Νέα

Συμβουλή ζητάω. .Βερολίνο η Στουτγάρδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ελπίζω η πραγματικότητα να είναι όπως θες, εγώ όμως είχα λιώσει :walkingpenis:

Ψάξε βρες στο φατσοβιβλιο συναντήσεις που κάνουν οι νέοι ελληνες του Βερολίνου.Ενω το σνομπαρα, όταν πήγα από βαρεμάρα είδα πολλά ελληνικά ξεπηδακια έτοιμα για σπέρμα και μια βδομάδα πριν μετακομίσω για Στουτγκάρδη (γαμω το μουνι της κωλοπολης) βρέθηκα στο κρεββάτι μου με ένα.Ξεκινα έτσι και γράψε μας εντυπώσεις.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εγω ξερω πολλους ειδικα ελλεινιδες που σνομπαραν την Ελλαδα και ελεγαν στη Γερμανια και την Αγγλια θα κανουν παρεα μονο με ντοπιους αλλα τελικα ανακαλυψαν οτι δεν ειναι τοσο χαι σοσαιετυ οσο νομιζαν, και οτι προτιμουν Ελληνες και Ισπανους για παρεα.

Ναι,έτσι έλεγαν,αλλά ξέχασαν να ρωτήσουν τους ντόπιους..
Όρεξη τις είχαν..
Οι μετοχές των ελληνίδων στο εξωτερικό είναι στον πάτο..
 

Επισκέπτης
Ναι,έτσι έλεγαν,αλλά ξέχασαν να ρωτήσουν τους ντόπιους..
Όρεξη τις είχαν..
Οι μετοχές των ελληνίδων στο εξωτερικό είναι στον πάτο..
ολο και καποιος θα τις πηδαει. Ελλαδα κυνηγανε πολυ τους μαυρους. Εχω 5 χρονια να δω χοντρη με μαυρο. Τα καλυτερα μουνια γαμανε τωρα και ας ειναι αγριοφατσες.
 

Επισκέπτης
Τελικά μάλλον στραβώνει της Στουτγάρδης. .Ίσως είναι για καλυτερο για να ξεμουνιασω αβερτα τουριστριουλες στη Βερολιναρα και να μην λιώσω στη μαλακια  :heavymetalbig:
το παιχνιδι στο παγκοσμιο γιγνεσθαι ειναι να βγαζεις πολλα λεφτα ωστε να ζεις στις καλες γειτονιες, να στελνεις τα παιδια στα ιδιωτικα. Εντονη ταξικη διαστρωματωση δλδ. Πανε οι εποχες που ο φτωχος απολαμβανε την ασφαλεια μιας ομορφης γειτονιας και μεγαλωνε με αρχες τα παιδια του. Επιτηδες το καταστρεψαν αυτο οι μεγαλοι. Αν θες να θεωρεισαι νικητης θα πρεπει να βαλεις στοχο να ενσωματωθεις στην αρχουσα ταξη.

Διαφορετικα πικερισμος, mgtow ή αυτοκτονια.
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Ελπίζω η πραγματικότητα να είναι όπως θες, εγώ όμως είχα λιώσει :walkingpenis:

Ψάξε βρες στο φατσοβιβλιο συναντήσεις που κάνουν οι νέοι ελληνες του Βερολίνου.Ενω το σνομπαρα, όταν πήγα από βαρεμάρα είδα πολλά ελληνικά ξεπηδακια έτοιμα για σπέρμα και μια βδομάδα πριν μετακομίσω για Στουτγκάρδη (γαμω το μουνι της κωλοπολης) βρέθηκα στο κρεββάτι μου με ένα.Ξεκινα έτσι και γράψε μας εντυπώσεις.
φίλε θα παίξω με καουτσσερφινγκ ..Είμαι 40 αλλά μοιάζω 33 και βερολινο έχει το πιο πολύ μουνι στην Ευρώπη από καουτσ μετά το Άμστερνταμ. .Κάθε σκ άνετα θα φιλοξενω μουνετο με 10-20% για γαμησι πιθανότητα. .Θα ήταν 50%αλλά δεν πιέζω γιατί αν φας αρνητική κριτική φτου απτήν αρχή. .πρακτικα μπορώ να καρφώνω κάμια 10αρια το χρόνο 23-30χρονα 6αρια
 

Επισκέπτης
φίλε θα παίξω με καουτσσερφινγκ ..Είμαι 40 αλλά μοιάζω 33 και βερολινο έχει το πιο πολύ μουνι στην Ευρώπη από καουτσ μετά το Άμστερνταμ. .Κάθε σκ άνετα θα φιλοξενω μουνετο με 10-20% για γαμησι πιθανότητα. .Θα ήταν 50%αλλά δεν πιέζω γιατί αν φας αρνητική κριτική φτου απτήν αρχή. .πρακτικα μπορώ να καρφώνω κάμια 10αρια το χρόνο 23-30χρονα 6αρια
Περιμενουμε εμπειριες θετικες κ αρνητικες. Με τι κριτηρια θα νοικιασεις σπιτι;
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
Λοιπον αδερφε μου λιγα πραγματα για Βερολινο.Πολυπολιτισμικο οσο δε παει,αρκετα μουνετα ομορφα, παντου προσβασιμο με μ.μ.μ. στα οποια θα αγορασεις αμεσως καρτα διαρκειας αλλιως ειναι πανακριβα.Urban σκηνικα παντου, πολυ νταβαντουρι κυριως ΠΣΚ, μη περιμενεις τιποτα καθημερινες.Αν γουσταρεις clubing εισαι στο σωστο μερος.Τελευταιο και καλυτερο το FKK Artemis, γνωστο και ως "ο ναος".Ετσι οπως σε εκοψα σε βλεπω εκει καθε ΠΣΚ...Καλη διαμονη.Για φρεντο εσπρεσο και φραπεδια πας Αλεξαντερ Πλατσς εχει Γρηγορη. :rockon:
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Λοιπον αδερφε μου λιγα πραγματα για Βερολινο.Πολυπολιτισμικο οσο δε παει,αρκετα μουνετα ομορφα, παντου προσβασιμο με μ.μ.μ. στα οποια θα αγορασεις αμεσως καρτα διαρκειας αλλιως ειναι πανακριβα.Urban σκηνικα παντου, πολυ νταβαντουρι κυριως ΠΣΚ, μη περιμενεις τιποτα καθημερινες.Αν γουσταρεις clubing εισαι στο σωστο μερος.Τελευταιο και καλυτερο το FKK Artemis, γνωστο και ως "ο ναος".Ετσι οπως σε εκοψα σε βλεπω εκει καθε ΠΣΚ...Καλη διαμονη.Για φρεντο εσπρεσο και φραπεδια πας Αλεξαντερ Πλατσς εχει Γρηγορη. :rockon:
με τιποτε αρτμεμις ειναι πανακριβο..τα μισα λεφτα θα τα δινω στο νοικι οποτε θα πιασουν τοπο μεσο καουτσ
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.594
Like
2.936
Πόντοι
1.706
Για Βερολίνο δεν ξέρω, αλλά Στουτγάρδη που έχω πάει 5-6 φορές την τελευταία 10ετία γίνεται χαμός από δομικά έργα. Αυτό είναι που σε ενδιαφέρει, η δουλεία. Το χρήμα φέρνει μουνί, το μουνί δεν φέρνει χρήμα.
 
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
251
Πόντοι
21
Ναι,έτσι έλεγαν,αλλά ξέχασαν να ρωτήσουν τους ντόπιους..
Όρεξη τις είχαν..
Οι μετοχές των ελληνίδων στο εξωτερικό είναι στον πάτο..

Πάντως απ'ότι θυμούμαι εγώ από Γερμανία και Βρεττανία δεκαετίες '80 και '90, οι Αφροασιάτες (κυρίως Άραβες και Τούρκοι) δεν τις είχαν στον πάτο τις μετοχές των Ελληνίδων (και Ελληνοκυπρίων), αλλά τους έβγαζαν τον πάτο στο γαμήσι.
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Για Βερολίνο δεν ξέρω, αλλά Στουτγάρδη που έχω πάει 5-6 φορές την τελευταία 10ετία γίνεται χαμός από δομικά έργα. Αυτό είναι που σε ενδιαφέρει, η δουλεία. Το χρήμα φέρνει μουνί, το μουνί δεν φέρνει χρήμα.
κατα πρωτη αναγνωση εισαι σωστος, εχω σκοπο να ξεμουνιασω τουριστριες στο βερολινο οικονομικα οικονομικα, να παρω την γερμανικη εμπειρια και μετα να παω στην χ ψ στουτγκαρδη για να τα σκαω στις μουναρες..απο τα 6αρια του βερολινου θα παω χαλαρα στα ρωσικα 8αρια
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
καλησπερα
τωρα που εχω δεδομενα κ ειμαι ετοιμος να την κανω για πειτε.....με 3500 καθαρα ζεις Στουγκαρδη?
εργοδοτης φιλος απο το γυμνασιο..κ αυτα για αρχη κ με δυνατοτητα εξελιξεις..
ευχαριστω..
περιοχη Weilimdorf..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.314
Πόντοι
1.706
καλησπερα
τωρα που εχω δεδομενα κ ειμαι ετοιμος να την κανω για πειτε.....με 3500 καθαρα ζεις Στουγκαρδη?
εργοδοτης φιλος απο το γυμνασιο..κ αυτα για αρχη κ με δυνατοτητα εξελιξεις..
ευχαριστω..
περιοχη Weilimdorf..
Και με 1500 την βγαζεις πεντακαθαρη.
Το ποσόν ακουγετε υπερβολικο.
Πεσμας για τι δουλεια προκειτε αν θες.
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
καλησπερα
εβγαλα εισιτηριο να παω μια εβδομαδα να δω απο κοντα τη δουλεια κ την πολη
μου δινουν κ ενα δωματιο δωρεαν για οσο θελω κ μαλλον εταιρικο αυτοκινητο
εχω δει σπιτια full επιπλωμενα στα 1200+ κ με τους λογαριασμους μεσα
απο την απαντηση σου καταλαβα οτι τα 3500 ειναι καλα για αρχη

ΥΓ πρεπει να στελνω κ Ελλαδα 500 καθε μηνα
 

azimuth15

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
μια χαρα θα ειναι και τα 2 , αρκει να βρεθει το σωστο timing και spot οπως λενε και οι φιλοι γερμανοι ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom