Νέα

Συγγρού 108 2ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frapes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 390K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Timo79

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
34
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα η Ελένη είναι διακοπές
 

Συγγρού 108

Μασατζίδικο
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
2.050
Καλησπέρα αύριο κοντά μας θα είναι Ελένη ,Ειρήνη και Χριστίνα σας περιμένουμε
 

Συγγρού 108

Μασατζίδικο
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
2.050
Καλησπέρα Δευτέρα και Τρίτη θα είμαστε κλειστά,θα σας περιμένουμε την Τετάρτη 16/08 Ελένη,Ειρήνη και Χριστίνα πολλά φιλία  :-* :-*
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
αυτο συνεβαινε παλια

εδω και πολυ καιρο η ελενη ανοιγει
εμένα πάντως σε επίσκεψη πριν από περίπου ένα μήνα μου άνοιξε η Ειρήνη (πρώην Ελένη από 3η Σεπτεμβρίου). Με αφορμή αυτό και εφόσον δεν ανέβηκε και κριτική που έκανα (για 3η ή 4η φορά) θα ήθελα και πάλι να αναφέρω ότι έμεινα κάτι παραπάνω από εντυπωσιασμένος από τις υπηρεσίες της και την ευγένεια-επαγγελματισμό της. Απορώ πως δεν υφίσταται ούτε μια κριτική για την εν λόγω παρά τα πολλά χρόνια εμπειρίας της στον χώρο και μάλιστα έχοντας και καλό όνομα στους λάτρεις των ώριμων προτάσεων. εγώ τουλάχιστον ένιωσα την ανάγκη να πω μια καλή κουβέντα για την συγκεκριμένη που θεωρώ ως μια καλή πρόταση για όλους τους συναγωνιστές και μάλιστα σε καλή πάντα συγκριτικά τιμή.αντίστοιχα την ίδια απορία είχα και για Μάγια, επίσης εξαιρετικά τίμια πρόταση για ώριμες αναζητήσεις.
 

Συγγρού 108

Μασατζίδικο
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
2.050
Καλημέρα σήμερα κοντά μας Σήλια και Ελένη σας περιμένουμε  :)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
H Σήλια έχει στουντιακή θητεία (Τατοΐου 71, ΛΑ 343, Σ108)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
εμένα πάντως σε επίσκεψη πριν από περίπου ένα μήνα μου άνοιξε η Ειρήνη (πρώην Ελένη από 3η Σεπτεμβρίου). Με αφορμή αυτό και εφόσον δεν ανέβηκε και κριτική που έκανα (για 3η ή 4η φορά) θα ήθελα και πάλι να αναφέρω ότι έμεινα κάτι παραπάνω από εντυπωσιασμένος από τις υπηρεσίες της και την ευγένεια-επαγγελματισμό της. Απορώ πως δεν υφίσταται ούτε μια κριτική για την εν λόγω παρά τα πολλά χρόνια εμπειρίας της στον χώρο και μάλιστα έχοντας και καλό όνομα στους λάτρεις των ώριμων προτάσεων. εγώ τουλάχιστον ένιωσα την ανάγκη να πω μια καλή κουβέντα για την συγκεκριμένη που θεωρώ ως μια καλή πρόταση για όλους τους συναγωνιστές και μάλιστα σε καλή πάντα συγκριτικά τιμή.αντίστοιχα την ίδια απορία είχα και για Μάγια, επίσης εξαιρετικά τίμια πρόταση για ώριμες αναζητήσεις.


Έχεις δίκιο, η Ειρήνη (πρώην Ελένη της Γ' Σεπτ) προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες σε όσα κάνει, και είναι και σωστή επαγγελματίας και άνθρωπος. Μάλλον έχει το όποιο δικό της κοινό που δεν ζητάει νεαρές και αυτοί σπάνια γράφουν. Ε δεν σηκώνει και φιγούρα για να τσιμπήσει το πόπολο, οπότε δεν βρίσκεις γραπτά. Αυτές τις μέρες είναι διακοπές.


Η Ελένη Ρουμάνα μάλλον ήταν διακοπές όταν πήγες εσύ και σού άνοιξε η Ειρήνη.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
H Σήλια έχει στουντιακή θητεία (Τατοΐου 71, ΛΑ 343, Σ108)
επομένως πρόκειται για έμπειρη στο χώρο και αποτελεί καλή πρόταση από ότι καταλαβαίνω.ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom