Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.597
Κριτικές
12
Like
6.509
Πόντοι
2.646
Μέσα έπεσε ο Σπύρος, η ευρύ είναι πιο καριόλα από τις άλλες δύο και αυτά που έκαναν είναι πολύ σύνθετα για να τα σκεφτούν μέσα στην υστερία τους, ειδικά η Κάτια με το στερητικό της.
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Έλεος με τις κλαψιάρες έλεος... Έφυγε ο Σάκης αν είναι δυνατόν ... Η Μυριέλα ούτε το σκοινί δε μπορούσε να τεντόσει και έβαζε τα κλάματα ρε γαμώτο,θέλουμε παιχνίδια κανονικά και όχι παπαριές . Τώρα άρχισε και ο Άρης την κλάψα. Μόνο Σπύρος και Γιώργος Κατσαούνης μου φαίνεται δεν έχουν βάλει τα κλάματα,μόνο αυτοί πρέπει να προχωρήσουν ως το τέλος οι άλλοι σπίτι και κλάμα με την μαμά και τον μπαμπά.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.228
Πόντοι
376
Σήμερα ξαναείδα Survivor στο συμβούλιο του νησιού. Την Αθηνά την έδειχνε ανφάς αυτή τη φορά και ήταν λίγο τρομακτικό το θέαμα, ως συνήθως. Οπότε φαίνεται το ξεπέρασα το θέμα, χωρίς να μου τα φάνε οι γιατροί! ?

Γενικεύοντας το θέμα, επειδή χθες στη συγκεκριμένη λήψη όντως μου φάνηκε καλή, πόσο εύκολο είναι να την πατήσεις και να παραπλανηθείς από 1-2 φωτογραφίες; Είδα και αυτό το άρθρο σήμερα όπου όντως φαίνεται ωραία γυναίκα σε παλιές φωτογραφίες.

SOP4.jpg


Τι λέτε. Είναι photoshop ή όντως παλιά είχε θηλυκότητα αλλά καταστράφηκε από τα αναβολικά και "αντρικές" ορμόνες λόγω πρωταθλητισμού;
αυτη η απιστευτη μουναρα δε μπορει να ηταν η αθηνα??!!
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Η υστερική κατσαρίδα είναι ο εγκέφαλος.

FMWHKMQXEAAl1C4.png
Εχω αμφιβολιες κατα ποσο ειναι τοσο εξυπνη η μικρη υστερικη τσουλιτσα... για να σχεδιασει κατι τετοιο... την αλλη τη πλαστικοβυζο την εχω για πιο δολοπλοκα... δε ξερω θα φανουν ολα στη πορεια και θα τις ξεσκεπασει ο θειος Μαρτυκας σκουπιδιαζοντας τες και πετοντας λιτρα σπερματος στις μουρες τους...
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.943
Πόντοι
1.056
Εχω αμφιβολιες κατα ποσο ειναι τοσο εξυπνη η μικρη υστερικη τσουλιτσα... για να σχεδιασει κατι τετοιο... την αλλη τη πλαστικοβυζο την εχω για πιο δολοπλοκα... δε ξερω θα φανουν ολα στη πορεια και θα τις ξεσκεπασει ο θειος Μαρτυκας σκουπιδιαζοντας τες και πετοντας λιτρα σπερματος στις μουρες τους...
Η άλλη είναι όντως δολοπλόκα αλλά κάνει χαζά σχέδια και δεν της βγαίνουν στην τελική (τα είχα δει λίγο τα κόλπα της και στο My Style Rocks, απέτυχε τελείως), η μικρή υστερική είναι πανούργα (και ας μην της φαίνεται).
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Η άλλη είναι όντως δολοπλόκα αλλά κάνει χαζά σχέδια και δεν της βγαίνουν στην τελική (τα είχα δει λίγο τα κόλπα της και στο My Style Rocks, απέτυχε τελείως), η μικρή υστερική είναι πανούργα (και ας μην της φαίνεται).
Ο Μαρτυκας τη περιμενει στη γωνία τυπε, για να της υπενθημισει who 's daddy?
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Εχω αμφιβολιες κατα ποσο ειναι τοσο εξυπνη η μικρη υστερικη τσουλιτσα... για να σχεδιασει κατι τετοιο... την αλλη τη πλαστικοβυζο την εχω για πιο δολοπλοκα... δε ξερω θα φανουν ολα στη πορεια και θα τις ξεσκεπασει ο θειος Μαρτυκας σκουπιδιαζοντας τες και πετοντας λιτρα σπερματος στις μουρες τους...
Ενα και κανουν δυο θεωρω..
Ευρυδικη, Βρισιηδα και Κατια ειναι ταυτοχρονα μουναρες και αχωνευτες :hi:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.943
Πόντοι
1.056

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Το γελιο στο σχολιο το παιρνω σαν οχι... Οκ δεν επιμενω, σεβαστο.. Καθενας εχει τα γουστα του :hi:
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.943
Πόντοι
1.056
Δηλαδη θα σε χαλαγε να τις γ..μησεις και τρεις αν σου καθοντουσαν??
Ειλικρινά, ναι....η μια μου μοιάζει τράβελος, η άλλη πρεζάκι και η τρίτη ανήλικο, τρεις κατηγορίες που δεν με φτιάχνουν με τίποτα :wink:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Ειλικρινά, ναι....η μια μου μοιάζει τράβελος, η άλλη πρεζάκι και η τρίτη ανήλικο, τρεις κατηγορίες που δεν με φτιάχνουν με τίποτα :wink:
Δεν συμφωνω μαζι σου, αλλα οπως ειπα ποιο πανω σεβαστο.. Ο καθενας την καθε γκομενα την βλεπει διαφορετικα :hi:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.785
Πόντοι
3.846
Τύποι είδατε το βλέμα του Αρη όταν ανακοινώθηκε η αποχώρηση του Σάκη και λέει η Μυριέλλα στον Άρη, με κράτησε ο κόσμος γιατί είμαι αληθινή! :confused: :grin:
Πραγματικά πρέπει να κρατιόταν ο άνθρωπος να μην της σκάσει μπουκέτο. Δεν μπορώ να φανταστώ τι νεύρα θα έχει να κάθεται δ'ιπλα σε αυτή την μαλακισμένη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom