Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.342
Πόντοι
4.646
χαχαχαχαχ τσουρεκακι μονο λογω της περιοδου που διανυουμε. :2funny:


οσον αφορα τα παραπανω που εγραψες ενα θα πω.
κριμα για τα κοριτσια που την ανεχονται τη βλαμμενη και κριμα για το αλλο το κοριτσι που χαλασε και εσπασε τοσο πολυ εμφανισιακα και αλλαξε τοσο η συμπεριφορα της.
(ξερεις εσυ,ονοματα δε λεμε,τα εχουμε πει αλλωστε)
Έλα ρε συ μόνο τσουρεκακι; ούτε ένα προφιτερολ, ένα μιλφειγ κάτι τις τέλος πάντων :(

Για το κορίτσι τά έχουμε πεί καί δέν είναι ή μόνη δυστυχώς.
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Καλημέρα σε όλους ..
σε ερώτηση τηλεφωνικά χθες Παρασκευή πρωί για τις κοπέλες που δουλεύουν η βλαμενη μου ανέφερε κάποια ονόματα μεταξύ των οποίων και μια Ριτα και μετά μου το έκλεισε στα μούτρα … είναι αυτή από Λαγουμιτζή που έφυγε ; ξέρει κανείς ;
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
200
Κριτικές
16
Like
768
Πόντοι
311
Καλημέρα σε όλους ..
σε ερώτηση τηλεφωνικά χθες Παρασκευή πρωί για τις κοπέλες που δουλεύουν η βλαμενη μου ανέφερε κάποια ονόματα μεταξύ των οποίων και μια Ριτα και μετά μου το έκλεισε στα μούτρα … είναι αυτή από Λαγουμιτζή που έφυγε ; ξέρει κανείς ;
Μάλλον αυτή είναι φίλε!!! Αυτή η Ζένια που έγραψε ένας κριτική υπάρχει?? Γτ δεν Μ την ανέφεραν σήμερα.
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Μάλλον αυτή είναι φίλε!!! Αυτή η Ζένια που έγραψε ένας κριτική υπάρχει?? Γτ δεν Μ την ανέφεραν σήμερα.
Πολλά καινούργια ονόματα μου είπε η μαλακω … ρε μπας και τα σπάσανε με το Λαγουμιτζή και μοίρασαν τα κορίτσια ;
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
200
Κριτικές
16
Like
768
Πόντοι
311
Που ξέρω μάλλον θα γίνει καταδρομική για διαλεύκανση της υποθεσης
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Πέρασε κάνεις με πεσκέσι από το ίδρυμα να μας πει αν είναι ωραία τα νέα κορίτσια και αν η Ριτα είναι η γνωστή ;
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Πέρασε κάνεις με πεσκέσι από το ίδρυμα να μας πει αν είναι ωραία τα νέα κορίτσια και αν η Ριτα είναι η γνωστή ;
Μολις βγήκα από το συγγρου 40-42… υπάρχει μια Ριτα αλλά καμοια σχέση με το γνωστό κοντοπουτανο από Λαγουμιτζή ….πάραυτα την πήρα σε μισάωρο & μπορώ να πω ότι είναι γλυκιά κ πολύ θερμή και επικοινωνιακή.
Έχει καλό σωματάκι και είναι γύρω στα 45 χρόνων Ρωσίδα .. δεν κάνει cim και από μασαζ μέτριο ..αξίζει μια δοκιμή
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.160
Πόντοι
2.846
Καλημέρα σε όλους ..
σε ερώτηση τηλεφωνικά χθες Παρασκευή πρωί για τις κοπέλες που δουλεύουν η βλαμενη μου ανέφερε κάποια ονόματα μεταξύ των οποίων και μια Ριτα και μετά μου το έκλεισε στα μούτρα … είναι αυτή από Λαγουμιτζή που έφυγε ; ξέρει κανείς ;
Αυτό που κοπανανε το τηλέφωνο πόσο σπαστικό
Δεν προλαβαίνεις καν να ρωτήσεις κάτι...
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Μολις βγήκα από το συγγρου 40-42… υπάρχει μια Ριτα αλλά καμοια σχέση με το γνωστό κοντοπουτανο από Λαγουμιτζή ….πάραυτα την πήρα σε μισάωρο & μπορώ να πω ότι είναι γλυκιά κ πολύ θερμή και επικοινωνιακή.
Έχει καλό σωματάκι και είναι γύρω στα 45 χρόνων Ρωσίδα .. δεν κάνει cim και από μασαζ μέτριο ..αξίζει μια δοκιμή
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε επειδή ψήνομαι να περάσω και γω σήμερα θυμάσαι να μας πεις πιες άλλες ήταν;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.787
Πόντοι
2.456
Αυτό που κοπανανε το τηλέφωνο πόσο σπαστικό
Δεν προλαβαίνεις καν να ρωτήσεις κάτι...
Τυπε μονο δια ζώσης φορτωμένος σπανακοτυροπιτοζαμπονοπιτες
κ το βουνό γίνεται χαλί να το πατήσεις..
:confused::confused::confused:
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε επειδή ψήνομαι να περάσω και γω σήμερα θυμάσαι να μας πεις πιες άλλες ήταν;
Τζούλια, Ντάρια από Λαγουμιτζή ,άλεσια, νομίζω Βαλέρια η Βικτόρια, Αλεξάνδρα με φουλ προγραμμα και καν δυο ακόμα που δεν θυμάμαι ονόματα … όλες ήταν μέσα σε δωμάτια δεν έπεφτε καρφίτσα …σήμερα και αύριο θα είναι η κυρία Αλεξάνδρα Σέριφισσα που έχει κανει και Λαγουμιτζή στα ρεπό της κας Σοφίας.. πάρτε τηλέφωνο άφοβα να ρωτήσετε … είναι πολύ κακή και ενημερώνει για το ρόστερ
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.160
Πόντοι
2.846

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Τζούλια, Ντάρια από Λαγουμιτζή ,άλεσια, νομίζω Βαλέρια η Βικτόρια, Αλεξάνδρα με φουλ προγραμμα και καν δυο ακόμα που δεν θυμάμαι ονόματα … όλες ήταν μέσα σε δωμάτια δεν έπεφτε καρφίτσα …σήμερα και αύριο θα είναι η κυρία Αλεξάνδρα Σέριφισσα που έχει κανει και Λαγουμιτζή στα ρεπό της κας Σοφίας.. πάρτε τηλέφωνο άφοβα να ρωτήσετε … είναι πολύ κακή και ενημερώνει για το ρόστερ
Είσαι ωραίος ευχαριστώ πολύ!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Αν αυτή η ζένια ειναι η σάρα η αλβανίδα στρίπερ του caissa και του πρώην ανατολή και πιο παλιά στουντιοκόριτσο της αλυσίδας θησέως 365 κλπ....γνώμη μου μην ασχοληθείτε διότι είναι ξεπετα ολκής....
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
337
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
Ρε κοπέλια έγω μέχρι τώρα μόνο σε γιατρό πήγαινα πεσκέσι κανένα ψάρι ή κανένα κεφάλι τυρί απο το χωριό!
Άμα φτάσουμε να πηγαίνουμε πεσκεσάκι και στα μπουρδέλα για να γαμήσουμε πουτάνα ,να τον κόψω καλύτερα να τον δώσω στη γάτα μου να τον φάει!
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Είσαι ωραίος ευχαριστώ πολύ!
Η Αλεξάνδρα κάνει φουλ ζητώντας έξτρα? Εγώ την είχα πάρει 2-3 φορές με κωλο στα 80 ευρώ, και την τελευταία φορά, προ 2 μηνών περίπου, μου ζήτησε έξτρα για κωλο...τώρα τι κάνει και με πόσα?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
έχει χαλάσει την πιάτσα η Κάτια... αυτή δεν άρχισε να ζητάει εξτραδάκια μόλις μετακόμισε στο μαγαζί?
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
…σήμερα και αύριο θα είναι η κυρία Αλεξάνδρα Σέριφισσα που έχει κανει και Λαγουμιτζή στα ρεπό της κας Σοφίας.. πάρτε τηλέφωνο άφοβα να ρωτήσετε … είναι πολύ κακή και ενημερώνει για το ρόστερ
Πολύ καλή η Σέριφισσα κυρία Αλεξάνδρα. Ας παραμείνει στο Σ 40-42 από δω και πέρα για να μπορέσουμε να συνενοηθούμε και να μπεί τέλος με τη χοντρημπουλντόγκ.
Την κρατούσαν μέχρι τώρα με την δικαιολογία οτι τάχα μου τάχα μου ...συμπεριφέρεται όμορφα στις κοπέλες ... παρόλο που φέρεται απαίσια στους πελάτες...
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Η Αλεξάνδρα κάνει φουλ ζητώντας έξτρα? Εγώ την είχα πάρει 2-3 φορές με κωλο στα 80 ευρώ, και την τελευταία φορά, προ 2 μηνών περίπου, μου ζήτησε έξτρα για κωλο...τώρα τι κάνει και με πόσα?
Δεν γνωρίζω για έξτρα που γραφεις.. .. μόνο ότι κάνει φουλ μου είπαν στην υποδοχή ..δεν την έχω πάρει ποτέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom