Νέα

Συμπεριφορά υπαλλήλων/σεκιούριτι σε καταστήματα/εμπορικά κέντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δίκιο έχεις, επιτρέπεται μέχρι 2 ας περίμενε το επόμενο αλλά δεν έκανε τον μάγκα ο επιβάτης αλλά ο σεκιουριτάς ήρθε με ύφος είμαι εξουσία.
σου ειπα ο αντιστοιχος στην γενευη δεν ειχε απλα υφος, αρπαξε το παδηλατο το πεταξε εξω και σκουντηξε και τον ποδηλατη εξω. και ηταν και αυτος ιδιωτικος υπάλληλος, οδηγος. εδώ πληρωνουμε εξτρα σεκιουριτα και παλι την δουλεια να ελεγχει και να πετα εξω οποιον πρπει παλι δεν την εκανε. τζαμπα τα λεφτα που πληρωνουμε.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
σου ειπα ο αντιστοιχος στην γενευη δεν ειχε απλα υφος, αρπαξε το παδηλατο το πεταξε εξω και σκουντηξε και τον ποδηλατη εξω. και ηταν και αυτος ιδιωτικος υπάλληλος, οδηγος. εδώ πληρωνουμε εξτρα σεκιουριτα και παλι την δουλεια να ελεγχει και να πετα εξω οποιον πρπει παλι δεν την εκανε. τζαμπα τα λεφτα που πληρωνουμε.
οχι ιδιωτικος τυπε,δημοσιος,που σημαινει οτι εχει την δικαιοδοσια .καλα του εκανε βεβαια :S :S :S
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Ρε παλικάρια τι γράφετε εδώ???? Ο σεκιουριτας δεν μπορεί όχι να σ ακουμπήσει ούτε να σου μιλήσει.στην περίπτωση του ηλεκτρικού δεν φταίει ο ίδιος αλλά αυτός που τον έβαλε εκεί.επισης καλά του είπε ο οδηγός.παρακωλυση έκανε ο σεκιουριτας και όχι ο ποδηλάτης.δλδ αν  δεις έναν να περνάει με κόκκινο θα τον σταματήσεις και θα καλέσεις τροχαία ?αυτός θα φύγει και εσύ στην καλύτερη θα τ ακούσεις
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Βροχερή μέρα σήμερα, βρήκα καταφύγιο στο Golden Hall. Και κόβω βόλτες για να περάσει η ώρα. Με πλησιάζει ένας σεκιούριτι και κάνει αυτή την ηλίθια ερώτηση αν μπορεί να με εξυπηρετείσει επειδή με είδε να κόβω βόλτες. Φυσικά απάντησα "Όχι βέβαια".

Δεν είναι η πρώτη φορά που γίνεται αυτό...αλλά έλεος δεν μπορεί κάποιος να κόβει βόλτες ήσυχος;  :vomit: :vomit: :vomit:

Βασικά αυτό το να τρέχουν να σε εξυπηρετήσουν κάπου κάπου είναι ενοχλητικό!

Η για αστεγο σε περασε, η για silver alert εξαφανιση ηλικιωμενου ή για τρομοκρατη!

Φθηνα τη γλιτωσεςςς!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε παλικάρια τι γράφετε εδώ???? Ο σεκιουριτας δεν μπορεί όχι να σ ακουμπήσει ούτε να σου μιλήσει.στην περίπτωση του ηλεκτρικού δεν φταίει ο ίδιος αλλά αυτός που τον έβαλε εκεί.επισης καλά του είπε ο οδηγός.παρακωλυση έκανε ο σεκιουριτας και όχι ο ποδηλάτης.δλδ αν  δεις έναν να περνάει με κόκκινο θα τον σταματήσεις και θα καλέσεις τροχαία ?αυτός θα φύγει και εσύ στην καλύτερη θα τ ακούσεις
αμα δειρω αυτόν που περασε με κοκκινο, τι θα κανει ο παραβατης θα καλεσει την αστυνομια να πει ότι τον εδειρα επειδή παρανομησε??? ο οδηγος στην νομοταγή ελβετια γιατι εσπρωξε τον ποδηλατη και εδώ ουτε ο οδηγος ουτε ο σεκιουριτας δεν τον εσπρωξαν να τελειώνουμε και ανοιξαν κουβεντα?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • Λιλας αντριλα.jpg
    Λιλας αντριλα.jpg
    29,8 KB · Εμφανίσεις: 20

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Οι μεγάλοι έρωτες ξεκινούν με καυγάδες.....

Στο τέλος θα δούμε τον Enduro με τον Λιλά.... αρραβωνιασμένους...!!

:2funny:  :2funny: 
 

Επισκέπτης
Για αυτό που είπε ο φίλος ποιο πάνω για τον οδηγό το έχω δει και αυτό στον ηλεκτρικό πριν κανά 3άρι μήνες στον Πειραιά. Ήτανε ένας με ποδήλατο στο μπροστά μπροστά βαγόνι και τον έδιωξε τον άνθρωπο και του είπε να πάει στο τελευταίο γιατί εκεί είναι για ποδήλατα και στο μπροστά είναι για αναπηρικά καροτσάκια. Τώρα τι νόημα έχει μπροστά ή πίσω δεν ξέρω αλλά έτσι του είπε αυτός.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Οι μεγάλοι έρωτες ξεκινούν με καυγάδες.....

Στο τέλος θα δούμε τον Enduro με τον Λιλά.... αρραβωνιασμένους...!!

:2funny:   :2funny:   


στο τελος θα δουμε την βρωμοπουστα τον λιλα να παιρνει μπαν και πουλο απο το σαϊτ τυπε    :grin: :grin: :grin:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ο ΓιωργοΚαστανιάς ποιος είναι πάλι;;; :-
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
:grin:

Κατάλαβα.Πρέπει να τον έχω βρίσει ψιλοάδικα πρόσφατα  :S :S :S


οχι τυπε δεν ειχατε ποτε προβλημα εσεις μεταξυ σας  :S :S :S
ο τυπος ειναι απο τους χυστες που απαξιωνουμε τον λιλα    :zfuck: :zfuck: :zfuck:
τυπε εχει φαει μπαν με την τραμουκα στον πουστη,μην φαει και χωρις κανενα λογο    :S :S :S
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
οχι τυπε δεν ειχατε ποτε προβλημα εσεις μεταξυ σας  :S :S :S
ο τυπος ειναι απο τους χυστες που απαξιωνουμε τον λιλα    :zfuck: :zfuck: :zfuck:
τυπε εχει φαει μπαν με την τραμουκα στον πουστη,μην φαει και χωρις κανενα λογο    :S :S :S

Τι στον πούτσο γράφει στις αναφορές που στέλνει ο Λίλας και μπανάρουν τον άλλον;
"Μου γράφουν λάθος νούμερο κούτσουρου που βάζω στον κώλο μου";;;  :think: :S  :S  :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Τι στον πούτσο γράφει στις αναφορές που στέλνει ο Λίλας και μπανάρουν τον άλλον;
"Μου γράφουν λάθος νούμερο κούτσουρου που βάζω στον κώλο μου";;;  :think: :S  :S  :S


τυπε μπορει να προσβληθηκε ο λιλας που τον λεμε πουστη ενω ειναι ξεκαθαρα αντρακλας    :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλας αντριλα.jpg
    Λιλας αντριλα.jpg
    29,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
τυπε μπορει να προσβληθηκε ο λιλας που τον λεμε πουστη ενω ειναι ξεκαθαρα αντρακλας     :S :S :S

Αν έχει αυτή τη φωτογραφία και στην ταυτότητά του,νομίζω δίκαια πέφτουν τα μπαν  :S :S :S
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Για αυτό που είπε ο φίλος ποιο πάνω για τον οδηγό το έχω δει και αυτό στον ηλεκτρικό πριν κανά 3άρι μήνες στον Πειραιά. Ήτανε ένας με ποδήλατο στο μπροστά μπροστά βαγόνι και τον έδιωξε τον άνθρωπο και του είπε να πάει στο τελευταίο γιατί εκεί είναι για ποδήλατα και στο μπροστά είναι για αναπηρικά καροτσάκια. Τώρα τι νόημα έχει μπροστά ή πίσω δεν ξέρω αλλά έτσι του είπε αυτός.

Ρε μήπως λες στο Φάληρο; Θυμάμαι που είχε γίνει φασαρία πριν κανά τριάρι μήνες με ποδηλάτη. Κατά τα άλλα μαλακίες του ΗΣΑΠ. Λες και μας νοιάζει σε ποιο βαγόνι θα μπει το ποδήλατο.

Εδώ ρε λένε να μη μπαίνουν υπό την επίρρεια αλκοόλ. Δηλαδή άμα είσαι πίτα πως θα γυρίσεις;  :idiot:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Όλοι οι διανοητικά καθυστερημενοι κάνουν αυτή την δουλειά
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Οι μεγάλοι έρωτες ξεκινούν με καυγάδες.....

Στο τέλος θα δούμε τον Enduro με τον Λιλά.... αρραβωνιασμένους...!!

:2funny:   :2funny:   
Και ποιος σου ειπε ότι δεν ειμαστε αρραβωνιασμένοι? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :effemine: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom