Νέα

Συγγρού 108 2ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frapes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
65
Like
25
Πόντοι
0
τι προγραμματα έχει το μαγαζι?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Μετά από μια μεγάλη και κουραστική μέρα, και ενώ το ΣΚ ήταν αρνητικά ανατρεπτικό, σταμάτησα στο Σγγ108 να δω τα καινούργια ονόματα που είχαν στο πρόγραμμα τους, … έτσι να πάρω μια γεύση.

Στο σαλονάρισμα λοιπόν οι πιο κανούργιες:
Κάρμεν, λατινοαμερικάνα εθνικ μιλφ, με μαύρο μαλλί και σοκολατί δέρμα 1,60-1,65
Χριστίνα, σέρβα κατά δήλωση, ξανθιά, μιλφ+, κοντούλα
Βίκυ, κοντό κόκκινο μαλλί, ανεπτυγμένη chubby, νομίζω ελληνίδα, μάλλον ~1,65
Δεν πέρασα στο δωμάτιο μαζί τους, και δεν γνωρίζω τις υπηρεσίες τους εντός.

Επίσης, οι άλλες δύο γνωστές. Η Ελένη και η Βανέσσα που είναι πολύ καλές και αξιόπιστες εντός. Η Ελένη ξανθό εμφανίσιμο καμπυλωτό μιλφ, κλασική αξία όπως έχει αναφερθεί. Και η Βανέσσα μαυρομαλλούσα Ρωσίδα λεπτότερη με ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά. Χωρίς σιλικόνες και οι δύο.






 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
σύντομο πέρασμα σήμερα

Συγγρού 108      - Ελένη , Χριστίνα , Βανέσσα , Κάρμεν  Προγραμμα μιση ωρα  60 ευρω  2ος Όροφος
 

angelraider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τι προγραμματα έχει το μαγαζι?
Τα κλασικά των 30' 45' 60' με τις αντίστοιχες τιμές που παίζουν σε όλα τα λαδάδικα αυτή την εποχή.
Πέρασα χτες και είδα ότι έμειναν μόνο ή Βανέσα και η Ελένη. Τώρα για τις υπηρεσίες που προσφέρουν θα σου απαντήσω ότι θα φύγεις ικανοποιημένος για τα χρήματα που θα δώσεις. Στα συν είναι ότι τα κορίτσια είναι πρόθυμα να σου ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις σου (αρκεί να είναι λογικές) και θα κάνουν ότι μπορούν για να τα καταφέρουν. Επίσης από ότι λένε οι ίδιες αλλά και άλλα μέλη του site κάνουν πολύ καλό duo, εγώ δεν το έχω κάνει επειδή λόγω δικών μου προτιμήσεων συνευρίσκομαι πάντα με τη Βανέσα (που μου φέρεται άψογα). Λεπτομέρειες και κριτικές δημόσιες δεν κάνω γιατί θα είναι υποκειμενικές. Πάντως αν θέλεις εσύ ή κάποιος άλλος να με ρωτήσει κυρίως για τη Βανέσα και τις υπηρεσίες της ας το κάνει μέσω pm και ευχαρίστως θα του απαντήσω. Ελπίζω να σε κάλυψα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Λεπτομέρειες και κριτικές δημόσιες δεν κάνω γιατί θα είναι υποκειμενικές.

Πάντως αν θέλεις εσύ ή κάποιος άλλος να με ρωτήσει κυρίως για τη Βανέσα και τις υπηρεσίες της ας το κάνει μέσω pm και ευχαρίστως θα του απαντήσω.

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Όλες οι κριτικές είναι υποκειμενικές. Χωρίς αυτές δεν θα υπήρχε το φόρουμ, ούτε εσύ θα μπορούσες να ενημερωθείς και να πας με "ασφάλεια" να γαμήσεις

Γιατί με pm και δεν το λες δημόσια, όπως όλοι μας;

Όχι δεν μας κάλυψες.

 

angelraider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Όλες οι κριτικές είναι υποκειμενικές. Χωρίς αυτές δεν θα υπήρχε το φόρουμ, ούτε εσύ θα μπορούσες να ενημερωθείς και να πας με "ασφάλεια" να γαμήσεις

Γιατί με pm και δεν το λες δημόσια, όπως όλοι μας;

Όχι δεν μας κάλυψες.
Καλημέρα νομίζω ότι αναφέρθηκα στις υπηρεσίες των κοριτσιών ώστε κάποιος να μπορεί να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα σχετικά με αυτές. Απλώς δεν είναι του στυλ μου να μπαίνω δημόσια σε λεπτομέρειες. Νομίζω ότι αυτό είναι δικαίωμα μου. Από εκεί και μετά δεν καταλαβαίνω το δεν σε κάλυψα. Ελπίζω τώρα να σε καλυψα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημέρα νομίζω ότι αναφέρθηκα στις υπηρεσίες των κοριτσιών ώστε κάποιος να μπορεί να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα σχετικά με αυτές. Απλώς δεν είναι του στυλ μου να μπαίνω δημόσια σε λεπτομέρειες. Νομίζω ότι αυτό είναι δικαίωμα μου. Από εκεί και μετά δεν καταλαβαίνω το δεν σε κάλυψα. Ελπίζω τώρα να σε καλυψα.

Δεν καλυψες κανενα

Κανεις γενικολογες διαπιστωσεις

Φιλικα σου λεω οτι αν δεν ηταν κανενος το "στυλ" να μην γραφει ενημερωση και κριτικες, τοτε ολοι θα πηγαιναμε στα τυφλα

Πεντε λεπτα και δυο κουβεντες μπορουμε ολοι να αφιερωσουμε για να αλληλοβοηθηθουμε
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Είναι καλό να γράφουμε όσο καλύτερα γίνεται, αξιόπιστα και με σεβασμό

Διαβάζουν οι άλλοι και παιρνουν μιά ιδέα.

Ωστόσο, ό,τι και να διαβάσω εάν δεν δοκιμάσω δεν θα μάθω. Για μένα αυτό είναι ο νο. 1 κανόνας.

Αυτά πιστεύω.

Σημείωση: Μού κινήσατε την περιέργεια κ. συμφορουμίτες. Έχω την καλύτερη γνώμη και για τη Βανέσα και για την Ελένη ξεχωριστά την καθε μιά αλλά και σαν 4 χέρια! Τα δοκίμασα όλα!
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.794
Κριτικές
24
Like
3.765
Πόντοι
1.446
Είναι καλό να γράφουμε όσο καλύτερα γίνεται, αξιόπιστα και με σεβασμό

Διαβάζουν οι άλλοι και παιρνουν μιά ιδέα.

Ωστόσο, ό,τι και να διαβάσω εάν δεν δοκιμάσω δεν θα μάθω. Για μένα αυτό είναι ο νο. 1 κανόνας.

Αυτά πιστεύω.

Σημείωση: Μού κινήσατε την περιέργεια κ. συμφορουμίτες. Έχω την καλύτερη γνώμη και για τη Βανέσα και για την Ελένη ξεχωριστά την καθε μιά αλλά και σαν 4 χέρια! Τα δοκίμασα όλα!

Η χρέωση που αναφέρεις στη κριτική σου (€100) είναι για 1 γύρο να υποθέσω. Αν ήθελες και 2ο με μια μικρή ανάπαυλα μασάζ πόσο πάει το μαλλί άραγε;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Η χρέωση που αναφέρεις στη κριτική σου (€100) είναι για 1 γύρο να υποθέσω. Αν ήθελες και 2ο με μια μικρή ανάπαυλα μασάζ πόσο πάει το μαλλί άραγε;

Ναι, 1!

Δεν ξέρω πόσο θα πήγαινε.

Τα 30' με 1 μασέζ είναι 50ε.
60ε είναι τα 45


 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Σ' ευχαριστώ, απλά 1 γύρος με 2 κορίτσια είναι μισή δουλειά, γιαυτό ρωτάω.

ρώτησε για να μάθεις, και ίσως σε ενδιαφέρει εσένα αλλά και άλλους.

Εμένα δεν μ'έπαιρνε για 2μπαλο και δεν το συζήτησα. Αρκέστηκα στο 1μπαλο και που ήταν σε υψηλότατη ποιότητα. Ίσως κάποια στιγμή επιχειρήσω και εγώ, εάν μπορεί να γίνει. Μού έδωσες ιδέα χαχαχα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Πριν μέρες άλλη μια άψογη εμπειρία με την Ελένη, το ξανθό μι΄φ με τα ζουμερά πάνω μαξιλαράκια της από μπροστά και κάτω μαξιλαράκια της από πίσω. Καθόλου σιλικόνες. Αυθόρμητο, πηγαίο, άμεσο, ευθύβολο στυλ, εκδηλώνεται σε όλες τις συμπεριφορές της. Μασάζ με τα χέρια, σε όλο το πίσω σώμα (αυχένας έως πατούσες), χωρίς χρονοτριβές, με εργατικότητα, πάνω από το μ.ο. της πόλης. Εξαιρετικό και το υπόλοιπο σέρβις με συμμετοχικότητα, ποικιλία, ενδιαφέρον, περιποίηση, δυναμισμό, τρυφερότητα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Ησυχία σήμερα στους δρόμους λόγω της ημέρας. Τρώω την φλασιά: ευκαιρία για μασάζ 4 χέρια. Συγγρού 108, 2ος όροφος, με Έλενα και Βανέσσα.  Επιβεβαίωση της άριστης εμπειρίας που είχα προ καιρού. Εναλλαγές δυνατού και χαλαρού. Φουλ ενέργεια να με καθηλώνει. Και στο 2ο μέρος απίθανη χαλάρωση, με άψογη συμμετοχή και συνεργασία μεταξύ μας. Μού βγήκε και σε λογικό κόστος η τουλάχιστον 1 ώρα.  Νιώθω λες και είμαι ακόμη εκεί.
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
465
Πόντοι
4.440
ξερουμε αν ειναι ανοικτα κυριακη ??
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Αλλά είχα φάρδος Δευτ διακαινησιμου χαχαχα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Πάλι με τη Βανέσα στο Συγγρού 108 που εκπλήρωσε τις προσδοκίες μου με τις καλές υπηρεσίες της. Μιλφ μαυρομαλλούσα με λευκό δέρμα και ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά, λεπτοκαμωμένο, μικρό στήθος χωρίς καθόλου σιλικόνες. Εγκεφαλικές συμπεριφορές, με χιούμορ το εκδήλωνε σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Χειρομαλάξεις σε όλο το πίσω σώμα με επιμέλεια και χωρίς υπεκφυγές και έβαζε και κάργα δύναμη. Φουλ χρήση όλου του χρόνου χωρίς οκνηρία, σαφώς πάνω από το μέσο όρο της πόλης. Άψογη και η συνέχεια, ανταπόκριση, πρωτοβουλίες, φιλικότητα, ενέργειες για να με ευχαριστήσει, συνεργασία, πλουραλισμός. Εκεί με απογείωσε. Το κτίριο όχι νέο, αλλά ο χώρος καθαρός και νοικοκυρεμένος. Το δωμάτιο καλό και πλήρως οργανωμένο.

Ένα τροχαίο πήγε να μού τα χαλάσει όλα. Και ευτυχώς ήταν δυνατή η εμπειρία με τη Βανέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom