Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Πιθανότατα θα με φάτε μερικοί που θα θίξω ένα μύθο την Τζέσικα.
Λοιπόν Τζέσικα εκεί από τα βόρεια της Ευρώπης μεριά.
Λεπτή κοπέλα γυμνασμένο σώμα, αλλά τι να το κάνεις, γυναίκα θέλεις, όχι άντρα.
Μαύρα ίσια μαλλιά μακριά.
Τσ 40 τώρα σε λίγο θα τα πατήσει.
Βυζί ψεύτικο σκληρό κακιά δουλειά από το χειρούργο.
Μουνόχειλα μεγάλα αντιαισθητικά σε κάποιους αρέσουν όμως και το γράψανε. Σε μένα και σε άλλους όχι.
Service πολύ καλό. Full πρόγραμμα ακάποτο πίσω πόρτα τα πάντα όλα. Την ξεπάτωσανε αλύπητα πάρα πολλοί και με λίγα λεφτά. Για αυτό και όλοι την ψάχνουνε.

Διαβάζω κατά καιρούς να γράφουν για την Τζέσικα Ε και δεν άντεξα. Κακώς δεν την αφήνουμε ήσυχη εκεί που είναι τώρα την κοπέλα. Έ και μέσα σε όλους και εγώ. Δυστυχώς.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Πιθανότατα θα με φάτε μερικοί που θα θίξω ένα μύθο την Τζέσικα.
Λοιπόν Τζέσικα εκεί από τα βόρεια της Ευρώπης μεριά.
Λεπτή κοπέλα γυμνασμένο σώμα, αλλά τι να το κάνεις, γυναίκα θέλεις, όχι άντρα.
Μαύρα ίσια μαλλιά μακριά.
Τσ 40 τώρα σε λίγο θα τα πατήσει.
Βυζί ψεύτικο σκληρό κακιά δουλειά από το χειρούργο.
Μουνόχειλα μεγάλα αντιαισθητικά σε κάποιους αρέσουν όμως και το γράψανε. Σε μένα και σε άλλους όχι.
Service πολύ καλό. Full πρόγραμμα ακάποτο πίσω πόρτα τα πάντα όλα. Την ξεπάτωσανε αλύπητα πάρα πολλοί και με λίγα λεφτά. Για αυτό και όλοι την ψάχνουνε.

Διαβάζω κατά καιρούς να γράφουν για την Τζέσικα Ε και δεν άντεξα. Κακώς δεν την αφήνουμε ήσυχη εκεί που είναι τώρα την κοπέλα. Έ και μέσα σε όλους και εγώ. Δυστυχώς.
Ακαποτο τι εννοείς? Έδινε πίσω πόρτα ακαποτα?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.828
Πόντοι
7.046
Διπλό περασμα κι από εμένα στην Βίκυ μετά από προταση φίλου. Την πρωτη φορα δεν σχημάτισα πληρης αποψη διότι με σπασαν τα παπαρια τα τηλέφωνα κι έφυγα με άλλα πραγματα στο μυαλο μου λαχα λαχα. Τη δευτερη φορά είχα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΝΕΔΡΕΙΑ! ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ! Όσο αφορά την εμφάνιση η κοπέλα έχει ένα
απλό καθημερινο προσωπο και κορμί για τα γουστα μου παντα, πολυ καλο. Πεντακάθαρη με φοβερή διάθεση και το σημαντικότερο φευγεις από το ελαιοτριβείο με χαμόγελο πλατυ και γεμάτο. Δίνεις 80€ και τα φχαριστιέσαι μέχρι το τελευταίο cent!
Βαριά κουβέντα θα πω αλλά ισχύει, η Βίκυ μου εδωσε μια ώρα που δυσκολα θα ξεχάσω για πολυ καιρό! (Κι έχω παει με πολλεεεεεεεες κοπέλες).
Εσυ φίλε που μου την προτεινες στο χρωστάω! Ευχαριστώ πολύ! Δεν θέλω ερωτήσεις τυπου ποια ειναι καλυτερη η Μαρίνα ή η Βικη αλλά θα πω ότι και οι δυο παιζουν Champions League και περνας απίστευτα!
Η επόμενη φορά θα είναι η σειρά της Μαρίνας, της Mercedes των μασατζιδικων! Της απόλυτης Divas!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.789
Πόντοι
2.456
Διπλό περασμα κι από εμένα στην Βίκυ μετά από προταση φίλου. Την πρωτη φορα δεν σχημάτισα πληρης αποψη διότι με σπασαν τα παπαρια τα τηλέφωνα κι έφυγα με άλλα πραγματα στο μυαλο μου λαχα λαχα. Τη δευτερη φορά είχα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΝΕΔΡΕΙΑ! ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ! Όσο αφορά την εμφάνιση η κοπέλα έχει ένα
απλό καθημερινο προσωπο και κορμί για τα γουστα μου παντα, πολυ καλο. Πεντακάθαρη με φοβερή διάθεση και το σημαντικότερο φευγεις από το ελαιοτριβείο με χαμόγελο πλατυ και γεμάτο. Δίνεις 80€ και τα φχαριστιέσαι μέχρι το τελευταίο cent!
Βαριά κουβέντα θα πω αλλά ισχύει, η Βίκυ μου εδωσε μια ώρα που δυσκολα θα ξεχάσω για πολυ καιρό! (Κι έχω παει με πολλεεεεεεεες κοπέλες).
Εσυ φίλε που μου την προτεινες στο χρωστάω! Ευχαριστώ πολύ! Δεν θέλω ερωτήσεις τυπου ποια ειναι καλυτερη η Μαρίνα ή η Βικη αλλά θα πω ότι και οι δυο παιζουν Champions League και περνας απίστευτα!
Η επόμενη φορά θα είναι η σειρά της Μαρίνας, της Mercedes των μασατζιδικων! Της απόλυτης Divas!
Τύπε συμφωνώ κ γω με αυτες τις 2 πάω από εκεί μέσα..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
πολύ καθαριότητα βρε παιδιά....θέλουμε και λίγη βρωμιά, λίγη ωμότητα.....Τόσο καλή η Βίκυ εεεεε???? δεν της το είχα. Εγώ μία ή δύο φορές την πήρα παλαιότερα και δεν με έκανε να την ξαναδώ.....δεν έκανε τίποτα το ιδιαίτερο που να με κάνει πελάτη της....ίσως κάποιοι έχουν τελικά πολύ χαμηλά στάνταρντσ ή διαφορετικά εν πάσει περιπτώσει...
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Ok επειδή αστειεύτηκα, μια διαφορετική γνώμη: μην παραμυθιάζεσαι με ότι διαβάζεις και μην νομίζεις ότι θα συναντήσεις την τοπ γκομενα γιατί θα πέσεις απο τα σύννεφα! Σε αυτο το μαγαζι ΜΙΑ ηταν η γκομεναρα διαχρονικά και αυτη ηταν η Τζεσικα! Δυστυχώς δεν υπαρχει πια. Μπροστά της η Μαρίνα..........
Τώρα στην τωρινή εποχή εχει καταφέρει και εχει πουλήσει μια εικονα λίγο υπερβολική γι αυτο που είναι (και μπράβο της) και κυρίως λόγω του σεξ και βασικά του ότι δίνει κολο και γενικά είναι καλή σε αυτο.
Αντί λοιπόν να παρακαλάς για ένα τηλέφωνο (που εγω δεν θα έδινα το δικό μου με τίποτα στη συγκεκριμένη) , χαλάρωσε και βρες κατι άλλο εξ ίσου καλο ή ίσως και καλυτερο.......π.χ. Βίκυ στο Σαπφούς.....κλπ.
Αυτά.........
Αξέχαστη η Τζέσικα,κλάση ανωτερη
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Με Τζέσικα αξεχαστα γαμησια, αλλά και Μαρίνα κορυφαίο σέρβις!!! Φεύγεις με χαμόγελο από το ίδρυμα
Τελικά αυτό μετράει πάντα.....και όχι τόσο οι συγκρίσεις.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
πολύ καθαριότητα βρε παιδιά....θέλουμε και λίγη βρωμιά, λίγη ωμότητα.....Τόσο καλή η Βίκυ εεεεε???? δεν της το είχα. Εγώ μία ή δύο φορές την πήρα παλαιότερα και δεν με έκανε να την ξαναδώ.....δεν έκανε τίποτα το ιδιαίτερο που να με κάνει πελάτη της....ίσως κάποιοι έχουν τελικά πολύ χαμηλά στάνταρντσ ή διαφορετικά εν πάσει περιπτώσει...
Την κόβω πιο πολυ προς gfe style απο όσα ειπε και έκανε, όποτε μπορει να μην σου κάνει......
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.775
Κριτικές
15
Like
11.420
Πόντοι
3.846
Η μιλφοκοντουλα Νταρια δουλεύει ακόμα;
Την είδες κανείς τελευταία;
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Ok επειδή αστειεύτηκα, μια διαφορετική γνώμη: μην παραμυθιάζεσαι με ότι διαβάζεις και μην νομίζεις ότι θα συναντήσεις την τοπ γκομενα γιατί θα πέσεις απο τα σύννεφα! Σε αυτο το μαγαζι ΜΙΑ ηταν η γκομεναρα διαχρονικά και αυτη ηταν η Τζεσικα! Δυστυχώς δεν υπαρχει πια. Μπροστά της η Μαρίνα..........
Τώρα στην τωρινή εποχή εχει καταφέρει και εχει πουλήσει μια εικονα λίγο υπερβολική γι αυτο που είναι (και μπράβο της) και κυρίως λόγω του σεξ και βασικά του ότι δίνει κολο και γενικά είναι καλή σε αυτο.
Αντί λοιπόν να παρακαλάς για ένα τηλέφωνο (που εγω δεν θα έδινα το δικό μου με τίποτα στη συγκεκριμένη) , χαλάρωσε και βρες κατι άλλο εξ ίσου καλο ή ίσως και καλυτερο.......π.χ. Βίκυ στο Σαπφούς.....κλπ.
Αυτά.........
Με ξέρεις δλδ;, και ασχολείσαι μαζί μου. Μεγάλη μου τιμή! Τι άλλο να πω! Γιατί όμως ασχολείσαι; Αφού λες ο ίδιος "για υπερβολική εικόνα" και όλα τα άλλα ωραία. Μήπως είναι καλύτερα να ασχοληθείς με τις μεγαλύτερες τις οποίες θαυμάζεις στα σχόλια σου κάθε τόσο; Ταιριάζετε και ηλικιακά με τις 55άρες.
Άλλες συγκρίσεις δεν χρειάζονται προς το παρόν.

Α, και το τηλέφωνο σου δεν το θέλω ούτε εγώ. Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια! ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Πώς φαντάστηκες ότι θα το ήθελα;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
πολύ καθαριότητα βρε παιδιά....θέλουμε και λίγη βρωμιά, λίγη ωμότητα.....Τόσο καλή η Βίκυ εεεεε???? δεν της το είχα. Εγώ μία ή δύο φορές την πήρα παλαιότερα και δεν με έκανε να την ξαναδώ.....δεν έκανε τίποτα το ιδιαίτερο που να με κάνει πελάτη της....ίσως κάποιοι έχουν τελικά πολύ χαμηλά στάνταρντσ ή διαφορετικά εν πάσει περιπτώσει...
Φίλε την κοπέλα την ξέρω πολλά χρόνια και έχει περάσει πολλές φάσεις. Από χαλαρό gfe σε υπερβολική καθαριότητα, ειδικά την περίοδο του Covid. Τώρα έχει αλλάξει πίστα, κάνει και για hardcore καταστάσεις!
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
853
Κριτικές
33
Like
2.549
Πόντοι
5.345
Καλημέρα καλό Σάββατο.
Ξέρουμε τη σημερινή σύνθεση της ομάδας της Συγγρού 40-42?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Με ξέρεις δλδ;, και ασχολείσαι μαζί μου. Μεγάλη μου τιμή! Τι άλλο να πω! Γιατί όμως ασχολείσαι; Αφού λες ο ίδιος "για υπερβολική εικόνα" και όλα τα άλλα ωραία. Μήπως είναι καλύτερα να ασχοληθείς με τις μεγαλύτερες τις οποίες θαυμάζεις στα σχόλια σου κάθε τόσο; Ταιριάζετε και ηλικιακά με τις 55άρες.
Άλλες συγκρίσεις δεν χρειάζονται προς το παρόν.

Α, και το τηλέφωνο σου δεν το θέλω ούτε εγώ. Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια! ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Πώς φαντάστηκες ότι θα το ήθελα;;;
Δεν ασχολούμαι με τη Μαρίνα, αμμεσα αλλα έμμεσα δηλαδη με όσους συμμετέχοντες στο site κάνουν σχόλια και ουρά για να τη δούνε. Αν πάλι κάποιοι θέλουν να γκρινιάζουν για να βρεθούν με τη Μαρίνα....δικαίωμα τους ! Απλά τους προειδοποιώ....
Και εσύ που της γράφεις τα σχόλια (ξέρω ποιος είσαι....), τα φιλια μου στη Μαρίνα σου! Και πάλι μπράβο για την εικονα που εχει χτίσει....προφανώς ένα κομμάτι είναι αλήθεια.....ένα κομμάτι!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Δεν ασχολούμαι με τη Μαρίνα, αμμεσα αλλα έμμεσα δηλαδη με όσους συμμετέχοντες στο site κάνουν σχόλια και ουρά για να τη δούνε. Αν πάλι κάποιοι θέλουν να γκρινιάζουν για να βρεθούν με τη Μαρίνα....δικαίωμα τους ! Απλά τους προειδοποιώ....
Και εσύ που της γράφεις τα σχόλια (ξέρω ποιος είσαι....), τα φιλια μου στη Μαρίνα σου! Και πάλι μπράβο για την εικονα που εχει χτίσει....προφανώς ένα κομμάτι είναι αλήθεια.....ένα κομμάτι!
Ρε συ τεντεν για ποιο πράγμα προειδοποείς;;;αν παίζει κάτι πες το ρε συ..έπισης ποιος γράφει σχόλια;;;επειδή είχε πει ότι γράφει η ίδια γι αυτο το λεω…φιλικά πάντα τεντεν μιλάω έτσι δεν σε ξέρω απλά θεωρώ ότι αν είναι κάτι πρέπει να λέγεται
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Δεν ασχολούμαι με τη Μαρίνα, αμμεσα αλλα έμμεσα δηλαδη με όσους συμμετέχοντες στο site κάνουν σχόλια και ουρά για να τη δούνε. Αν πάλι κάποιοι θέλουν να γκρινιάζουν για να βρεθούν με τη Μαρίνα....δικαίωμα τους ! Απλά τους προειδοποιώ....
Και εσύ που της γράφεις τα σχόλια (ξέρω ποιος είσαι....), τα φιλια μου στη Μαρίνα σου! Και πάλι μπράβο για την εικονα που εχει χτίσει....προφανώς ένα κομμάτι είναι αλήθεια.....ένα κομμάτι!
Σιγά μην τα γράφει άλλος τα σχόλια. Δικά μου είναι. Τί σε κάνει να πιστεύεις ότι δεν μπορώ να τα γράψω;
Εάν έχω απορίες ή χρειάζεται και κάποια διόρθωση στα Ελληνικά, υπάρχουν ηλεκτρονικοί μεταφραστές, ορθογράφοι, μέχρι και τεχνητή νοημοσύνη.
Βασικά ανθρώπινη νοημοσύνη είναι αυτό που απαιτείται.

Δεν ασχολούμαι ... άμ(μ)εσα, αλλά έμμεσα..... ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ωραία ατάκα, να την ξαναδιαβάσω. Λοιπόν, προφανώς και δεν χρονομέτρησα τα σχόλια σου, και ούτε και πρόκειται να το κάνω αλλά εδώ και αρκετό καιρό διαβάζω να γράφεις συχνά για μένα.

Και επειδή είναι κουραστικό όλο αυτό το ping pong με τα ποσταρίσματα, να το μαζέψω λίγο:
Δεν θυμάμαι να με έχεις συναντήσει. Ακούς διάφορα για μένα όταν επισκέπτεσαι κάποια μαγαζιά. Καθεμιά έχει τους δικούς της λόγους και μιλάει. Υπάρχουν ζήλειες και ανταγωνισμοί, σίγουρα θα το ξέρεις. Το αποτέλεσμα είναι η "καμήλα να μη βλέπει την καμπούρα της και να λέει καμπούρα τη λέαινα" που λέει κάποιος θυμόσοφος λαός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom