Νέα

Συγγρού 108 2ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frapes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
πέρασμα σήμερα απο το μαγαζί , την ώρα που πήγα ήταν κλειστή η κάτω πόρτα και ούτε όταν χτύπησα δεν άνοιξαν , τώρα δεν είχαν ανοίξει ακόμη , ήταν κλειστά για άλλη μια φορά ? δεν ξέρω , πάντως και κάποια απογεύματα που έχω πάει ήταν κλειστά.
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
πέρασμα σήμερα απο το μαγαζί , την ώρα που πήγα ήταν κλειστή η κάτω πόρτα και ούτε όταν χτύπησα δεν άνοιξαν , τώρα δεν είχαν ανοίξει ακόμη , ήταν κλειστά για άλλη μια φορά ? δεν ξέρω , πάντως και κάποια απογεύματα που έχω πάει ήταν κλειστά.

απασχολημενες;;;
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
βλεπω στο προγραμμα τους την Ειρηνη αυριο

δουλευει;;
 

sardelas13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
Η εμμανουέλα που έχει χαθεί? δεν δουλεύει πλέον σε εσας?
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Με αφορμή σημερινή επίσκεψη: Η σύνθεση μέχρι και Παρασκευή Ελένη και Σήλια, οπότε και επιστρέφει η Ειρήνη. Ελένη milf ξανθιά με πολύ εντυπωσιακό σώμα που θα ζήλευαν αρκετά μικρότερες κοπέλες, στήθος που δεν χορταίνεις να χουφτώνεις (δεν μπόρεσα να ξεκαθαρίσω με βεβαιότητα αν είναι φυσικό ή όχι) και κώλο που αψηφά την βαρύτητα. Μέτριο πρόσωπο, όχι ιδιαίτερα επικοινωνιακή, πολύ καλό μασάζ, καταπληκτική πίπα,πρόθυμη να ικανοποιήσει. Σε γενικές γραμμές θα έλεγα και πιο εντυπωσιακή εμφανισιακά απο Ειρήνη αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη υστερεί σε διάθεση κ υπηρεσίες έναντι της Ειρήνης, χωρίς όμως αυτό να την κάνει κακή επιλογή. Νομίζω η 2η καλύτερη επιλογή στο συγκεκριμένο μαγαζί. Η Σήλια μελαχρινή ψηλή με κάπως άγρια χαρακτηριστικά, το κορμί με το μαύρο εφαρμοστό φόρεμα της φάνταζε εντυπωσιακό (αν και πολλές φορές μέχρι να απαλλαγούν απο τα ρούχα, υπάρχουν ...εκπλήξεις !!). Κάπως αδιάφορο-παγερό σαλονάρισμα που με απέτρεψε από την επιλογή της. Το κουδούνι κατά την διάρκεια της συνεδρίας δεν σταμάτησε να χτυπάει. Απλά ενημερωτικά για τους συναγωνιστές (ένας συγκεκριμένα νόμιζα ότι θα σπάσει την πόρτα!!) δεν είναι κλειστός ο χώρος απλά υπολειτουργεί λόγω αδείας Ειρήνης, χρειάζεται υπομονή.
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Παντως πολυ καρφωμα η εισοδος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom