Νέα

Συνάντηση ιερόδουλης-πελάτη εκτός μαγαζιού-αντιδράσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα is0vitis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
:think:εχετε συναντησει πουτανα εκτοσ εργασιας?γραψτε την ιστορια σασ.πως αντιδρατε? αντιδρουν?σκυβουν το κεφαλι? χαμογελουν?
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
έχει τύχει να βγω με πόρνη (φίλη μου) για φαγητό .... αυτή μια χαρά ήταν ... το παιδί που έπαιρνε τις παραγγελίες πάλι δεν θα το λεγα .. αφού μου λέει η φίλη μου "σαν να μην ήθελε να πάρει παραγγελία ήταν"
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
έχει τύχει να βγω με πόρνη (φίλη μου) για φαγητό .... αυτή μια χαρά ήταν ... το παιδί που έπαιρνε τις παραγγελίες πάλι δεν θα το λεγα .. αφού μου λέει η φίλη μου "σαν να μην ήθελε να πάρει παραγγελία ήταν"
και που καταλαβε οτι η φιλη σου ηταν πορνη τυπε? :think:
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
βγαινω με μια πολωνεζα εδω κ 4 μηνες!μια χαρα τα παμε!σαν να ειναι κανονικη μου γκομενα! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
και που καταλαβε οτι η φιλη σου ηταν πορνη τυπε? :think:

δεν ξέρω αν το κατάλαβε... πάντως η φίλη μου ήταν πολύ προκλητικά ντυμένη και κούκλα ... ο συγκεκριμένος μια βδομάδα πριν με είχε δει με αντροπαρέα που είχα πάει για φαγητό... η αλήθεια ήταν ότι με τα παλουκάρια ήταν πιο χαμογελαστός .... όταν με είδε με την άλλη ή ζήλεψε (γιατί είναι αντικειμενικά ωραία κοπέλα) ή την πήρε χαμπάρι από την προκλητική εμφάνιση.... πάντως δεν έδειχνε χαρούμενος
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
δεν ξέρω αν το κατάλαβε... πάντως η φίλη μου ήταν πολύ προκλητικά ντυμένη και κούκλα ... ο συγκεκριμένος μια βδομάδα πριν με είχε δει με αντροπαρέα που είχα πάει για φαγητό... η αλήθεια ήταν ότι με τα παλουκάρια ήταν πιο χαμογελαστός .... όταν με είδε με την άλλη ή ζήλεψε (γιατί είναι αντικειμενικά ωραία κοπέλα) ή την πήρε χαμπάρι από την προκλητική εμφάνιση.... πάντως δεν έδειχνε χαρούμενος

Καλά τώρα, δεν ειναι όοοολες οι γυναίκες που ντύνονται προκλητικά πόρνες. Μη γενικεύουμε.
 
OP
OP
is0vitis

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
έχει τύχει να βγω με πόρνη (φίλη μου) για φαγητό .... αυτή μια χαρά ήταν ... το παιδί που έπαιρνε τις παραγγελίες πάλι δεν θα το λεγα .. αφού μου λέει η φίλη μου "σαν να μην ήθελε να πάρει παραγγελία ήταν"

se spiti doyλεβει η φιλη σου? η σολο?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
δεν ξέρω αν το κατάλαβε... πάντως η φίλη μου ήταν πολύ προκλητικά ντυμένη και κούκλα ... ο συγκεκριμένος μια βδομάδα πριν με είχε δει με αντροπαρέα που είχα πάει για φαγητό... η αλήθεια ήταν ότι με τα παλουκάρια ήταν πιο χαμογελαστός .... όταν με είδε με την άλλη ή ζήλεψε (γιατί είναι αντικειμενικά ωραία κοπέλα) ή την πήρε χαμπάρι από την προκλητική εμφάνιση.... πάντως δεν έδειχνε χαρούμενος

χχχχααααααααααααα, να ψοφησει η γκομενα του διπλανου...η ακομα καλυτερα "κοιτα ο μαλακας γκομενα"!

Παλιοτερα ειχα βγαλει μια βλαχα ρωσιδα στριπερ για καφε και φαγητο. Στο φαγητο ο σερβιτορος μαλλον χαιροταν  με την ιστορια κι ολο περιποιηση ηταν. Στον καφε ομως, η πιτσιρικα που σερβιριζε αφριζε απο το κακο της και αφηνε την αγενεια της να εκφραζεται με αποτομη συμπεριφορα, βιαστικο σερβιρισμα και μισολογα.

Παρτε τα αρχιδια μου μουντρουχες! Χιλιες φορες η βλαχα απο τα Ουραλια, παρα η μακρακομητικη γκρινια-πονηρια σας!
 
OP
OP
is0vitis

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
χχχχααααααααααααα, να ψοφησει η γκομενα του διπλανου...η ακομα καλυτερα "κοιτα ο μαλακας γκομενα"!

Παλιοτερα ειχα βγαλει μια βλαχα ρωσιδα στριπερ για καφε και φαγητο. Στο φαγητο ο σερβιτορος μαλλον χαιροταν  με την ιστορια κι ολο περιποιηση ηταν. Στον καφε ομως, η πιτσιρικα που σερβιριζε αφριζε απο το κακο της και αφηνε την αγενεια της να εκφραζεται με αποτομη συμπεριφορα, βιαστικο σερβιρισμα και μισολογα.

Παρτε τα αρχιδια μου μουντρουχες! Χιλιες φορες η βλαχα απο τα Ουραλια, παρα η μακρακομητικη γκρινια-πονηρια σας!

βαλε την παλια φωτο σου mounelanos
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
:think:εχετε συναντησει πουτανα εκτοσ εργασιας?γραψτε την ιστορια σασ.πως αντιδρατε? αντιδρουν?σκυβουν το κεφαλι? χαμογελουν?

Σιγα μην σου πουμε!
Ολα θελεις να τα μαθαινεις!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
δεν ξέρω αν το κατάλαβε... πάντως η φίλη μου ήταν πολύ προκλητικά ντυμένη και κούκλα ... ο συγκεκριμένος μια βδομάδα πριν με είχε δει με αντροπαρέα που είχα πάει για φαγητό... η αλήθεια ήταν ότι με τα παλουκάρια ήταν πιο χαμογελαστός .... όταν με είδε με την άλλη ή ζήλεψε (γιατί είναι αντικειμενικά ωραία κοπέλα) ή την πήρε χαμπάρι από την προκλητική εμφάνιση.... πάντως δεν έδειχνε χαρούμενος

γαμησετα τυπε αυτοι οι ζηλιαριδες κομπλεξικοι
ειναι χειροτεροι και απο γκομενες  κατι τετοιες ωρες
που λες "καλυτερα να εχω φιλες γκομενες" χαχαχαχα ιδου η αφορμη
ρε παιδι μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom