Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
37
Like
20.730
Πόντοι
4.646

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
έχει χαλάσει την πιάτσα η Κάτια... αυτή δεν άρχισε να ζητάει εξτραδάκια μόλις μετακόμισε στο μαγαζί?
Έλα μην χαλάς το όνειρο μερικών εδώ μέσα.
Θα βγούνε μερικοί υποστηρικτές και θα πούνε ότι δεν κάνει ποτέ τέτοια η Κατια.

Έλα όμως που σκάνε σιγά σιγά τα νέα και για άλλα κορίτσια που μάθανε το κόλπο.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
39
Like
1.686
Πόντοι
3.990
Πρόκειται για μια καινούργια Κατια -συμπαθητική -προς τα πενήντα και άλλες δυο γκρανες σαν τσουγκράνες .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.615
Κριτικές
190
Like
48.656
Πόντοι
41.443
...συμπεριφέρεται όμορφα στις κοπέλες ... παρόλο που φέρεται απαίσια στους πελάτες...
αυτο που λες μου το ειχε πει μια κοπελλα που εργαζεται εδω,πριν δυο χρονια σε κατ ιδιαν συνομιλια μας στο viber.
δεν ξερω κατα ποσο ισχυει ομως.
εδω εχει γραφτει πολλες φορες απο πολλα μελη το αντιθετο. ευκολα μπορεις να το δεις σε πιο πισω σελιδες.
οτι δηλαδη βαζει τις φωνες σε κοπελλες,χτυπαει τις πορτες στα δωματια,ενιοτε μπουκαρει και μεσα στα δωματια και γενικα καβγαδιζει και με τις κοπελλες.
μακαρι παντως να ξεκουμπιστει μια ωρα αρχιτερα,ολοι το θελουν αυτο να συμβει,αν και δεν το βλεπω ως πιθανο σεναριο.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
37
Like
20.730
Πόντοι
4.646
αυτο που λες μου το ειχε πει μια κοπελλα που εργαζεται εδω,πριν δυο χρονια σε κατ ιδιαν συνομιλια μας στο viber.
δεν ξερω κατα ποσο ισχυει ομως.
εδω εχει γραφτει πολλες φορες απο πολλα μελη το αντιθετο. ευκολα μπορεις να το δεις σε πιο πισω σελιδες.
οτι δηλαδη βαζει τις φωνες σε κοπελλες,χτυπαει τις πορτες στα δωματια,ενιοτε μπουκαρει και μεσα στα δωματια και γενικα καβγαδιζει και με τις κοπελλες.
μακαρι παντως να ξεκουμπιστει μια ωρα αρχιτερα,ολοι το θελουν αυτο να συμβει,αν και δεν το βλεπω ως πιθανο σεναριο.
Νά προσθέσω καί ανανέωση τού υπάρχον ρόστερ, αν εξαιρέσεις Μαρίνα καί Τζούλια όλες οι άλλες είναι.........
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Γούστα είναι αυτά, αλλά τήν έχεις δει;
Ναι την είδα μολις βγήκε από δωμάτιο και περίμενα λίγο για την κοζαρω …. Ρωσίδα Ψηλή ξανθιά καλούτσικη και με καλο σώμα .. η βλαμμενη μου είπε ότι κάνει φουλ … την επόμενη φορά θα δοκιμαστεί
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
37
Like
20.730
Πόντοι
4.646
Ναι την είδα μολις βγήκε από δωμάτιο και περίμενα λίγο για την κοζαρω …. Ρωσίδα Ψηλή ξανθιά καλούτσικη και με καλο σώμα .. η βλαμμενη μου είπε ότι κάνει φουλ … την επόμενη φορά θα δοκιμαστεί
Καλό σώμα ? Για την Αλεξάνδρα μιλάμε σωστά ? Με περισσότερα κιλά από τό κανονικό.
Οκ μπορεί να κάνω και λάθος νά μπερδεύτηκα με άλλη δεν επιμένω.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
αυτο που λες μου το ειχε πει μια κοπελλα που εργαζεται εδω,πριν δυο χρονια σε κατ ιδιαν συνομιλια μας στο viber.
δεν ξερω κατα ποσο ισχυει ομως.
εδω εχει γραφτει πολλες φορες απο πολλα μελη το αντιθετο. ευκολα μπορεις να το δεις σε πιο πισω σελιδες.
οτι δηλαδη βαζει τις φωνες σε κοπελλες,χτυπαει τις πορτες στα δωματια,ενιοτε μπουκαρει και μεσα στα δωματια και γενικα καβγαδιζει και με τις κοπελλες.
μακαρι παντως να ξεκουμπιστει μια ωρα αρχιτερα,ολοι το θελουν αυτο να συμβει,αν και δεν το βλεπω ως πιθανο σεναριο.
Σωστά, μακάρι να ξεκουμπιστεί μια ώρα αρχύτερα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
27
Like
19.418
Πόντοι
5.946
Ναι την είδα μολις βγήκε από δωμάτιο και περίμενα λίγο για την κοζαρω …. Ρωσίδα Ψηλή ξανθιά καλούτσικη και με καλο σώμα .. η βλαμμενη μου είπε ότι κάνει φουλ … την επόμενη φορά θα δοκιμαστεί
μια χαρά κάνει φούλ και υπερφούλ η Αλεξάνδρα η Ρωσίδα με τα τατουάζ, αν λέμε για αυτή...
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Δεν γνωρίζω για έξτρα που γραφεις.. .. μόνο ότι κάνει φουλ μου είπαν στην υποδοχή ..δεν την έχω πάρει ποτέ
Το ότι κάνει φουλ είναι σίγουρο...απλώς τις πρώτες φορές που την είχα πάρει το φουλ της ήταν στα 80 ευρώ, τουλάχιστον εγώ πάντα μία ώρα την έπαιρνα...την τελευταία φορά όμως που την πήρα μου είπε ΜΕΣΑ ότι για να δώσει κωλο θέλει έξτρα... και τσαντιστηκα, γιατί αυτήν την αλλαγή δεν μου την είπε έξω, πριν την πάρω...τώρα, όποιος συνάδελφος πάει ας το ξεκαθαριση αυτό...φουλ με 80 την ώρα, η φουλ με 80 την ώρα συν έξτρα?
Πάντως πέρα από την εμφάνιση που είναι κάτι υποκειμενικό, από υπηρεσίες σκίζει...
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
12
Like
486
Πόντοι
290
Καλό σώμα ? Για την Αλεξάνδρα μιλάμε σωστά ? Με περισσότερα κιλά από τό κανονικό.
Οκ μπορεί να κάνω και λάθος νά μπερδεύτηκα με άλλη δεν επιμένω.
Καλήμερα να ρωτήσω κάτι η Αλεξάνδρα είναι μία κοπελιά μπαμπάτσικη ξανθιά που δούλευε κι παλιότερα εκεί ή είναι μια πρώην χορεύτρια με τατουάζ στο πόδι? Και αυτή δούλευε παλιότερα. Απλώς έχουν περάσει κάποιες με το ίδιο όνομα τα τελευταία χρόνια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
37
Like
20.730
Πόντοι
4.646
Καλήμερα να ρωτήσω κάτι η Αλεξάνδρα είναι μία κοπελιά μπαμπάτσικη ξανθιά που δούλευε κι παλιότερα εκεί ή είναι μια πρώην χορεύτρια με τατουάζ στο πόδι? Και αυτή δούλευε παλιότερα. Απλώς έχουν περάσει κάποιες με το ίδιο όνομα τα τελευταία χρόνια.
Στο ρόστερ τούς πρόσφατα είχαν μία Αλεξάνδρα παραπάνω από μπαμπάτσικη, ξανθιά μέ φουλ πρόγραμμα καί πολύ καλό μασαζ.
Τώρα αν έγινε πάλι μπέρδεμα με τά ονόματα δέν ξέρω τι να σου πω.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Καλήμερα να ρωτήσω κάτι η Αλεξάνδρα είναι μία κοπελιά μπαμπάτσικη ξανθιά που δούλευε κι παλιότερα εκεί ή είναι μια πρώην χορεύτρια με τατουάζ στο πόδι? Και αυτή δούλευε παλιότερα. Απλώς έχουν περάσει κάποιες με το ίδιο όνομα τα τελευταία χρόνια.
μακάρι να ήταν η αλεξάνδρα η στρίπερ.....αλλά είναι μια χοντρη
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Ρε παιδιά, τι φάση είναι αυτή η η σερίφισσα του μαγαζιού (Μαργαρίτα νομίζω τη λένε?)??????????!!!!!!!!!!!!
ΟΚ, κλασσικά αγενής και ασυμπάθιστη, αλλά τελευταία φορά που πήγα, στο τελείωμα του προγράμματος, χτύπαγε την πόρτα και φώναζε στην κοπέλα να τελειώνει!
Ήμαρτόν... Αυτά είχα να τα ζήσω από εποχές Φυλής, πριν από 20 χρόνια ...
Κάπου έλεος, στο μασάζ πάμε να χαλαρώσουμε, όχι να ασχολιόμαστε με τα ψυχολογικά της κάθε τρελής
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
37
Like
20.730
Πόντοι
4.646
Ρε παιδιά, τι φάση είναι αυτή η η σερίφισσα του μαγαζιού (Μαργαρίτα νομίζω τη λένε?)??????????!!!!!!!!!!!!
ΟΚ, κλασσικά αγενής και ασυμπάθιστη, αλλά τελευταία φορά που πήγα, στο τελείωμα του προγράμματος, χτύπαγε την πόρτα και φώναζε στην κοπέλα να τελειώνει!
Ήμαρτόν... Αυτά είχα να τα ζήσω από εποχές Φυλής, πριν από 20 χρόνια ...
Κάπου έλεος, στο μασάζ πάμε να χαλαρώσουμε, όχι να ασχολιόμαστε με τα ψυχολογικά της κάθε τρελής
Τά έχουμε πεί πολλές φορές για αυτήν τήν υποδοχή, μέ μία λέξη ξυνη, δέν αλλάζει το έργο δυστυχώς.
Όσο για το χτύπημα στήν πόρτα στην λήξη τού ραντεβού είναι πολύ σπαστικό, το έχουν αναφέρει καί άλλοι ότι το έχει ξανά κάνει ή συγκεκριμένη, αλλά τό άσχημο είναι ότι έχει αρχίσει να γίνεται συνήθεια καί σε άλλα μασάζ.
Όπως το είπες τακτικές μπουρδελου πριν είκοσι χρόνια.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.615
Κριτικές
190
Like
48.656
Πόντοι
41.443
ελα να ευθυμησουμε λιγο.
για παμε.
διαλεχτε απο τα παρακατω :2funny:




παλι τα ιδια




σαν να μην περασε μια μερα



κι αυτο δωρο:2funny:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.899
Κριτικές
56
Like
18.879
Πόντοι
13.636
Τά έχουμε πεί πολλές φορές για αυτήν τήν υποδοχή, μέ μία λέξη ξυνη, δέν αλλάζει το έργο δυστυχώς.
Όσο για το χτύπημα στήν πόρτα στην λήξη τού ραντεβού είναι πολύ σπαστικό, το έχουν αναφέρει καί άλλοι ότι το έχει ξανά κάνει ή συγκεκριμένη, αλλά τό άσχημο είναι ότι έχει αρχίσει να γίνεται συνήθεια καί σε άλλα μασάζ.
Όπως το είπες τακτικές μπουρδελου πριν είκοσι χρόνια.
Τσιμπουκάκι πισωκολλητό στα γόνατα πολύ καλή περιποίηση , ποιος κύριος θέλει να περάσει ?
fat woman GIF


:confused::confused:
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.017
Κριτικές
37
Like
20.730
Πόντοι
4.646
Τσιμπουκάκι πισωκολλητό στα γόνατα πολύ καλή περιποίηση , ποιος κύριος θέλει να περάσει ?
fat woman GIF


:confused::confused:
Ξέχασες το καρεκλατο :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:αδιάβαστος το λιγότερο, την επόμενη φορά μέ τήν κηδεμόνα σού :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom