Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
24
Like
3.354
Πόντοι
2.846
δηλαδη το ''ιδιαιτερα ευδιαθετη'' που γραφει ο μυστης,δεν σας κανει εντυπωση? :grin:
Κι εμένα μου έχει τύχη να είναι λιγο ευδιαθετη , αν και τις περισσότερες είναι άχρωμη και στριφνη , νομίζω αμα έχει κίνηση και βγάνει χρήμα χαλαρώνει λίγο το βουνό , αν πάλι παιζει νεκρα και σκανε μονο για περατζαδα τότε οπλίζει και είναι έτοιμη να ρίξει καντυλι και καραμούζα στον πρώτο που θα μπει
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχω έρθει για δουλειές Αθήνα μπορεί κάποιος να μου στείλει σε μήνυμα κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας σε αυτό το μαγαζί;;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.905
Κριτικές
37
Like
20.026
Πόντοι
4.646
Καλησπέρα έχω έρθει για δουλειές Αθήνα μπορεί κάποιος να μου στείλει σε μήνυμα κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας σε αυτό το μαγαζί;;
Λίγες σελίδες πίσω (379) τά έχει γράψει ό κύριος @petergsp
Ψάξτε και λίγο.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.053
Κριτικές
2
Like
8.719
Πόντοι
2.456

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.053
Κριτικές
2
Like
8.719
Πόντοι
2.456
αρα καλα ειπε ο κυριος καθηγητης.
καποιος εκανε το ψυχικο σιγουρα σημερα.
πρεπει να βγαζουμε υπηρεσιες ημερησιες τα μελη για να την ποτιζουμε κι αυτην :2funny:
Σακούλες με σπανακοζαμπονοτυροπιτες θέλει κάθε μέρα το βουνό..
:confused::confused::confused:
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
186
Like
229
Πόντοι
21
Γεια σας παίδες...την Αλεσια την έχουμε πάρει 2 φορές παρτουζα πριν μία τριετία. Πολύ δυνατό όργιο. Την είχαμε ξεσκίσει από πίσω, σκιμένη στα τέσσερα και την καρφωνουμε εναλλάξ. Η απόλυτη καύλα ήταν όταν γαμησαμε το μουνι της και οι δύο μαζί. Φτυσιδια στη μάπα και να γλύφει τα πάντα το κορίτσι. Κορυφαίες στιγμές.

Σκέφτομαι να την ξαναπάρω παρτουζα αλλά δεν ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκεται έχω να την δω καιρό.

Θέλω να ρωτήσω αν είναι καλύτερη ή χειρότερη απο την αφροδιταρα που κάνει συναντήσεις στο μπόρα μπόρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Περί τσατσάς Μαργαρίτας ο λόγος, ας μεταφέρω μια πρόσφατη εμπειρία μου.
Πέρασα ένα απόγευμα από το μαγαζί. Μου ανοίγει την πόρτα και με το δικό μου "Καλησπέρα" μου λέει:
"Εσύ δεν είσαι που βλέπεις και δεν περνάς;".
Εγώ έμεινα ολίγον κόκκαλο με την αγένειά της. Της είπα "Μάλλον με περνάτε για άλλον".
Είχε μόνον 2 κοπέλες ελεύθερες, υπερβαρέων-βαρών. Τζίφος. Ευχαρίστησα και είπα να φύγω.
"Είδες που σου το είπα ότι δεν περνάς!" μου λέει συνοφρυωμένη...
"Δεν ήταν οι κοπέλες του τύπου μου" της είπα.
"Η Βίκυ δουλεύει σήμερα" έκανα το λάθος να ρωτήσω.
¨Όχι" μου απαντά ξερά!
"Γνωρίζετε πότε δουλεύει;" ξαναρώτησα.
¨Ρώτα την ίδια!" μου απάντησε απότομα, απαξιώντας και να με κοιτάξει...
Έφυγα χωρίς παραπάνω κουβέντες, να μην της κάνω και την χάρη να λέει τις κακίες της περισσότερο.
Αυτά... γνωρίζω ότι τα παραπάνω είναι η συνήθης κατάσταση με την συγκεκριμένη τσατσά και δεν σας έκανα σοφότερους...
Πήγα Λαγουμιτζή αμέσως μετά, πέρασα με την Ιλόνα, και όλα ζάχαρη...
Αυτη η μαργαρίτα είναι το αφεντικό;; έχω έρθει Αθήνα για δουλειές και λέω να περάσω από εκεί να δω τι παίζει δεν έχω ξανά πάει
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
254
Κριτικές
39
Like
1.659
Πόντοι
3.990
Αυτη η μαργαρίτα είναι το αφεντικό;; έχω έρθει Αθήνα για δουλειές και λέω να περάσω από εκεί να δω τι παίζει δεν έχω ξανά πάει
Να την ρωτήσεις μόλις την δεις . Θα χαρεί πολύ .
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Να την ρωτήσεις μόλις την δεις . Θα χαρεί πολύ .
Γιαυτό ρωτάω γιατί διαβάζω ότι είναι λίγο μπέρδεμα η κυρία.. Λογικά πρέπει να είναι αφεντικό αν κατάλαβα καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
422
Κριτικές
13
Like
583
Πόντοι
3.230
Πολύ καλή η Σέριφισσα κυρία Αλεξάνδρα. Ας παραμείνει στο Σ 40-42 από δω και πέρα για να μπορέσουμε να συνενοηθούμε και να μπεί τέλος με τη χοντρημπουλντόγκ.
Την κρατούσαν μέχρι τώρα με την δικαιολογία οτι τάχα μου τάχα μου ...συμπεριφέρεται όμορφα στις κοπέλες ... παρόλο που φέρεται απαίσια στους πελάτες...
Εγώ για αυτό έκοψα από αυτό μαγαζί εάν αλλάξει η υποδοχή βλέπουμε
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
254
Κριτικές
39
Like
1.659
Πόντοι
3.990

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
158
Like
536
Πόντοι
81
Η συγκεκριμένη πρέπει με κάποιον τρόπο να είναι συνιδιοκτήτρια.... Αλλιώς μου είναι εντελώς ακατανόητο που βρίσκεται ακόμα εκεί..... Η γυναίκα είναι ο ορισμός της δυσφήμησης...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.053
Κριτικές
2
Like
8.719
Πόντοι
2.456
Η συγκεκριμένη πρέπει με κάποιον τρόπο να είναι συνιδιοκτήτρια.... Αλλιώς μου είναι εντελώς ακατανόητο που βρίσκεται ακόμα εκεί..... Η γυναίκα είναι ο ορισμός της δυσφήμησης...
Συν.. είναι στο τυροπιταδικο του Σ40-42..
:confused::confused::confused:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.053
Κριτικές
2
Like
8.719
Πόντοι
2.456

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.554
Κριτικές
190
Like
48.084
Πόντοι
41.443

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Η συγκεκριμένη πρέπει με κάποιον τρόπο να είναι συνιδιοκτήτρια.... Αλλιώς μου είναι εντελώς ακατανόητο που βρίσκεται ακόμα εκεί..... Η γυναίκα είναι ο ορισμός της δυσφήμησης...
Γιαυτό ρώτησα και εγώ εάν είναι ιδιοκτήτρια γιατί με αυτά που διαβάζω εδώ να είναι υπάλληλος και να φέρετε έτσι στους πελάτες;; αλλά και ιδιοκτήτρια να είναι πάλι δεν είναι σωστό άμα σου την σπάσει από την πόρτα αντε μετά μπες μέσα να λειτουργήσεις
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Από όσο ξέρω η Μαργαρίτα είναι υπάλληλος. Τα κορίτσια μου έχουν πει ότι παλαιά ήταν και του επαγγέλματος. Πιστεύω ότι κάνει το παιχνίδι της για να υποστηρίζει τις συμμαθήτριές της και γενικά αυτές που αντικειμενικά έχει. Μπορεί για εμάς αυτό να είναι λάθος και κουραστικό. Αν το δει όμως κανείς στεγνά υπολογιστικά, το να σπρώχνει πάντα τις τρίτης κατηγορίας κοπέλες πριν τις καλές, και όταν το ρόστερ είναι βασικά τριτο-τέταρτης κατηγορίες μπορεί να είναι η βέλτιστη εμπορικά πολιτική. Είναι σαν τα super market που βάζουν μπροστά τα προϊόντα που είναι έτοιμα να λήξουν και κρατάνε πιο πίσω και σχεδόν κρυμμένα τα φρέσκα. Μακάρι να ήταν όλα φρέσκα και καλά. Αλλά αυτή έχει 6-7 δωμάτια να γεμίσει και οι καλές είναι 1-2, το πολύ. Άρα σπρώχνοντας καταρχήν τις δεύτερες έχει πιθανώς τελικά μεγαλύτερη πληρότητα και μεγαλύτερα κέρδη στην επιχείρηση, γιατί όλο και κάποιοι αδιάφοροι θα πάρουν και τις συμμαθήτριες. Έτσι τις έχει και αυτές σχετικά ευχαριστημένες, που διαφορετικά θα ήταν στην πείνα και μέσα στην γκρίνια...
Προφανώς όλα αυτά θα μπορούσε να τα κάνει με καλύτερη διάθεση...
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
380
Κριτικές
17
Like
2.633
Πόντοι
2.591
Από όσο ξέρω η Μαργαρίτα είναι υπάλληλος. Τα κορίτσια μου έχουν πει ότι παλαιά ήταν και του επαγγέλματος. Πιστεύω ότι κάνει το παιχνίδι της για να υποστηρίζει τις συμμαθήτριές της και γενικά αυτές που αντικειμενικά έχει. Μπορεί για εμάς αυτό να είναι λάθος και κουραστικό. Αν το δει όμως κανείς στεγνά υπολογιστικά, το να σπρώχνει πάντα τις τρίτης κατηγορίας κοπέλες πριν τις καλές, και όταν το ρόστερ είναι βασικά τριτο-τέταρτης κατηγορίες μπορεί να είναι η βέλτιστη εμπορικά πολιτική. Είναι σαν τα super market που βάζουν μπροστά τα προϊόντα που είναι έτοιμα να λήξουν και κρατάνε πιο πίσω και σχεδόν κρυμμένα τα φρέσκα. Μακάρι να ήταν όλα φρέσκα και καλά. Αλλά αυτή έχει 6-7 δωμάτια να γεμίσει και οι καλές είναι 1-2, το πολύ. Άρα σπρώχνοντας καταρχήν τις δεύτερες έχει πιθανώς τελικά μεγαλύτερη πληρότητα και μεγαλύτερα κέρδη στην επιχείρηση, γιατί όλο και κάποιοι αδιάφοροι θα πάρουν και τις συμμαθήτριες. Έτσι τις έχει και αυτές σχετικά ευχαριστημένες, που διαφορετικά θα ήταν στην πείνα και μέσα στην γκρίνια...
Προφανώς όλα αυτά θα μπορούσε να τα κάνει με καλύτερη διάθεση...
Ήταν του επαγγέλματος???
Καλά θα πάει αυτό ..:s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom