Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
374
Κριτικές
43
Like
1.811
Πόντοι
1.011
σαφώς και τις κρύβουν όταν δεν τις δίνουν ποτέ σε ραντεβού και σου λένε ξεκάθαρα ότι δουλεύουν μόνο με δικά τους ραντεβού.
Χμ..πιθανον και να γινεται λιγο αυτο..με τροπο..λοιπον ειχα μια εμπειρια σε αλλο μασατζιδικο..δε θελω να πω που..επισκεπτηκα το μαγαζι π.χ για τη συγκεκριμενη κοπελα που γνωριζα απο καπου αλλου στις 1...και κατεληξα να περασω μαζι της..στις 6..μου ελεγαν περνα σε μια ωρα...ξαναπερνα σε δυο..μετα αλλα μου ελεγαν..παλι δε γινεται..παρε εμας τις υπολοιπες που ειμαστε διαθεσιμες(?) Ξανα περασα με τη κοπελα που ηθελα κι αλλες φορες και τελικα τη ρωτησα με τροπο...αν τοτε εκεινη τη μερα..απο τις 1 εως τις 6 ηταν διαρκως κλεισμενη...ε..να που δεν ισχυε τελικα...!!! Ευτυχως εκτοτε οποτε τη ζητησα και την εκλεινα ραντεβου..δε μου ξανακαναν τετοια...
σαφώς και τις κρύβουν όταν δεν τις δίνουν ποτέ σε ραντεβού και σου λένε ξεκάθαρα ότι δουλεύουν μόνο με δικά τους ραντεβού.
 

ARHS:13.12

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, νέα από Μαρίνα; επίσης η Αλεξάνδρα, εργάζεται σταθερά..;
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Πήρε κανεις τηλ να μάθουμε ρόστερ για σήμερα;
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
132
Like
137
Πόντοι
1
ξερουμε αν θα κλεισουν καποια μερα για γιορτες?
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
922
Πόντοι
86
Το πιθανότερο είναι να λειτουργεί κανονικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola

dreamd

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Like
92
Πόντοι
0
Πέρασα μια βόλτα κατά τις 11:15, μάλλον κλειστό. Δεν έγραφε κάτι, δεν άνοιξε κανείς
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Πέρασα μια βόλτα κατά τις 11:15, μάλλον κλειστό. Δεν έγραφε κάτι, δεν άνοιξε κανείς
Προχτές που πέρασα πάντως ήταν κανονικά ανοιχτά. Έκλεισαν μόνο 25-26. Γενικά το μαγαζί έχει 5-6 κοπέλες και δουλεύει φουλ. Καθημερινές τσατσά η Μαργαρίτα και ΣΚ η Αλεξάνδρα, τα γνωστά δηλαδή.
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
363
Πόντοι
20
Καλημέρα και καλή χρονιά. Η Αλεξάνδρα που αναφέρετε είναι η πιτσιρίκα που δούλευε στο Λ23 η γεματουλα με το ωραίο στήθος και το καρέ μαλλί; ή είναι άλλη;;;
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
418
Πόντοι
20

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
37
Like
20.227
Πόντοι
4.646
Καλημέρα και καλή χρονιά. Η Αλεξάνδρα που αναφέρετε είναι η πιτσιρίκα που δούλευε στο Λ23 η γεματουλα με το ωραίο στήθος και το καρέ μαλλί; ή είναι άλλη;;;
Αυτή ή Αλεξάνδρα από το Λ23 έκανε μεταγραφή για άλλο λαδαδικο αλλά δεν της βγήκε, θά επιστρέψει λογικά στο 23 που ανοίγει ξανά εκτός απροόπτου την Πέμπτη.
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
363
Πόντοι
20
Αυτή ή Αλεξάνδρα από το Λ23 έκανε μεταγραφή για άλλο λαδαδικο αλλά δεν της βγήκε, θά επιστρέψει λογικά στο 23 που ανοίγει ξανά εκτός απροόπτου την Πέμπτη.
Σε ποιο δοκίμασε την τύχη της;;
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Αυτή ή Αλεξάνδρα από το Λ23 έκανε μεταγραφή για άλλο λαδαδικο αλλά δεν της βγήκε, θά επιστρέψει λογικά στο 23 που ανοίγει ξανά εκτός απροόπτου την Πέμπτη.
Δεν χάνουμε και τίποτα. Δοκιμάστηκε από εμένα και είναι μην με ακουμπάς
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.083
Κριτικές
27
Like
19.358
Πόντοι
5.946
Καλημέρα και καλή χρονιά. Η Αλεξάνδρα που αναφέρετε είναι η πιτσιρίκα που δούλευε στο Λ23 η γεματουλα με το ωραίο στήθος και το καρέ μαλλί; ή είναι άλλη;;;
Αλεξάνδρα που αναφέρθηκε είναι υπηρεσία φίλε, δεν ρουφάει ψωλές
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
363
Πόντοι
20
Δεν χάνουμε και τίποτα. Δοκιμάστηκε από εμένα και είναι μην με ακουμπάς
Είσαι σίγουρος ότι μιλάμε για την ίδια;; επειδή την έχω πάρει αρκετές φορές, σίγουρα δεν κάνει πορνοσταρικο γαμησι αλλά το "μη με ακουμπάς" μου ακούγεται τελείως ουτοπικό
 

FOXΒΑΓΚΕΝ

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Είσαι σίγουρος ότι μιλάμε για την ίδια;; επειδή την έχω πάρει αρκετές φορές, σίγουρα δεν κάνει πορνοσταρικο γαμησι αλλά το "μη με ακουμπάς" μου ακούγεται τελείως ουτοπικό
Μία Αλεξάνδρα ουκρανή 25 χρ. περίπου γεματούλα την πήρα λίγες μέρες πριν κλείσει το μαγαζί και μου έσπασε τα νεύρα μη το ένα και μη το άλλο
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.725
Πόντοι
20.686
Μία Αλεξάνδρα ουκρανή 25 χρ. περίπου γεματούλα την πήρα λίγες μέρες πριν κλείσει το μαγαζί και μου έσπασε τα νεύρα μη το ένα και μη το άλλο
Φίλε, μήπως έχεις μπερδέψει τα μαγαζιά ???
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
αρχημηνια κ αρχηχρονια εφοδος στο 40-42 για γιορτινη και δυνατη εμπειρια

αρκετες κοπελες και με κινηση το μαγαζι

δυνατη εμπειρια με ποια;;;;; προφανως και με ΜΑΡΙΝΑ οπωσδηποτε, ομως οχι μονη της, καλυτερα σε διπλο, αλλωστε παει καιρος απο την τελευταια μας συνευρεση

η Μαριναρα επελεξε τη Ναταλι νεα γαζελα κορμαρα ψηλη εντυπωσιακη και πεντακαθαρη

αρχικα πασπατεμα με 4 χερια που το σταματησα γρηγορα για τον κυριως αγωνα οποτε αμεσως νασου τα χαμουρεματα

οδηγος στην κουρσα η Μαρινα και διπλα στο τιμονι η Ναταλι, μια στο ορθιο να με κανουν σαντουιτς και μια στην κρεβαταρα (το μαγαζι καλα εξοπλισμενο ευτυχως) … ρουφηγματα, γλειψιματα, πιπες, μια εγω μια αυτες καβαληματα, εναλλαγες θέσεων μεταξυ τους τα κοριτσια, τα παντα ολα, φαγαμε το δωματιο, μπραβο αντοχη το κρεβατι! ωραιο παιχνιδι απολαυστικοτατο

κατα τη γνωμη μου το καλυτερο ξεκινημα για το δισεκτο 2024

καλη χρονια σε ολες και ολους
χρονια πολλα
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Ρε παιδιά ξέρει κανείς για Τζούλια?μηπως σταμάτησε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom