενημερωνω.... :sunglasses:
δια της εις ατοπον απαγωγης....εξαιρουνται ωρες που κοιμομαστε και δεν δεχομεθα τηλεφωνηματα,αργιες και εθνικαι εορται....
 
OP
OP
is0vitis

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
εμενα λεει τυπε, γραμματεα της....αμα δεν ειναι στο τσατ θα ειναι στην δουλεια....οποτε παιρνε εμενα να σε ενημερωνω.... :sunglasses:
δια της εις ατοπον απαγωγης....εξαιρουνται ωρες που κοιμομαστε και δεν δεχομεθα τηλεφωνηματα,αργιες και εθνικαι εορται....
πακιδες παιρνει?(δεν ειμαι ρατσιστης προς 8εου,μη το κσαναπειτε
δουλεβεις και στην υποδοχη? :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
πακιδες παιρνει?
δουλεβεις και στην υποδοχη? :grin: :grin: :grin:
αλλοδαπους δεν παιρνουμε......δουλευω βεβαια...κανω την τσατσα και τον φυλακα μαζι.,....εδω με τα ρουχα της δουλειας και με τα μπρατσα εξω να φοβουνται και οι επιδοξοι κλεφτες και λοιπα κακοποια στοιχεια...

image.php
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Γενικώς τους ξένους όχι..
Άσπρους, κόκκινους,κίτρινους,μαύρους..
Γι'αυτό έχω αραιώσει από την Κολωνού και πηγαίνω μόνο για την
σταθερή πελατεία μου μια φορά την εβδομάδα από μία κουταλιά
της σούπας μετά φαγητό..
:think:..(τι στα κομμάτια?Ιερόδουλη είμαι ή συνταγή για τον πονόκοιλο?χαχαχαχ)

Βασικά κι εγώ μη νομίζεις..δεν είμαι ρατσίστρια..αυτοί είναι ξένοι.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
(τι στα κομμάτια?Ιερόδουλη είμαι ή συνταγή για τον πονόκοιλο?χαχαχαχ)

Το ένα δεν αποκλείει το άλλο, καλή μου. Και μιλάω πολύ-πολύ σοβαρά. Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω πονοκέφαλο και μετά από ένα καλό γαμήσι γίνομαι μια χαρά (ούτε πονοκέφαλο, ούτε τίποτα).

EDIT: Ψιλο-άκυρο! Εσύ έγραψες πονόκοιλο, εγώ διάβασα πονοκέφαλο.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κι επειδή είμαστε μαγαζί κάποιου επιπέδου..
..και όχι κανένα μπουρδέλο..(αααααααααααχαχαχαχ...τι είπα πάλι),
Έχουμε και κάρτα..

       
URL]]
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Να..τέτοια κάνεις ρε Τζο..κι άμα με πετύχει κάποιος στο δρόμο..θα μου ζητάει τούρτα..

Σαν co-marketing με το Κουκλακι φαινεται η καρτα.
Εγω θα εδινα κατι παραπανω να φαω σοκολατινα πανω σου.

Παρακαλω οχι πολυ γλυκια, light τη θελω.
 
OP
OP
is0vitis

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Γενικώς τους ξένους όχι..
Άσπρους, κόκκινους,κίτρινους,μαύρους..
Γι'αυτό έχω αραιώσει από την Κολωνού και πηγαίνω μόνο για την
σταθερή πελατεία μου μια φορά την εβδομάδα από μία κουταλιά
της σούπας μετά φαγητό..
:think:..(τι στα κομμάτια?Ιερόδουλη είμαι ή συνταγή για τον πονόκοιλο?χαχαχαχ)

Βασικά κι εγώ μη νομίζεις..δεν είμαι ρατσίστρια..αυτοί είναι ξένοι.. :2funny: :2funny: :2funny:

κριση κριση,παραμυ8ια...αλλα τη βδομαδα μια φορα μοναχα.να σε ρωτησω κανεις και βιζιτες ? η εχεις το κομποδεμα σου?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Να..τέτοια κάνεις ρε Τζο..κι άμα με πετύχει κάποιος στο δρόμο..θα μου ζητάει τούρτα..
ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΕΣ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟ ΝΟΣΤΙΜΗ  ΚΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩΩΩΩ !!!
ΕΞΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΤΟΥΡΤΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΤΡΩΟΟΟ  ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ... ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ !!!
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Είναι κομμάτι  :offtopic:, γιατί συναντιόμαστε πάντα εκτός "μαγαζιού" και ουδέποτε είχαμε συναντηθεί "εντός",
ούτε "πελάτης" της υπήρξα, αλλά είναι ο ορισμός της αμηχανίας και της ακυρότητας και δεν ξεχνιέται.

Στις καλές εποχές (προ 15ετίας), διαβάζοντας εφημερίδα,
και συγκεκριμένα τη σελίδα, στην οποία ο μανάβης της γειτονιάς μου είχε τυλίξει τον μαϊντανό,
αντικρύζω αγγελία για indy σπίτι ακριβώς απέναντι από 'κει που έμενα τότε, επί της Τροπαίων (Κυψέλη για όσους ξέρουν).

Επειδή τα στοιχεία στην αγγελία ήταν πλήρη (οδός, αριθμός κοκ)
και επειδή δεν υπήρχε, ούτως ή άλλως, άλλο σπίτι στη διεύθυνση εκείνη,
διά της εις άτοπον κατέληξα ότι η μιλφ, που επί μήνες έβλεπα εκεί,
την κουνούσε την αχλαδιά- και πολύ δυνατά, μάλιστα.

Δεν το πήρα απόφαση ποτέ να περάσω για επίσκεψη (με πειράζει το περγαμόντο),
αλλά θεωρώ τη συγκεκριμένη φάση απολύτως αντιπροσωπευτική
και για την αμηχανία του περίγυρου της εταίρας μποστά στο επάγγελμά της
και για την αγριότητα που έχει η δουλειά αυτή για την ίδια την Πουτάνα,
αφού την αναγκάζει να γίνεται ρόμπα διεθνώς (και κυρίως: συνοικιακώς), για να βιοπορίζεται.

Πάντως, όσοι έζησαν εκείνη τη χρυσή (+ σμαραγδένια, τοπαζένια, ρουμπινένια) εποχή της πουτανιάς ως κυψελιώτες
θα θυμούνται ότι τουλάχιστον μέχρι το 2000 κάθε δρόμος και παράδρομος της περιοχής ήταν ύποπτος για diy καταστάσεις,
μικροαστικά κυψελιώτικα οροφοδιαμερίσματα, που λειτουργούσαν ως "κρυφά" σπίτια με ημεδαπό σιτεμένο πλήρωμα κοκ.
Έμπαινες μέσα, ας πούμε, και ο διάκοσμος ήταν οι παντόφλες στο χωλ,
η κουμούτσα με τα άπλυτα πιάτα στον νεροχύτη κλπ.

(Η μισογεμάτη σακούλα με τα σκουπίδια, που κρεμόταν από τη λαβή του συρταριού με τα μαχαιροπίρουνα, είχε επίσης έναν ερωτισμό.)

Εννοείται, βέβαια, ότι από τότε και μετά, κάθε φορά που συναντιόμασταν,
το μυαλό μου τριβέλιζαν οι γνωστές σκέψεις (όχι του νεροχύτη),
αλλά ένας απ' τους λόγους που δεν το τόλμησα ποτέ,
ήταν ότι, εάν το έκανα, θα μπορούσε κάλλιστα να γράφει αυτή σήμερα ποστ σ' αυτό το νήμα.

Άσε που λίγο παρακάτω, στους γνωστούς πορνόδρομους, γινόταν τότε του μουνιού το πανηγύρι.

Αναμνήσεις...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
φανταζομαι δεν τις ειδες κατω απ το στουντιο την ωρα που ερχονταν για δουλεια ε? :P :P :P

εισαι παρατηρητικος προφανως!και τυχερος υποθετω!!!!!!
Τυπε εγω ειχα πετυχει την θειτσα ντενιζα που τα πίνει όλα να πηγαινει για ψωνια. Μετα απο αυτό δεν την ξαναγάμησα  :o :o , εχανε πολυ απο ότι γυμνη με τα σκοτεινα πορνοφώτα. Ειχα πετυχει και τη Σακίρα απο φυλης59 στη βόλτα της και ειχαμε ανταλλαγη βλέμματος για μερικα δευτερολεπτα και ειναι και καλό μουνέτο οπότε δεν εμεινα ασυγκίνητος  :bigdick: :bigdick: :2funny: :2funny:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εγω μια φορα παλια οταν ειχα αει σινεμα με μια γκομενα ειχα συναντησει ενα ξανθο μιλφ που δουλευε στη διδιμου στο ετοιμοροπο που ανεβαινες μια σκαλα που τωρα ειναι κλειστο.μολις περασε μπροστα μου μου λεει τι κανεις καλα;τι λεω ολα καλα εσεις;μετα απο λιγο με ρωταει η γκομενα μου ποια ηταν αυτη αγαπη μου;και της λεω μια φιλη της μανας μου :2funny: :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
εγω μια φορα παλια οταν ειχα αει σινεμα με μια γκομενα ειχα συναντησει ενα ξανθο μιλφ που δουλευε στη διδιμου στο ετοιμοροπο που ανεβαινες μια σκαλα που τωρα ειναι κλειστο.μολις περασε μπροστα μου μου λεει τι κανεις καλα;τι λεω ολα καλα εσεις;μετα απο λιγο με ρωταει η γκομενα μου ποια ηταν αυτη αγαπη μου;και της λεω μια φιλη της μανας μου :2funny: :2funny:

Αρα να υποθέσω ότι η ιερόδουλος ήταν milf αν όχι gilf;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom